Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)  (Прочитано 403076 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #100 : 21 Лютого 2010, 22:18:54 »

 
Мені б було цікаво ознайомитися з позицією Довбенчука з цього питання, та, нажаль, не можу нічого знайти з цього приводу, а проблема актуальна.
  Шкода, що дана інформація обговорюється на форумі майже скоро рік, після того як вона виникла (щодо сміттєпереробного заводу з потужністю 300 тис. тон) За дану фікцію, того року проголосували в раді майже всі депутати крім двох , в тому числі і М.Довбенчук. Даний завод лобіював особисто І.Насалик. Це дійсно завод, якби і відбувся був би регіональним проектом з устарілою  технлогією утилізації сміття. Калуш певно вже би мав називатись не містом хіміків, а містом сміттєзвалищем. :ganba

Відповідь від: 21 Лютого 2010, 22:07:44
Ну просто є ще два питання, на скільки цей завод екологічний і де він буде знаходитись...
 На першу частину питання я вже майже відповів, а знаходитись він мав позаду комунального підприємства Екосервіс, на території, помоєму, бувшої автобази. Територія понад 3 га. Виділялась територія не на сміттєперербний завод, а на завод по сортуванню сміття, без жодної переробки,екологічно чистий, за основі сучасних технологій. Завдяки деяким маніпуляціям в декого з місцевих можновладців було велике бажання всунути громаді інший, не пройшовший належне обговорення, завод. Але тішить, що прийняте рішення можна визнати не законним. Певно це відчуття в горе-інвесторів і відбило бажання вкладати не малі кошти.    :( :(
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

travolta

  • Початківець
  • *
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    30 Січня 2011, 18:52:36

    Звідки: калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #101 : 21 Лютого 2010, 22:19:02 »

так і кажу - хочуть вкласти копійки - заробити надприбутки  :hot - а нам тим всім дихати  :hot
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #102 : 21 Лютого 2010, 22:27:26 »

 Все вірно. Тим більше я повторююсь - Калуш накопичує сміття (твердих побутових відходів ТПВ) десь від 35 тис. тон, а завод планувався на 300 000 тон. Ну точно не для калуських проблем. З всієї поваги до І.С.Н. , як би мер міста був калушанин і думки він не мав би про такі проекти. :agree
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #103 : 21 Лютого 2010, 23:46:50 »

Шкода, що дана інформація обговорюється на форумі майже скоро рік, після того як вона виникла (щодо сміттєпереробного заводу з потужністю 300 тис. тон) За дану фікцію, того року проголосували в раді майже всі депутати крім двох , в тому числі і М.Довбенчук. Даний завод лобіював особисто І.Насалик. Це дійсно завод, якби і відбувся був би регіональним проектом з устарілою  технлогією утилізації сміття. Калуш певно вже би мав називатись не містом хіміків, а містом сміттєзвалищем.

Горцю, я не надто добре тебе зрозуміла - може ти хотів сказати, що дане ПИТАННЯ (а не інформація) обговорюється майже рік - бо як на мене - то якраз ІНФИ то й немає - а стоїть гостре ПИТАННЯ. Та може я помиляюся - не надто уважною була на форумі - дай посилання на сторінки, де є така ІНФОРМАЦІЯ про той завод (чий то проект - які в нього показники атмосферних та акваторних викидів, для переробки якого сміття призначений та в яких пропорціях). Бо все, що мені наразі відомо - то планована потужність в 300 тис. тонн - і то не зрозуміло - при якому графіку роботи.  :unknow

тому то я й розгублена й вважаю, що обговорювати цю тему без подібної інфи немає жодного сенсу.
Відповідь від: 21 Лютого 2010, 23:33:21
Горцю - тут в мене ще одне питання виникло (я в гугли по першому ж посиланню пройшла) - там є така інфа, що для міста на 100тис. люду потрібен сміттєпереробний завод з потужністю в 20 тис. тонн - 120 тис. кубічних метрів твердих побутових комунальних відходів.

