Біля господарських споруд – шпіхлер (зерносховище. – І. Т.) типу возівні, зведений із дерева під ґонтами. Навколо цих будівель виростав сад, був облаштований італійський парк, але останній уже запущений.
Це підходить під опис фільварку. Але тоді мало би писати
біля замку господарські споруди (і далі за текстом) Можливо якщо правильно перекласти оригінал то так і вийде. Можливо у перекладі опису є і інші неточності і тому він не збігається з планом.
Будемо копати далі
Відповідь від: 16 Грудня 2014, 10:47:25
Дивно за описами загірську церкву збудовано в 1792 а план датується 1787.
Ну по церквах нема чого дивуватися. Як вже бачимо за картами і описами церкви будувалися за принципом наступництва. тобто нову церкву старалися будувати на намоленому роками місці. Також у описах часто згадується, що ту саму церкву перебудовували у зв'язку з пожежами, набігами, реконструкціями і просто відбудовами через старіння деревини.
Згадайте теперішній костел і який він був до 1920-х років. А перед тим він же був дерев'яним. Тобто наш костел мінімум 1 раз перебудовували і раз реконструювали.
Те ж саме було з церквами.
Відповідь від: 16 Грудня 2014, 10:52:13
Старий цвинтар стоїть на кургані
вот ето поворот Шокований
Але ж як люди копаючи могили нічого не помічали і не знаходили ?
Ну але ж Ти сам писав, що за століття наростає шар землі. У випадку з курганами ще інакше, бо тоді земля наростала мало (бо люди мало впливали) але сам то курган насипався над похованням. Тобто робили могилу і насипали над нею гору з на 5 метрів висотою. За 300-500 років та гора ставала нижчою і пологішою. Тож коли люди зробили там цвинтар то копаючи на 2 метри вони не докопувалися до старих кісток. А взагалі то може десь і докопувалися, але хто на то зважав. Ну викопали якийсь уламок кістки і якийсь кусок кераміки...
Зате археологи докопувалися, бо вони спеціально шукали.