Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 2 місяці 27 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 352015 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка

Цитата: Люся від Сьогодні в 10:31:19

это их советское прошлое. Это - Брежнев.

 

Як на мене, то Янукович погана копія Брежнєва, та ще й з кримінальним ухилом.
Скоро медальки буде собі давати. Але мабуть ні. Замість медалей, як еквівалент, золоті унітази.
В них інші приорітети - як найбільше вкрасти державних грошей.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Цитувати (вибране)
Це я "гоню" на інших, а свою позицію не висловлюю????? оК. Тоді яка була думка в попередньому до мого пості? Де там була думка? і, головне,  чим вона повязується з ниткою розмови?
ти не зрозуміла то я про товаришів з компартії  :D
Цитувати (вибране)
думка така: Невже ви вважаєте, що робите дійсно корисні речі?
"Відбудова громадянського суспільства", наскільки мені зрозуміло, має на меті вдосконалення системи в який ми живемо.
Лиш, коли трошки пригальмувати, можна помітити "дивну річ": система складається з людей. Саме вони роблять систему такою чи іншою.
Так, може, справа не в системі?
Все дуже просто: система — індикатор нашого з вами ставлення одне до одного. Все.
Зміниться ставлення — зміниться система. Ніякі закони не будуть працювати (навіть самі-самі розрозумні) в системі, яка складається з людей "певної якості".
спілкування і пошук істини допомагає змінитись. дійти спільної думки. ви пропонуєте просто спостерігати?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

спілкування і пошук істини допомагає змінитись. дійти спільної думки. ви пропонуєте просто спостерігати?!
тут не дарма Брежнева зачепили, совок ще живе, живе не тільки в старшого покоління, а ще в молодих, яки знають про нього тільки басні :)
все давали, і все на халяву :) Україна і Росія ще довго будуть нюхати мертвячину :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Не думав, що "нові зомбопрограми" настільки ефективніші за старі "совкові"  =))

---

Цитувати (вибране)
спілкування і пошук істини допомагає змінитись. дійти спільної думки. ви пропонуєте просто спостерігати?!

пошук істини? на форумах це трапляється вкрай рідко.
Деколи краще спостерігати, ніж каламутити )))
Певне, я так і зроблю )
« Останнє редагування: 25 Січня 2012, 21:02:43 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30336
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:16:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Було б дійсно бажання шукати істину, а то в основному є бажання відстояти власну думку (а чи вона дійсно правильна то не так вже і важливо).
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

2bornslippy Благополуччя було реальне, не те що зараз, коли кілька процентів населення, що "пасуться" при владі, з жиру бісяться, а решті вішають ЗМІїну локшину на вуха.
 Ще раз повторюю:
Ви пропонували порівнювати Україну Незалежну з Радянською.
 Є конкретні, а не сумнівні показники рівня життя:
а) середня тривалість життя;
б) приріст населення.
Чому в Радянській Україні, яку, як нас переконують вже третій десяток років псевдопатріоти, "гнобили" "кляті комуняки", це я в вашому стилі висловлююсь ці показники були значно кращі, ніж в Незалежній?

Парадокс: населення України зменшується, а кількість офісних працівників збільшується (с) "Файна Юкрайна".
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

зменьшення населення - не є показник якості життя :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30336
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:16:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Переважно чим кращий рівень життя тим менша народжуваність, але одночасно менша дитяча смертність і більша тривалість життя.
У результаті все одно тенденція така, що чим вищий рівень тим менший приріст. (це стосується Європи, Азія і Африка навпаки)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

А у нас і народжуваність зменшилась, і смертність дитяча збільшилась. То у нас який рівень життя порівняно з радянськими часами?
Про середню тривалість життя є що додати?
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

цифри в совку були дуті, як і кількість мяса, телевізорів, взуття, одягу на душу населення, да шо там казати
я пам"ятаю семидесяті, вісімдесяті, постійні черги, дифіцит всього, про свободи окрема тема.
Чомусь берлінську стіну збудували саме комуністи, і чомусь люди тікали з комуністичного раю в капіталістичний пекло, а не навпаки :)
Відповідь від: 26 Січня 2012, 14:51:42
знайду ка я пару веселих картинок :=) щоб утішити yaro my :)
Відповідь від: 26 Січня 2012, 14:53:52