А ти говориш, що Калуш "виробляє" від 35 тис.тонн - чи то не забагато для Калуша???
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #104 : 21 Лютого 2010, 23:58:48 »

  ЯЯ, за устарілою інформацією, (певно вже не актуальним питанням)  як активна громадянка нашого міста, напишіть лист- звернення до голови міста. В нього, я впевнений, повна інформація про обговорюваний об'єкт. Думаю він вам надасть вичерпну технічу документацію з всіма плановими показниками, а ви нею поділитись на форумі.
 ЯЯ,можна поцікавитись у вас? Як би той завод, вам  як громадянці нашого міста, ну скажем так не сприймався, щодо його екологічного впливу на наше середовище, ви крім обговорення даної проблеми на форумі вживали би якихось заходів?  :)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #105 : 22 Лютого 2010, 00:16:32 »

ЯЯ, за устарілою інформацією, (певно вже не актуальним питанням)  як активна громадянка нашого міста, напишіть лист- звернення до голови міста. В нього, я впевнений, повна інформація про обговорюваний об'єкт. Думаю він вам надасть вичерпну технічу документацію з всіма плановими показниками, а ви нею поділитись на форумі.
Горцю - ну ти як написав, так написав
Я мала на увазі, що тут мена що обговорювати - бо немає жодної інформації, щодо технічних показників -  а заводи такого типу бувають надто різними - то про що вести бесіду???

ЯЯ,можна поцікавитись у вас? Як би той завод, вам  як громадянці нашого міста, ну скажем так не сприймався, щодо його екологічного впливу на наше середовище, ви крім обговорення даної проблеми на форумі вживали би якихось заходів?
Певне таки - ТАК, бо ЯЯ алергик - то зачіпає мене особисто.
І ти собі мало уявляєш, як на мені відзначається той "димок" з полігону.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #106 : 22 Лютого 2010, 00:53:33 »

 Маю на увазі, певно замало піднімати проблеми на форумах, певно потрібно більш дієві дії для досягнення результатів. Впевнений крім тебе є ще алергетики в нашому місці... :drink
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #107 : 26 Лютого 2010, 20:52:12 »

у Калуші перестали вивозити сміття - в газеті вичитала - http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1290 - та помітила таке давно

Дмитро Кобилецький пропонує відокремити рахунок за сплату роботи "Екосервіс" від оплати послуг ЖЕО - та чи то є справді виходом для калушан???

Та цікаво б було почути жителів часного сектору, про роботу "Екосервіс" у них - бо Сліппі, пам"ятаю, свого часу писав, як працівники тої фірми вимагали в них сплату за послуги в той час, коли у них на вулиці навіть контейнера не було (для купівлі котрого збирали гроші з тих же жителів часного сектору).

Та ще одне - тут у статті вони пишуть, що нині - то лише перший день, як не працюють - але ще зранку я бачила перепоненні контейнера та гору пакетів із сміттям просто на дорозі біля майданчику з контейнерами - то котрий день вони не працюють, якщо ТАК виглядає ПЕРШИЙ день їх неробства??
« Останнє редагування: 26 Лютого 2010, 22:39:19 від ЯЯ »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #108 : 26 Лютого 2010, 21:54:01 »

організація котра займається сміттям впринципі може робити гроші з повітря. тобто з сміття. сортувати його. але не займається навіть елементарним. відповідно що б заробити гроші мусить дурити людей. гроші збили а сервісу нема. :ganba
Відповідь від: 26 Лютого 2010, 21:48:37
скоро будем вивозити сміття прямо на залісся. і привозити гроші екосервісу в офіс. :ganba
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #109 : 26 Лютого 2010, 22:23:45 »

З одного боку, я їх розумію -
до прикладу
 - коли я, втомившись вимагати від ЖЕО виконання призначених робіт (згідно з актом огляду комісії УЖКГ) пишу заяву де відмовляюся від внесення платні за комун послуги - таким чином, автоматично, я не сплачую й за вивіз сміття - який вивозять (тобто - мені цю послугу надають), то ні в чому неповинна організація терпить збитки ні за що - а за принципом  :frend
то можна зробити висновок, що відокремити рахунок за вивіз сміття від сплати послуг ЖЕО - то логічне вирішення проблеми, та...

