Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 24 дні

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 301407 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #380 : 26 Вересня 2009, 14:32:29 »

Ну та хай собі буде ким завгодно він не повинен бути патріотом якогось каналу, його завдання - бути журналістом, тобто у нормальній формі доносити інформацію. Мені його формат донесення інформації  -  подобається...

А передачу подивись - цікава, пошукай може  у пошуковиках  :unknow
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #381 : 26 Вересня 2009, 14:36:24 »

Певні політ сили представляють певні канали - і якшо йому власники каналу платять гонорари, то і представляти він буде в деякій мірі їхні інтереси ! Хоче свободи слова - нехай іде на національне телебачення  :)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:55:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #382 : 26 Вересня 2009, 15:24:49 »

Сьогодні подивився 15 останніх хвилин виступу Яценюка на ICTV.
Висновок такий.
Розумний чувак і при нормальних розкладах може і був би з нього найкращий президент із тих хто нині балотується.
А інший висновок- як же круто підіс :censoreли його ті рускі політтехнологи!!!
У кожнісінькій рекламі по телику, у кожнісінькому плакаті, у самій військово-польовій стратегії.
То навіть напевно просте дилетантство і недовченість, бо спеціально аж ТАКОЇ галематьї придумати мабуть дуже важко.
У своїх телерекламах він говорить таким голосом, ніби його радіоактивним полонієм траванули і він не те, що у тому що каже не впевнений, а навіть не впевнений, що до завтра дожиє. А ті плакати...
Хто врятує здоров'я нації?
Голубий Яценюк у чорну полосочку!

Про що пишуть його газети?
Що його жінка не єврейка.  :-D

То так знаєте ніби хтось, за перепрошенням, перднув, і сказали, що то Яценюк.
Всі вже давно понюхали і всім вже давно пояснили хто винуватець.
Тепер ті статті з генеалогією і фотками лише як зайве підтвердження, що то дійсно був він.

Чесно. От сам по собі Яценюк, колись і у прямих ефірах - один чоловік.
А той що у рекламі - зовсім інша кака.

Януковичеві пикомази значно розумніше поступили. Текст читає диктор, відеоряд давить на жалість, в кінці висновок, що в наших негараздах винен основний опонент на виборах і якісна фотка впевненого у собі, вгодованого та здорового чувака, який знає як ту всю лажу змінити на краще.

Навіть Тігіпко і то терпимі реклами. Єдине, що мене харять його криві ноги  :-D
Зато він де лиш може показує свій торс.
Молодець. По спортивній формі фору дає всім, ну крім хіба Леоніда Марсіановича. (десь його прибічники з форуму втекли, мабуть є важливіші справи  :drink ).

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #383 : 26 Вересня 2009, 18:04:45 »

Шо Сєня протупив з рекламою - то протупив ! Краще вже б до нас на форум звернувся - ми он які наклейки попридумували  :D
Відповідь від: 26 Вересня 2009, 18:03:14
А з комуняк хтось балатується на ці вибори ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #384 : 26 Вересня 2009, 18:11:32 »

Об'єктивності від журналістів та і взагалі людей неварто чекати,бо у кожного є свої симпатії,у когось пови пов'язанні з матеріальним у когось можливо з ідейним,але справді правдивої інформації знайти дуже важко.Тому я вважаю,що потрібно дотримуватись поради з Біблії "По ділах їхніх пізнаєш їх",а можливо треба звернути увагу і на їхню мотивацію до діл. А хто що сказав, і як при цьому виглядав,то вже питання друге.Зараз дійсно важкі часи і не тільки в Україні і тому говорільня тут нічого не варта.Ну хто повірить що Янукович почує КОЖНОГО і КОЖНОМУ допоможе.Він що Господь Бог??Він так це говорить ніби це не він ще вчора був при владі.,і де тоді був той КОЖНИЙ? Чи Яценюк,щирий українець збирається рятувати нас,від кого?від банків які за кризовий рік заробили більше 96 мільярдів? Чи він ніколи не був при владі,чи не він зрешті підписувався за вступ в НАТО,а сьогодні ніби пам'ять відібрало і пісня вже інша звучить.А президент ,сьогодні по тєлєку закликав скасувати депутатську недоторканість?! Це що?шоу для недоумків?він би ще бандитам тюрми і не зрадь майдан почав проповідувати.!Не пишу нічого про Юльку,бо я теж не об'єктивний:) :) ) інші напишуть не сумніваюсь.Але давайте все таки дивитися,що ж вони роблять,а не що говорять.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:55:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #385 : 26 Вересня 2009, 20:58:34 »

Та нема там на що дивитися. То криве дзеркало. І всі поголовно роблять речі протилежні до того, що говориться.
Але українці то теж люди, а тому обирають того, хто гарніше розказує. То підсвідомо відбувається. Хочемо ми того чи ні.
А ці всі факіри тим користуються успішно.
Ну так інколи хочеться щоб ми арабами були.
Хоч може недовчені і неврівноважені, але фіг хто на них може забити, бо не дадуть.
Щось не так - Аллах акбар ... і пипка.

