Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 19 днів

Голосування

У конфлікті "міська рада - мер" кого підтримуєте Ви?

Міську раду Калуша
Мера міста Калуш
Симпатизую обом сторонам - гадаю вони всі праві у рівній мірі
Не підтримую жодної сторони - всі вони свого варті
Не цікавлюсь місцевою владою

Автор Тема: Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.  (Прочитано 142736 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #260 : 28 Серпня 2009, 18:52:54 »

Ігоре_О, я вимагаю Ваших вибачень.
Конкретизуйте - ЗА ЩО?

Наведіть приклади відвертої брехні, що я би говорила про когось.
Ще не час.

Дискутувати я готова на будь яку тему із заданих на Форумі, що й власне роблю.
Якраз і навпаки - не дискутуєте.

Вашими "гріхами" щодо натяків, я назвала те як Ви обговорювали тему "встановлення пластикових вікон" у комунальній мережі - адже Ви не висловили думку про те, що певно Насалик мав відсоток із того, а "навели на думку", тобто зробили натяк й суддя відповів, на що Ви (знову ж таки у формі натяку) підтвердили вірність його думки, до якої підвели його Ви.  - заперечите?
Чого ж я буду заперечувати? Я так і робив. Вважаєте це гріхом - прошу дуже.

Проте, Ви просто таки змушуєте мене розчулитися й співчувати пану Насалику. Адже я маю можливість обирати собі опонентів, а тих кого не вважаю вартим уваги - ігнорувати, пан Насалик такої розкоші собі дозволити невстані.
Можете висловити йому свою розчуленість і співчуття особисто. На щастя (чи на жаль), він ігнорує взагалі все, всіх і вся... Вам до його можливостей ігнорувати ще далеко.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #261 : 28 Серпня 2009, 20:48:35 »

Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 18:04:44
Наведіть приклади відвертої брехні, що я би говорила про когось.
Ще не час.
Черговий натяк задля публіки?
Ні, буде з мене. Залишилося сказати лише, що:
Ігоре Степановичу, прийміть мої сердешні співчуття із приводу втраченого часу на спілкування із Ігорем_О. Я зробила висновок, що то дуже шкідливо для моєї вразливої натури. Ігор_О, як великий Ваш пошановувач, просвітив мене, що наче Ви дійшли до приблизно того ж висновку: "Говорити ні з ким".
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #262 : 28 Серпня 2009, 21:01:18 »

Акт 2 сцена 1  ( на жаль з вистави виключена за браком актора що виконує головну роль ;)
Виходить Ігор Степанович і з глибоким поклоном, запинаючись від хвилювання, відповідає:
Я...Я - Дякую  :'( :'( :'(

P.S. прошу сприймати з гумором і завчасно хочу сказати ЯЯ, що то без натяків, просто "фінал-колосальний" :agree :-[ :-[
Відповідь від: 28 Серпня 2009, 20:57:20
Акт 2 сцена 2:
В оригіналі його можна прослухати тут:
http://www.youtube.com/watch?v=1xYnxNEApT4&feature=channel   - послухайте фінал - він колосальний.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    28 Квітня 2024, 10:11:23

    Звідки: Ukraine
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #263 : 03 Листопада 2009, 12:53:37 »

Одразу видно по усіх висловах Ігор_О явно завидує Насалику. Видно балотувався в мери, а програв, от і всю злість на форумі зганяє на нього.  :duvno
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #264 : 03 Листопада 2009, 13:02:56 »

Одразу видно по усіх висловах Ігор_О явно завидує Насалику. Видно балотувався в мери, а програв, от і всю злість на форумі зганяє на нього.
Арні, моє прізвище - відоме на форумі, більшість людей тут знає хто я.

Ви вважаєте, що я злість зганяю від зазрощів?! Не смішіть. Я мав можливість працювати з цією людиною і добре вивчити його суть зблизька. Надто добре... І свою "злість" я звик виказувати йому в лице. Так я завжди робив, роблю і робитиму. А "злість" моя в даному конретному обговоренні полягає в тому, що людину, яка через власне самодурство і бзіки заставляє 14 сімей жити впроголодь я не можу назвати совісною! І не через заздрість, а через свою людську позицію. Ви зі мною не згідні щодо цього?
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    28 Квітня 2024, 10:11:23

    Звідки: Ukraine
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #265 : 03 Листопада 2009, 19:13:09 »

