Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 2 місяці 28 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 352027 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

2 yaro my

 Я зробила висновок що з Вами сперечатися не варто. Ваші твердження про "чудове життя" за СРСР то те саме, що твердження шановного нашого "кривосіся" про чудове наше життя тепер http://argumentua.com/stati/neadekvat-pochemu-azarov-lzhet Неадекват. Почему Азаров лжет
при такому чудовому житті моя бабця в колгоспі залишила своє здоровя (всатвати роками в 4 годині і доїти корів руками + тягати руками бідони з молоком , гній, і їжу коровам і т.д. а ще робота дома - де теж корова і город... бо ж треба щось і їсти. ... вона уявлення не мала що таке море, чи санаторій у Ялті, і заробила пенгсію 48!!! рублів. ОтВам її збереження і купівельна спроможність. ( тема гроворена - переговорена нема що говорити) Ваше твердження про розстріляних у Іспанії - це Ваші фантазій ( ну чіста Янавіч), я ніде не зустрічала такої статистики, бо якби вона була - вона була б відома не тільки Вам європейці не мають звички замовчувати такі скандальні факти ( вже вибачте їм, що вони як і ми люблять всілякі сенсації) А про безплатні квартири.... ну були люди які їх отрмали через 2 роки, але були і ті в яких діти виростали в гуртожитку чи в однокімнатній квартирі.. не думаю що заслуга уряду роздавати в містах безплатно квартири ( після багаторічного ченкання ) за рахунок практично рабської багаторічної праці мільйонів селян . Дешеву їжу ж десь треба було брати. Я памятаю не тільки добро, але й пусті полиці в магазинах ( не вистачало тої дешевої їжі) і як би не бабця в селі і клаптик городу... Зрештою що Вам говорити! Ви переконані в іншому. Нехай так Вам і буде! Але не придумуйте факти і аргументи. Просто скажіть - мені було тоді добре і тому я кажу що всім було теж добре. Це хоч буде чесно , бо буде видно що це Ваша думка, яка грунтується на Ваших субєктивних спогадах. Але коли Ви намагаєтесь придумати якісь факти щоб проілюструвати свою правоту, то ВАм до "Янича" Він там до речі казав звертатися до нього хто шукає роботу.
« Останнє редагування: 16 Січня 2012, 18:06:13 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30336
  • Останні відвідини:
    27 Вересня 2024, 16:16:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Було і є багато людей, для яких тодішнє існування було простішим а тому бажанішим за теперішнє. Вони тоді і молодші були і сонечко яскравіше світило...
І тоді за 48 рублів не дали з голоду вмерти і зараз на 900 грн то саме.
Але зараз якщо гарно покрутитися то можна і доробитися. А тоді треба було хіба коло партії крутитися.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Здох пес під назвою СССР, наплодив злиднів,
а шо ще гірше - велику кількість рабів.
ще довго буде воняти.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Здох пес під назвою СССР, наплодив злиднів,
а шо ще гірше - велику кількість рабів.
ще довго буде воняти.
  + 100
Це найгірше - рабів, пристосуванців, безпринципних брехунів, злодіїв, яничарів без роду і племені, готових продаватися вранці одному табору а в обід уже протилежному.. 
І взагалі розмову на тему "коли краще жилося за СРСР чи тепер" треба вже закрити. Хто хоче, може собі попередньо сказане читати. А на цю тему ми ніколи спільної думки не дійдемо, бо питання ніколи не буде однозначне.  А продовжувати тему - ми тільки даємо можливість для різних фантазерів продукувати якісь докази на свою правоту.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

