Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 2 місяці 27 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 352022 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

 :=) :D це кому? хто жирував? :dopovid В цьому місці детальніше,будь ласка :)


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=CTKcyNE93rE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=CTKcyNE93rE</a> в цьому відео багато про те чим Україна була для імперії і чому для комуняк було важливо втримати Україну.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

я памятаю як я сама стояла в черзі в магазині Подарунки з вулиці щоб купити шампунь! , що моя мама переплачувала щоб купити махровий рушник
Ви знову не вказали, коли це було, в якому році?
Бо я теж добре пам"ятаю, ось така в мене фотографічна пам"ять була в дитинстві,  :dopovid В 1985-му році я вибирав в "Подарунках" купити мамі духи і помаду на 8-ме березня. І купив не ту помаду і не ті духи, навіть назву їх пам"ятаю: "Синевір", бо були дешевші :-[, а треба було "Красную Москву" брати. І можу навіть зараз описати всі відділи в "Подарунках" (в "Алмазі" також, заглядав туди на блиск золота і срібла), де там що було: тканини, одіяла шерстяні, килими, рушники, парасолі, шампуні, різьблені з дерева орли..., капелюшки.... Якби зараз дали мені завдання, то я навіть зміг би все там розставити, як було. І черг там не було.
 Якщо ви підзабули, коли був дефіцит, то так і пишіть, що не пам"ятаєте, коли він почався.
Я вже давно зрозумів, що все було не випадково: почалось з антиалкогольної, начебто здорової кампанії, а потім ввели талони крім горілки, ще й на цукор і МИЛО! Думаєте, що це був реальний дефіцит? У мене нема жодного сумніву, що це було зроблено, щоб  викликати ажіотаж і "броженіє в умах". Це був навіть не саботаж окремих сил на місцях, це був запуск деструктивних процесів конкретних "засланих казачків" в вищих ешелонах влади.
Відповідь від: 21 Січня 2012, 12:27:16
я знаю людей яких везли туди в товарному вагоні взимку без речей і т.д.
Так вже сталось, що я теж знаю репресованих. Це батьки моєї мами з малими дітьми, і маю детальну інформацію з перших вуст, коли вони були живі, я розпитував. Мама, яка народилась там, в Сибірі,  теж розповідала багато що. Є навіть фотографії на фоні дерев"яної хати, яку дід там збудував, і коли їх реабілітували, то їм шкода було залишати нажите там, і ще прожили там кілька років після реабілітації до 1959-го. До речі, вислані були вони по наклепу "добродія", але їм пощастило, якщо можна в цьому випадку так казати, що до правди докопались.
Відповідь від: 21 Січня 2012, 12:44:03
Цитувати (вибране)
Радянський Союз після братовбивчої Громадянської війни, ви хочете порівнювати з Україною
а хто спровокував ту війну? До приходу більшовиків/комуняк в Україні було сито і спокійно. прийшли комуняки спровокували конфліки і маємо кілька голодоморів?! далі 2 світова це теж "заслуга" комуняк?
Тут я навіть не буду сперечатись, бо ваша версія історії не витримує жодної конструктивної критики. Поцікавтесь:
1. Коли і як почалась Перша Світова ( Про бравого солдата Швейка у Гашека, хоча би почитайте, там з гумором все описано).
1. Які були битви в наших районах під час Першої Світової, де служив Євген Коновалець і як він опинився в російському полоні, це детальки щодо того, наскільки було сито і спокійно. Ось іще по темі: http://gvizdivtsi.org.ua/%D0%B4%D1%96%D1%97-%D1%80%D1%83%D0%BC%D1%83%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D1%85-%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D1%85-%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4-%D1%83-1918-19-%D1%80%D0%BE/#more-5806
2. Коли був утворений Радянський Союз.
3. 2-га Світова почалась в 1939-му, чия в тому "заслуга" - теж варто поцікавитись, а не писати нісенітниці.
 Рекомендую і вам переглянути 20-ти хвилинний фільм "Americanshow", в онлайні він є, може щось трохи проясниться.
Відповідь від: 21 Січня 2012, 12:58:19
Радянський союз у перші свої 20 рокыв починав не з нуля, а з економіки Російської імперії яка була була в першій десятці світових економік на той час.
Вкажіть роки, будь-ласка: коли, в яких роках екоміка Російської імперії була процвітаюча? Може ви маєте на увазі 1913-й рік? А на жовтень 1917-го на якому місці була? А 30 грудня 1922-го, коли був утворений СРСР,який був стан економіки?
« Останнє редагування: 21 Січня 2012, 13:36:32 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Цитувати (вибране)
Тут я навіть не буду сперечатись, бо ваша версія історії не витримує жодної конструктивної критики.
Та ми ж начебто про громадянську війну говорили а ви вже першу світову згадуєте?! зрештою перегляньте відео викладене вище і зрозумієте про що я говорив.
2. 1922? тільки не розумію до чого це питання?
3, А пакт про розділ Європи для вас не є достатньою підставою. я більш ніж впевнений що джугашвілі готувався до війни і готовий був нападати тільки гітлер трохи порушив його плани. і ті невиправдані жертви які зазнали громадяни союзу також на відповідальності комуняк через недолуге командування.
Цитувати (вибране)
А 30 грудня 1922-го, коли був утворений СРСР,який був стан економіки?
вони ж і зруйнували все що було.
з.і. "Americanshow" подивився. чесно кажучи від початку до кінця здається що це зняли росіяни.)))
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