Социальная несправедливость :)
Когда-то на пляжах Крыма яблоку было негде упасть от отдыхающих трудящихся.
 Ныне Крым доступен только жёнам олигархов. :=)
Відповідь від: 26 Січня 2012, 14:57:18

Обманутые властями, брошенные на произвол судьбы Премьеркой, разочаровавшиеся в Майдане :=)
Дезориентированный интеллигент по-прежнему смотрит в сторону Америки, но его бывшая подруга уже с надеждой взирает на Москву! :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ок. Плачемо всі за совком, патріотів на Колиму, кожному місту і селу - памятник леніну, сталіну, брєжнєву! дайош ковбасу по 2,2 і водку по 3 ! всім вченим - обєднатись для спільної роботи над "машиною часу"! ....

Не розумію навіщо ця ностальгія за СРСР? Мантри? Від їх повторювання Ви сподіваєтесь туди вернутися? Так важко зрозуміти, що історія не стоїть на місці і наступає момент змін незалежно від бажання її діячів? У випадку з СРСР було банальне заспокоєння конфліктів на близькому (нафтовому) Сході і падіння ціни на нафту . І країна яка маючи величезні території і ресурси жила тільки завдяки продажу сировини (тобто нафти) не встояла...((ця країна навіть хліб купляла - не кажучи вже про інши товари  - оборонну промисловість не будемо згадувани, бо на неї працювалпа  вся країна) Ось Вам і безславний кінець "велікага і магучега". Що це нам дає зараз оце Ваше нотальгічне сопляння за колишньою "бойовою славою" ? Чого воно нас вчить? Відкинути національні амбіції в боротьбі за ковбасу по 2,20? Може, треба дивитись вперед а не назад? Дивлячись назад рух вперед не зупиниш, але є небезпека навпомацки зайти "не туда", або взагалі в яму впасти. Що ми з успіхом і робимо, бо є дуже багато впливових поводирів, які і грають на емоціях стада. Тому і переважають публікації, фільми з тематикою "как нам біла харашо" а не з тематикою "що робити, щоб було добре зараз і в майбутньому" Так, історія вчить, але вчить тих, хто не повторює старих помилок а не тих, хто просто над нею плаче. Так уже сталося, що я вивчала колись історію. І був у мене такихй проофесор Заборовський. Вінг якраз вчив нас відкидати догми і стандарти. Напрклад на прикладі стародавнього рабовласницького Риму. У нас була в голові догма, що рабів гнобили, і т.д. Але ж раб був засобом виробництва благ своїх хазяїв. А ще він був недешевим засобом виробництва. Маючи зараз засіб виробництва (наприклад машину) ви не будете її заправляти, мити, ремонтувати? Чому ми думаємо що так само не оходилися з засобами виробництва в древньому Римі? Звісно це неоднозначно. Бути рабом у доброго господаря могло бути краще, ніж бути вільним але бідним. Рабами ставали і добровільно... Звісно це все неоднозначно, так само як неоднозначна вся історія включно з історією СРСР. Але СРСР закінчився як і закінчилась свого часу історія Римської імперії (далеко не з ініціативи "пригноблених рабів") Просто такий настав момент. Назвемо це витком історії. Думаю що багато з рабів, які в ті часи через збідніння або і загибель своїх госпродарів отримали волю але втратили дах над головою і гарантовану їжу не згадували з ностальгією часи ситості ідеалізуючи їх, як ідеалізуєте зараз Ви "совок". Вони памятали всій хліб і дах над головою, але ігнорували те, що у них могли забрати і продати дітей, чи інші несвободи. Так само тепер Ви, ті хто плаче за "совком" - плачете за дешевою горілкою ігноруючи те, що жили за "залізною завісою", .... та й багато чого про що ми тут вже не раз говорили. Тепер Вам винні патріоти і націоналісти, бо забрали у Вас можливість отримати через 15-20 років роботи на підприємстві безкоштовну квартиру, але Ви забули скільки людей так і не доживали до її отримання. Замість того, щоб мріяти про втрачений але безкоштовний сир, може, краще подумати як сьогодні, виходячи з сьогоднішнього моменту і ситуації, знайти спосіб заробити і купити собі ту квартиру?
  Дивна і незрозуміла ця ностальгія і Ваше намагання довести нам як же нам колись було добре.... Ну є в Ваших словах доля (повторюю доля!) правди. Але це неоднозначно і не для всіх. Для того, хто відсидів 25 років в таборі за надуманим звинуваченням у шпигунстві це не так однозначно, як для Вас. І для багатьох інших з поламаними долями і життям також. Ну і що з того, що комусь 20 років тому було краще ніж тепер? Ну організуйте партію плакальників за СРСР. Прийдіть до влади і примусьте вчених винайти машину часу, щоб вона вас туди перекинула і щоб ви навіки там залишилися.... Не забудьте вбити Кравчука, Горбачова, Єльцина коли вони тільки народяться, щоб не допустити їхньої повторної зради ваших прагень завжди жити при ковбасі по 2,20. Іншої логіки і рації в цих соплях і сльозах я не бачу.  
Нагадую всім тему, яку ми обговорюємо "Українська державність. Нація....." Так уже сталося, що цей факт є в наявності, а СРСР - фантом історії, яку ми вже пройшли. Давайте дивитись вперед, а не на сумнівні блага які вже давно позаду.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Добре, що нагадали, а тепер верніться на дві сторінки назад, і знайдіть хто в цій темі почав згадувати минулі часи, брехати і перекручувати те, про що йому навішали локшину на вуха псевдопатрійоти. Чому ви тоді не "возмущались праведним гнєвом", що тема не про минуле??? :=)
Організовувати партії  - такими дурницями займайтесь Ви, бо по Ваших постах видно, що вас хворобливо цікавить політика. Ви напевно бачите в цьому якусь логіку :=)
тема про українську державність. давайте не шукати позитив в державі якої вже нема і не буде. Україні тре шукати свій шлях . мені подобається шлях яким йде Іран. та в Ірані громадяни обєднані релігією.а у нас всі хочуть обдурити всіх.
Питання про середню тривалість життя залишається відкритим, але його в упор не помічають ті, що дивляться назад, намагаючись обгадити минуле -таке заняття по кайфу "офісному планктону", сидячи в халявному інтернеті, і отримуючи зарплату. Яке місце в геополітиці у "офісного планктону"?
« Останнє редагування: 26 Січня 2012, 15:23:44 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Давайте дивитись вперед, а не на сумнівні блага які вже давно позаду.