Ви вважаєте, що я злість зганяю від зазрощів?! Не смішіть. Я мав можливість працювати з цією людиною і добре вивчити його суть зблизька. Надто добре... І свою "злість" я звик виказувати йому в лице. Так я завжди робив, роблю і робитиму. А "злість" моя в даному конретному обговоренні полягає в тому, що людину, яка через власне самодурство і бзіки заставляє 14 сімей жити впроголодь я не можу назвати совісною! І не через заздрість, а через свою людську позицію. Ви зі мною не згідні щодо цього?
Офтоп.
Та я в курсі хто Ви...
Але спостерігаючи за Вами, я бачу що Ви постійно ганьбите мера. Ну не може так бути, щоб мер нічого доброго не зробив.
А у ваших словах спостерігається тільки те що мер нікудишній і нічого не робить для міста.

А тепер на рахунок епідемії: http://pravda.com.ua/news/2009/11/2/104502.htm
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #266 : 04 Листопада 2009, 09:20:19 »

Але спостерігаючи за Вами, я бачу що Ви постійно ганьбите мера. Ну не може так бути, щоб мер нічого доброго не зробив.
А у ваших словах спостерігається тільки те що мер нікудишній і нічого не робить для міста.
Продовжу трохи офтоп:
1. Я його не ганьблю, як Ви виразились, а опоную йому. Причому - аргументовано, інакшого Ви не знайдете. Відчуйте різницю між опонуванням і тупим поливанням.
2. Я дав свою оцінку меру в тижневику "Вікна", навіть на форумі хтось наводив посилання. Прочитайте уважно і зрозумійте - я бачу не лише погане.
3. Якщо я стверджую, що міським головою (чи кимось іншим) робиться щось невірно (нечесно, злочинно іт.д.) то наводжу аргументи. Якщо Ви не погоджуєтесь з моєю думкою - прошу Ваші аргументи "на стіл". Поки що Ви нічого не навели.

Щодо грипу. Виконком прийняв план заходів. Більшість з цих заходів є логічними і зрозумілими.
1. Роздача масок є адекватною мірою. Те, що їх роздавали "від когось там" - опустимо, не час цим перейматися якщо це дієвий захід.
2. Дезинфекція транспорту засобами СЕС. Адекватна міра, нею займаються секретар ради Р.Боднарчук і Б.Пеленичка. Що тут критикувати? Треба підтримувати.
3. Дезинфекція під'їздів гіпохлоридом натрія (калушанкою). Спірно. Я не впевнений, що протирання двірниками сходів і поручнів "уб'є" вірус чи хоча б зменшить його дію. Це швидше "психологічний засіб".
4. Інше - виділення коштів медустановам, направлення засобів з держрезерву і тд. - все це заходи правильні і логічні.
5. Найбільш спірне питання - це якраз "антигрипові набори". Набір цей складається з 0.5кг. лимонів і суміші буряка з хроном. Задля реалізації цього проекту було зроблено: закіплено 10т. лимонів за кошти бюджету, вийшли на роботу працівники шкільних їдалень - терти буряк і хрін, кожна міська служба починаючи з культури і закінчуючи УЖКГ виділила людей для фасування цих продуктів загальною кількістю 100 чоловік. Ці ж 100 "добровольців" пішли по хатах розносити ці продукти по 3000 адрес...
Скажіть будь-ласка: я, Ігор Очкур, член виконкому і просто дорослий мужик, який щось бачив у цьому житті - маю я право висловити сумнів у доцільності "лимонно-хронового" проекту? Вважаю, що маю. Вважаю, що цей проект має дууууже сумнівну медичну доцільність, більше того - є навіть небезпечним в умовах карантину. Вважаю також, і маю на це підстави, що при прийнятті цього рішення перемогла політична складова, а не логічна. Це моя аргументована позиція. Тому прошу припинити дитячі розмови про заздрість і ганьблення - не треба мене міряти по комусь.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #267 : 07 Листопада 2009, 19:46:12 »

5. Найбільш спірне питання - це якраз "антигрипові набори". Набір цей складається з 0.5кг. лимонів і суміші буряка з хроном.
й так далі...
То до того, що вже говорилося мною у іншій темі - нажаль не можу знайти (то був коментар до прямого ефіру) - необгрунтованість думки, призвела до того, що деякі дії влади сприймаються з усмішкою. Коли захочете мого обгрунтування - то я напишу, а так - лінь...
А дезинфекцію під"їздів варто проводити регулярно - зараз, то лише нагода.
Записаний

