Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 3 місяці 4 дні

Голосування

За кого б Ви голосували на місцевих виборах, якби вони відбулись сьогодні

За Насалика І.С.
- 42 (43.8%)
За Сікору О.М.
- 26 (27.1%)
Не підтримую жодного
- 28 (29.2%)

Всього голосів: 81

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2010, 11:22:34


Автор Тема: Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)  (Прочитано 176441 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #580 : 27 Жовтня 2010, 12:33:25 »

Чомусь раніше нікого політика в Калуші нікого не цікавила.
Це витяг з достовірних джерел інформації? Може оте "нікого" окреслиш конкретною цифрою? :unknow

Зате тепер всі стали експертами
Не всі і не експертами, а просто активними громадянами свого рідного міста.
В час минулих місцевих виборів не було цього форуму, тай НАШЕ молоде активне покоління було молодше на 4 роки. Суджу по собі, що на попередніх минулих виборах сильно не переймався за кого голосувати, зате тепер більше вникаю в ці питання. :)
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #581 : 27 Жовтня 2010, 12:36:24 »

І в "маси" я роблю вилазки регулярно: "масам" Ваша "сенсація" - до дупи, перепрошую.  Привіт бджолам із політикуму. Ще гудууууууууть? Посмішка
Дозвольте бджолі із сірої "маси" також вставити своє жало - мені як середньостатистичному представникові "маси"  дійсно як Ви виразились до дупи такі сенсації, ми ж "маса" в стані інертності і куда нас направлять туда ми і підемо. А ще якщо про нас згадають перед виборами і зроблять до нас вилазку ми Вас на руках усіх занесемо на політичний олім. Ми ж бидло і не в одному суспільстві живемо з Вами, до нас можна тільки вилазки робити в ОЗК і противогазах, а то не дай Бог заразитесь і тоже станете МАСАМИ.
 
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #582 : 27 Жовтня 2010, 12:46:01 »

Цитувати (вибране)
Яка мета такого типу вибору? На що вони надіються, та що прагнуть досягнути таким вибором?

ви знаэте що у нас зарплати одні з найнижчих в європі?
а ціни на багато товарів одні з найвищих. в тому числі через податки які йдуть на те щоб прогодувати наших обранців.
годувати владу виправдано якщо ця влада якимось чином покращує життя своїх годувальників.
якщо ж вона тільки погіршує їм життя - нафіг така влада?
в європі тим хто при владі "не впадлу" на роботу приїхати на велосипеді щоб меньше обтяжувати своїх годувальників.
у нас ті хто при владі навпаки прагнуть їздити на роботу на тому що більше споживає бензину. бензину оплаченого звісно не з їхньої власної кишені, та ще й сім"я їхня вся буде їздити на державному бензині, за це ви пропонуєте мені голосувати? щоб працювати на
поїздки на пляж родичів того за кого я проголосую?

ні, дякую. Ви як хочете, а я буду голосувати проти всіх.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #583 : 27 Жовтня 2010, 12:46:25 »

тому буду голосувати "проти всіх" просто тому що це єдиний варіант голосування від якого я отримаю задоволення
Тобто такий вибір принесе задоволення.  :) Зрозуміло. Дякую.  :drink

Просто цікава мотивація.  :unknow

Право вибору - голосуйте як хочете, я вже пояснила, що запитую, бо щиро цікавлюсь, чим люди мотивуються роблячи такий вибір і на що надіються.



Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #584 : 27 Жовтня 2010, 12:50:54 »

Цитувати (вибране)
Просто цікава мотивація.
чим цікава? цілком природня мотивація. цікаво коли людина робить вибір який їй неприємний... інакше як мазохізмом це не назвеш.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #585 : 27 Жовтня 2010, 12:54:19 »

