Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 3 місяці 4 дні

Голосування

За кого б Ви голосували на місцевих виборах, якби вони відбулись сьогодні

За Насалика І.С.
- 42 (43.8%)
За Сікору О.М.
- 26 (27.1%)
Не підтримую жодного
- 28 (29.2%)

Всього голосів: 81

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2010, 11:22:34


Автор Тема: Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)  (Прочитано 176439 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4881
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:15:37

    Звідки: Українська
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #540 : 23 Жовтня 2010, 23:34:03 »

Цитувати (вибране)
Принаймні нічого поганого
Ви в цьому впевнені? а ту мурашку що перебігала через доріжку часом не Ви роздавили? :)
Ну а власне, якщо Ви так хотіли політики, чому Ви ще не пішли в неї, не вступили в якусь партію, не стали її активним членом? Може б і вийшов з вас гарний депутат :)
Записаний

Ігорко

  • Початківець
  • *
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2015, 07:13:34

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #541 : 23 Жовтня 2010, 23:38:51 »

Та ні Вовер. Жарти також треба розуміти. Не хочу я бути політиком і не буду. Хто його зна, як вітер подує. А потім почнуться усілякі звинувачення, недовіри, хто кому скільки заплатив, хто кого і куди просунув, хто під кого ліг і хто кому капці лиже. Не для мене "сия рутина".  :P
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #542 : 24 Жовтня 2010, 19:34:21 »

Якщо хочете переконатись - знайдіть в неті мій коментар до статті "Три роки з Насаликом". Планую продовжувати в тому ж дусі, об'єктивному.
Пам♥ятаю цю статтю. Ще здивувалась, коли Ви визнали щось гарне, що стосувалось Насалика :)
Відповідь від: 24 Жовтня 2010, 10:53:59
Стаття з головної сторінки нашого сайту
Ольга Сікора: «Калушани гідні мати право вибору»
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #543 : 24 Жовтня 2010, 21:26:43 »

Вже є бігборди з кандидатом в мери Ольгою Сікорою.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #544 : 24 Жовтня 2010, 21:31:24 »

якби вони були не підписаними я би може і не впізнав. відфотожопили її навіть впізнати важко.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #545 : 24 Жовтня 2010, 21:34:34 »

Цитувати (вибране)
І якщо Ігор Насалик, мій опонент на виборах міського голови, особистість, яку я глибоко поважаю, має офіційну підтримку з боку Партії Регіонів, то я цього не розумію. Я б ніколи і за жодних обставин не хотіла такої підтримки. Покладаюся і буду покладатися на співпрацю з демократичними політичними силами.

Відверто кажучи, за таке можна було б і в суд подати на газету.
 
Хоча, звісно, назвати приниженням гідності підримку провладної партії то теж не зовсім правильно, бо як може бути ганебною пітримка партії, що взяла більшість голосів України?

А найцікавіше те, що сам засіб масової інформації у даному випадку може уникнути відповідальності за поширення такої інформації.

Пункт 1 статті 42 Закону України „Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні” містить таку специфічну норму: друковане видання не притягується до відповідальності за поширення недостовірної інформації, якщо її одержано від засновника  :unknow

Але можна вимагати від редакції друкованого засобу масової інформації опублікування ним спростування поширених відомостей, що не відповідають дійсності або принижують честь та гідність.

     Якщо редакція  не  має  доказів  того,  що  опубліковані  нею відомості  відповідають  дійсності, вона  зобов'язана на вимогу заявника опублікувати спростування їх у запланованому  найближчому
випуску друкованого засобу  масової  інформації  або  опублікувати його за власною ініціативою.


Тобто навіть якщо таку вимогу про спростууання газета виконає не за рішенням суду, а за власною ініціативою або на вимогу заявника - то вже відбудеться після місцевих виборів, і дезінформація знайде свого слухача, а ЗМІ уникне відповідальності.

Що тут сказати - як завжди підступно і брудно :unknow

Журналіст  має діяти добросовісно та здійснювати перевірку інформації (частина 6 статті 17 Закону„Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів” ).
Поширення викладеної неправдиво інформації apriori свідчить про недобросовісну поведінку журналіста[/b][/u]

Хотілось би мені дізнатися як ця інформація перевірялась журналістом. І як би він доводив у суді добросовісну поведінку щодо перевірки сказаного кандидатом і надрукованим ЗМІ.

При чому, якщо такі ЗМІ як телерадіоорганізації можуть розраховувати на ненастання відповідальності при дослівному цитуванні усних і письмових заяв та виступів посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, кандидатів на пост Президента України, кандидатів у народні депутати України та у депутати місцевих рад, кандидатів на посади сільських, селищних і міських голів.