А рабтво, - це не прищ і навіть не чиряк чи фурункул, шо би його "видавлювати". Рабство, - це менталітет раба і якщо цього чи того раба, назвати, хоч "тричі вільною людиною", це ніяк не позначиться на його мінталітете і не змінить його. Я вже пожив і добру половину свого життя при ссср, але повинен сказати, що незважаючи на ці "великі гідності", - саме совкам притаманні, - такі низьки інстинкти, такі мерзенні пристрасті по безкоштовному житлу і ковбасі по 2,20, водці по 3,40, які можуть бути властиві лише нікчемам і рабам .. І скільки б вони не кричали про свою "правоту", скільки б не волали про свій квасний "патріотізьм" - це, по суті, нічого не змінить .., а тому, - весь совковий політичний і господарюючий" бомонд з естеблішментом "  :=), буде, як і раніше, розміщувати свої крадені мільярди в західних банках, їздити на західних машинах, вчити на заході своїх дітей ...
Все так само куршавельскіе офіціанти будуть потайки плювати в тарілки з наїдками олігархам ....
І цей безперспективний і непрацездатний етнос-раб, буде скиглити по кухнях, чекаючи від господарів "світлого майбутнього", хоч якої небудь, подачки ...  :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

qwer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 159
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 23:20:42

    Звідки: Калуш

Ніхто не дав чіткої відповіді про здобутки держави Україна,тай зрештою і не дасть ((( .Їх просто немає.Жодних.Проїмо залишки СРСР а далі?
рабів, пристосуванців, безпринципних брехунів, злодіїв, яничарів без роду і племені, готових продаватися вранці одному табору а в обід уже протилежному..
-а це вже скоріше на тему останніх революцій =))
А перед закриттям теми спробуйте довести yaro my протилежне  ;)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Ніхто не дав чіткої відповіді про здобутки держави Україна
а звідки вони будуть, у руля завжди совкова номенклатура :(
а ще забув, братки - хан Ахмет і бригада Яника.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

А перед закриттям теми спробуйте довести yaro my протилежне
навіть не думаю. Я вже сказала - у нас різні бачення - я знаю історію а він памятає як йому було добре. Як ми можемо його в чомусь переконати? Ви переконані що колос на глиняних ногах який тримався тільки завдяки рабській праці її мешканців і потім впав під власною вагою -  це була справжня сильна імперія ? Спочатку ви доведіть що це було так. Тільки не з допомогою видуманих фактів.  :=)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

qwer ну давайте тоді порівнювати совок в перші  20 років і першу 20 України.  особисто для мене найголовнішим досягненням є те, що я живу в час коли можу себе чітко ідентифікувати, що я українець а не совок.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ

Ну относительно рабства можно спорить. Можно подумать, что сейчас работая на ЧП вы не чувствуете себя рабом?
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

можна подумать, можна не думать :) Доктор Хаос вот вы чувствуете себя рабом, работая на ЧП :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Я человек вольный, к счастью.
а чому тоді,  :unknow ви всіх працюючих на ЧП записали в раби :(
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

2 yaro my

 Я зробила висновок що з Вами сперечатися не варто. Ваші твердження про "чудове життя" за СРСР то те саме, що твердження шановного нашого "кривосіся" про чудове наше життя тепер Неадекват. Почему Азаров лжет
Я десь хоч одним словом писав, що Азарову треба вірити, і що зараз дуже добре? Ви уважно ще раз перечитайте, те що я писав, і давайте свої аргументи і факти, які краще засвідчать, ніж ваші суб"єктивні емоційні сентенції. І тільки тоді можна робити розумні висновки.
Відповідь від: 18 Січня 2012, 19:33:17
 Ваше твердження про розстріляних у Іспанії - це Ваші фантазій ( ну чіста Янавіч), я ніде не зустрічала такої статистики, бо якби вона була - вона була б відома не тільки Вам європейці не мають звички замовчувати такі скандальні факти
Ви не захотіли, чи не спромоглися знайти в інтернеті фактів, а огульно називаєте мене фантазером лише тому, що ви не зустрічали. То як вас називати?
Відповідь від: 18 Січня 2012, 19:38:22
Ви ніяких цифр не приводите, чомусь, може тому, що погано знаєте історію, керуєтесь якимись фантазіми? Ось кілька зсилок:
http://statehistory.ru/52/Stalinskie-repressii/
http://stalinism.ru/Repressii/Kakovyi-masshtabyi-stalinskih-repressiy.html
http://stalinism.ru/Repressii/Kakovyi-masshtabyi-stalinskih-repressiy.html
Цитувати (вибране)
сравнив количество репрессированных в СССР и такое же количество репрессированных в таких странах как Испания, Индонезия. США, Южная Корея и т.д. В результате выяснилось, что во всех выше перечисленных странах от репрессий погибло в процентном отношении больше человек, чем во времена Сталина.
Такі факти, і статистика, там знайдете точні цифри і про Іспанію епохи Франко, яка тривала до середини 70-х років
Приховано: Показати
привел докладную записку тогдашнего генерального прокурора СССР Романа Руденко Хрущеву, где с точностью указывались количество репрессированных с 1921 года по 1954 год. Итого вышло, что в период с 1921 по 1954 г. к ВМН(высшей мере наказания) было приговорено 642980 чел.

