Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 1 день

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 302122 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #660 : 14 Листопада 2009, 17:22:55 »

Так почитаєш цю тему і здається, що найбільша біда України - ПЕРЕЗИДЕНТ ЮЩЕНКО  :D
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30281
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:06:52

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #661 : 14 Листопада 2009, 17:26:39 »

Цитувати (вибране)
В 2004 році Майдан вийшов не за Ющенка, а проти Януковича...Але Ющ-ко до сих пір цього не зрозумів...
А зараз народ проголосує проти них обох...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #662 : 14 Листопада 2009, 17:36:06 »

Один горшки збирає інші клуби колекціонує.
Юрко, то таки різні речі. За клуби - треба заплатити. А за "горшки"? Пам"ятаю, відносно нещодавно, була така собі презеденська ініціатива - що, як вважає дехто, наче енацілена на відродження історії й таке інше - створити музей "Арсенал" у Києві, навіть приміщення надали (у зруйнованому стані) так "ЧОМУСЬ" музейщики забили на сполох - чому?
Здавалось би, що поганого у створені музею історії України у столиці за ініціативою презедента? Виявляється - до усіх музеїв України прийшли листи з "проханням" відібрати із власних музейних колекцій кращі експонати та надати їх до музею "Арсенал" - у котрого, на цей час немає а ні виставкового, а ні складського приміщення - у котрого немає навіть керівника - з котрого можна булоб спотати про долю наданих експонатів, бо кому передати оті експонати - було. Що то є? Музейщики не просто так сполошилися, повірте. Вони вже мають досвід у тім як у них "видурюють" предмети для власних колекцій. Та навіть випадок, як у міністерстві закордонних справ "зникли" картини, що були надані музеями для оформлення приміщень - "пропали" - а претензії поставити нікому.
Так розграбовують національне надбання - нагло, безкарно, та навіть пишаються вкраденими у народу трофеями.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #663 : 14 Листопада 2009, 18:25:53 »

ЯЯ напишіть заяву в міліцію! Ви викрили злочинну організацію! Чи Ющенко заважає? Ваші аргументи мені нагадують приказку - Хто винен? Невістка!
Будь ласка напишіть що повинен робити Президент, щоб вам сподобатись? Бджільництвом займатись не можна, колекціонувати антикваріат не можна, розвивати і досліджувати історію не можна, вишиванку носити не можна, це ми зрозуміли хоча це людські якості. А що ви хочете саме від Президента(наприклад не Ющенко, а Тимошенко)?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #664 : 14 Листопада 2009, 19:20:03 »

ЯЯ напишіть заяву в міліцію! Ви викрили злочинну організацію! Чи Ющенко заважає? Ваші аргументи мені нагадують приказку - Хто винен? Невістка!
Так музейщики пробували й що? - Хто його посадить? - у нього недоторканність - таке Вам варто знати.
Щодо хоббі - то я Вам вже відповідала, колекціонувати антикваріат можна й навіть треба - проте грабувати музеї - що рівноцінно - розграбовуванню історії цілого народу - неможна - тому й намагаюся Вам донести таку інформацію. Дослідженням історії Ющенко - не займається. Вишиванку й сама ношу як маю настрій до такого вбрання. Й неварто мені "дописувати" якостей, якими я не наділена, чи стверджень - яких не робила.
І з чого Ви зробили висновок, наче я прибічниця караваївни?
Відповідь від: 14 Листопада 2009, 18:59:35
А, чого я хочу від презедента як такого?
Щоб він виконував головну функцію, що покладена на нього його посадою - був ГАРАНТОМ конституційних прав народу.
А не займався "фігньою" - то кричить, що йде в презеденти, як прийшов - то вже йому парламент не підходить; як йшов у презеденти - то був один закон для всіх - та як прийшов, то ні для себе ні для сина закону не знайшлося; як парламент змінився - почав домагатися від світу визнання геноциду народу у 32-33 роках, в той час як геноциду українців під час власного правління - набачить.
Та маленьке спостереження - Чому, вже два презеденти поспіль, на прикінці перебування на посаді, вважають за потрібне запровадження двопалатного парламенту?
Про весь доробок Ющенка під назвою "Конституція", говорити не маю змоги - не читала, проте, на скільки мені відомо наша нинішня конституція є однією з кращих у світі - то навіщо змінювати?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #665 : 14 Листопада 2009, 20:43:32 »

ну хоч докази злочину в міліцію ви можете надати. І цим виконати свій громадський обовязок!  ;) чи хай Ющенко сам здасться. Президент ким би він не був(хіба я казав що ви прибічниця Тимошенко, я зрозумів ви за Василя :D) не змусить вас виконувати ваші громадянські обовязки. Якими діями Ющенко порушив Конституцію? І які признаки геноциду власного народу з боку Ющенка ви спостерігаєте?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #666 : 14 Листопада 2009, 20:56:37 »