вільний громадянин

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    31 Жовтня 2010, 22:36:42

    Звідки: Коновальця
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #268 : 18 Листопада 2009, 18:20:38 »

Шановний Ігор_О,ви оперуєте не зовсім правильною інформацією,і перед тим як подібне писати,ознайомтесь краще :kulturno
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #269 : 19 Листопада 2009, 00:51:01 »

Шановний Ігор_О,ви оперуєте не зовсім правильною інформацією,і перед тим як подібне писати,ознайомтесь краще
Шановний Вільний Громадянине! Ви можете довести "оперування мною не зовсім правильною інформацією" конкретними аргументами... Або "ознайомити мене краще"... Поки що Ви цього не зробили. Лише пусті слова. Якщо Ви на протязі 12 годин не підведете аргументований базис під свої висловлювання - буду вважати Вас пустодзвоном і рекомендуватиму Вам спілкуватися із собі подібними... Є аналоги на форумі...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #270 : 19 Листопада 2009, 01:30:50 »

Чи то настрій такий чи що? Так й кортить...
Шановний Вільний Громадянине! Ви можете довести "оперування мною не зовсім правильною інформацією" конкретними аргументами... Або "ознайомити мене краще"... Поки що Ви цього не зробили. Лише пусті слова. Якщо Ви на протязі 12 годин не підведете аргументований базис під свої висловлювання - буду вважати Вас пустодзвоном і рекомендуватиму Вам спілкуватися із собі подібними... Є аналоги на форумі...
Пане Ігор_О, Ви можете довести аналоги пустодзвонів на цьому форумі, що є тут на форумі, як Ви стверджуєте, з котрими Ви рекомендуватимете спілкуватися... кому там... (- та то не важливо) у випадку недоведення ним конкретних аргументів протягом 12-ти годин та прошу Вас підвести під свої висловлювання аргументований базис протягом 12-ти годин?
Бо у іншому разі, я буду змушена...
вважати Вас пустодзвоном і рекомендуватиму Вам спілкуватися із собі подібними... Є аналоги на форумі...
 :bouquet:
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #271 : 06 Грудня 2009, 14:11:36 »

закіплено 10т. лимонів за кошти бюджету,
 Чи можливо уточнити: в кого і по яких цінах було закуплено рятівні засоби від грипу. :davay Бо боюсь у наших можновладців життєве кредо - " кому война, а кому мать родная" ще актуальне. :(
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #272 : 06 Грудня 2009, 16:52:31 »

Ой, вважала, що то вже задавнене питання - щодо 10 тонн - в кого і за якою ціною закуплених, можна додати питання:
Роздавали по 5.0кг лимонів, то ж скільки тих лимонів було роздано? Бо в мене (за моїми порахунками) надто великий лишок получився - блисько семи тонн?
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #273 : 06 Грудня 2009, 19:22:00 »

Роздавали по 5.0кг лимонів, то ж скільки тих лимонів було роздано? Бо в мене (за моїми порахунками) надто великий лишок получився - блисько семи тонн?
Підтримую :davay
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #274 : 07 Грудня 2009, 14:52:29 »

Бо боюсь у наших можновладців життєве кредо - " кому война, а кому мать родная" ще актуальне.
Можливе й таке.

Чи можливо уточнити: в кого і по яких цінах було закуплено рятівні засоби від грипу.
Можливо. Ви можете уточнити це у міського голови.
Міськвиконком прийняв рішення, у якому, зокрема йшлося про виділення 50 тис.грн. на термінові протиепідемічні заходи. Деякі заходи були перераховані окремими пунктами. А от "лимони з хроном" окремим пунктом не виокремлювались. Вони "заховані" саме в пункті про кошти. Цифри "10 тон" і "по пів-кілограма на 3000 сімей" озвучив міський голова. Він досить часто плутається в цифрах, тому не слід звертати уваги. Я думаю, взяли стільки, скільки роздали. Не більше.
Записаний

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #275 : 07 Грудня 2009, 14:58:16 »

100 процентів вкрали, не буває інакше.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #276 : 07 Грудня 2009, 22:38:15 »

5. Найбільш спірне питання - це якраз "антигрипові набори". Набір цей складається з 0.5кг. лимонів і суміші буряка з хроном. Задля реалізації цього проекту було зроблено: закіплено 10т. лимонів за кошти бюджету, вийшли на роботу працівники шкільних їдалень - терти буряк і хрін, кожна міська служба починаючи з культури і закінчуючи УЖКГ виділила людей для фасування цих продуктів загальною кількістю 100 чоловік.
А от "лимони з хроном" окремим пунктом не виокремлювались. Вони "заховані" саме в пункті про кошти. Цифри "10 тон" і "по пів-кілограма на 3000 сімей" озвучив міський голова. Він досить часто плутається в цифрах, тому не слід звертати уваги. Я думаю, взяли стільки, скільки роздали. Не більше.
то я до того, що не тільки міський голова таке стверджував - а й Ви, 
але дивує не те - ЯК НАСАЛИК НЕ ПАДЛЄЦ ??? (до речі, знову, тобто вдруге) ??? 
то певне пов"язано - http://magov.net/blog/2278.html 
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #277 : 07 Грудня 2009, 23:38:41 »

На виконкомі йшлося про такий захід. Ініціатива була міського голови. В тексті рішенні "звучала" лише цифра. Ці кошти йшли не лише на "набори", а й на маски, дезинфікуючі засоби для транспорту і т.д.
Я задав два питання:
1. Чи не краще роздати ті продукти, що містять значно більше вітаміну С, наприклад, шипшину. Адже, щоб отримати денну норму вітаміну з лимона - треба з'їсти 10 кг. Відповідь - шипшину знайти нереально.
2. Обмежуючи до мінімуму контакти населення між собою (звкриття шкіл, садків, ринків і т.д.) ми хочемо зібрати в купі 100 волонтерів, надати їм контакт з продуктами і відіслати їх контактувати з 3000 сімей. Відповідь - вони будуть в масках.
Не маючи бажання псувати голові свято, далі спорити я не став. Хоча і далі вважаю цей захід піар-акцією, мало дотичною до збереження здоров'я громадян. Тому що лікувальний ефект, на мою думку - мізерний в порівнянні з ризиками, на які пішли люди (і ті, що розносили, і ті, що отримували).
Про те, що цифри у голові голови (каламбурчик) часто "не грають" свідчить той факт, що журналісти, які були присутні на виконкомі почули кількість 10 тон. Як і я. http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1129

А ті журналісти, які писали на основі бравурних прес-релізів оргвідділу чули вже інші цифри. http://kalush.net/?q=2009/11/24/v-kalushi-malozabezpechenim-rozdavali-limoni-i-salat-z-khrinom

Доречі, швидке викидання позитивної інформації в ЗМІ про проведений захід і "безпосередню участь міського голови", сама назва заходу "Здоров'я......" (яка ніде не затверджувалась і була придумана спеціально для преси) - утверджує мене в думці про справжню мету акції...

то певне пов"язано - http://magov.net/blog/2278.html
Дивився. Мені Вас щиро шкода. Не будьте надто скромною, Загадка Форуму - для Вас це вже не серйозно.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #278 : 08 Грудня 2009, 14:09:18 »

То про те, що Ваш тон, Ігоре_О, у постах стосовно голови зазнав суттєвих змін (до речі, не мною одною таке помічено) й я навела аналогію вислову - "Щось у лісі здохло"
А щодо "загадки форуму" - http://forum.kalush.info/index.php?topic=3410.20 - там Ромашка надав вичерпну інформацію з цього приводу

Відповідь від: 08 Грудня 2009, 14:03:51
Цитата: ЯЯ від Вчора в 23:38:15
то певне пов"язано - http://magov.net/blog/2278.html
Дивився. Мені Вас щиро шкода. Не будьте надто скромною, Загадка Форуму - для Вас це вже не серйозно.
а це мені вже зовсім не зрозуміло - чому Вам має бути мене шкода???
до чого тут скромність (я нею не надто наділена) й щодо "несерйозності"
знов пустозвонство? та відмовки типу - "Ще не час"?
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Місцева влада: як ми ставимось до неї, а вона до нас.
« Прочитано #279 : 11 Грудня 2009, 06:58:31 »

Цитувати (вибране)
його балотування на другий термін я оцінюю в 99% імовірності. Скоро закінчиться шоу під назвою „слізне прощання мера з містом”, підуть численні звернення від „трудових колективів” із проханнями „не залишати місто на погибель”, і в кульмінації ми почуємо заяву Ігоря Степановича, який почув молитви і згоден на ще одну самопожертву.

мені подобається, що Ви вчитеся (щодо інтерв"ю взагалом)
Записаний