Честно говоря, этим данным я особо не верю. Они слишком заниженные. В этой докладной записке не учитывалось расстрелянные за бандитизм. В своей работе "Каковы масштабы сталинских реперссий" Игорь Васильевиич Пыхалв приводит релальные данные о кличестве расстрелянных, основанных на архивных документах. Так, в них приводится цифра 799455 человек расстрелянных. Как видите, разница не особо велика.

В ответ на обвинения Сванидзе Сталина в жестокости и тирании, Кургинян сравнил количество репрессированных в СССР и такое же количество репрессированных в таких странах как Испания, Индонезия. США, Южная Корея и т.д., Это был самый верный ход Кургиняна. В результате выяснилось, что во всех выше перечисленных странах от репрессий погибло в процентном отношении больше человек, чем во времена Сталина.   http://stalinism.ru/Repressii/Kakovyi-masshtabyi-stalinskih-repressiy.html
Дешеву їжу ж десь треба було брати. Я памятаю не тільки добро, але й пусті полиці в магазинах ( не вистачало тої дешевої їжі)
Я теж пам"ятаю, що до "Perestroyka" горбачовської в продовольчих магазинах був достатній вибір продуктів, причому натуральних, а не те що зараз. Були в кулінаріях різні салати, напівфабрикати, торти і т.д. Пишіть правду, коли були пусті полиці.
Відповідь від: 18 Січня 2012, 19:58:25
Зрештою що Вам говорити! Ви переконані в іншому. Нехай так Вам і буде! Але не придумуйте факти і аргументи... Це хоч буде чесно , бо буде видно що це Ваша думка, яка грунтується на Ваших субєктивних спогадах. Але коли Ви намагаєтесь придумати якісь факти щоб проілюструвати свою правоту, то ВАм до "Янича"
Цитувати (вибране)
Перено́с (или Трансфе́р от англ. transference) — психологический феномен, часто проявляющийся во время психотерапии, особенно психоанализа. Заключается в бессознательном переносе чувств, связанных с пережитым опытом (особенно детским), по отношению к одному человеку на другого
Здогадайтесь, чому я процитував це визначення? :P Ви взагалі фактів не приводите, замість аргументів - емоції. То куди Вам?
Відповідь від: 18 Січня 2012, 20:10:06
А перед закриттям теми спробуйте довести yaro my протилежне
навіть не думаю. Ви переконані що колос на глиняних ногах який тримався тільки завдяки рабській праці її мешканців і потім впав під власною вагою -  це була справжня сильна імперія ? Спочатку ви доведіть що це було так. Тільки не з допомогою видуманих фактів.  :=)
Ви не можете нічого довести, навіть не думайте :D
Це була дуже сильна імперія, яка на рівних конкурували з Західною імперією.
Перемогли її підступно.
Ось така ілюстрація: іде красень-атлет, а в спину йому підступно встромлює ніж доходяга. І красень-атлет падає, зовсім не на глиняних ногах.