знаючи, наскільки той "Екосервіс" є сервісом - то в мене складати із ними якусь угоду не викликає жодного натхнення, навчена досвідом
Відповідь від: 26 Лютого 2010, 22:06:37
І ще питання, до КП "Екосервіс" - хто займається справами полігону - хто бере на себе відповідальність за ті пожежі, що там відбуваються й які не присікаються, хто бере на себе відповідальність за тих дітей в лікарнях з отруєнями (що проживають у Студінці)???

КП "Екосервіс" - перепрошую - та то є лише чергова шарашкіна контора, котра займається збиранням грошей та наданням деяких послуг, якість котрих ще під великим питанням - а відповідальності ні за що не несе.

В мене вже  є такий клопіт із ЖЕО, то навіщо мені відокремлюючи рахунок для сплати - окремим рядочком, відокремлювати ще й клопіт - окремим рядочком??? то була відповідь для Дмитра Кобилецького

Цитувати (вибране)
Дмитро Кобилецький:— Хочу звернутися до калушан і почути їхню думку: чи готові вони перейти на прямі договори з КП «Екосервіс»? Нам не потрібні посередники, від яких ми повністю  залежні і які можуть зупинити роботу підприємства. Перехід на прямі розрахунки за умови своєчасної оплати — запорука того, що жителі міста зможуть отримувати  якісні та у повному обсязі послуги з вивезення та захоронення ТПВ.
 :unknow
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #110 : 26 Лютого 2010, 23:45:43 »

Мені важко давати коментар на цю тему. На скільки я знаю, Височанка уже заключала з ними договір. І здається не виграли від цього.
 А Екосервісу хіба вигідніше мати не одного боржника (ЖЕК), а  тисячі окремих людей?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #111 : 27 Лютого 2010, 09:04:48 »

наскільки я знаю на полігоні деяке сміття сортують. скло, метал. а решту палять бо інакше його "утилізувати" не можуть.і вроді би еко сервіс до того відношення не має. еко сервіс тільки сміття вивозить на полігон. На полігоні роблять гроші . Але вкласти гроші ніхто не хоче. еко сервіс нічого не вирішує. тільки бабки з людей збивають за сервіс якого нема.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #112 : 27 Лютого 2010, 16:50:44 »

Мені ще один момент став цікавим: Дмитро Кобилецький, як очільник "Екосервіс" (на скільки я то розумію), задає питання громаді через звернення у статті в газеті.

Та як, він намірений почути віідповідь від тих, в кого питає???
Коли навіть в он-лайн версії тієї газети немає змоги коментувати статтю, чи надати відповіді на поставлені там питання.

Таке наштовхує на думку, що Кобилецького й не надто цікавить думка громади з того приводу, а ставиться питання задля годиться. Справжньою метою того є - "підсунути" громаді на підписання типовий договір, за яким КП "Екосервіс" ні за що відповідальності не нестиме, а громада стане заручником того КП без будь яких важилів впливу на "Екосервіс".

Пам"ятаю кілька років тому, в літку, я не могла навіть вікна відкрити - тому, що сміття вивозили лише один раз на тиждень й воно гнило протягом того тижня під літнім сонечком - сморід був неймовірний. Та коли зверталися до керівника ЖЕО, то той відповідав, що то такий графік вивозу сміття й навіть зменшення платні за той вивіз не буде, тому як вивозять той же об"єм сміття.
Отак просто стаєш заручникаом свавілля тієї контори.
Записаний

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #113 : 28 Лютого 2010, 00:11:34 »

