Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 3 місяці 4 дні

Голосування

За кого б Ви голосували на місцевих виборах, якби вони відбулись сьогодні

За Насалика І.С.
- 42 (43.8%)
За Сікору О.М.
- 26 (27.1%)
Не підтримую жодного
- 28 (29.2%)

Всього голосів: 81

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2010, 11:22:34


Автор Тема: Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)  (Прочитано 176443 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #560 : 25 Жовтня 2010, 15:57:46 »

Володя, я цю дискусію з тобою не починав. Далі - мовчу. За твоєю порадою.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #561 : 25 Жовтня 2010, 16:06:08 »

 О, це вже говорять два джентельмени. Окей, підтримую. :drink
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #562 : 25 Жовтня 2010, 17:19:40 »

якби вони були не підписаними я би може і не впізнав. відфотожопили її навіть впізнати важко.
Так. А у мене першою думкою було - "о знайшли її фото 10 річної давності".
якщо її одержано від засновника
від якого засновника? Засновника даного ЗМІ?
Цитувати (вибране)
Далі - мовчу. За твоєю порадою.
Який послушний :)...
Я, поки що, могла би поставити Ігору_О лише один плюс, але жирний. За те,що він робить якісь кроки і вірить у те, що він їх робить правильно. І не зникає з форуму, а постійно дає коментарі і відповіді. Це по-чоловічому.
Хотілося б сюди і Насалика. Така сміливість і відвертість придала б йому балів. І ще принаймені  один (мій  :-[ ) голос.
Відповідь від: 25 Жовтня 2010, 17:02:57
Хотілося б сюди і Насалика. Така сміливість і відвертість придала б йому балів. І ще принаймені  один (мій  Стидно ) голос.
Швидше за все.
Але всяке буває. Всі ми знаємо, що психологія народу спрацьовує вбільшості за нову, ще не знану по ділам, кандидатуру. Так як старі уже не влаштовують. А нова - завжди приносить нові надії.(Здебільшого неоправдані. Але ми хочемо в цьому переконатись "на дотик"). Та, зараз сталося навпаки. Поява "нового" кандидата на форумі тільки відбила у багатьох людей бажання голосувати за неї. Невже, накінець нам набридло борсатися у бруді?! Ура! Прогрес на яву. Замість того, щоб "намалювати" світле майбутнє, нам просто почали розповідати про бабая. Гнила тактика :(
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #563 : 25 Жовтня 2010, 17:30:39 »

А взагалі-то є така "сіра" технологія - "підтримай опонента". Наприклад, КПУ, СПУ, партія "Союз" і "Партія політики Путіна" заявляють про підтримку кандидата від БЮТ чи НУ. Закон же не забороняє! І все... Нема кандидата Посмішка
Ага. А біг-борд ПР-дунів висить НАД біг-бордом УП. Теж випадково? Кому би ще Насалик таке дозволив?:) Крім того, теж, мабуть, випадково, на кабінеті міського голови донедавна висіла вивіска, що це приймальня нардепів від ПР. Хі-хі
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #564 : 25 Жовтня 2010, 18:58:52 »

від якого засновника? Засновника даного ЗМІ?
Так :)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8375
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2024, 08:11:39

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #565 : 25 Жовтня 2010, 22:02:58 »

Знову неув'язка. 7-ме місце  в списку УП при умовах відкритих списків абсолютно не гарантує проходження до міської ради. А перший номер НУ - гарантує.
та невже? дехто надіється і в третьому десятку пройти. мабуть є підстави. ;) але перспективи за то які! звичайно не у політичному плані. :)
Щоб Вам і іншим було зрозуміліше, наголошу: пропозиція надійшла мені, а не від мене. Я в черзі до УП не стояв.
я і не казав, що Ви напросились. Вам махнули і Ви не відмахнулись. ;)
Романе, Ви - пустодзвін, перепрошую.
дякую :) один чоловік багато років пустодзвонив і додзвонився до сьомого місця у списку  однієї із партій. так що перспективи непогані. ;)
може я в черговий раз невірно трактую.  :unknow з сьогоднішнього дня зроблю собі цитатничок цікавих заяв від Ігора_О. а то гортати 2000 повідомлень немає часу і здоров'я.  :hot


Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #566 : 26 Жовтня 2010, 10:54:32 »

Укожного своя правда, а істинна одна
Щурі першими тікають з тонучого корабля,а капітан залишає його посліднім
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #567 : 26 Жовтня 2010, 14:46:33 »

Я, наприклад, також голосуватиму проти всіх за міського голову. Бо знаю що влада "дотримує слово" лише коли їй це зручно. До речі, у нас уже і думки вголос висловлювати не варто
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #568 : 26 Жовтня 2010, 17:14:44 »


один чоловік багато років пустодзвонив і додзвонився до сьомого місця у списку  однієї із партій.
Є у одного східного народу застереження - жити так,щоб не втратити лице.... Думаю з цим чоловіком саме так і виходить. Цей випадок претендує на номінацію "сенсація №1 " в місцевих виборах. Калуш гуууудить .....    =)) :P :-[
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #569 : 26 Жовтня 2010, 17:23:46 »

Є у одного східного народу застереження - жити так,щоб не втратити лице.... Думаю з цим чоловіком саме так і виходить. Цей випадок претендує на номінацію "сенсація №1 " в місцевих виборах. Калуш гуууудить .....    Показує язик Стидно
яка сенсація? що і де гудить?!! По-моєму, гудить ще (і то слабко) хіба що ще наш форум. А Очкур має право робити те, що він робить. Людина живе, має право вибору і клином світ на одній партії не зійшовся. крім того, пішов він абсолютно не паплюжачи своїх однопартійців. крім того, штаб НУ, наскільки мені відомо, і далі розташований в офісі самого Очкура. Я не захищаю Ігора Васильовича. І навтіь навпаки: маю дещо зраджені власні надії щодо його балотування на міського голову :) Проте, вважаю, що треба вже дати йому спокій.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #570 : 26 Жовтня 2010, 17:28:14 »

Є у одного східного народу застереження - жити так,щоб не втратити лице.... Думаю з цим чоловіком саме так і виходить.
РЕАЛ важко оцінювати ту чи іншу ситуацію поки сам не потрапиш в неї. Я особисто не вважаю що хтось щось втратив. Головне що б калушани знайшли.
Цей випадок претендує на номінацію "сенсація №1 " в місцевих виборах. Калуш гуууудить .....
Це перебільшення. Чомусь раніше нікого політика в Калуші нікого не цікавила. Зате тепер всі стали експертами. Так я би голосував за кандидата в мери Ігора_О . Та мабуть він знає більше ніж ми. Якщо Ігор тут і дає чіткі і вичерпні пояснення, значить совість чиста. А говорити що хтось поганий а хтось ще гірший не гарно. Виходить що у нас всі погані, а ми ні при чому.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #571 : 26 Жовтня 2010, 18:01:38 »

До речі, у нас уже і думки вголос висловлювати не варто
А чому?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8375
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2024, 08:11:39

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #572 : 26 Жовтня 2010, 19:10:06 »

Та мабуть він знає більше ніж ми.
"жираф большой - ему видней"
правий Висоцький
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #573 : 26 Жовтня 2010, 19:48:02 »

"жираф большой - ему видней"
правий Висоцький
Ага нехай кінь думає у нього голова більша.  :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #574 : 26 Жовтня 2010, 22:30:12 »

яка сенсація? що і де гудить?!! По-моєму, гудить ще (і то слабко) хіба що ще наш форум.
Поза форумом Калуський "політикум" активно все обговорюють( і сенсацію №1 теж). Sunny! Йдіть в маси, а почуєте НЕ ПЛІТКИ, а висловлену думку людей.
РЕАЛ важко оцінювати ту чи іншу ситуацію поки сам не потрапиш в неї.
Загальна фраза ,може стосуватись до різних випадків життя.
А говорити що хтось поганий а хтось ще гірший не гарно. Виходить що у нас всі погані, а ми ні при чому.
То не обговорюємо нікого - ні Януковича,ні Ющенка,ні Тимошенко,ні Гірника ,ні .....і т.д. Помовчимо краще.....  :evil  bornslippy! Про Гірника не Ви  висловлювались?
Замітив тенденцію на форумі - про далеееких та більш відомих політиків висловлюється хто,як хоче.
А про місцевих не всі можуть висловлитись правдиво. Правило провінції - "...а може це мені зашкодить в майбутньому ...."  :unknow           :ganba :ganba :ganba
Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #575 : 27 Жовтня 2010, 00:20:48 »

