Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 1 день

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 302130 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #680 : 15 Листопада 2009, 10:37:25 »

Роман з селекцією згідний повністю. Але я намагаюсь пояснити, що наразі кращої альтернативи Ющенко нема! І я розумію що потрібні зміни, але хто їх зробить? Давайте виберем Василя?! Ти впевнений що гірше не буде?
Відповідь від: 15 Листопада 2009, 10:35:16
ЯЯ
я впевнений що в нашій країні можна купити все. Навіть танк не те що архіологічну знахідку.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #681 : 15 Листопада 2009, 10:50:13 »

я впевнений що в нашій країні можна купити все. Навіть танк не те що архіологічну знахідку.
 =))
танк купити - простіше простого - їх навіть офіційно продає приватна фірма - демілітаризованними - що правда чула, наче реєструють танки - за класом тракторів
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:55:59

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #682 : 15 Листопада 2009, 12:04:22 »

Але я намагаюсь пояснити, що наразі кращої альтернативи Ющенко нема!
Мені би твою впевненість. ;)

Я, наприклад, намагаюсь пояснити, що для Ющенка поїзд пішов, його кредит довіри вичерпаний, ну не сприймає його суспільство, за винятком декількох відсотків, які приблизно рівні рейтингу Кучми у 2004 році. Ті відсотки теж вважали, що Кучмі немає альтернативи. ;) Альтернатива завжди є, якщо її шукати.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #683 : 15 Листопада 2009, 12:07:58 »

Наслідок - невиплата вкладникам грошей, в час коли сам Ющенко вже займав посаду прем"єра - та той скандал "зам"яли", яким чином?
Ще одне - стосовно недоведеності проплати Ющенком передвиборчої кампанії Кучми - й журалістські сенсації. То мені скажіть - невиплачені вклади населенню - то сенсація чи реальний факт обгрунтований документально?
Ви ще ні разу не назвали Банк, про який говориться, тому, як я можу підтвердити щось про що йде мова - це по-перше? По- друге - я говорю  не про доводеність документально факту невиплати вкладів населенню, а про доведеність документального відношення до цього Ющенка?
Бо привязати до невиплат населенню можна будь-кого з тогочасної еліти.
А щодо текстилю, який тоді з'явився, то він зявився не відразу, аж поки його не дістали з закормів, бо таке синтетичне чудо, яке потім вийшло на прилавки продавали десятиліттями і воно нікому не було потрібно, аж тут... О ЩАСТЯ!! можна продати все і відразу...Але то вже ліричний відступ...Я не буду сперечатись щодо проплаченості революції і сперечатись скільки коштував текстиль, бо то дуже маленька дрібниця в тому, що тоді відбувалось.. і абсолютно не суттєва..
Я не наводжу аргументів, щодо вашого звинувачення в проплаченості, бо не можу довести ані одного ані протилежного...Факт залишається фактом - вона тоді відбулася і Ви самі визнали, що вибір тоді Ющенка був виправданий і він мав свою місію.. Питання просто в тому.. Кого ЗАРАЗ з ЦИХ претендентів обрати, щоб ми не повернулись назад...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #684 : 15 Листопада 2009, 12:38:03 »

Тенді, "ТО ДЕННИЙ ЕФІР : МУРАХИ ПО ШКІРІ - МОЖНА, СОСОЧКИ - НІЗЯ"  :bouquet:
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #685 : 15 Листопада 2009, 12:50:59 »

Хоч Вас певне не цікавить моя думка - але я чесно, не зрозуміла  :fool :o
Можу здогадуватись, що це не пов'язано з цією темою :)
А щось, щодо музики? :unknow
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #686 : 15 Листопада 2009, 18:49:03 »

Роман так назви ту альтернативу. На рахунок Кучми ти щось плутаєш. По перше в 2004 він участі у виборах не брав і не міг брати. По друге якщо брати до уваги наступника Кучми то його рейтинг був дуже високий. Але що це доводить? А нічого! Я не бачу альтернативи Ющенку! З розкручених ні Янукович, ні Тимошенко, ні Яценюк, ні Тигипко, ні Василь за Ющенка як мінімум не кращі! Інші нерозкручені. Вихід або Ющенко або давайте розкручувати Гриценка.
з.і. Доречі приблизно 50% громадян ще не визначились! Отже я би не робив передчасних висновків щодо рейтингу Ющенка. І головне що має підтримку, хоч і не велику, в Києві!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #687 : 17 Листопада 2009, 16:20:32 »

 Раджу переглянути. Хоча тема вже обговорювалась, але в статті є фотофакти. Прозріваєм  :o
http://sprotiv.org/2009/07/14/1247597340/ - "Лозинский: бютовское животное с депутатскими полномочиями. Фотодокументы"
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #688 : 17 Листопада 2009, 17:54:26 »

Доречі, а хтось знає де та гнида зараз є ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30281
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:06:52

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #689 : 17 Листопада 2009, 18:00:42 »

Десь певно на Кіпрі
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #690 : 17 Листопада 2009, 19:14:37 »

Я вважаю, що головна тварь з усього БЮТ - це Юля, падлюка і небезпека України
Записаний
When doctors differ who is to decide?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:55:59

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #691 : 11 Грудня 2009, 16:39:51 »