я зрозумів ви за Василя
Доречі, пані ЯЯ дивіться не переплутайте за кого голосувати чи за Противсіх чи Проти всіх  :D
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #667 : 14 Листопада 2009, 21:15:15 »

Призначення Тимошенко прем"єром - то не помилка - а виконання домовленості. Таким чином можна розглядати помилкою саму домовленість - проте без неї він не став би презедентом - тут на важелях стояло - або він робить добре собі й зле державі - або втрачає можливість стати президентом, проте без шкоди для держави з власного боку. Що він обрав - знають усі.
Якась у нас дивна дискусія - в один бік. І чому так безапеляційно, що то домовленність.
Йшла і вела його на цей пост - команда, вона і Юля в тому числі, боролися за те, щоб він на той пост прийшов.
Я хочу нагадати, що Юлія Володимирівна почала робити покроково усе, що можливо для того, щоб втопатати його і вийти просто на інший рівень. Це не домовленність, це планомірний розвал команди з чітко визначенлою метою.
Ви краще скажіть, які кроки Ющенка є не помилковими, тобто мали позитив для України.
Чому усе що перераховувалось, причому в усіх розділах не береться до уваги? Просто вважаю трохи неправильним, що ми починаємо теми і не читаємо те що вже сказано, а лише товчемо воду в ступі і ведемо дискусії типу "Сам дурак"

бджілок розводити
І не здається Вам ЯЯ, що аргументи типу бджілок розводити з того ж типу про що Ви коментували у темі про Телебачення, тоді Ви говорили, що коли аргументів не залишається то починаються обговорення  "светрика" виступаючого...
Ви вже вибачте але складається враження, що ніби ми читаємо один дного але не розуміємо, а точніше не хочемо...
Як задавати питання з теми в тему одні і ті - то нормально, а як відповісти на запитання "А Ви якої думки", то звучить відповідь "я вже про це говорив"...
У трьох темах відповідаєш на одні і тіж запитання але у відповідь чуєш "Так, добре Ну і що?" А я не вважаю це досягненням..."
То може тоді, справді, оголосити, що вважається досягненням, національною ідеєю і тому подібним і просто зробити аналіз хто з минулих, чи хто з майбутніх лідерів то робив чи зробить, і яким чином, має то втілюватись, щоб то вважалось гідним досягненням?

Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #668 : 14 Листопада 2009, 23:00:39 »

І не здається Вам ЯЯ, що аргументи типу
Тенді, то вже від втоми, можу й перепроситися за таку відповідь.  Змушуєте мене повторитися попунктно.
Ще до помаранчевої революції були відомі факти про те, яким чином Ющенко став премєр мііністром - профінансувавши коштом банку, що очолював, передвиборчу кампанію Кучми - факт доведений. Наслідок - невиплата вкладникам грошей, в час коли сам Ющенко вже займав посаду прем"єра - та той скандал "зам"яли", яким чином?
Про домовленість Ющенко-Тимошенко так само відомо надто давно, та з іншого боку - навіть відкидаючи відомості про якісь домовленості - питання, Яким коштом була оплачена уся та революція? - Чи хтось може заперечити, що таке "дійство" є фінансово ємким? - То як мовиться - хто платить, той і замовляє музику. Та може хтось спроможний заперечити факт підготовленості тієї революції? (Питання - звідки одномоментно взялося стільки текстилю помаранчевого кольору? Для порівняння - на сьогоднішній день, під час гострої загрози епідемії каліфорнійського грипу, не зважаючи на "вскритий" державний запас марлі - пов"язка є дифіцитом - я так й незуміла придбати для себе бодай одну.)
Тому, вважаю необхідним при обговорені питань пов"язаних з Помаранчевою революцією перш за все згадати - хто її оплачував, таким чином розуміти - кому Ющенко винен у "чисто фінансовому плані" своїм сходженням на пост презедента.
Ліричний відступ:
І) революція у 1917-му була зроблена за гроші німецького Генерального штабу - бо в той час вони були зацікавлені у виході Росії з першої світової й розвалі російської армії. - цим порівнянням я хочу довести, що на революцію, перш за все, потрібні гроші - а ідея знайдеться.
ІІ) у радянські часи на тереторії однієї шостої суходолу планети "правила" одна єдина партія, якій сплачували свої внески усе працездатне населення - за ті кошти відбулася не одна революція у країнах "третього світу".
ІІІ) та навіть "комсомольських внесків" однієї з республік СРСР, вистачило одному з нинішніх претендентів на презеденське крісло України, щоб не залишитися на прикінці переліку найбагатших.
Далі, мені закидають, що наче Ющенко "підняв національну ідею" - моє заперечення такому твердженю можна прочитати вище, повторюватися не буду. А от стосовно моди на вишиванку - та Ви глибоко помиляєтеся в силу свого молодого віку - вишиванку було модно носити ще років двадцять тому, коли й про можливість незалежності України бесіда не велася - а ще було модно носити барвисті вовняні хустки з двадцяти сантиметровими китицями - то вже потім їх почали носити на одному плечі на піджаку - як у бразильських серіалах, а тоді - носили на голові.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:55:59

