Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 2 місяці 28 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 352026 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Якщо допустити що в другому турі було б менше тих, що не прийшли на вибори і менше тих хто проголосував "ні за кого", але проти януковича і перемогла б Тимошенко, то звісно олігархат як форма правління не зник би, але Тимошенко, як представниця і основна надхненниця поимаранчевої революції принаймні не знищила б її політичні і економічні досягенення.
це жарт?! вона ж і знищила все хороше що було від революції. і вона натхненником не була. Люся і після цього ти мене переконуєш що ти не прихильник тимошенки?! :duvno і головне якщо припустити що фанати тимошенко відкрили б очі і голосували за реального кандидата а не 100 програшну тимошенко все б точно було поіншому.
Ті хто говорить, що при ній було б гірше усього навсього піддається на промивання мізків від біло-голубих.
Люся це твоя особиста думака. так само можна сказати і про апологетів тимошенко.
Прийшовши до влади Тимошенко б розуміла, що її виборець - це люмпмен-пролетаріат ( як у Яника) а середній клас. Тому їй треба не обіцяти і виконувати міфічне "покращення життя", а задовільняти свого виборця.
вона мала таку нагоду 3чи чотири рази. вибачте як на мене це вже збочення вірити політику яка будучи при владі купу разів не зробила ніхрена. крім популістських 1000 грн. а тепер порахуйте що варті ті 1000 грн. зараз.
Тому, можливо, ціни б і росли, бо це тенденція світова, але однозначно не було б славнозвісного податкового кодексу в його теперішньому варіанті. А це дало б можливість людям якось виживати навіть у цих важких умовах. Згодіться, що нашому брату, як не заважати - він знайде спосіб вижити, як знайшов його в лихі 90-ті.
ага я памятаю методи тимошенко. при ній нереально подорожчав цукор , вона запхала свої ратиці до пального, і при ній також дорожчав газ.
Виборець Тимошенко  це не виборець Януковича. Його за 200 грн не купиш.
вже казав купиш за 1000.
Я впевнена, що прийшовши до влади вона - такого "паокращення" як маємо, ми б не отримали.
все відносно . я особисто почав відчувати покращення вже при тимошенко.
Навіть в разі незадоволення її політикою - її скинути з трону було б простіше.
знову ж таки це твоя думка. я наприклад сильно сумніваюсь. так як вона трималась за крісло премєра мабуть ніхто не тримався.
При Янику - маємо "йолку" і заборони судів.І матимемо ще більше. Бачимо, що за рахунок скорочення пільг і т д . відбувається посилення силових структур  і т.д. Влада явно демонструє, що вона не зупиниться ні перед чим і збирається воювати з власним народом. Невже ви вірите, що таке було б і при Юльці? Я не є її прихильником, але переконана - вона була однозначно меншим злом.
то може краще боротись з голубим яником ніж уявляти чи було б при тимошенко чудо.
Я помітила, сліппі, що тобі завжди висловлення чиєїсь думки, яка не співпадає з твоєю здається навязуванням. Ти чи не в кожній темі, де є гострі суперечки про це говориш. Може, тобі не варто відвідувати такі гострі теми? Тоді тобі точно ніхто нічого не буде навязувати.
в принципі я мав на увазі ось цю цитату.
а .... байдуже.... головне - ПОЗИЦІЯ
зрештою перечитай свої пости в цій гілці ти ж перешою мене звинуватила в навязуванні думки. я ж користуюсь твоє ю ж зброєю. а тепер ти мене звинувачуєш в тому що навязування мені здається. істинно тимошенківські методи ;)
Відповідь від: 12 Жовтня 2011, 15:33:51
На місяці,ти знаєш кілько газ коштував для населення до приходу Януковича і скільки став коштувати після преславутої знижки в сто баксів після здачі Яником москалям Криму на дооолгие годы?чи пан жиє не в Україні?
просвіть бо я також памятаю що перше подорожчання було при тимошенко.
Відповідь від: 12 Жовтня 2011, 15:34:43
з.і. та голвне сказала Іра.ь при чому тут тимошенко. ми намагаємось скинути з себе відповідальність за дії якуновича. але ж це ми дозволяємо так йому і його помогєрам діяти. Зрештою я вважаю що ми маємо пройти це випробування якуновичем. може порозумнішаєм. та дивлячись що народ далі палко вірить тимошенко сумніваюсь мабуть маєм пройти іще випробування тираном в спідниці .хоча після якуна вона може і зміниться.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм

bornslippy ,ти часом не підробляєш у ригів,таке враження шо то вещаєт найчесніший Інтер. :D
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

