Бачиш, практично все Ти правильно вловив
Було мінімум 3 церкви. Тут де зараз Св. Михайла - була Преображення Господнього, побудована в 1640-му. Перебудована і знов посвячена в 1740-му. Цілком можливо, що перед тим вона могла носити іншу назву, але важливим є факт успадкування місця (навіть, якщо не ремонтували стару, а будували нову - то на місці старої).
Та, що ззаду Веселки (мабуть була найстаріша бо її називали матірна церква), і яка потім після перебудови 1771-го, була названа Св. Михайла, перед тим називалася - церква Різдва Христового. В описі сказано, що вона була "з другої сторони замку" бо з "першої сторни" був костел. Тобто тут де зараз СБУ і сквер "Івасика Телесика" - був замок. На північ від нього - костел, а на південь була якраз ця церква Різдва Христового. Опис робили у 1740-му і той, що описував написав, що "церква якраз будувалася", "на ґрунті давно освяченому". Тобто ще десть в районі XV ст. (14ХХ-ті роки) ймовірно була зведена маленька але гарна дерев'яна церква (Різдва Христового).
Дослідники не зрозуміли, чому при люстрації 1771-го року не згадується церква Різдва Христового, але є Преображення Господнього і Св. Архистратига Михаїла. А вся справа у тому, що на місцяі Преображення Господнього постала Св. Архистратига Михаїла, якраз в 1771-му закінчена.
Третя, та, що стояла за Галицькою брамою, споруджена в 1640-му і розібрана (бо можливо згоріла) десь між 1755м - 1770м роками - була Христа Спасителя.
На Карті Міга показано лише костел, Св. Архистратига Михаїла, на півдні, на одній лінії з костелом, Преображення Господнього і
ще одна церква, якраз там де я написав зараз є капличка, як йти на Загір'я. Дуже ймовірно, що то була маленька церква Різдва Пресвятої Богородиці.
Церкви Христа Спасителя на карті не вказано, бо карту малювали в кінці 1770-х і очевидно її тоді вже не існувало. тому місця мабуть не знатимемо. "На передмісті за Галицькою брамою" то могло бути де завгодно на трикутнику зе зараз сади першої школи і кулька і самі ті заклади. Самої брами на кариі Міга вже нема. Але чи вона була на Бандери, чи на Ковжуна - церква мусіла бути не надто близько до міста (оборонного міського замку).
Правда тоді було правило, що коли хтось купляв землю, де колись була церква - то в купчій на землю вказувалося, що на тій землі не можна будувати щось невластиве, як то корчму чи ще якийсь бордель...