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #669 : 14 Листопада 2009, 23:04:42 »

Тенді, ну і дайте відповідь на питання, що зробив Ющенко для підняття нації. Адже це досягнення ви йому приписуєте.
Проти ваших сумнівних аргументів, є один вагомий і незаперечний.
Якщо би Ющенко дійсно підняв націю, то нація би пішла за ним і тепер. А то виходить ніби підняв, але кого? Побачимо на виборах, як народ оцінить потуги Президента. Хоча виявиться, що народ не правий, не оцінив месію?

І питання, навіяне Юрковими цитатами. Підтримку Ющенком Януковича, як можна оцінити? Ющенко вважає Януковича продовжувачем ідеї відродження нації? Хоча можете і не відповідати, бо то не факт. Але ближче до другого туру я повторю це питання. ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #670 : 15 Листопада 2009, 00:03:39 »

Тенді, ну і дайте відповідь на питання, що зробив Ющенко для підняття нації. Адже це досягнення ви йому приписуєте.
Пане Ромашкін, я відповім як Ви " Я вже це писала" навіть у чаті, чому вважаю і що вважаю цінним  ;)
просто проблема у тому, що ці аргументи Вами не приймаються :(
те що я вважаю "потугами" для піднятт національної свідомості Ви розцінили як потуни на рівні директора національного музею знеобмеженими можливостями.. Я тут розумію, що Ви мали на увазі, ніби це не стало національною програмою, тому дали такі оцінки рівню "потуг"
Дуже гарно відповісти на будь-яку думку, з якою не згідний, що вона сумнівна  :unknow
І про слова Президента які Ви розцінили як слова непонятого і неоціненого Мессії, ми теж по-різному сприяйняли і про це була теж ціла дискусія, яка знову таки ні до чого не привела, бо ми не чуємо один одного :(


Ще до помаранчевої революції були відомі факти про те, яким чином Ющенко став премєр мііністром - профінансувавши коштом банку, що очолював, передвиборчу кампанію Кучми - факт доведений.
Ким доведений - журналістами? Вони хоч колись, щось  довели до кінця. Вони не можуть розібратися чесно ні в жодній ситуації, бо тоді то не буде цікаво - має бути завжди сенсація і неважливо якою ціною...Не памятаю жодного завершеного доведеного до кінця, проконтрольованого автором журналістського розізслідування...
Чи може то доведено кимось іншим?
Чи хтось може заперечити, що таке "дійство" є фінансово ємким? - То як мовиться - хто платить, той і замовляє музику. Та може хтось спроможний заперечити факт підготовленості тієї революції? (Питання - звідки одномоментно взялося стільки текстилю помаранчевого кольору? Для порівняння - на сьогоднішній день, під час гострої загрози епідемії каліфорнійського грипу, не зважаючи на "вскритий" державний запас марлі - пов"язка є дифіцитом - я так й незуміла придбати для себе бодай одну.)
Я приймала участь у цьому "дійстві" абсолютно безкоштовно, але вже якщо на те пішло, то певне не такі великі гроші були витрачені прнаймі не більші ніж і будь-ким з сьогоднішніх претендентів на президента... Це міг осилити і Порошенко сам - я маю на увазі рекламну продукцію.. Щодо дужху який тоді панував, шановні і та солідарність яка була в Києві на той момент серед простих людей і навіть бізнесу, то тут я не поясню, бо це саме той фактор який і робить революцію... Великі супемаркети, просто люди годували, лікували і гріли тих хто бува на Майдані.. Тоді навіть старенькі бабусі виносили пухові хустини людям що там стояли
Щодо марлевих повязок, то знаєте - це знов аргумент на кшталт "светрика" - вибачте, але вважаю він не має відношення до теми...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #671 : 15 Листопада 2009, 00:24:51 »

молодець +1 . Насправді дискусія смішна. Всі залишились при своїй думці, результат нульовий! Я так і не зрозумів хто має бути Президентом крім Ющенка?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #672 : 15 Листопада 2009, 00:33:26 »

Я так і не зрозумів хто має бути Президентом крім Ющенка?
Будь-хто тіко не Ющенко, бо він горшки по музеях краде  :D
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #673 : 15 Листопада 2009, 00:39:35 »

мабуть буде наш земляк Василь. Потім буде легко його звинувати у всіх проблемах. ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #674 : 15 Листопада 2009, 00:59:08 »