Яка мета такого типу вибору? На що вони надіються, та що прагнуть досягнути таким вибором?  не знаю
Можна трішки пояснити.
В тому й річ що вже нічого не чекають і ні на кого не надіються. Прагнуть одного що б не вкрали бюлетень. А кандидати їх і мене зокрема мало турбують.
Це витяг з достовірних джерел інформації? Може оте "нікого" окреслиш конкретною цифрою?
Звичайно конкретної цифри не назву. Але доведи протилежне?! ;)
Не всі і не експертами, а просто активними громадянами свого рідного міста.
Активність полягає в обговоренні того чи іншого кандидата? Чи може щось більш практичне ?
В час минулих місцевих виборів не було цього форуму, тай НАШЕ молоде активне покоління було молодше на 4 роки. Суджу по собі, що на попередніх минулих виборах сильно не переймався за кого голосувати, зате тепер більше вникаю в ці питання.
Не зважаючи на форум мене мало турбують вибори. Поки сам в них не буду приймати участь. Просто не вважаю за потрібне вирішувати чиїсь проблеми, тим більше що маю більш цікаві заняття. Зрештою в що ви вникаєте в те що хтось кудись перейшов? Мене більше цікавить хто і що з тих усіх кандидатів реально зробив. А не їхня брудна білизна.
Дозвольте бджолі із сірої "маси" також вставити своє жало - мені як середньостатистичному представникові "маси"  дійсно як Ви виразились до дупи такі сенсації, ми ж "маса" в стані інертності і куда нас направлять туда ми і підемо. А ще якщо про нас згадають перед виборами і зроблять до нас вилазку ми Вас на руках усіх занесемо на політичний олім. Ми ж бидло і не в одному суспільстві живемо з Вами, до нас можна тільки вилазки робити в ОЗК і противогазах, а то не дай Бог заразитесь і тоже станете МАСАМИ.
 А мене, частинку сірої маси довели до того що я ні за кого не хочу голосувати, цікавитись такою політикою, то в чому проблема. Зрештою сірими ми є тільки для частини того олімпу. Особисто я сірими вважаю людей в котрих нема чітко окресленої мети в житті. І політика наразі не є в колі моїх інтересів. Можливо колись думка зміниться. Але поки що , дивлячись хто лізе вирішувати наші проблеми, я залишаюсь "противсіхом". Хтось вважає це не правильним, ваше право, Якуновича ми вже отримали по заслузі.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #586 : 27 Жовтня 2010, 13:26:47 »

А мене, частинку сірої маси довели до того що я ні за кого не хочу голосувати, цікавитись такою політикою, то в чому проблема. Зрештою сірими ми є тільки для частини того олімпу. я залишаюсь "противсіхом".
Так я би голосував за кандидата в мери Ігора_О . Та мабуть він знає більше ніж ми. Якщо Ігор тут і дає чіткі і вичерпні пояснення, значить совість чиста.
Напевно це Ви називаэте
Особисто я сірими вважаю людей в котрих нема чітко окресленої мети в житті.
По форуму видно що ви сильно імпонуєте цій людині, навідь перейняли манеру спілкування - цитуючи речення окремо, ніби і відповіли на все , але загальна думка втрачається, розпорошуєтья, таке собі перефразування "РОЗДІЛЯЙ І КЕРУЙ"
Скажіть мені рядовому Калушанину що доброго для Калуша зробив Ігор_О?
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #587 : 27 Жовтня 2010, 13:36:56 »

Цитувати (вибране)
Скажіть мені рядовому Калушанину що доброго для Калуша зробив Ігор_О?

доносив до калушан істину про їх мера.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #588 : 27 Жовтня 2010, 13:54:28 »

поПаносил и бросил.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #589 : 27 Жовтня 2010, 14:38:33 »

Цитувати (вибране)
и бросил.
ну бросіть можна завжди і не Вам казати іншим що їм бросать а що ні.
інша справа, що "скажи мені хто твій друг і я скажу тобі хто ти" та, як вже сто раз повторювали, досить мусолити одне і теж.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #590 : 27 Жовтня 2010, 15:04:34 »

та невже?
Саме так. Перше місце у списку НУ прохідне на 100%. Будь-яке місце у списку УП (з 1-го по 27-ме) прохідне з шансами 1/25. Якби Ви цікавились темою серйозно - мали би знати.

дякую  один чоловік багато років пустодзвонив і додзвонився до сьомого місця у списку  однієї із партій.
Я Вами розчарований, Романе.

може я в черговий раз невірно трактую.   з сьогоднішнього дня зроблю собі цитатничок цікавих заяв від Ігора_О. а то гортати 2000 повідомлень немає часу і здоров'я.
Так, це дешевше, ніж ковтати вітаміни для покращення пам'яті (не Вас стосується :) )

Щурі першими тікають з тонучого корабля,а капітан залишає його посліднім
Щоб судити про ситуацію на кораблі - слід бути на ньому. Вам це невідомо. Тому Ваші твердження з розряду "бла-бла-бла".

Є у одного східного народу застереження - жити так,щоб не втратити лице....
Дехто так і проживає життя - з дебільно-надутим лицем. Важливим є не лице, а справи, які залишиш після себе.

Цей випадок претендує на номінацію "сенсація №1 "
Я знаю випадок, коли чоловік змінив стать без хірургічного втручання і став жінкою. Але це не сенсація. Так, буденність...

крім того, пішов він абсолютно не паплюжачи своїх однопартійців. крім того, штаб НУ, наскільки мені відомо, і далі розташований в офісі самого Очкура.
Дякую, Санні. Шкода, що це невідомо пустодзвонам.

Скажіть мені рядовому Калушанину що доброго для Калуша зробив Ігор_О?
Ви хочете про це поговорити??