якби й так . ви ж за демократію виступаєте. при тому всьому ви не бачите меседж я не за регіони. я за справедливість. наразі бачу регіони херові, ну воно і ясно, а от каралєва вся біла і пушиста, а тут питання що вона зробила доброго?! незрозуміло. тому підозрюю що ви підпрацьовуєте на рожевих, або просто вам байдуже хто лиш би не якунович. я особисто проти як тих так і тої. :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм

Мені зробила більше доброго чим поганого.Але вона не зробила того всього поганого для України що робить ця бригада.Я полюбому буду голосувати за Батьківщину навіть якщо Юльку посадять.А як дожиєм до президентських виборів,то як не дадуть Юльці йти на вибори буду голосувати за Кличка.В Україні є лиш два справжні чоловіки  політики то є Кличко і Юлька.
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ваше право. так само я не буду голосувати за тимошенко і її прихвостнів навіть якщо вона буде одна у списку. я вважаю що саме вона зруйнувала помаранчеву команду. і звідси і всі біди.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

pidgirki

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    18 Листопада 2011, 00:36:12

    Звідки: kalush

Отже 50 / 50 ...    Давно сказано - " які люди, така й держава " .
Відповідь від: 08 Листопада 2011, 03:13:26
   До влади рвуться люди з різними  " віросповіданнями ".  І не для того, щоб нам покласти до кишень, а щоб забрати . Тільки одні це роблять грубо і цинічно, а інші делікатно і демократично .   От і вся різниця .  А  винуватий хто ?  Дурний народ - мовляв знову не тих вибрали ...  Така система .
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Україні бути! Нація відбувається.
 Листопада 2011, 22:50:21[/size]
http://www.youtube.com/watch?v=0JdyPRgP7ag&feature=grec_index
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Коли чуєте «рускій мір» – згадайте Голодомор

Приховано: Показати
Я вже собі уявляю якісь гіпотетичні закиди: “Скільки можна говорити про одне й те ж саме, про Голодомор, все ж було сказано”. Просто є речі, які, начебто, сказано було давно, але, тим не менш, їх треба повторювати для кожного покоління. Так само, як повторюється «не вбий», «не вкради», «не обмани», «живи», «роби іншим так, як хочеш, щоб робили тобі».
Ми от походили із дитиною по залі пам`яті Національного меморіалу жертв Голодомору, просто подивилися наведену статистику: скільки померло діток її віку й іще менших, скільки не народилося, скільки дорослих сильних людей загинуло... Це дуже страшно, якщо не думати статистикою, цифрами, а думати дійсно мірками кожної окремої людини.
Простий дієвий тест на не-байдужість: поставити себе на місце матері чи батька, коли у твоїх дітей силою забирають їжу. Після цього, коли хтось починає говорити про якісь ідеї відновлення імперії, про «рускій мір», про те, що хай би Україна була чиєюсь  губернією, – просто згадайте, як це – жити на своїй землі, коли ти не є господарем, коли хтось прийшов і вирішує, що тобі робити. Вирішує: вмираєш ти, чи ні. Коли ти повинен вмирати тільки через те, що ти українець.
Змінити зараз той час уже не можна, можна хіба злитися з приводу того, що українці, занадто миролюбна й покірлива нація, повирішували тоді кожен собі “а, якось воно буде”, а не підняли вила й не понищили тих, хто згодом винищив їх і їхніх дітей, — ярих комсомольців, будівельників свєтлого будущого, виконавців злочинних наказів вождів. Все одно втрачати було нічого... Так от — змінити пізно, а добре памятати, аби не загинути від власної пасивності — ще ні.
Пам’ять повинна бути присутня в кожній новій людині. Як тільки моя донька Кора зможе щось комплексне запам’ятовувати й розуміти, я обов’язково буду їй викладати правдиву історію, тому що, особливо з огляду на те, що відбувається в нашій освіті зараз, не завжди інформація доходить в правильному вигляді.
Амнезія ж загрожує виродженням нації. Зникненням. Якщо в людини немає пам’яті — в неї немає стрижня, про яку ідентичність може йти мова? Ми тоді не народ, а просто біомаса. Дуже сумно, що пересічному українцю насправді байдуже, де йому жити, під царем ходити чи під бандюком, – поки в нього є його ковбаса, його телесеріали і його робота в офісі,  йому все одно.
Тож прохання у мене до кожного просте: не будь пересічним. Не будь рабом, памятай, усвідомлюй.
Тому цієї суботи, в День пам`яті жертв Голодомору, я прийду до Національного меморіалу Голодомору і запалю свічку пам`яті.
Ірена Карпа
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30336
  • Останні відвідини:
    27 Вересня 2024, 16:16:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А я вже було думав, що то Ти сам так модно накатав  :)

