Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Погані дороги, наглі таксисти та інші біди чесних автомобілістів.  (Прочитано 415547 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


Цікаво, ну добре, мене б посадили,
не посадили б. але грошей і нервів викачали б  по максимуму, це точно.



Відповідь від: 26 Травня 2010, 20:19:00
Люся
не думаю, що я б її вбила, бо швидкість з огляду на ожеледицю не була великою)

а ось тут передбачити неможливо. невдало впасти головою об землю - і все. :(
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

все правильно Гена написав. в ожеледь всі рухаються дуже акуратно. і якщо якесь чмо вибивається з загального ритму то заважає всім. треба було все таки догнати і пояснити "популярно". Уяви собі в мене зелене світло світлофора а на переході людина то я що маю її давити? має бути взаємо повага. водіям зимою і так важко.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

відколи це на пятаку зелене світло?
бідним водіям важко  :o
та пішоходові в 100 раз важче і небезпечніше. Можна послизнутись і голову розбити чи руку зламати, а водієві що? залізку пошкодити хіба....
Треба мати клепку в голові і не гнати в ожеледь, тим більше на переході, тим більше, якщо бачиш, що на тротуарі підозрілі кадри зібрались дорогу переходити.

А пішоходи звичайно безбашенні у нас, але у випадку Гени -  він не прав 100% згідно правил ДР і чисто по-людськи.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

відколи це на пятаку зелене світло?
це так до прикладу. тобто навіть якщо людина почала переходити, але бачить що мені важко зупинитись, в ожеледь різко не загальмуєш, то може варто підняти очі на дорогу і пропустити авто.?
залізку пошкодити хіба....
це в найкращому випадку. залізо діло наживне життя ні.
Треба мати клепку в голові і не гнати в ожеледь, тим більше на переході, тим більше, якщо бачиш, що на тротуарі підозрілі кадри зібрались дорогу переходити.
з якою швидкістю ти би не їхав в ожеледь ти не зупинишся відразу а якщо різко загальмуєш то і начудити можна.
А пішоходи звичайно безбашенні у нас, але у випадку Гени -  він не прав 100% згідно правил ДР і чисто по-людськи.
ніфіга собі ідіотіна іде і навіть не дивиться уяви собі я їду по дорозі і навіть не дивлюсь. зрештою він пропустив того дибіла. і по людськи мав дати йому по шапці.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

уяви собі я їду по дорозі і навіть не дивлюсь
так переходить дорогу 50 відсотків пішоходів, особливо на переході. у мене то викликає подив швидше, ніж злість. Люди не дорожать своїм життям і здоров'ям. Я не кажу, що пішоход був правий, але пішоход не знаходиться за рульом потенційно небезпечного т.з. І якщо він не вибіг на дорогу, то водій завжди зможе встигнути зупинитись, якщо перед тим вибрав безпечну швидкість при підїзді до переходу.

А рукоприкладство то взагалі немає слів...
Будемо виходити і бити по шапці, бо негідник не захотів глянути на моє авто обладнане ABS і гумою зимовою  :=)




Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків

А рукоприкладство то взагалі немає слів...
Підтримую, все правильно.... :good
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Будемо виходити і бити по шапці, бо негідник не захотів глянути на моє авто обладнане ABS і гумою зимовою
ні будемо бити по шапці бо якщо ідіот не дорожить своїм життям то я своє зіпсувати і сидіти через нього не хочу. і я проти застосування сили. але нажаль наш народ можна виховувати тільки силою. нормальних слів не розуміє. Гена ж написав що той козел вискочив. і на зауваження почав хамити. То що скажете з ним робити. до таких треба застосовувати силу . що б мав страх. не вискакувати і головне не хамити.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Гена

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    25 Січня 2011, 10:33:56

    Звідки: Пушкіна


я щось не зрозумів. Чоловік іде по переходу, які претензії?
Якщо не розумієш, читай ПДР, а саме провела поведінки на пішохідному переході.
машина поламалась?  не думав що автівка заважає рухові?