коли це було, в якому році
я точно памятаю що це було "За Союзу". Мені було років 14.  Я не плутаю, не хвилюйтесь. Ви хотіли б мене переконати, але не вийде я ніколи не сплутаю, бо все що було коли я вчилася в школі то було "За Союзу" все що після - вже "За України". Так що тут Вам не вдасться мене заплутати. Стояла я за шампунем, за марлею, за рушниками , за каструлями, за маслом, за молоком. Нас було троє дітей а це була багатодітна сім"я, тому нам "полагалився" продуктовий пайок ( туди входили яйця, сосиски, якась лапша, шоколадне масло.. ще щось не памятаю. Ці пайки видавали в тому гасторномі коло теперішньої Анни-Марії раз на тиждень . Там черга була.... Роки 85-86-87.... В 91 мені минуло 18 тому нам уже пайків не давали..
а потім ввели талони
Точно! Ще й талони були навіть на те щоб зуби вставити. А на рахунок Вашої гіпотези, що хтось ховав товар щоб викликати якесь "броженіє" то у мене нема слів. .... Я під столом просто від такої стратегічної далекоглядності проклятих америкосів. Ще скажіть що вони у 80-му вже нашу Помаранчеву революцію запланували і сценарій написали. А в тодішньому Союзі практично все керівництво включно з директорами баз і універмагів було в америки на службі... Ну й насмішили.... Я з-під столу не можу вилізти..
Так вже сталось, що я теж знаю репресованих.
А це Ви розказали, щоб проілюструвати нам що вивезені до Сибіру були не такими вже і репресованими? Тобто мама моєї подружки яка втратила там чоловіка і троє дітей може вважати що вона побувала на куроті? У мене нема слів від Ваших "аргументів"
3. 2-га Світова почалась в 1939-му, чия в тому "заслуга" - теж варто поцікавитись, а не писати нісенітниці.
 Рекомендую і вам переглянути 20-ти хвилинний фільм "Americanshow
Якісь Ваші всі джерела дуже вже авторитетні і наукові... Навіть нема як з Вами посперечатися такі авторитетні.... :unknow
Вкажіть роки, будь-ласка: коли, в яких роках екоміка Російської імперії була процвітаюча? Може ви маєте на увазі 1913-й рік? А на жовтень 1917-го на якому місці була? А 30 грудня 1922-го, коли був утворений СРСР,який був стан економіки?
Ви самі все знаєте, То що я вже буду Вам говорити? З авторитетністю Ваших джерел я не тагатимусь.
« Останнє редагування: 21 Січня 2012, 20:32:56 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Ще скажіть що вони у 80-му вже нашу Помаранчеву революцію запланували і сценарій написали.
Дефіцит був штучно організований приблизно після початку антиалкогольної кампанії. Так, це ще офіційно був Союз, але рулили вже "заслані казачки".
Ющенка на царство почали продвигати і піарити щодня приблизно з 1997-го. Бо так випадково співпало, що оженили його на Катерині, і він зразу став молодим перспективним юристом, якого щовечора показували у всіх випусках новин.
Поставили Головою Нац. Банку після вбитого при досі не з"ясованих обставинах Вадима Гетьмана, а потім Кучма зробив його прем"єром.  Випадково?
Ви ще й досі вірите в те, що народ сам піднявся на Майдан, і невідомо звідки взялось море помаранчевої атрибутики? Це було шоу, багато хто в запалі повірив гаслам "засланців", що "є справедливість, і за неї варто боротись". Плюс концерти поп-зірок на Майдані, "разом нас багато".
 Не треба все, що ЗМІ виливають з зомбоящика бездумно хавати.
 По ділам треба судити.
Відповідь від: 21 Січня 2012, 19:29:28
Цитувати (вибране)
"Americanshow" подивився. чесно кажучи від початку до кінця здається що це зняли росіяни.)))
А хіба це щось змінило б? У Вас диференційний підхід до інформації? Росіянам не довіряти ніколи? Любу інформацію треба аналізувати, а не бездумно "споживати", від кого б вона не була. Немає в світі незалежних ЗМІ. Цей фільм зняли не росіяни, і "Дух Времени", якщо бачили теж не вони. Там багато цікавого про те, хто розробляє сценарії війн і переворотів. І ще є фільм французьких журналістів про "кольорові" революції, я колись Люсі рекомендував в своєму блозі.
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

