Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)  (Прочитано 403148 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #860 : 19 Червня 2014, 09:56:41 »

В мене колись так перед роботою паркувались, то врешті, мені то набридло, і я почав наклеювати видруківки на А4 великими буквами - "ПАРКУюСЬ ЯК РАГУЛЬ", рагульство не припинилося, але для учасників того рагульства то було xорошим уроком  :), доречі, жоден з ниx не скаржився, чого йому наклеювали то позорище на авто  :P, мовчки знімали і іxали "восвоясі", xоча ясно було як днь, xто і звідки міг то почепити. Просто в тиx магазинаx працюють байдужі до порядку, або просто не читають форум  :pardon
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #861 : 08 Липня 2014, 14:47:09 »

Ви знаєте, вкотре переконуюся, що живемо ми хреново через те, що не думаємо.
Я вважаю, що не варто було малювати отой віходок, отой сором у центрі міста у кольори національного прапора, але...

Але якщо вже люди із певних, їм зрозумілих причин, помалювали той паркан, та ще й у такий час для нашої держави, то вони наділили його якимось більшим значенням, аніж просто паркан з дощок!
І коли ти щось туди ліпиш - ти ламаєш той задум, оскверняєш той сакральний зміст, та курва банально псуєш стан недавно пофарбованої речі!

НЕВЖЕ ТО АЖ ТАКЕ ВАЖКЕ ДЛЯ УСВІДОМЛЕННЯ???

Та вже завтра таких ліпнярів будуть десятки, бо "то не я перший почав..."

Не будьте тупим бидлом люди!  Думайте, коли гадите собі на голову!

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=5qDHAPwhQqY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=5qDHAPwhQqY</a>

Вірю, що той парубок не мав якогось злого умислу. Просто полінувався подумати. Як лінуються інші, котрі обклеюють оголошеннями фасади будинків чи обмальовують їх своїми лише їм зрозумілими символами чи ініціалами.
Просто ми так всі лінуємося забрати із собою сміття з відпочинку, донести до смітника лушпиння з'їдженого насіння чи порожню пачку від цигарок. От так лінуємося і створюємо довкола себе купу лайна у якій потім живемо і чекаємо, що прийде Європа і за нами поприбирає наше ліниве лайно.  :!!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #862 : 09 Липня 2014, 15:55:49 »

Ось це справжій МУДАК. Позор такому паркуванні. Проспект л. українки 15 а, напроти стоянка
там цілий 2-й підїзд таких. чомусь їм важко пройтись 10 метрів, краще поствити своє корито на пішоходній доріжці перед під'їздом.
Знаково, що в тому під'їзді живе даішник і так само залишає на тротуарі особисте авто.
Cтрах відповідальності за правопорушення найкращий стимулятор включення активності головного мозку. Але коли порушують навіть ті, хто мали б конролювати і наказувати за скоєне, то мозок простого обивателя частіше працює з точністю до навпаки.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #863 : 09 Липня 2014, 21:29:25 »

Але коли порушують навіть ті, хто мали б конролювати і наказувати за скоєне, то мозок простого обивателя частіше працює з точністю до навпаки.
[/quote]-скажи.мене раніше за слово курва банили на тиждень

Недопалок, викинутий в урну, набагато патріотичніший прапорця на автомобілі.
-так.але хто як уміє.і малювання паркану-то згуртованість,спільна праця.
я вже писав,якщо в раді частіше співали гімн і кричали гасла-менше б думали як красти.
тож не бачу в прояві націоналізму нічого поганого.а виключно потрібний позитив,згуртованість.
(приклад: в Словянську зараз Володмир з калуша воює,лишив сімю,компютер)),сам прийшов в воєнкомат,воює в старому обмундируванні,старого зразка зброєю.розрізняє на звук з чого стріляють вночі,спить під звуки пострілів,дякує за підтримку бодай за коментарі.а тобі паркан в голові.
а багатьом калушанам відверто по...й що твориться в країні і як щодня катують людей,які часто йдуть туди на банальному піднесенні та патріотизмі.тому хай малюють патріотичне де завгодно).
принаймні до того часу,поки на вулиці скінхеди чи інші"патріоти" не почнуть бити неукраїнців і смуглявих  :unknow хоча з чорним піднебінням най би били :=)
« Останнє редагування: 09 Липня 2014, 21:39:45 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #864 : 10 Липня 2014, 23:44:30 »


Я мудак, я бачу цей надпис.
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1118
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 16:30:58

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #865 : 10 Липня 2014, 23:56:07 »


Я мудак, я бачу цей надпис.
А може він це на своїй квартирі написав?
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #866 : 11 Липня 2014, 00:56:44 »


Я мудак, я бачу цей надпис.
А може він це на своїй квартирі написав?
В квартирі нехай пише.Не потрібно путати в і на ...
Записаний

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #867 : 07 Вересня 2014, 14:00:46 »

Не проти, щоб в Калуші такий флешик провели  :)
http://www.adme.ru/videoklip/eta-devushka-prosto-vybrosila-chuzhuyu-butylku-v-urnu-758260/
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 14:13:10

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #868 : 13 Вересня 2014, 14:36:29 »

Рагулі взяли собі за моду біля Соломона паркуватись в тіні перпендикулярно до розмітки,підїзжаючи впритул до лавочок з людьми  :ganba
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #869 : 14 Вересня 2014, 16:35:01 »