Цитувати (вибране)
Дмитро Кобилецький:— Хочу звернутися до калушан і почути їхню думку: чи готові вони перейти на прямі договори з КП «Екосервіс»? Нам не потрібні посередники, від яких ми повністю  залежні і які можуть зупинити роботу підприємства. Перехід на прямі розрахунки за умови своєчасної оплати — запорука того, що жителі міста зможуть отримувати  якісні та у повному обсязі послуги з вивезення та захоронення ТПВ.
Цікавим є той факт, що 8 місяців тому мешканці будинку № 45 по вул.Бандери напряму заключили договора на вивіз сміття з КП "Екосервіс" і навіть почали вчасно сплачувати за в майбутньому надані послуги. На жаль смітті більше року як не вивозилось, так і не вивозиться. Так що пан Кобилецький хоче гроші заробляти, але при цьому нічого не робити. Гнати його треба з займаної посади "в три шиї".
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #114 : 28 Лютого 2010, 10:45:14 »

А хто може відсканувати й викласти сюда, для ознайомлення, примірник того договору з ЕП "Екосервіс"???

було б доречно його переглянути - що нам планують надти на підписання
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #115 : 28 Лютого 2010, 21:10:49 »

Раніше по Загірї і інших мікрорайонах з приватним сектором їздив раз на тиждень захудалий тракторець, який збирав за окрему плату сміття (здається 50 коп. за відро). Але треба було мати велике щастя аби той тракторець виловити і до того ж попри мою хату він постійно проїжджав вже повний повнісінький. :(
Зараз ситуація краща, в районі спортшколи стоять 6 нових (спершу були старі і диряві) урн для сміття, але частота вивозу сміття бажає бути кращою. У теплу пору року урни заповнюються за пару годин, а вивозять сміття максимуму 2 рази на тиждень. :fool Моя бабуся справно проплачує рахунки Екосервісу, буває навіть платить на 3, а то і 6 місяців в перед, платня становить пару грн. на місяць, але таких добросовісних людей в приватному секторі меншість. :'(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #116 : 28 Лютого 2010, 22:37:34 »

так за що платити? носити сміття до спотршколи чи вибору мені наприклад не дуже зручно. а той трактор памятаю . доречі дуже зручно було. я знав що він їздить в суботу зранку і завжди його чекав. а він коли їхав то підсигналював. так що всі були в курсі. і брав не дорого
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #117 : 01 Березня 2010, 10:18:29 »

а той трактор памятаю . доречі дуже зручно було. я знав що він їздить в суботу зранку і завжди його чекав. а він коли їхав то підсигналював. так що всі були в курсі. і брав не дорого
Бо Ти живеш біля центральної дороги, а мені в провулку той трактор був зовсім незручним. :offense
bornslippy, то може як вихід для житедів вул. Г.Мартинця написати заяву аби поставили пару урн в районі ЗКУ? ;)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #118 : 05 Березня 2010, 01:20:43 »

До речі, а сміття таки вивозять з мого двору, хоча тоді, як була написана ота стаття - що начебто перший день, як не вивозиться - то смітники у мому дворі були вже не переповнені, а завалені пакетами
« Останнє редагування: 05 Березня 2010, 01:25:50 від ЯЯ »
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #119 : 05 Квітня 2010, 11:09:46 »

На толоках 25 березня та 1 квітня попрацювало близько 17 тисяч калушан
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1342

А в мене питання - скільки можна наслідувати досвід СРСР у використанні безоплатної (читати як - безвідповідальної та неякісної) робочої сили?  :hot

На мою думку, кожен має займатися своєю справою та робити свою роботу: освітянин - вчити, медик - лікувати..., а прибирати території тих установ повинен тех персонал, прибирати місто повинні працівники ЖЕО. Добре, що колгоспних полів немає, а то ще й на збір врожаїв посилали би працівників сфери культури та виконавчої влади.  :(

Вигнали на двір майже 17 тис люду, та що толку з того ...  (треба буде сфотографувати ті "порядки"), а побілених дерев навіть у біноколь не бачу.
 :ganba
Записаний