поменше би таких їздунів на дорогах.
Я подивився б на твою реакцію, коли тебе посилає шмаркач близько14-ти років.На рахунок їздуна - саж водіння близько 15-ти років без єдиного ДТП.Таку фігню можуть писати тільки ті хто в житті не сидів за кермом.Треба звертати увагу і на водія-він теж людина.А машину в ожеледу не так легко зупинити.
Будемо виходити і бити по шапці, бо негідник не захотів глянути на моє авто обладнане ABS і гумою зимовою
Коли мене будуть посилати, буду виходити і бити по шапці, а на рахунок машини- наведений конкретний приклад з порівнянням.  І не важно чим вона обладнана,машину кожен вибирає по власних можливостях.
не захотів глянути на моє авто обладнане ABS і гумою зимовою
Такі висловлювання рахую щирою українською хворобою, хай краще дивиться як переаходити дорогу, а не на мою машину. :kulturno
ні будемо бити по шапці бо якщо ідіот не дорожить своїм життям то я своє зіпсувати і сидіти через нього не хочу. і я проти застосування сили. але нажаль наш народ можна виховувати тільки силою. нормальних слів не розуміє. Гена ж написав що той козел вискочив. і на зауваження почав хамити. То що скажете з ним робити. до таких треба застосовувати силу . що б мав страх. не вискакувати і головне не хамити.
Підтимую 100%.
Гена може пьяний був,шо так неадекватно себе повів
він може невиноватий,то все горілка
Я б подивився на твою реакцію.Читай ПДР - за рульом пити не можна(дуууже дороге задоволення).
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

В нас просто немає елементарної поваги між пішоходом і водієм :)
є статистики дотримань дорожніх правил по різних країнах(гугліть самі),
ми на досить непристойному місці :)
крім правил ще є людськи стосунки,ми ж всі себе рахуємо вумними і благородними.
Що би було як би Гена наздогнав того "придурка",а той би виявився з чорним поясом :)
пив би Гена кефір довгий час,поки лікарі щелепу збирали.
А може та людина получила дуже важливий дзвінок,і була просто ошарашена новиною,
він же був на переході,шо би було якщо водій зачепив його,на пятаку сотня свідків,
відразу знайшлися би сміливці(пятак досить екзотичне місце),
і Гена в ліпшому випадку сидів би на тополі без штанів,і наблюдав як трощать його авто,
таки випадки трапляються в великих містах,
або згадав всі свої спортивні досягнення по бігу.
і ше можна розглянути,той мужик був врезаний,і Гена добряче огрів його,
а за пару метрів стояли того кореша,тоже врезані і буйні.
А якшо той "придурок" був би дитиною,або бабцею.
В всіх містах світу бабки ходять не по правилам,діти бігають по дорогах
і катаються по них на роліках,але не думаю шоб наприклад в Англії воділи возмущалися,
подавив би,придурки,мудаки,повбивав би :=)
(це я в загальному,і до всіх водіїв не стосується)
і ше подивіться самі,кожен третій водій тримає мобілу до вуха.
Нам нехватає елементарної поваги один до одного,
ми ще недорозвинуті,але тенденцію до розвидку я бачу :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Якщо не розумієш, читай ПДР, а саме провела поведінки на пішохідному переході.
правильно. у водія свої правила, у пішохода свої.
Ви, як водій повинні дотримуватись своїх правил. Правила кажуть, що пішоходів на переході треба пропускати!!!

Коли мене будуть посилати
мабуть не просто він посилав, була спершу реакція з Вашого боку.

На п'ятаку добре видно тротуари і видно, коли пішохід підходить до переходу, тому завжди можна підготуватись до подібного моменту. А не гнати без голови, а потім різко тормозити. Я не раз мав "щастя" їхати за такими водіями, що женуть , а потім різко гальмують на переході, бо там бачите зненацька появився пішоход.
Швидкість пішохода набагато менша від швидкості авто і не міг він опинитись перед авто миттєво. Хіба що біг, тоді дійсно не правий. Але ж не біг, як я зрозумів.

В загальному з Ваших повідомлень можна зрозуміти, що ви один одного варті. Як таким можна ще й хвалитись на форумі?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Alex і Роман читайте ПДР.
пункт 4.14.
Пішоходам забороняється:
   а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
   б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
   в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
   г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
   ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
   д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
Відповідь від: 27 Травня 2010, 10:08:16
з.і. як каже один мій знайомий . -"я ж по тротуарах не їжджу"

Відповідь від: 27 Травня 2010, 10:11:51
з.і.і. буквально сьогодні зранку їду по винниченка , біля укрсоцбанку, там є регульований світлофор ну і для водіїв світить зелене. а пішеходу необхідно тільки натизнути кнопку але вони пруть так і деякі проклако/водії щей зупиняються і пропускають.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
Раптово виходити - тобто стояти, а потім різко почати іти. Вищезгаданий кадр такого не робив. І не біг.