Ми живем в своїй - Богом даній країні !
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=sl7AQr0tJio" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=sl7AQr0tJio</a>
Подивіться всі відео і задумайтесь.
« Останнє редагування: 15 Листопада 2009, 01:07:12 від BanderiveC »
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #675 : 15 Листопада 2009, 01:12:32 »

мабуть буде наш земляк Василь.
 Гуцули, земляки Василя,подейкують що він-Противсіх-проект Януковича.Тобто бодай та хтось проголосує за Василя,а хтось -проти всіх.Та це тільки чутки,які звідкись народилися... :unknow
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #676 : 15 Листопада 2009, 09:22:49 »

Будь-хто тіко не Ющенко, бо він горшки по музеях краде
Про людинк - говорять вчинки, а Ви того так й незрозуміли. Жаль.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #677 : 15 Листопада 2009, 09:33:12 »

яя
для вас памятники не вчинки, а сумнівний факт крадіжки це серйозна оцінка людини!? ;) якщо я правильно зрозумів ви за анархію?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:55:59

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #678 : 15 Листопада 2009, 09:44:04 »

Я так і не зрозумів хто має бути Президентом крім Ющенка?
Має бути та людина, яку підтримає більшість українського народу. Чи ви хочете нас переконати, що то буде Ющенко?   ;)

я вважаю, що народ прийме вірне решення і на той момент, коли ми голосували за Ющенка, теж було вірне рішення. Ющенко виконав свою місію. На жаль, час демагогів ще не пройшов. Нашому супільству є чому вчитись. Але ще 5 років товктись на одному місці, як на мене, дорога  плата.
Іде формування еліт. Це як процес селекції. Поки не виведемо насіння, що зможе зростити і підняти націю, нічого не вийде. Кидати в грунт протухше зерно не раціонально і не далекоглядно. Не дочекаєтесь очікуваного урожаю.  ;)


Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #679 : 15 Листопада 2009, 10:12:36 »

Тенді, по-перше, у цьому разі я не приймаю Ваш докір, що мої порівняння, то наче докір про колір светрика.
Я навела таке порівняння, для того, щоб стало зрозумілим - що подібна акція повинна була бути заздалегіть спланованою, розробленою, та мати неабияку підготовку.
Друге - сам Порошенко не спроможний був "оплатити" усю революцію - аж ніяк не спроможний. Згадайте скільки коштували передостанні останні вибори у парламент (й то були лише вибори - без заворушень) - в загалом - два концерни (не просто заводи чи фабрики - а концерни). Тобто витратити гроші на передвиборчі агітки є більш вигідним - ніж збудувати два концерни з інфраструктурою - й заробляти на них (надавши робочі місця населенню, сплачуюци податки). Так що Ви глибоко помиляєтеся стосовно ЦІНИ революції - революція - то дороге задоволення.
Бо перш за все, то була розробка психологів з керуванння народними масами, потім - розробка ПІАРщиків - адже навіть помаранчовий колір був обраний не дарма, а підкова з знаком оклику - є зареєстрований логотип Андрійом Ющенком, тобто - за використання того знаку - партія сплачує йому гроші особисто, за авторське право. Мені не дивно, що загал того не розумів тоді - адже працювали хороші психологи, а до речі Янукович скористався послугами російських психологів - й "пролетів" нежиттєздатність та недолугість їх ідей (бо вони у своїх розробках покладалися не на реальні знання психологічного фону, а лише - власну думку про такий).
Ще одне - стосовно недоведеності проплати Ющенком передвиборчої кампанії Кучми - й журалістські сенсації. То мені скажіть - невиплачені вклади населенню - то сенсація чи реальний факт обгрунтований документально? А те, що журналісти не доводять своїх розслідувань до логічного кінця, то не дивно - бо в нас демократія у якій навіть Ви пишете мені особисто, аби я була обережнішою у своїх коментарях, що я надаю у інтернеті під нікнеймом. Журналісти - живі люди, що хочуть жити - чи хтось зможе заперечити факт вбивства журналістів через їх розслідування?
Відповідь від: 15 Листопада 2009, 10:02:15
bornslippy , в тому то й вся справа - що це не може бути сумнівним.
Якби велася бесіда про живопис часу Відродження - там є варіанти - придбати на аукціоні чи з часної колекції, хоча можна й вкрасти із музею.
Та пам"ятки Трипільської культури - НЕ ПРОДАЮТЬСЯ, просто НЕ ПРОДАЮТЬСЯ на аукціонах чи крамницях чи то ще якимось чином.
Тим самим колекція предметів Трипільської культури - є унікальною - бо у нашого презедента - вона, певне, єдина на увесь світ.
Й зібрати таку колекцію можливо лише одним шляхом - крадіжками, інакших варіантів просто немає. Бо купити таке НЕМОЖЛИВО.
Записаний