Відповідь від: 18 Січня 2012, 20:19:43
qwer ну давайте тоді порівнювати совок в перші  20 років і першу 20 України. 
Радянський Союз після братовбивчої Громадянської війни, ви хочете порівнювати з Україною, якій в спадок від СРСР дістались налагоджена економіка і соціальна інфраструктура? :duvnoСтартували вони зовсім з різних позицій, тому порівнювати буде не коректно, хоча можна порівняти тенденцію, розвиток від старту, і через 20 років. Що через 20 років побудував СРСР, яку країну, економіку, і яку Україна через 20 років після отриманої в подарок "незалежності".
Відповідь від: 18 Січня 2012, 20:29:34
Про рабство:
5 років горбачовсько-яковлєвської "glasnosti". Саме тоді почали  піднімати "національний дух" ніким не переслідувані "Просвіта" та "Народний Рух За Перебудову". На Тернопільській швейній фабриці ще за Союзу почали випускати синьо-жовтий прапор, а в Ст. Угринові встановили пам"ятник Бандері в 1990-му, за СРСР, в 1990-му була оголошена Декларація про державний суверенітет, а в 1991-му вже повноцінна "Незалежність".
 Всі ці роки піднімали національну і громадянську свідомість Лук"яненко, Яворівський, Драч, Чорновіл, Горині..., список може бути величезний. Вони мали вільний доступ до ЗМІ, з 1990-го говорили по телебаченню без зупинки. Постійно проводились мітинги з прапорами :ganba, найчастіще біля кінотеатру "Ленінського Комсомолу".
 Народ "встав з колін" :=), "витравив" у собі раба.  :prapor:
Компартію заборонили на кілька років.
Давайте міркувати логічно: хіба раби таке змогли б?
І що ми бачимо далі?
З 1996-го до кінця 1998-го року на "хімії" тому національному пробудженому народу, що кілька років тому ходив на мітингах з прапорами :prapor: дають, як кістку псові по 50 гривень в місяць, і він мовчить, як раб :duvno Що ж сталось, і де були такі активні раніше патріоти? Де були ви, Люся?
« Останнє редагування: 18 Січня 2012, 21:05:39 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Не буду говорити багато. Бачу що Ви захоплюєтесь різними науково-популярними публікаціями.(Ключове слово тут ПОПУЛЯРНИМИ)  В цьому я з Вами дійсно тягатися не можу - не маю на це часу. Я в курсі що існує безліч альтернативних думок з приводу такого суперечливого відрізку нашої історії. Деякі з цих авторів навіть підбирають документи для ілюстрації своїх думок (знову ж ключове слово тут ПІДБИРАЮТЬ). Історія взагалі наука суб"єктивна, як ми знаємо. І залежно від того, як ми хочемо її бачити і подати - можна підібрати навіть документи. І сперечатись, звісно, тут нема чого. Я вже Вам сказала - я не збираюся цього робити. Я не збираюся Вас переконувати що я памятаю як я сама стояла в черзі в магазині Подарунки з вулиці щоб купити шампунь! , що моя мама переплачувала щоб купити махровий рушник, що я на уроках біології вивчала "Продовольчу програму" прийняту на 26 зїзді КПРС ... Память людська ще більше суб"єктивна як історія. Ви памятаєте одне а я інше... Як бачите я Вас не намагаюся переконати в тому що я памятаю правду а Ви десь не там були, а Ви мене чомусь намагаєтесь.  Також я не думаю займатися на форумі просвітництвом форумців. Щось їм тут розказувати і в чомусь переконувати. Для цього існують спеціальні форуми. Тому, якщо Ви чекаєте від мене піддатися на Вашу провокацію і у відповідь давати Вам теж якісь альтернативні посилання , то цього не буде також. Знаю що Ви скажете що я просто не маю аргументів  іт.д. Мені байдуже . Я вже сказала - мені не потрібні аргументи, бо я з Вами не сперечаюся. От і все. Єдине що скажу тільки в коментар до Ваших посилань - по-перше не всі документи НКВД ще відкриті для доступу,якраз навпаки найбільш цікаві нам в цьому напрямку репресій ще закриті і можливо не будуть відкриті ніколи ( на днях пройшла інформація що наші країни намагаються домовитися про нерозкриття документів які можуть нанести шкоду комусь із сусідів, тобто як ми розуміємо шкода може бути для Росії від документів щодо голодомору чи масових репресій)...  