страшная правда :o
yaro my тягає всю інфу  :) про засланих казачків, царство Ющенко, міровую закулису :=)
с цього сайту http://pdrs.dp.ua/
всім читати !
і кидати силки на актуальне  :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Дефіцит був штучно організований приблизно після початку антиалкогольної кампанії.
рулили вже "заслані казачки".
він зразу став молодим перспективним юристом
Ви ще й досі вірите в те, що народ сам піднявся на Майдан, і невідомо звідки взялось море помаранчевої атрибутики?
Я не маю що сказати. Тут будь-які аргументи будуть сірими, безликими, і плоскими порівняно з Вашими яскравими, новітніми і ду-у-ж-же (аж сильно дуже) об"ємними... :=)

З.І. Я звісно допускаю деяку силу в організаціях масонів-сіоністів і навіть допускаю правдивість Сіонських протоколів. Але при цьому розрізняю жидівських сіонських чорнокнижників і звичайних євреїв. Але аж таку силу і здатність до організації людства (якого вже 7 млд. а їх же значно менше! ) та ще й можливість робити це настільки таємно..... :pidstolom: А Вам не приходить в Голову, що сіонським америкосам уже треба молитися? По-Вашому вони вже могутніші від Господа Бога (Господи прости мені!)

Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

yaro my зрозумійте всі все читають і всі мають мозок аналізувати. просто ви вважаєте вашу інфу і ваш аналіз єдино вірним. дана тема про українську державність. давайте не шукати позитив в державі якої вже нема і не буде. Україні тре шукати свій шлях . мені подобається шлях яким йде Іран. та в Ірані громадяни обєднані релігією.а у нас всі хочуть обдурити всіх.
з.і. в тому відео насторожує акцент на Україну і Грузію. звідси і висновки про російське походження відео.
« Останнє редагування: 21 Січня 2012, 20:53:25 від bornslippy »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Згоден, треба дивитись вперед, але для цього треба знати, чи в правильному напрямку наш вектор руху.
Парадокс: населення України зменшується, а кількість офісних працівників збільшується (с) "Файна Юкрайна".
Ви пропонували порівнювати Україну Незалежну з Радянською.
 Є такі дуже показові показники рівня життя:
а) середня тривалість життя;
б) приріст населення.
Ну є іще кілька, наприклад дитяча смертність.
Як думаєте, чому в Радянській Україні, яку, як нас переконують вже третій десяток років псевдопатріоти, "гнобили" "кляті комуняки", це я в вашому стилі висловлююсь :P ці показники були значно кращі, ніж в Незалежній?
Комусь далеко від Тегерану дуже не подобається той шлях, яким іде Іран. Зверніть увагу, скільки авіаносців США туди вже підтягнулись, і що ж вони там збираються мутити?
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
Я з-під столу не можу вилізти..
Люся, ти нас не здивувала ))

