Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 5 днів

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 300671 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:11:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #420 : 29 Вересня 2009, 13:12:00 »

Я якраз на Севастопольскій дорогу переходив коли він їхав,спереду мєнти з мигалками
якраз в тему
Елєкторат, пріжмітєсь к абочінє!!
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #421 : 29 Вересня 2009, 13:42:47 »

А цікаво,чому ж це він з мигалками їздить,це законно?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30276
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:52:01

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #422 : 29 Вересня 2009, 14:35:08 »

Як у коментарі одному до тієї статті правильно написано, він просто перестраховується, щоб не отримати ще один ФАК  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #423 : 30 Вересня 2009, 21:29:18 »

Сєня нормальний чувак. Але покищо "грають" його а не він. Знов будуть любі друзі.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #424 : 30 Вересня 2009, 21:35:46 »

Мабуть зачасто перечитую  тему, бо цієї ночі мені снилось, що я зустрічаю його по приїзді в Франик і супроводжую під час візиту  :D
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #425 : 02 Жовтня 2009, 23:13:57 »

"Aмериканского экономиста Андерса Ослунда не узнать.В 2005 он аплодировал отставке Юлии Тимошенко с поста премьера...Сегодня Ослунд опять аплодирует-только уже самой Тимошенко".  http://www.pravda.com.ua/news/2009/10/2/102646.html
Відповідь від: 02 Жовтня 2009, 23:04:24
До речі варто прочитати це інтерв'ю,там багато питань обговорюється,не тільки про Тимошенко,на мій погляд цікаво.
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #426 : 02 Жовтня 2009, 23:18:59 »

Хоч він ніби нікого не зраджує
Ще зрадить єврейський кролик-нолик і своїх і чужих і не раз
Записаний
When doctors differ who is to decide?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:11:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #428 : 07 Жовтня 2009, 15:09:43 »

Обійшли ми увагою ОПЗ. Продавати ОПЗ за мізерні гроші на піку кризи, коли ціни на активи мінімальні - це злочин
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #429 : 07 Жовтня 2009, 15:27:58 »

Продавати ОПЗ за мізерні гроші на піку кризи, коли ціни на активи мінімальні - це злочин
Продавати- злочин, а "подарувати", легалізувавши через суд через порушення процедури, це ще той варіант?
І представник "Приват" на Шустер Лів на пряме питання чи будуть вони оскаржувати результати аукціону через суди? Прямо заявив, що їх права порушено тому вони "ТАК" будуть оскаржувати через суд результати аукціону...
І тут я мабуть, вперше за усю історію перебування  Семенюк на її посаді, цього разу повністю з нею згідна :o
усі порушення процедури були спеціально зробленні для того , щоб потім через ці порушення резхультати можна було оскаржити через суд. І тут в мене питання? Хто був у цьому зацікавлений? Чия стрктура Привату? Коломойський - чия людина?
Питання скоріше риторичне ;) можете не відповідати :)
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #430 : 07 Жовтня 2009, 17:18:36 »

І тут я мабуть, вперше за усю історію перебування  Семенюк на її посаді, цього разу повністю з нею згідна
До чого тут Семенюк?

Коломойський - чия людина?
Я думаю, що питання треба ставити інакше: Тимошенко - людина Коломойського? Чи вони РАЗОМ, жид і жидівка, грабують країну?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #431 : 07 Жовтня 2009, 17:44:34 »

Ну власне Семенюк Екс Голова фонду держмайна :o відповідно ОПЗ - то в її компетенції. Я може не пояснила, щодо чого я згідна з нею? Виправляюсь  :-[
Я пояснювала, що була программа "Шустер Лів" присвячена аукціону з продажу ОПЗ, якраз в день проведення цього аукціону -  де вона Семенюк висловила думку, що все шоу влаштовувалось якраз з метою наступної передачі справи до суду і через суд вже визнати переможцем аукціону -  групу Приват за ціною, що стала останньою і за якою був оголошений переможець, а самі торги такими що відбулися. Фонд держмайна визнав торги недійсними, до цього тут і Семенюк... зараз у неї подвійне прізвище Семенюк-Самсоненко  :unknow
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2009, 18:13:20 від Tandylight »
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #432 : 07 Жовтня 2009, 17:50:20 »

Фонд держмайна визнав торги недійсними, до цього тут і Семенюк...
Вибачте, я дещо зачитався  :-[ і мені здалося, що Ви з нею НЕ згідні
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #433 : 07 Жовтня 2009, 18:04:25 »

 :drink
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:11:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #434 : 08 Жовтня 2009, 16:15:04 »

http://www.pravda.com.ua/news/2009/10/8/102983.htm
Ющенко: Якщо нація не розуміє ключового - я не хочу бути тут політиком
думаю психологи можуть прокоментувати професійніше подібні заяви  :=)
сподобався коментар до статті у вигляді цитати:
Цитувати (вибране)
"Если война проиграна, немецкий народ не должен существовать. Нечего заботиться о том, чтобы этот народ пережил свое поражение. Уничтожайте все заводы, мосты, продовольствие. Этот народ оказался слабым, и, значит, будущее принадлежит народу Восточному, который показал себя более сильным"(Адольф Гітлер)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #435 : 08 Жовтня 2009, 17:12:11 »

І до чого тут це?! Людина по-моєму чітко виразилась: якщо нації не потрібні цінності, які я сповідую - я не буду тут політиком. Тобто, якщо я не потрібний народу - не нав'язуватимусь, піду геть і мовчатиму! А не - "угроблю весь народ"!