А оті свинорилі вже такими неприродними способами нас грають, що вуха хворі на хронічний лапшотит і у мозгах живого місця не залишилося.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #386 : 27 Вересня 2009, 00:26:08 »

Я не бачив тієї програми ,але почитавши тут на форумі і на УНІАНі  http://www.unian.net/ukr/news/news-338149.html  ,здається там було на шо посмотреть.Кому цікаво,може глянути,там ширше розписано,і коментарі теж цікаво почитати.
Записаний

Pupkin

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    28 Листопада 2010, 12:03:21

    Звідки: kalush
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #387 : 27 Вересня 2009, 10:04:16 »

Кандидати роздають свої візитки










Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:26:39

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #388 : 27 Вересня 2009, 10:59:29 »

Юля тут ще норм. Я бачив таку, де замість паростка у долонях могилка з хрестом.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #389 : 28 Вересня 2009, 13:49:22 »

Отличники и шалопаи на выборах: какими детьми были кандидаты в президенты?

http://www.seychas.com.ua/news/2009/9/23/13719.htm
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #390 : 28 Вересня 2009, 13:56:43 »

Здивував Арсеній Яценюк зі своїм досьє.  :unknow
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #391 : 28 Вересня 2009, 14:44:08 »

А мене не здивував,чогось такого я від нього і сподівався.
Відповідь від: 28 Вересня 2009, 14:41:14
У нього навіть вираз обличчя,якись щурячий. Думаю жив би він в 30-их роках минулого століття,то і з своїм талантом досьє писати,далеко би пішов.
« Останнє редагування: 28 Вересня 2009, 14:50:19 від DVania »
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #392 : 28 Вересня 2009, 14:55:04 »

Цікаво коли Тимошенко звітується за виконання ініційованого нею проекту)

http://www.tymoshenko.com.ua/rus/exclusive/documents/4346/
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #393 : 28 Вересня 2009, 14:56:51 »

А мене не здивував,чогось такого я від нього і сподівався.
Відповідь від: 28 Вересня 2009, 14:41:14
У нього навіть вираз обличчя,якись щурячий. Думаю жив би він в 30-их роках минулого століття,то і з своїм талантом досьє писати,далеко би пішов.
Щось в цьому є.  ;)
Але однозначно сказати неможливо.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #394 : 28 Вересня 2009, 17:57:10 »

Він до речі, саме зараз виступає у Вас в Калуші, АРМАНІ писав у іншій темі..
Відповідь від: 28 Вересня 2009, 17:50:47
Писав що у ПК "Юність" о 17.30  ;)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #395 : 28 Вересня 2009, 21:01:30 »

То як воно?
Розповідайте вже про Арсенчика.  ;)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #396 : 28 Вересня 2009, 21:26:06 »

Вони, лалія, певне там усі зустрілися і вже п'ють пиво... Стихійна зустріч форуму в оффлайн  :puvo
Відповідь від: 28 Вересня 2009, 21:09:46
YUR KOr! ти як наш ВЛАСКОР, сказав, що був на зустрічі і враження у іншій темі!!! ДЕ?!?!?! :unknow :unknow :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:55:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #397 : 28 Вересня 2009, 21:44:31 »