найбільша небезпека для України це її мешканці. ;) запитайте Ігора_О

трохи гумору :) В эпицентре эпикриза
Цитувати (вибране)
Президент Виктор Ющенко занимался по-настоящему важным делом – открывал на Волыни фабрику холодных соусов корпорации «NESTLE». Визит на производство заставил главу государства крепко задуматься:
«Вот бы Юльку этим соусом обмазать да в перьях обвалять», – явственно читается глубокая мысль на суровом лице Гаранта…
Остается только догадываться, о чем думал Виктор Андреевич, глядя на электролобзики, грабли, дисковые пилы и прочую смертоносную утварь в строительном гипермаркете «Эпицентр», который он сегодня торжественно открыл (см. вверху фото «Ющенко под знаком ПИ»).
Как глава государства докатился до личного участия в открытии магазина, пусть даже очень большого, остается для общества загадкой. Поговаривают, что туда его затащила кума – нардеп Оксана Билозир, не пропустившая за всю историю практически ни одного открытия «Эпицентра», даже в свою бытность министром культуры (что, согласитесь, наводит на некоторые размышления насчет взаимовыгодного партнерства власти и бизнеса). Хотя имеет право на жизнь и другая версия. Сегодня мобильные телефоны некоторых сотрудников «Обкома» атаковал SMS-спам следующего содержания: «Vidkryttja gipermarketa “Epizentr” na pr. Palladina 12.12-13.12. Vygraj 100 000 gryven’ ta kruiz po Evropi na dvoh». Что и говорить, круиз по Европе на двоих очень пригодился бы Виктору Андреевичу, особенно после выборов и в один конец…
Сам Гарант замотивировал свой приезд на церемонию открытия «Эпицентра», в общем-то, довольно обычно для себя и крайне оскорбительно для всех остальных. «Я є свідком реалізації найуспішнішого українського проекту в Україні», – заявил Ющенко. Ему было радостно, он любит эти гипермаркеты и частенько в них околачивается. Но на самом деле радоваться нечему. Если открытие магазина – это «самый успешный украинский проект в Украине», то грош цена всем этим «уникальным амбициям украинской нации»…
Вообще, складывается впечатление, что все это только цветочки. С приближением к концу каденции речи Гаранта становятся все более пафосными - но масштабы мельчают на глазах. Еще немного – и Ющенко докатится до торжественного открытия гастрономов, а может, и пивных ларьков…
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #692 : 11 Грудня 2009, 17:35:49 »

рома щось яскравіше треба. Бо це дешево. От тимошенко дає. Хіхікає з владзіміром. Мабуть курили щось смішне!? :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:55:59

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #693 : 11 Грудня 2009, 18:02:39 »

відкривати магазини дЕшево для Президента. ти правий.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30281
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:06:52

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #694 : 11 Грудня 2009, 21:04:48 »

Ну та чого. Він  мабуть знає чого відкриває  :drink $
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #695 : 11 Грудня 2009, 21:23:24 »

Тарас Чорновіл пише про свої враження від зустрічі з Ющенком ще в 2000році   "Тоді була ідея створити мега фракцію на підтримку Ющенка,головним фінансистом якої став би ІГОР БАКАЙ,обраний також на довиборах.Ця ідея сприймалась тодішнім Ющенком,як щось абсолютно адекватне,навіть із захопленням.Мене шокували самі обставини,які були пов'язані із зустрічею.Тоді був старт бюджетного процесу.В приймальні Ющенка товпиться купа народу,якісь заступники міністрів,ішло погодження бюджетної резолюції.Але з його боку до них був повний нуль уваги!Ми сиділи в кабінеті не менше двох з половиною годин,говоримо про все на світі-про те ж Трипілля,про ті ж глечики...Для мене це був шок!(Чорновіл говорить пошепки) Прем'єр-міністру великої країни було начхати,що в приймальні стоїть купа людей,а він дві з половиною години може розмовляти ні про що,без жодного результату..."   Нагадаю ідеться про 2000рік,зараз 2009,а що Ющенко зараз?,ті ж самі черепки ті ж самі монологи з високомірним поглядом....
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #696 : 13 Грудня 2009, 16:20:03 »

я от ніяк не дочекаюсь, коли вже почую хоч щось із досягненнь ювт?! Тільки бруд в бік однієї людини! Тому дешево і не цікаво. Розкажіть, що ж зробила юлія. Переконайте. А не доказуйте що хтось хреновий. Наразі юлія для мене гірше!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #697 : 15 Грудня 2009, 14:11:23 »

Та немає смислу переконувати,ні мені Вас, ні Вам мене...
Відповідь від: 15 Грудня 2009, 14:01:56
От ще один захисник країни  .Інна Богословська:"Я виразно стаю на захист прав представників лесбі-,гей-,бісескуал-спільнот,чисельність яких становить у нашій країні близько 800тис.-1млн.200тис.осіб...І не треба прикриватися християнською мораллю,нехтуючи правами людини."    інормаційний бюлетень "Тризуб".
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #698 : 15 Грудня 2009, 22:21:59 »

та чого не варто переконувати. Якщо є вагомі аргументи. Звичайно я не вимагая, та для справедливості чи рівноваги пасувало б не тільки інших звинувачувати. А написати про досягнення кандидата якого підтримуєтє ви!
------
щодо богословської! хіба це зле? І це люди, а головне, для богословської, електорат. Правда думаю що на передвиборчих обіцянках усе закінчиться!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #699 : 15 Грудня 2009, 22:48:47 »

Усі наші "національні" сексуальні меншини :-D  певне сміялись, якби читали "Тризуб"
От дурненька :) Вони ще її захистять і на передвиборчу компанію грошенят біднятку дадуть...
Не знають певне хто на їх захист вийшов , а так обрали б певне :)
Це ж наш найактивніший електорат  :D
А головне ображений  :offense
Клуби собі мають. Посади у вищих ешелонах влади також :)
Ну не дозволяють поки їм одружуватись в Україні  :unknow але не чула щоб хтось з них дуже просив?   :duvno

Записаний