то на друковані ЗМІ ця норма не поширюється і за друковану інформацію поширену наприклад кандидатом на міського голову ;) вони мусять нести відповідальність.
  
« Останнє редагування: 24 Жовтня 2010, 22:45:41 від Tandylight »
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #546 : 24 Жовтня 2010, 21:35:32 »

якби вони були не підписаними я би може і не впізнав. відфотожопили її навіть впізнати важко.
Хотіла те саме написати. Та подумала, що то мабуть через поганий зір, щось не так.  
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #547 : 24 Жовтня 2010, 21:41:44 »

Пункт 1 статті 42 Закону України „Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні” містить таку специфічну норму: друковане видання не притягується до відповідальності за поширення недостовірної інформації, якщо її одержано від засновника  не знаю
Зрозуміла що засновник не особисто О. Сікора, а ТРК "Шанс", тому тут я помилилась.Це не може бути причиною для уникненн відповідальності...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8375
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2024, 08:11:39

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #548 : 25 Жовтня 2010, 09:14:37 »

Я намагаюся бути об'єктивним, підтримати де треба і де треба - критикувати. Якщо хочете переконатись - знайдіть в неті мій коментар до статті "Три роки з Насаликом". Планую продовжувати в тому ж дусі, об'єктивному. Різниця зараз в тому, що ми з ним домовилися: якщо хтось щось робить неправильно - говоримо прямо в очі і дискутуємо. Ці умови мене влаштовують. Думаю, Насалика теж. Будь-кому набридає суцільний "одобрямс".
знаєте, що мені це нагадало? пояснення Симоненка в ті часи, коли комуністи вступили в коаліцію з Партією Регіонів. Вони теж планували боротись "ізнутрі".  :-D
Я особисто нічого не маю проти Ігора Очкура, як людини. Але Ігор Очкур, як політик втратив у мене 90 відсотків довіри. Мало того, що не зміг довести свою партію до місцевих виборів і звинувачує у тому саму ж партію (позиція слабака), та ще й подався до свого опонента. Типу встиг заскочити на сьому сходинка поїзда, що від'їзджає бо свій потяг помало їде до світлого майбутнього  і начальник поїзда вирішив, що простіше скористатись чужим. ;) (про поїзди запозичено у пана Ігора_О, одна з його улюблених алегорій  :-[ .)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #549 : 25 Жовтня 2010, 12:25:44 »

Вони теж планували боротись "ізнутрі".
Боротись і працювати - різні речі.

Але Ігор Очкур, як політик втратив у мене 90 відсотків довіри.
Що ж поробиш. Я не дівка, аби всім подобатися.

Мало того, що не зміг довести свою партію до місцевих виборів
Не зміг довести? Партія сама вирішує, хто і куди її веде. Я, якщо Ви пам'ятаєте, ще у січні заявив про складання повноважень голови  організації. Про місцеві вибори тоді і не йшлося.

звинувачує у тому саму ж партію (позиція слабака)
Романе, Ви - пустодзвін, перепрошую.

Типу встиг заскочити на сьому сходинка поїзда, що від'їзджає
Щоб Вам і іншим було зрозуміліше, наголошу: пропозиція надійшла мені, а не від мене. Я в черзі до УП не стояв.

вій потяг помало їде до світлого майбутнього  і начальник поїзда вирішив, що простіше скористатись чужим.
Знову неув'язка. 7-ме місце  в списку УП при умовах відкритих списків абсолютно не гарантує проходження до міської ради. А перший номер НУ - гарантує.

І ще. Нагадаю всім вибори 2006-го року. Троє кандидатів в мери (І.Очкур, О.Романишин і О.Челядин) домовились утворення "коаліції" і визначення одного кандидата, якого підтримають решта двоє. Не вийшло. Чому не вийшло? Амбіції, гонор, інші речі. Нормально це? Думаю, що ні. Але всім це фіолетово, і ніхто тоді нікого не засуджував... Далі відбулись вибори. Переможець (Насалик І.С.) запропонував увійти до команди 3 своїм бувшим опонентам. Хтось щось мав проти? Де був масовий осуд і недовіра? Ні, тоді це все вважалось нормальним і правильним. Рік 2010-й. Діючий міський голова, який користується реальною підтримкою народу і реально наростив підтримку з 25% до 70% знову, як у 2006-му пропонує співпрацю своїм опонентам. Тільки не після виборів, а до них. І багато з них її приймають. Н.Бабій, І Очкур, О.Челядин, В.Петрів, Р.Руско, Р.Вайда, М.Полицький, І.Яковина - дехто з них вже був кандидатом, дехто планував, декого люди висували. Що в цьому поганого? Що поганого в тому, що тепер у них буде змога реалізувати себе і довести потрібність місту?
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #550 : 25 Жовтня 2010, 13:48:15 »