Ви, пане Ромашкін, останнім часом постійно перекручуєте факти і чужі слова! І чомусь ли ше тоді, коли це стосується Ющенка. Думаю, тут вже не допоможуть і психологи (а тим паче психіатри)....
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #436 : 08 Жовтня 2009, 17:47:02 »

Украинцы разочарованы результатами"Оранжевой революции".професор Колумбійского університету Роберт Легвольд про революцію і про Ющенка. http://www1.voanews.com/russian/news/Analysis-and-perspectives/Ukraine_orange_revolution_2009_09_01-56586932.html
« Останнє редагування: 08 Жовтня 2009, 17:52:49 від DVania »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:11:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #437 : 08 Жовтня 2009, 17:48:54 »

Людина по-моєму чітко виразилась: якщо нації не потрібні цінності, які я сповідую - я не буду тут політиком
манія у вашої людини, а з психіаторами - обережніше, ви дуже болюче реагуєте на все що стосується Ющенка. Пошкодуйте нерви, вони Вам ще знадобляться.  ;)
Тобто, якщо я не потрібний народу - не нав'язуватимусь, піду геть і мовчатиму! А не - "угроблю весь народ"!
побачимо, чи буде кандитат у Президенти Ющенко у списку претендентів...
думаю - це гнила спроба виправдати свою бездарність.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #438 : 08 Жовтня 2009, 18:08:00 »

манія у вашої людини,
Це у Вас манія, перепрошую...
Гіпотетично... Людина приходить найматися на роботу - каже, можу те і те, і це вмію, а от он те - не заставляйте, бо це робити не буду... Роботодавець їй відмовляє... Чоловік каже - ну що ж, трагедії нема. А ви стверджуєте, що він вночі офіс прийде підпалити.... Ющенко ж в статті чітко сказав - нащо пропонувати себе нації, якщо у нації відмінні інтереси від моїх?! Що тут нелогічного? Що аморального, хворобливого, психічного? Він же прямо сказав, що не буде триматися за владу, як, приміром, Ваша Багиня! Мені здається, що шукати тут щось схоже до слів бувших диктаторів - оце вже точно клініка...

психіаторами - обережніше, ви дуже болюче реагуєте на все що стосується Ющенка. Пошкодуйте нерви, вони Вам ще знадобляться.
Бажаю Вам мати нерви, як в мене... Щиро.
Просто не люблю брехні і просто неправди. У будь-яких виглядах.

побачимо, чи буде кандитат у Президенти Ющенко у списку претендентів...
думаю - це гнила спроба виправдати свою бездарність.
Претендентів на що?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #439 : 08 Жовтня 2009, 18:28:40 »

І чомусь ли ше тоді, коли це стосується Ющенка. Думаю, тут вже не допоможуть і психологи (а тим паче психіатри)....
а з психіаторами - обережніше, ви дуже болюче реагуєте на все що стосується Ющенка.
 Я перепрошую не претендую на роль миротворця, Боже борони, але мені здається, що ми вже усі починаємо гостро реагувати і це навіть повязано не стільки з захистом свого кандидата, а висказаної одного разу позиції, якої потрібно дотримуватись...
Це вже із серії "всра  :censore ся а не дамся"  

Ми підсвідомо розуміємо, що у глухому куті, що нас і цього разу використали, (це я по-жіночому, намагалась м"яко висловитись), хоча як жінка розумію, що зробили з нами набагато ганебнішу річ, про яку і говорити стидно, але ми щоб не втратити вже зовсім гідності, продовжуємо переконувати один одного, що то нам подобається...

Ми знову у безвиході, до влади прийдуть ті самі люди і неважливо чи Янукович, чи Тимошенко, чи Ющенко чи Яценюк...
Вони усі вже були
Не можу писати щось з компом,пригає рамка і я не бачу, що пишу, прийду додому, спробую завершити думку, вибачте
Відповідь від: 08 Жовтня 2009, 18:12:54
Тож, вони вже усі були, кожен ма свій шансі хтось справді навчився манипулювати системою, для того щоб приймати рішення які необхідно ( як наприклад зараз Леді Ю), хтось, куди б не йшов - зустрічав опір бо ті що йшли поруч не збиралися бути разорм, алише робили вигляд команди, а потім безсоромно кожен захищав свої інтереси і абсолютно свідомо піклувався про свої амбіції.
Грубо кажучи тра :censore ули не тільки нас.
Інші, ведуть себе вже 4 роки так як у відомому фільмі "так нє доставайся же ти нікому!!!", з усых лише одна могла щось побудувати, причому вона досягла найбільшого режиму сприяння, але виявляється їй все рівно заважали.
Я може повторюсь, я прекрасно розумію, що Ющенку не вдалось багато чого зробити можливо навіть через те, що командмир з нього поганий, але як ідейний лідер він найкращий з тих хто був, бо я згідна, що потрібно відроджувати своє коріння, а для цього потрібно згадати історію. Що ми ментально хочемо у Європу, хіба це неправда? Ми не азіати - ми європейці... І цю дорогу він вибудовував як міг, але до цього ми взагалі стояли на місті - хіба ні?
Те що зроблено Ющенком воно є, його можна відчути,це те що Україну знають її почули в багатьох питаннях.\Те що робит Юлія - робить в ручному режимі, кусками і не міняє картини. Не потрібно, щоб працювала лише вона - потрібно команду...
В жодного з них немає команди, бо немає людей які б працювали за ідею :(
У Януковича - є команда, але та ідея яку вони захищають не підходить і як говорилося у одному з тих фільмів, що Ромашкін викладав, Він не помітить як його барони роздеруть Україну на шматки і він не зможе цьому протистояти, бо буде винен їм за вибори, ана ідею він нее спроможний..
Записаний