поПаносил и бросил.
Не плутайте критику з "паносом".
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #591 : 27 Жовтня 2010, 16:14:24 »

Цитата: tIktak від Сьогодні в 13:26:47
Скажіть мені рядовому Калушанину що доброго для Калуша зробив Ігор_О?
Ви хочете про це поговорити??
Поговорити Ви мастак, а я хотів би знати що доброго Ви як політик, як колишній лідер нині тонучого корабля під назвою НУ, як заступник по економічних питанях зробили для рідного Калуша? Критикували міського голову? Так це Ви собі репутацію дешеву заробляли. Піарили себе. Наразі результат-  стяги успішно поміняні, 7 номер в списках перспективної на сьогоднішній час партії, а кораблик з пасажирами і командою,але без капітана успішно йде на дно.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #592 : 27 Жовтня 2010, 16:41:24 »

Поговорити Ви мастак
Ви теж, бачу.

хотів би знати що доброго Ви як політик, як колишній лідер нині тонучого корабля під назвою НУ, як заступник по економічних питанях зробили для рідного Калуша?
Як політик і як колишній лідер НУ - це не по темі. Робити щось для своєї громади можна лише маючи інструмент-владу. Власне, це і є метою будь-якої політичної діяльності - отримати інструмент для реалізації задуманого. Інакшого світ не придумав. Тому вся політична діяльність націлюється для отримання цього інструменту. Що я зробив на цій ниві - треба питати в НУ - мала вона інструмент чи не мала.
Щодо заступника з економічних питань - тут я щиро вважаю, що за рік мого перебування у владі я маю чим гордитися. І багато чим.
Напевно, це  нескромно звучить. Я завжди вважав, що не можна вихвалятися своїми справами, які ти повинен робити як само-собою розуміється. Але практика показує, що ті політики успішніші, які роблять піар навіть на звичайному виконанні своїх службових обов'язків :)

Критикували міського голову? Так це Ви собі репутацію дешеву заробляли. Піарили себе.
Шановний! Мій піар - моя робота! Все решта - на Ваш смак, що Вам важливіше.

стяги успішно поміняні, 7 номер в списках перспективної на сьогоднішній час партії, а кораблик з пасажирами і командою,але без капітана успішно йде на дно.
Ще раз повторю - Ви не маєте ані найменшого уявлення про стан справ в НУ! Тому краще не говоріть про невідомі вам речі.
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #593 : 27 Жовтня 2010, 17:18:40 »

Шановний! Мій піар - моя робота!
Шановний? А це з якої радості?
Мій піар - моя робота!
І за це Ви як заступник получали заробітню плату, зауважу шо знаших карманів, простих калушан.
Відповідь від: 27 Жовтня 2010, 17:14:25
До речі , а чим закінчився Ваш конфлікт з міською радою? Відсудили заробітню плату за весь період звільнення? І напевно потратили як і обіцяли все - все на благочиність? Якщо розібратись Ви ж не заробили цих грошей, просто такі закони.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #594 : 27 Жовтня 2010, 17:29:14 »

Шановний? А це з якої радості?
Я звик шанувати всіх. Не добре так?

І за це Ви як заступник получали заробітню плату, зауважу шо знаших карманів, простих калушан.
Саме про це я писав. Отримував зарплату. І вважаю - що не задурно. І не піарився, доречі. Ви ж це мали на увазі, коли питали "що доброго зробив заступник міського голови" чи я десь помилився? Повторю - встиг зробити немало, а ще більше не встиг.

До речі , а чим закінчився Ваш конфлікт з міською радою? Відсудили заробітню плату за весь період звільнення? І напевно потратили як і обіцяли все - все на благочиність? Якщо розібратись Ви ж не заробили цих грошей, просто такі закони.
Читайте уважніше мої пости, я про це писав нещодавно в цій же темі.
1. Суд продовжується. Відповідачами є міська рада в особі найвищої посадової особи - міського голови.
2. Відповідно, нічого ще не відсудив і не витратив на благочинність.
3. Так, не заробив. Проте, у випадку винесення рішення на мою користь бюджет міста не постраждає ні на копійку. Такі закони, як Ви кажете.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #595 : 27 Жовтня 2010, 17:49:13 »