Переможець (Насалик І.С.) запропонував увійти до команди 3 своїм бувшим опонентам. Хтось щось мав проти? Де був масовий осуд і недовіра?
 Ігор, ну трішки, трішки відбувалось по інакшому. Не запропонував, а  в результаті політичних домовленностей вніс на розсуд міської ради, (тобто депутатів -представників партій) яка в свою чергу, після невидимої на загал, проведеної роботи, проголосувала за внесених кандидатів без обговорення. Дійсно, щодо такої процедури ніхто не мав   нічого проти, і все пішло як по маслу, не враховуючи хіба що декотрі психологічні перевантаження декотрих людей, щоб добитись вищеописаного результату.
  Все було б в твоєму пості логічно, як би кандидати в мери, на п'яту каденцію йшли не від партій, а як самовисуванці.
Чесно кажучи, на мою думку, якби Калуш не був містом обласного підпорядкування, це б дозволило брати участь у теперішніх виборах і самовисуванцям,  що думаю, суттєво би  збільшило  кількість кандидатів  на дану посаду. В Долині, як приклад- 9 кандидатів.

Відповідь від: 25 Жовтня 2010, 13:44:52
Не запропонував,
 Хоча хто його тепер знає, може й пропонував, але точно знаю що рада партії чи діючі депутати, такого питання не обговорювали. Під домовленності відбувся конкурс. Це я пам'ятаю. :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #551 : 25 Жовтня 2010, 13:50:05 »

якби Калуш не був містом обласного підпорядкування
Це якесь обмеження Закону, бо не хочу шукати. Питання без підвоху, просто,справді цікаво.
« Останнє редагування: 25 Жовтня 2010, 13:56:44 від Tandylight »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #552 : 25 Жовтня 2010, 13:58:22 »

Ігор, ну трішки, трішки відбувалось по інакшому. Не запропонував, а  в результаті політичних домовленностей вніс на розсуд міської ради
Все було б в твоєму пості логічно, як би кандидати в мери, на п'яту каденцію йшли не від партій, а як самовисуванці.
Але суті це не міняє. Нехай партіям, а не фізичним особам - але ж пропозиція була і на неї партії пристали. Чи ти, може, проти був? Чому співпраця "тоді" є явищем нормальним, а співпраця "тепер" - ні? Питання не конкретно тобі, Горець.

Хоча хто його тепер знає, може й пропонував, але точно знаю що рада партії чи діючі депутати, такого питання не обговорювали. Під домовленності відбувся конкурс. Це я пам'ятаю.
Не зрозумів про що ти...
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #553 : 25 Жовтня 2010, 14:13:00 »

Це якесь обмеження Закону, бо не хочу шукати. Питання без підвоху, просто,справді цікаво.
 Це регіоналовський закон, Тенді і мусим з ним рахуватись. :(

Відповідь від: 25 Жовтня 2010, 14:08:51
Не зрозумів про що ти...
 Я може щось пропустив, але дійсно не пам'ятаю, щоб І.С. на сесії чи де інде промовив - " Я хочу бачити своїми заступниками тих то і тих то. Прошу мене підтримати у мої прагненнях". Іншими словами був суб'єтом ініціативи. Тому кажу, може десь шопотом, в певному колі і говорив, що я можу тільки припускати.  :)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #554 : 25 Жовтня 2010, 14:25:07 »

Я може щось пропустив, але дійсно не пам'ятаю, щоб І.С. на сесії чи де інде промовив - " Я хочу бачити своїми заступниками тих то і тих то. Прошу мене підтримати у мої прагненнях". Іншими словами був суб'єтом ініціативи.
Ти, видно, забув хто вносить пропозицію щодо персонального складу виконкому на розгляд сесії? Саме так, як ти написав, все і відбувалося.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #555 : 25 Жовтня 2010, 14:47:30 »

І якщо Ігор Насалик, мій опонент на виборах міського голови, особистість, яку я глибоко поважаю, має офіційну підтримку з боку Партії Регіонів, то я цього не розумію. Я б ніколи і за жодних обставин не хотіла такої підтримки. Покладаюся і буду покладатися на співпрацю з демократичними політичними силами.