тому приведена "залізна" статистика аж ніяк не може бути повною. А по-друге до кількості репресованих в СРСР однозначно треба віднести і цілі репресовані народи переселені до Сибіру і в Казахстан - українців, татар, циган, німців.   Навіщо мені документи як я знаю людей яких везли туди в товарному вагоні взимку без речей і т.д. Навіщо мені документи як моя бабця і дід які жили в Копанках ( а Ви знаєте, що наше село в 44 році згоріло) не встигли відбудуватися до початку колективізації і тому всі заготовлені будівельні матеріали у них прийшли і просто забрали а  у них забрали паспорти і "прикріпили" до колгоспу. Вони не репресовані? Знову ж таки заморені голодом українці. Вони не враховані в Вашій статистиці. А тому, що Ваша статистика із "залізними" документальними підтвердженнями- це просто думка такого як Ви любителя дешевих провокацій. Людина бажає прославитись, але не хоче докладати для цього зусиль, років праці в архівах і тд. От і робить "підбірку" документів. Іноді вона навіть "знаходять" раніше нікому невідомі "документи". Має на це право. Нехай собі має. ;) Про що ми з Вами зараз говоримо? Про величну імперію добробут якої був побудований на фундаменті рабської праці засуджених і мільнйонів колгоспників, а коли це стало неможливо більше використовувати в таких масштабах - вона упала? Сталося те, що мало статися. Велична імперія з вкраденою історією  виявилася глиняним колосом. Скільки не кажи "халва" в роті солодше не стане.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Цитувати (вибране)
Радянський Союз після братовбивчої Громадянської війни, ви хочете порівнювати з Україною
а хто спровокував ту війну? До приходу більшовиків/комуняк в Україні було сито і спокійно. прийшли комуняки спровокували конфліки і маємо кілька голодоморів?! далі 2 світова це теж "заслуга" комуняк? Чи може ви пропонуєте знищити кілька мільйонів Українців спровокувати військовий конфлікт а потім піднімати країну ціною мільйонів людських життів? жодне з сумнівних досягненнь комуняк не варте тих жертв.
з.і. хто дивиться ТВІ міг звернути увагу на ролик "сторінки історії" про те як в 46 році в Британію вперше після 2 світової завезли банани, а в совку починався черговий голод. це  в країні переможниці?! про які досягнення можна говорити?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Доповнення до слів Сліппі - Радянський союз у перші свої 20 рокыв починав не з нуля, а з економіки Російської імперії яка була була в першій десятці світових економік на той час. Крім того - в розпорядженні совітів були реквізовані цінності, відібрані від тих, хто був оголошений класовим ворогом. Саме тоді були часи так званого "червоного терору". Ну а наступне "велике будівництво" і "індустріалізація" - знаємо як і за рахунок кого відбувалися...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

мИШКО

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    25 Лютого 2012, 19:06:37

    Звідки: ПІДВАЛЬНА

До приходу більшовиків/комуняк в Україні було сито і спокійно.
:=) :D це кому? хто жирував? :dopovid В цьому місці детальніше,будь ласка :)
« Останнє редагування: 20 Січня 2012, 11:17:20 від мИШКО »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


жодне з сумнівних досягненнь комуняк не варте тих жертв.
однозначно!!! ,звичайно не можна заперечити що щось все таки було і позитивне,але в інших не комуняцьких країнах було позитивне і без  багатомільйонних жертв і терору.Ну і може люди тоді були не розбещені і добріші :)А згадується позитив бо то була молодість.
« Останнє редагування: 20 Січня 2012, 12:57:30 від DVania »
Записаний