ЗІ гарний банерок внизу ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Jp2EKz2uNCM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Jp2EKz2uNCM</a> Україна Австрія кінець матчу. Вболівальники підтримали збірну. В мене від цього відео мурашки по шкірі.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +180/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3278
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:59:22

    Звідки: korotka


Терміново потрібна Ваша допомога - аеропорт Шарлеруа (Брюссель) робить
опитування щодо нового напрямку для лоу кост (щоб відкрити новий маршрут низької вартості). Одне з міст - Львів ! Я був би дуже вдячний, якщо Ви могли б взяти участь в голосувані╕. Ось посилання на
їх сайт: www.charleroi-airport.com/ голосування в кінці сторінки. Також, будь ласка, відправте своїм друзям, які могли б проголосувати. Разом з'їднаємо Львів з центром Європи !
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30336
  • Останні відвідини:
    27 Вересня 2024, 16:16:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Забацав. То не важко. А хай би був рейс.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Так :). Причому далеко відірвався від інших варіантів голосування.
Молодець gaar - що дав таке посилання. :prapor:
зараз гляну чи на форумі Львова про таке опитування знають і голосують.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30336
  • Останні відвідини:
    27 Вересня 2024, 16:16:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Любомир Гузар вважає, що комунізм можна подолати посмішкою


Приховано: Показати
Колишній глава Української Греко-католицької церкви Блаженніший Любомир (ГУЗАР) вважає, що комунізму і наслідків тоталітарних режимів можна позбутися лише за допомогою посмішки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це екс-глава УГКЦ сказав у Києві на прес-конференції під час оприлюднення декларації української інтелігенції на знак солідарності з позицією, викладеною у Зверненні традиційних Церков (УПЦ МП, УПЦ КП, УГКЦ) до українського народу щодо суспільної ситуації в Україні.

Блаженніший Любомир наголосив на тому, що кожен з нас має усвідомлювати, що ми не живемо в «ідеальному світі». «Ми живемо в світі, яке створило, до великої міри ХХ століття: страшні геноциди, безморальність, дві світові війни, диктатури, тоталітарні держави. Усе це залишило на нас дуже погані наслідки. Але це не значить, що це не можна поправити, можна», – стверджує він. Тому, на його думку, «нашим завданням сьогодні є почати в скромний, але послідовний спосіб зміни: пошанувати нашого сусіда, подати руку ближньому, подати руку потребуючому, всміхнутися один до одного. Ви можете сказати, та то комуніст, як можна щось зробити смішними речами? Так, це єдиний спосіб, але неймовірно ефективний спосіб подолати комунізм», – наголошує архиєпископ.

При цьому він навів приклад: «Я був поза Україною 46 років. У 1990 році перший раз повернувся до Львова, і що я побачив, що мене найбільше затривожило? Я йшов вулицями міста і ніхто не посміхався. Не до мене, а взагалі. Кожен собі йшов понуро й задумано, голова вниз… Що зробили комуністи? Відучили нас посміхатися. Гадаю, якщо ми почнемо посміхатися, і то всі почнемо: від найстаршого до найменшого, то подолаємо цей комунізм». «Я вас запевняю, якщо ми зустрінемо один одного погідною усмішкою, то ми збудуємо кращий світ і ми затремо, вилікуємо ті страшні рани, які нам дали попередні страшні тоталітарні режими. Це є наше завдання, наше бажання, наша ініціатива до якої нас закликали предстоятелі церков. Це не фантастична справа, це щоденний маленький успіх… Крок за кроком, але в послідовний спосіб ми вирятуємо і Україну, і наш рідний нарід. І це є наше завдання. Сьогодні є люди спраглі правди, але є також люди, які бояться правди, проте й до них треба дійти», – підкреслив Блаженніший Любомир.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30336
  • Останні відвідини:
    27 Вересня 2024, 16:16:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Дякую. Люблю цю передачу.
Зараз у мене знову відновився шведофільський період, тому програма була мені подвійно цікава ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.