Как эти два ботинка, русский и украинский народы с недоверием и скрытой надеждой смотрят друг на друга…. :=)
а вдруг все вернется :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

таке заняття по кайфу "офісному планктону", сидячи в халявному інтернеті, і отримуючи зарплату. Яке місце в геополітиці у "офісного планктону"?

Якщо Ви тут про себе, то і розкажіть нам, яке ваше  місце, бо я наприклад себе не до планктону а до кита відношу, сама керую, сама плачу за інтернет, сама працюю, сама заробляю, сама витрачаю куди хочу... ? А заодно і про середню тривалість життя, Ви ж це для чогось згадали? Очевидно для того, щоб заставити нас замислитись з якого чудового місця ми вийшли і які ми сволочі, що туди вернутись не хочемо. Ще й намагаємось його обгадити несинхронними з Вашими поганими спогадами... 
Якщо вже на те пішло то середня тривалість життя Українців з 91 року не змінилася значно. як видно жінок навіть зросла. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Ukraine_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D1%8F_%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C_%D0%B6%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F.jpg І якщо Ви не знаєте причин скорочення населення, то погугліть самі а не перконуйте нас тут у правильності своїх домислів.
Тепер відкрийте секрет - що Ви хотіли нам цим сказати, коли наполягали на відповіді про тривалість життя? Знову ж таки, що нам стало гірше? А я вважаю, що краще.... За СРСР у моїх сусідів у селі ні в кого не було води і унітазу в хаті а тепер є... Майже ні в кого не було холодильника, не у всіх були телевізори... Не маючи в селі роботи - вони працюють не більше і не менше як тоді. В кожній хаті є город і корова з яких вони як годувалися тоді, так і годуються тепер. І їм не треба безплатної квартири... Ну навіщо ця розмова? От переконайте мене що мені простій українці стало гірше. Ну не стало. Якість життя мого зросла. Я не сперечаюся - є недоліки (наприклад недоступність якісної медицини) Так давайте обговорювати це? Як цього досягти? Життя міняється, цього не зупинити! От воно і помінялося. А населення скоротилося не тільки в Україні, але навіть і в країнах які не мають в своїй історії щастя бувати в складі "вєлікага і магучєга" І одну дитину я народила не тому, що мені стало гірше жити, ніж моїй мамі , в якої нас було троє, Скоріше навпаки. Але тому, що я стала "мудріша" і не захотіла вішати на себе додаткову відповідальність, а ще знаю кращі засоби контрацепції, а ще тепер так стало "модно", бо моя мама не заморочувалась, що ми будемо спати з сестрою вдвох на одному дивані, а тепер треба, щоб кожна дитина мала свою кімнату.(компютер, машину..). Не хочу я на себе вішати зобовязання купити кожній дитині по компютеру - от і не нарождую... Де тут - мені стало гірше жити? Нема. Не гірше. Просто так склалися тепер історичні обставини. Колись не заморочувалися, що діти одне з одного одяг доношують, а тепер заморочуються. Кого в цьому звинувачувати? Америку? Горбачова? Українських націоналістів?
« Останнє редагування: 26 Січня 2012, 15:56:04 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Люсь ну звичайно ж краще гнати на інших ніж висловлювати свою позицію. це допомагає збудувати громадянське суспільство щоб наші діти жили в кращій країні.

:P
Відповідь від: 26 Січня 2012, 16:05:18
краще гнати на інших ніж висловлювати свою позицію.
Це я "гоню" на інших, а свою позицію не висловлюю????? оК.
:P
Відповідь від: 26 Січня 2012, 16:07:24
треба дивитись вперед, але для цього треба знати, чи в правильному напрямку наш вектор руху.

Відповідь від: 26 Січня 2012, 16:09:59
думка така: Невже ви вважаєте, що робите дійсно корисні речі?
"Відбудова громадянського суспільства", наскільки мені зрозуміло, має на меті вдосконалення системи в який ми живемо.
Лиш, коли трошки пригальмувати, можна помітити "дивну річ": система складається з людей. Саме вони роблять систему такою чи іншою.
Так, може, справа не в системі?
Все дуже просто: система — індикатор нашого з вами ставлення одне до одного.
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Поясни причину yaro my того, чому на "загниваючому Заході" люди жили і живуть краще і довше.
про союз я свою думку висказав :) у сьогоднішньому житті ноги ростуть з совдепії.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

"Папрашу не тикать".  :!!
З вами, "шановний" спілкуватись, що з шмаркатим їсти.
Та коли вже так пристаєте, як надоїдлива муха, то відповім.
 Ви хамили мені з першої моєї ж відповіді на форумі, може то у вас такий стиль спілкування, то ваші проблеми. Я не Бог і не Ісус, щоб підставляти другу щоку.
А чи не зрозуміло, що Америка процвітаюче жила до цих пір тому, що споживала вдвічі більше, ніж виробляла. Весь світ на неї працює. Чому вся Африка, Південна і Центральна Америка бідує, там же капіталізм і демократія, чи ні?
Всім поголовно там на Заході краще? Ось такий "ответ Чемберлену", як "краще" живуть люди в коханій вами Америці:
По всей Америке некогда великие города превращаются в гноящиеся раны
http://nnm.ru/blogs/inox777/po-vsey-amerike-nekogda-velikie-goroda-prevrashayutsya-v-gnoyashiesya-rany/
Почитайте, проаналізуйте, де і хто процвітає чи загниває.
І не забудьте пояснити також, чому в Радянській Україні люди жили краще і довше ніж в "Незалежній", бо в ваших відповідях дуже мало думок проглядається, одні смайлики.
« Останнє редагування: 26 Січня 2012, 16:38:00 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

як нема шо сказати, починається образи, не тикать, мухи :=)
шо то за силка, ти коменти читав :) а як діла в малих містечках коханій моїй америці :)
харош обіжатися на офісний планктон :=) ти ж трудящийся, тобі і масони не страшні
а шо тебе мої смайлики збуджують :) думающий наш
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Офісний планктон хамить і засмічує тему "порожняком", і куди модератори дивляться? :duvno
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Офісний планктон хамить і засмічує тему "порожняком", і куди модератори дивляться?
я бачу шо ти вже переходиш всі грані  :o
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..