а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
даний пункт був порушений пішоходом, АЛЕ цей пункт не надає переваги Гені на пішохідному переході.


Відповідь від: 27 Травня 2010, 10:21:14
з.і.і. буквально сьогодні зранку їду по винниченка , біля укрсоцбанку, там є регульований світлофор ну і для водіїв світить зелене. а пішеходу необхідно тільки натизнути кнопку але вони пруть так і деякі проклако/водії щей зупиняються і пропускають.
давити мають? все правильно. Менше пішоходів, легше буде їздити.  :drink
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Ромашкін,знаю я ПДР,
і стараюсь цих правил дотримуватись,
но правила пишуться для людей,а не для ботів :)
Був якось свідком в свому дворі -
діти грались мячом на дитячий площадці метрів 10 від дворової дороги,
іде спокійно таксі,і випадково мяч попадає під колесо,водій гальманув,
але не встиг,роздався хлопок.
діти в шоці,замість того шоб відкрити вікно,і просто улибнутись,ну мол так сі сталось,
виноватих не має,він почав хамити дітям,досить маленьким 4-5 років.
мол дивись куди копаєшь, і тут Остапа понесло :)
він за цю хвилину вивчив багато нових слів,газанув і ретіровався одразу.
в свому пості я писав не про правила,а про відносини :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Ромашкін,знаю я ПДР
та я і не заперечував.   :frend

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Гена

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    25 Січня 2011, 10:33:56

    Звідки: Пушкіна

Раптово виходити - тобто стояти, а потім різко почати іти. Вищезгаданий кадр такого не робив. І не біг
Написано конкретно- на дивився нікуда бо говорив по телефону
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

головне всі живі здорові,а то шо ходять,чи їздять гобліни всяки  :=)
тож шо зробишь,треба бути завжди уважними,як водію,так пішоходу,
ми ж завжди ролями міняємся :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

даний пункт був порушений пішоходом, АЛЕ цей пункт не надає переваги Гені на пішохідному переході
тіпа порушив але то нічьо. тобто коли рухаюсь зі швидкістю 20 і чувак раптово не переконавшись плавно починає переходити перехід я маю сказати йому дякую ти такий чудовий . дії пішехода - зупинився перед переходом подивився чи варто переходити. йдеш. а не тупо опустивши гриву рулини напєрєкор судьбє.
давити мають? все правильно. Менше пішоходів, легше буде їздити.
а хіба в цьому випадку перевага не моя? не давити а вийти і пояснити червоне стій зелене йди. ніби елементарно?!
ми ж завжди ролями міняємся
отож. тільки ті хто не їздить не розуміє цього. особливо це відчувається коли в суботу тре проїхати по ринковій.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

отож. тільки ті хто не їздить не розуміє цього. особливо це відчувається коли в суботу тре проїхати по ринковій.
шось то тє задіває bornslippy,читай будь ласка мої предидущі пости,і нафіга в суботу по ринковій на машині за тапками їхати,по ринку пішки ходять :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City

 Поїздив сьогодні , але стараюсь емоції стримувати трохи проти "несвидомих " пішоходів. :butcher  Я хлопець не гоноровий але чомусь особливо "задіває" коли пішохід виходить на перехід і суне навіть не глянувши по сторонах. Або сліпий або гонору забагато. Добре що більшість водіїв такі чемні як я  :happy: але колись може і попасться такий що "гонор" виб'є лобовим склом. Але загалом ситуація нормальна  :) Недавно був у столиці. В порівнянні з Калушом в Києві "пропускна здатність" водіїв набагато нижча. Причина властива великим містам - "врємя дєньгі"  :drive:
 
 А що б я зробив з такою пішоходкою - я сам не знаю...  :o

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=WcdfjI9PMHs" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=WcdfjI9PMHs</a>
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

мабуть я тут один люблю пішоходів.  :=)
правильно каже Александр.
Просто пішоход, який ніколи не був водієм не може зрозуміти усієї небезпеки.
Я сам став набагато уважніше переходити дорогу, відколи рулюю.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)