Мені здається tIktak що Ви тут неправильно зрозуміли
 
І за це Ви як заступник получали заробітню плату, зауважу шо знаших карманів, простих калушан.
Тут його зарплата ні до чого, бо говорилось про ПІ АР ( висловлення своєї громадянської позиції або критика Мера у прессі "ВІКНА", "ДЗВОНИ" , Форум) після звільнення.
Це його вільний час, його  позиція і він має право на свою думку і на свій ПІ АР.
І за це Ви як заступник получали заробітню плату, зауважу шо знаших карманів, простих калушан.
І Ігор якраз і пише, що ніколи не робив ПІ АРу на тій роботі яка входила до його функціональних обов♥язків, хоча погоджжується що інші таким ПІ АРом користувались
І він до речі не раз про це зауважував на форумі.
Я завжди вважав, що не можна вихвалятися своїми справами, які ти повинен робити як само-собою розуміється. Але практика показує, що ті політики успішніші, які роблять піар навіть на звичайному виконанні своїх службових обов'язків Посмішка
Але він не казав, що не можна робити Пі Ару на функціональних обовязках інших :)
НА своїх- так! не скромно  :!!
А на функціональних обов♥язках влади ніхто не забороняє ;) І то конструктивна критика і власне один з способів контролю громалди над владою ;)
А Ви лише про ПІ АР  :punish



Відповідь від: 27 Жовтня 2010, 17:42:24
Ой вибачте, поки писала Ігор відповів :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Відповідь від: 27 Жовтня 2010, 17:43:20
Так, не заробив.
Тобто, що означає не заробив?
А чому така позиція?
Якщо людина витрачає свій час на роботу яку він робить для когось, в данному випаку для громади, то чому це він не заробив?
Він витрачав свій час, вирішував питання в рамках його функціоналу і наданих йому ресурсів і можливостей. Робив це на користь громади, то чому це громада не мусить йому заплатити?
Закони -нормальні, просто ми коли починаємо рахувати гроші, то все чомусь забуваємо розрізняти своє і чуже.
А хто мусить заплатиити за його роботу? В той час коли він іншою не займався.
 
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #596 : 27 Жовтня 2010, 17:52:41 »

Кто людям помогает тот тратит время зря, хоришими делами прославится нельзя. (Шутка)
Вся проблема в тому що я як член громади м.Калуша не знаю чим займався вельмишановний Ігор_О за якого я до речі голосував.
І напевно і знати не буду, бо "ХОРОШИМИ ДЕЛАМИ ПРОСЛАВИТСЯ НЕЛЬЗЯ"
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #597 : 27 Жовтня 2010, 17:59:57 »

Вся проблема в тому що я як член громади м.Калуша не знаю чим займався вельмишановний Ігор_О за якого я до речі голосував.
І напевно і знати не буду
 :pardon
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #598 : 27 Жовтня 2010, 18:01:53 »

Ігор_О, на відміну від багатьох його критиків РОБИТЬ ЯКІСЬ КРОКИ. Помиляється він, чи ні - це буде видно пізніше. Коли йому вдасться здійснити задумане з тою командою, яку він наразі вибрав, або не вдасться. Як не вдасться - значить помилився. Вдасться - ми самі ж будемо його хвалити забувши, що до того істерично звинувачували у якихось "зрадах". Тож давайте не будемо тему "Вибори міського голови" перетворювати на бразильський серіал про кохання і зраду. Так, розчарування для тих, хто хотів голосувати за Очкура на міського голову. Але він зробив те, що зробив. Він зробив крок, і не сховався в кущі, не втік, а заявив, що має плани і буде їх здіійснювати. Ніхто з нас, не пробує робити таких кроків. Хтось боїться, що буде багато відповідальності, хтось боїться публічності, хтось боїться, що не впорається. Але, в такому випадку - звідки їм знати, яка ситуація НАСПРАВДІ, якщо ніхто там не був?.  Може, у Очкура проста мотивація. А саме - він хоче чогось добитися для громади і вважає - цо це може добре зробити тільки він. Може, він вирішив, що аніж складати конкуренцію (а в піарі нашому теперішньому голові рівних нема) і програти, а потім лишитися з своїми планами до наступних виборів, бо як то кажуть поїзд піде, то краще сісти на той поїзд, що наразі їде, і спробувати все-таки хоч чогось добитися? Чого ми так примітивно це оцінюємо - "зрадив - не зрадив", "втік - не втік"? Життя - це не бразильський серіал....

І досить тут про Очкура. Він на голову не балотується. І як хтось хотів, щоб це було так - треба було активніше його в цьому підтримувати, може б він тоді повірив у власні сили, а не шукав підтримки в інших для здійснення своїх планів.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #599 : 27 Жовтня 2010, 18:08:00 »

Вся проблема в тому що я як член громади м.Калуша не знаю чим займався вельмишановний Ігор_О за якого я до речі голосував.
І напевно і знати не буду
Мені достатньо того, що я про це знаю. Знаю, що Ви маєте можливість щодня спостерігати результати моєї роботи. Те, що я робив - не для меморіальної дошки :)

"ХОРОШИМИ ДЕЛАМИ ПРОСЛАВИТСЯ НЕЛЬЗЯ"
Хтось робить за славу, хтось за сумління.
Записаний