Римська Імперія колись дуже довго гнобила країни Європи.
Нє, ну реально!
А давайте, викиньте той кусок історії!
Разом посміємось.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

yaro my ще раз повторюсь. скільки комуняки винищили життів, що б досягнути того сумнівного благополуччя?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


А вони винищили багато свідомих українців, які розуміли що комунізм -  це утопічна ідеологія.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Люся, ти нас не здивувала ))
Не пригадую щоб ми з Вами колись телят пасли разом.....
Римська Імперія колись дуже довго гнобила країни Європи.
Нє, ну реально!
А давайте, викиньте той кусок історії!
Разом посміємось.

Я б посміялася як би Ви хоч сказали до чого Ви це згадали і що це Ваше зауваження мало б мені смішного сказати? А то воно мені якось зовсім з темою розмови не в"яжеться....  :unknow
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Нікого ми не пасли. Пригадувати тут нічого.
Всі такі серйозні, аж нафіг нема кого послати )))

Обговорювати серйозно цю і подібні теми = це діагноз. Спокійно на це я дивитися не можу  :=)

Ви обираєте шлях, яким би мала піти Україна. Україна — це її народ. Вибір кожного, чим займатися в цьому житті: чи пудрити мізки через ЗМІ, чи грабувати співгромадян відсиджуючись у владних кабінетах, чи бігати по майданам з прапорами або з парабелумами — справа особиста.
Лиш скажіть про що і про кого ви в цей момент думаєте?
Революціонери...
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Люсь ну звичайно ж краще гнати на інших ніж висловлювати свою позицію. це допомагає збудувати громадянське суспільство щоб наші діти жили в кращій країні.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

краще гнати на інших ніж висловлювати свою позицію.
Це я "гоню" на інших, а свою позицію не висловлюю????? оК. Тоді яка була думка в попередньому до мого пості? Де там була думка? і, головне,  чим вона повязується з ниткою розмови?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

 А це вжедо теми про ностальгію за "совком"
Улица Брежнева  http://www.svobodanews.ru/content/blog/24462192.html#
Те в России, кто любит поразмышлять о близости России и Украины и о "националистах", отрывающих одну братскую страну от другой, по-моему, даже и не подозревает, что сегодня единственное, что действительно сближает соседние государства - это их советское прошлое. Это - Брежнев. С той только разницей, что для России советское прошлое - это лозунги, вздохи о великой державе и портреты Сталина на 9 мая. А для востока Украины - это быт. И гость из Москвы, который приедет в Донецк, Днепропетровск или Харьков, моментально ощутит себя в некоем историческом заповеднике, дух которого не дано скрыть никаким дорогим ресторанам и шикарным машинам местной знати.

 Парадокс ситуации состоит в том, что после развала Советского Союза Россия может стать просто Россией, Украина - просто Украиной, что уже, собственно произошло на большой части ее территории. А восток Украины, многие жители которого с трудом осуществляют себя с новым государством, Россией стать не может. Он может только оставаться Советским Союзом,
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

думка така: Невже ви вважаєте, що робите дійсно корисні речі?
"Відбудова громадянського суспільства", наскільки мені зрозуміло, має на меті вдосконалення системи в який ми живемо.
Лиш, коли трошки пригальмувати, можна помітити "дивну річ": система складається з людей. Саме вони роблять систему такою чи іншою.
Так, може, справа не в системі?
Все дуже просто: система — індикатор нашого з вами ставлення одне до одного. Все.
Зміниться ставлення — зміниться система. Ніякі закони не будуть працювати (навіть самі-самі розрозумні) в системі, яка складається з людей "певної якості".

Жесть, звичайно, я розумію, але не я це придумав.
Не може хороше дерево приносити погані плоди, а погане — не приносить хороші.


----
Цитувати (вибране)
Россия может стать просто Россией, Украина - просто Украиной, что уже, собственно произошло на большой части ее территории. А восток Украины, многие жители которого с трудом осуществляют себя с новым государством, Россией стать не может. Он может только оставаться Советским Союзом,

Яке щастя, що є люди, які точно знають яка б це мала бути країна Україна і какой должна быть страна Россия )))
Як би їх не було, я, певно б не пережив цього шоку  :( :D
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..