Не проти, щоб в Калуші такий флешик провели
На рахунок сміття...Одним словом розповім, що мене спонукало завжди викидати сміття в смітник і чуже, коли можу також))). Колись в одній із Євангельських церков у Києві мені врізалась фраза в мозок по сей день. "А що значить прожити день для Бога чи на Його Славу?... ... та навіть викинутий у смітник папірець (чужий) зі словами\думками "на славу Божу" підпадає під це поняття". ДУЖЕ вдало діють проповіді, а ще краще розмова з пастором\священником\духівником тет-а-тет чи в невеликій групі З ПРИКЛАДАМИ ПОВЕДІНКИ. Розумію, що всі ми свідомі і нас виховували, але чомусь саме це роз"яснення "врізалось" і заставляє мене не проходити мимо чийогось "рагульства", правда лише :-[ коли воно на моєму шляху. Спеціально звертати з дороги для такої "брудної" справи я не буду.
 А ідею флеш-мобів я підтримую :good. Колись у Києві ми зорганізували були передачу типу "Добрий самарянин". Розумію, що на повноцінну телепередачу напевно місто\студія не потягне, а на добровільні флеш-моби могли б і зібратись люди з любительською камерою. А потім передавати ролики на місцеве ТВ.
« Останнє редагування: 14 Вересня 2014, 20:09:09 від Сонечко+ »
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #870 : 29 Вересня 2014, 19:28:29 »

Трошки оживлю темку  :)
Два випадки.
Перший - знову ж таки той магазин "Терези" на Каракая, відділ з побутовою хімією. При розрахунку дала сотню, на що продавчиня хотіла відправити мене розмінювати гроші, бо в неї не було здачі. Я відповіла, що мені особисто розмінювати нічого не треба, а якщо їй треба, то хай біжить. На мої слова почала щось там бубніти під ніс, що вона одна на відділі і ще щось там і гримнула шухлядою, але пішла. Я собі так думаю, їх би там і десять було на відділі - толку було б не набагато більше  :unknow Хоча ми тепер переселилися на Пушкіна, то деколи ходжу в "Терези" біля технікума, вроді нормальні продавчині  :good, тільки на кондитерському відділі не подобаються  :barf

Другий випадок - кафе Кукурузза чи як вони там. От не брешуть люди, що то ригаловка і бичарня. Так ні, мені чогось туди захотілось піти :towall Так жалію, краще би вдома сиділа.
1. Коли заходиш в заклад - відчуваєш як тебе ігнорять ще й довго несуть меню
2. Офіціанти не мають закріплених за собою столиків: взяли в нас замовлення, через 10 хвилин прийшла інша офіціантка і знову в нас хотіла взяти замовлення. Я її повідомила, що замовлення в нас вже прийняли, а вона мені каже:"то чого ви мене нічого не кажете?"Хотіла висунути претензії ще мені  :evil
3. Пиво/глінтвейн попили, а основної страви не дочекались. Чекали 50 хвилин. Терпець мій увірвався, я відмовилась від страви і поприсила рахунок. Щось офіціантка там "булькала", що відмовитись я не можу. Я сказала, що нічого не знаю і чекаю рахунок  :P
Окрім того, ДУЖЕ брудно, накидки на стільцях, що на вулиці не прались, мабуть, ще від відкриття магазину; глінтвейн я пила з надщербленого стакана (ще й подали мені його чогось з трубочкою  :fool); в туалеті смердить  :barf і немає туал.паперу; офіціанти не дуже приємні.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #871 : 29 Вересня 2014, 23:56:49 »

жесть :ganba
а так колись ту "кукуруззу" хвалили, пройшло всього 2 роки десь від відкриття і вже бичарня.
Я реально не розумію тих власників, то ж їх заробіток, то як "дитя" хіба не шкода коли тако занепадає такий заклад :unknow
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #872 : 30 Вересня 2014, 15:21:33 »

 :=)Фреймут туда,от коли на всю Україну опозоряться,тоді візьмуться за голову. :ganba
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #873 : 30 Вересня 2014, 15:49:36 »

Минулого місяця ми були в Кукурудзі.  Офіціанти уважні, брали десерти і напої, та пивну тарілку теж все добре. :unknow
 Зовсім не сподобалося, що за хвилин 15 там просили гроші  три заходи циган, і не лише на вулиці, а бачила, що й в приміщення заходили,  офіціанти та адміністрація нічого не казали. Це великий мінус.  :!!
Записаний

hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #874 : 30 Вересня 2014, 16:05:31 »

 :=)нормальні заклади не допускають циганчуків на кілометр від свого входу
самому неприєемно,коли ти іж а то циганча стоіть і дивиться,хоч і знаеш що воно просить бо треба так мама сказала,бо в них це заробітки.
памятаю одного разу сидів коло пошти в палатці квас пив,прийшла циганка тай просити,я не дав бо не мав(на квас тай сігарети лишилось мені)....підійшла до продавщиці та ій сказала *позамітаеш,дам грощі*...на що циганка відреагувала,типу та ти що дурна?
розвернулась і пішла геть :=)
вот так.взагалі стараюсь ім не давати,бо давно дав і хліб і огіркі в банці.....потім під підїздом цю банку прийшлось збирати,розбили ......та не хочеш не бери,але навіщо бити? :duvno
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #875 : 01 Жовтня 2014, 10:48:24 »

хмммм я думав це я вибагливий. та я ще ангел)))
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #876 : 01 Жовтня 2014, 11:00:38 »

Всі ми ангели. Тому і живем в...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #877 : 01 Жовтня 2014, 11:13:16 »

я не живу в ... :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #878 : 01 Жовтня 2014, 11:14:09 »

Нє, Ти вийняток  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #879 : 01 Жовтня 2014, 11:18:26 »

кожна людина виняток, і живе там де хоче жити.  :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.