Оскільки я до політики небайдужий - вирішив таки піти.
Найперше мені не сподобалося, що у Юності а не на майдані. Але оскільки ще не стартувала кампанія офіційно, то мабуть лише так і можна поки.
Початок.
Сподобалося як рвучко він з'явився на сцені. Не сподобалося і то дуже те, що Арсеній Петрович або сам затупив, або знов послухав своїх технологів. Він з перших слів почав намагатися говорити мовою народу (діалектом). Чи то аби показати який він західняк, чи то аби бики його мали краще розуміти. Не знаю інтенцій але вийшло дуже коряво. Бо по перше є вже радіо і телебачення і люди вже його там бачили і чули, а тому то знов був ніби інший Яценюк. Навіщо? Ті дивіденди, що їх можна було тим заробити не варті того, що є небезпека зі старту спровокувати непонятку. Не знаю як сприйняли то бабці-дідусі, але мені вухо різало страшенно, бо який він західняк не є, а виріс він не в Калуші, а навіть якби виріс, то все одно мова з часу його дитинства змінилася. Ну і не розмовляє ж він так ніколи, то нащо "опускатися до нашого рівня".
Арсеній відразу після вітання розпочав викладати тези своєї програми.
Сподобалося. Ну мабуть лише те, що говорив більш впевнено ніж у своїх рекламах.
Не сподобалося. Він доволі голосно кричав. Мабуть після обіду у "Майдані", а "якість" тамтешньої "кухні" вже багатьом відома, йому стало то в шлунку і від спазмів вуха закладало. Бідненький  :-D.
Дуже часто він заганявся (плутав роди і закінчення кінцевих слів у фразах). Алекількість тих загонів не була критично великою. Було видно що Арсеній поспішав і виступав трохи "для галочки". А найбільше то біло помітно якраз тоді, коли він навпаки хотів сподобатися. Невже ніхто не може пояснити йому, що бути собою - найкращий спосіб сподобатися.
Програма всім відома, тому зупинятися не буду. Всі кандидати  говорять гарні і правильні речі.
Задавали питання з залу.
Сподобалося. Ніяких заготовок і т.п. Випадкові люди, випадкові питання інколи задані так, що важко вловити, що саме хотіли запитати. Вислухував, підсумовував і здебільшого мудро і гарно відповідав. Але...
Не сподобалося. Були питання, які виводили його з рівноваги іноді навіть саме питання було зовсім безобідне, але якимось боком Яценюка воно чіпляло за живе і він знов починав кричати і жартувати не на "5" а на "-4".
Одним з таких питань було питання про графу "національність". Задане воно було чітко, без найменшого натяку. А от Арсеній закипів і почав кричати шо він не єврей. Жінка знову повторила питання і тоді аж він сказав, що вже був паспорт з такою графою і він більше такого не хоче.
А іншим таким питанням було питання про ОУН-УПА . Далі крики. З прелюдією, що мовляв і у Криму і на Донбасі він говорить те саме і що комуняки так само плюндрували східну Україну, як через 20 років західну. А люди просто воювали з агресором і то була громадянська війна. Ой буду слухати на всі вуха, аби він так на сході колись виступив. В пориві пристрасті він, до злодіянь комуністичної влади перераховуючи тричі сказав те саме різними словами. То було приблизно так: палили церкви, вивозили священників убивали релігійних діячів, ну і ще раз якось священників інакше назвав.
А. Забув. Першим запитанням була ремарка із залу (без мікрофона) "як нам подолати москалів?". Зал вибухнув сміхом, а Яценюк віджартувався і зїхав, хоча доволі добре.
Але козирним було питання одного "чувака-юльківця" який запитав, чого ви кажете неправду про голосування БЮТівців із регіоналами за зміни до конституції, коли насправді то була НУНС і Регіони. Короче виникла неувязочка у тому чи було то "не тоди, а перший раз"  і "не важно, який раз", але після того Яценюк вже не вперше сказав, що Юлька і Янукович то то саме, лиш різної статі, на що чоловік, що  ставив питання запитав "А ви з Ющенком хіба не то саме?". Арсеній знов почав закипати, але миттєво оволодів собою і сказав, що на відміну від Ющенка йому 35 років і він лисий. А далі ще голосніше додав, "бо я знаю що я маю робити!".
В кінці він сказав що спішить у Тернопіль і можливо ще приїде до нас.
Висновок.
Не переконав  :(
Але тим хто і так за нього вболівав виступ сподобався. Але здоровомислячі таки мабуть не повірили у впевненість оратора в його перемозі у другому турі. Але як кажуть, нашому кролю, тай лиса зїсти!  :drink
Відповідь від: 28 Вересня 2009, 21:43:50
Я потягнув паузу  :-D
« Останнє редагування: 28 Вересня 2009, 21:49:38 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #398 : 28 Вересня 2009, 22:00:50 »

Не сподобалося. Були питання, які виводили його з рівноваги іноді навіть саме питання було зовсім безобідне, але якимось боком Яценюка воно чіпляло за живе і він знов починав кричати і жартувати не на "5" а на "-4".
Одним з таких питань було питання про графу "національність". Задане воно було чітко, без найменшого натяку. А от Арсеній закипів і почав кричати шо він не єврей. Жінка знову повторила питання і тоді аж він сказав, що вже був паспорт з такою графою і він більше такого не хоче.
 Тут я його підтримую, якби мене так зацькували тими питаннями "єврей" не "єврей" я би вже теж кипіла, хоча заради принципу вже кричала, що я єврей.. І давай не будемо лукавити, ніби запитання про графу в паспорті було задане без натяку, це певне нагальна гостра суспільна проблема чи одне з принципових питань національної політики, яке сильно турбує людей? ??
Та звичайно, що задали його саме  для того, щоб він сказав єврей чи не єврей...
Але, ти ще раз підтвердив, що Яценюк, робить помилку, коли починає загравати з публікою, коли він є собою він справді викликає довіру, але коли починає опускати планку свого народу то виглядає сам як бик :(
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #399 : 28 Вересня 2009, 22:09:03 »

Розповідь цікава за що +1 Юрі.  :good.

Але, щоб політик, який має на меті стати президентом так легко виходив з себе, та втрачав терпіння.   :!!
Однозначно не доріс. Я не знаю яка він особистість, але треба ж вміти якось керувати своїми почуттями.  :unknow
Якщо прості люди його так виводять, то що буде з "акулами", а якщо прийдеться вирішувати складні питання? Дивно. Самоконтроль слабенький, або просто вирішив, що в провінції можна й так. :unknow

Як пишуть ИМХО  :)

Записаний