Відверто кажучи, за таке можна було б і в суд подати на газету.
За що у суд? Жодної образи немає. А ПР справді офіційно підтримала Насалика як кандидата. Більше, крім УП, яка висунула, - ніхто офіційно не підтримав.
Відповідь від: 25 Жовтня 2010, 14:40:48
Діючий міський голова, який користується реальною підтримкою народу і реально наростив підтримку з 25% до 70% знову
А звідки такі цифри? Здається, недавно в інтерв"ю той же Ігор Степанович говорив про більш ніж 90%:)
Маю до Вас запитання: чому Насалик досі не виконав рішення суду і не поновив Вас на посаді заступника, адже оцінив Вас як людину, яка може дати УП додаткові бали і прихилити більшу кількість виборців? Було би порядно і чесно.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #556 : 25 Жовтня 2010, 14:59:02 »

За що у суд? Жодної образи немає.
Точно :)

А взагалі-то є така "сіра" технологія - "підтримай опонента". Наприклад, КПУ, СПУ, партія "Союз" і "Партія політики Путіна" заявляють про підтримку кандидата від БЮТ чи НУ. Закон же не забороняє! І все... Нема кандидата :)
Відповідь від: 25 Жовтня 2010, 14:47:57
А звідки такі цифри? Здається, недавно в інтерв"ю той же Ігор Степанович говорив про більш ніж 90%:)
Ми по різному рахуємо. Я математик, а він - фізик :)

чому Насалик досі не виконав рішення суду і не поновив Вас на посаді заступника, адже оцінив Вас як людину, яка може дати УП додаткові бали і прихилити більшу кількість виборців?
Суд продовжується. 17 жовтня було засідання у Львівському апеляційному, наступне 17 листопада.
Якщо хочете - це маленький доказ того, що при нашій розмові не стояло питань "особистої вигоди". Розмова відбувалась приблизно так:
-"Ти знаєш, ось в тому-то і тому питанні ти був правий"
-"Та й ти тоді і тоді також мав рацію"
-"Ну то давай ти підтримаєш мене, а я тебе - разом вийде краще і більше"
-"Давай, але у випадку спірних питань - сідаємо і дискутуємо"
І все. Йшлося виключно про майбутню роботу. Минулі образи лишилися за дверима. Спірні питання - в суді.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #557 : 25 Жовтня 2010, 15:06:10 »

щодо персонального складу виконкому на розгляд сесії?
 І не тільки виконкому, а й секретаря ради і заступників.  Але мало щоб голова вніс,(хоча і для цьго потрібно було на той момент, провести чи малий шмат роботи) потрібно щоб рада проголосувала. Але це певно стосувалось до ради п'ятого демократичного сликання,  думаю таких "важких" питань, щодо голосування, в ради шостого скликання не повинні б виникати.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #558 : 25 Жовтня 2010, 15:10:42 »

І не тільки виконкому, а й секретаря ради і заступників.
Так, і секретаря. Заступники - вони і є члени виконкому за посадою, я це мав на увазі.

Але мало щоб голова вніс
Звіно, мало. Проте, він вніс. І рада проголосувала. А ти кажеш, що не пам'ятаєш.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #559 : 25 Жовтня 2010, 15:57:04 »

А ти кажеш, що не пам'ятаєш.
 В тебе таки дар - принципово не чути опонента, а як чути то тільки в свою користь.
Почалось все з того, що ти сказав, що  отримав запрошення на початку п'ятої каденції, від голови міста,стати його заступником. Я заперечив, мотивуючи тим що я не чув особисто такого публічного запрошення. Гадаю і ти його не міг чути, бо тебе на скільки пригадую до самого голосування в Калуші не було. Так що пам'ять в мене чудова, хоча я і старший від тебе на пару років. :)

 Ігор, я розумію, твоє прагнення висвітлити минулі події, як виключно твої відносини з мером, але ти добре розумієш, що це не так. Якщо ти дійсно вважаєш, що це комусь цікаво крім нас обох, то я можу скинути в тему копії протоколів, які ми (твої однопартійці) напрцьовували з "дружньою партією " по вирішення кадрових проблем того часу.
 Буває доречно красномовно промовчати, чим говорити, те спонтанно взбриде  в голову .

 Думаю мало кому це буде цікаво, так що давай припиняємо браваду і даємо при потребі оцінку
загальномісцевим чи загальнодержавним подіям.
 
Відповідь від: 25 Жовтня 2010, 15:39:13
Вважаю буває доречно красномовно промовчати, чим вправлятись в красномовності використовуючи набір думок які спонтанно впали на думку.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»