Правило провінції - "...а може це мені зашкодить в майбутньому ...."
Це правило слабаків і слизняків. Зате розумних з інстинктом виживання.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #576 : 27 Жовтня 2010, 09:21:29 »

Поза форумом Калуський "політикум" активно все обговорюють( і сенсацію №1 теж). Sunny! Йдіть в маси, а почуєте НЕ ПЛІТКИ, а висловлену думку людей.
Ростислав в колі моїх знайомих цю "сенсацію" взагалі не обговорюють, і взагалі про неї не знають і навіть не цікавляться. Скажу більше. Значна частина моїх знайомих збирається голосувати проти всіх на усіх рівнях влади.
Загальна фраза ,може стосуватись до різних випадків життя.
Тим більше.
То не обговорюємо нікого - ні Януковича,ні Ющенка,ні Тимошенко,ні Гірника ,ні .....і т.д. Помовчимо краще.....  злий  bornslippy! Про Гірника не Ви  висловлювались?
Вибачте але я оцінюю його реальні дії по відношенню до  українців/калушан , а не внутрішньо партійні ротації. Знаєте я б мабуть теж вийшов з НУ , зважаючи на деяких членів.
Замітив тенденцію на форумі - про далеееких та більш відомих політиків висловлюється хто,як хоче.
Та хіба Гірник відомий. Відомий хіба тим що ніхрена не зробив навіть для Загіря.
Зрештою я не обговорюю його особисто людських якостей, а саме професійних.
А про місцевих не всі можуть висловлитись правдиво. Правило провінції - "...а може це мені зашкодить в майбутньому ....
Якщо ви не зрозуміли то повторю ще раз. Мені шкода що Ігор_О не балотується в мери . Та його робота в команді Насалика, може принести користь. Можливо Ігор_О буде контролером дій Насалика. А можливо все буде по іншому. Просто декого чомусь більше турбує союз Ігора_О з Насаликом , а не реальні дії, щодо добробуту Калуша та його мешканців. Виглядає ніби ви ставите свої амбіції вище загальноміських. Ігор_О можливо свої амбіції відкинув.

Це правило слабаків і слизняків. Зате розумних з інстинктом виживання.
Дивна логіка звичайно. З ваших слів виходить що розумні - це слабаки і слизняки. але з інстиктом виживання. По перше розумний завжди сильніший, а по друге виживають найсильніші.  :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #577 : 27 Жовтня 2010, 10:04:14 »

Поза форумом Калуський "політикум" активно все обговорюють( і сенсацію №1 теж). Sunny! Йдіть в маси, а почуєте НЕ ПЛІТКИ, а висловлену думку людей.
Милий Реал, не вважайте мене за нахабу, але з сонцесяйним калуським політикумом не тільки Ви спілкуєтеся. І в "маси" я роблю вилазки регулярно: "масам" Ваша "сенсація" - до дупи, перепрошую. Крім того, що Ви прочитали у моїх словах із пліток? Привіт бджолам із політикуму. Ще гудууууууууть? :)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #578 : 27 Жовтня 2010, 12:11:52 »

Значна частина моїх знайомих збирається голосувати проти всіх на усіх рівнях влади.
Яка мета такого типу вибору? На що вони надіються, та що прагнуть досягнути таким вибором?  :unknow
Можна трішки пояснити.  :-[
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #579 : 27 Жовтня 2010, 12:31:32 »

Цитувати (вибране)
На що вони надіються, та що прагнуть досягнути таким вибором?

в ідеалі (якщо більшість виборців прийде на вибори і проголосує проти всіх) - повна недовіра до всіх гілок влади, та всіх можливих кандидатів. далі можливі анархія, відділення західної україни від іншої з майбутньою глобальною перебудовою внутрішніх цінностей, або
приєднання до польщі, чи німеччини, якщо захочуть взяти)

правда білшість ще довго не проголосує "проти всіх", тому буду голосувати "проти всіх" просто тому що це єдиний варіант голосування від якого я отримаю задоволення  :beach

а за кого ще голосувати якщо нікого не підтримую? можна трішки пояснити?
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов