Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 22 дні

Автор Тема: Чи може людина бути незалежною від Творця?  (Прочитано 104877 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #100 : 16 Червня 2008, 17:54:00 »

Але вона навряд чи щось набагато більше, ніж вигадка письменника
+1
Поява подібних книг свідчить про хворобливий потяг людей до різного роду сенсацій
Записаний
When doctors differ who is to decide?

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #101 : 16 Червня 2008, 21:26:02 »

ти ж атеїст, а тут в магію повірив 
я ж написав що в1н 1люз1он1ст...до чого тут маг1я..як це в1н робить я теж не знаю...але знаю що в1н така сама людина як я 1 ти....на його приклад1 просто довожу що людей дуже легко обманути..1 поява сл1з в статуй чи на 1конах всього навсього майстерний трюк
Відповідь від: 16 Червня 2008, 21:24:22
Поява подібних книг свідчить про хворобливий потяг людей до різного роду сенсацій
я зг1ден з тобою але не факт що книга брехлива поки не доведено протилежного...
а що ви скажете про жидомасонську л1гу...чи може 1снуваня такого ви теж будете заперечувати...
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #102 : 17 Червня 2008, 00:04:54 »

Цитувати (вибране)
я зг1ден з тобою але не факт що книга брехлива поки не доведено протилежного...
А що тут доводити.
Дену Брауну вдалося написати скандальний роман і заробити на цьому непогані грошенята. Мабуть він і сам не вірить і не бажає доказувати правдивість подій із його витвору. Хто називає цей роман історичним, а хто науковим. Але вже саме слово "роман" говорить про те, що ця книга і не думала претендувати на якись догматичний трактат, що відкриває якусь там правду. Це просто роман.
Людина начиталася гностичних апокрифічних творів на кшталт, євангелії від Марії чи Іуди, про тамплієрів, чи додивилася там, що ап. Іоан схожий на Марію Магдалину. Тут в любого може поїхати дах від цих творінь. А коли ще й в людини є дар писати романи то це стопроцентний успіх. Чим і скористався Ден.
Чи може, картина Да Вінчі може щось приховувати у собі. А хто взагалі такий Да Вінчі.  Він навіть не служитель Церкви, не монах, не канонізований святий. Щось собі там намалював і це я маю прийняти як істинна. Хіба він може претеднувати на носія істнини?
 Більш-менш загальновідомим є факт гомосексуальних уподобань Леонардо да Вінчі, тож не дивно що „завзятий любитель хлопчиків” наділив деякими жіночими рисами юного євангелиста Іоанна. Стосовно руки апостола Петра яка, на картині, Таємна вечеря, хоче „відрізати” голову Марії, і грудей в апостола Іоанна то це звичайна упередженість. Щоб переконатися в цьому потрібно самому уважно роздивитися репродукцію цієї картини.
Тут згадується одна давня приказка, згідно з якої один дурень може поставити стільки запитань що тисяча мудреців не спроможеться на відповіді. І хоча ми в мудреці не пишемося і Ден Брауна не маємо за остаточного дурня, проте, щоб детально заперечити все, що він понаписував, потрібно написати книгу втричі грубішу за його роман.
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #103 : 17 Червня 2008, 08:30:35 »

розум1эш як би то був таки просто роман без жодноъ правди 1 все так соб1 вигадано думаю церква би н1як не в1дреагувала на цю книгу...проте ъъ обявили антирел1г1йною...чому???це автоматично виводить на думку що не все так просто 1 Ден Браун можливо не просто скандальний писака а таки щось знаэ про цей св1т 1 знаэ деяк1 таэмниц1 в1д яких люди починають дивитись по 1ншому на св1т...проте для мене це теж не б1льш як роман а от про деяки факти написан1 у його книзз1 я знав до ще до публ1кац1ъ....дав1нч1 не т1льки художником  був 1 його пересл1дувала церква не за його картини...багато розумного в1н придумав також чим ми зараз користуэмся...в1н якимось чином м1г зазирнути по ту сторону ширми за якоъ якраз ховаеться вся рел1г1йна кагорта цього св1ту...э тисяч1 науукових роб1т по досл1дженн1 життя дав1нч1 1 н1хто дос1 конкретноъ сформульованоъ думки про нього   немаэ...так як часто в1дкриваються нов1 факти про його життя...1 запмятай художники просто так не малюють...нав1ть сам1 прост1 твори приховують у соб1 складний п1дтекст...не факт що твори дав1нч1 правильно розтлумачують але добре вже те що шукають...я он наприклад сам люблю малювати 1 часто стараюсь змалювати св1й настр1й аабо св1тоглят це вже якось в1дображаэться на моъх твор1ннях...а ще б1льше люблю писати музику 1 от якраз не загорами той день коли я презентую альбом 1 пов1р в кожну п1сеньку я вклав частинку себе  та сввоъх переживань...1 наврядчи хтось колись д1знаэться що я хот1в сказати цими звуками та нотами проте можу тоб1 з впевнен1стю сказати там за ширмою звук1в та ритм1в прихована одна реальна 1сор1я частинки мого життя...
звичайно не можна сприймати все буквально..цей св1т давно вже багатогранний 1 кожен для себе робить своъ висновки...1 не факт що ц1 висновки э не правильними...наврядчи колись мен1 хтось зможе довести 1снування чогось чого я не бачу не чую або не в1дчуваю..а тим б11льше  наверне в якусь секту чи рел1г1ю...така вже моя житэва прагматична позиц1я..1 тим паче ящо комусь хочеться у щось в1рити нехай соб1,мен1 всер1вно...просто хочеться щоб люди нарешт1 почали дивитись на св1т такий як в1н э 1 щоб ъм переставали милити оч1 1 навертати буц1мто на правельний шлях...самий правильний шлях людини це той який вона обере сама...який знайде своъм серцем...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #104 : 17 Червня 2008, 08:35:49 »

Гарний пост, Ньюроман.
А мене зацікавило, що ж такого написала та Марія і ось вас ссилочка, качайте, читайте
http://bookz.ru/dl2.php?id=40337&t=z&g=23&f=magdalinamaria01&a_id=9082
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #105 : 17 Червня 2008, 12:03:25 »


НАУКОВО ДОВЕДЕНО ДЖЕРЕЛО ТЕЛЕКАНАЛ Д1СКАВЕР1,ЩО ЛЮДИНА У ЛЮДИНИ Э ОРГАН ЯКИЙ В1ДПОВ1ДАЭ ЗА СЕКСУАЛЬН1 ВПОДОБАННЯ ТОБТО Г1ПАТАЛАМУ 1 ЯК ЩО В1Н МЕНШИХ РОЗМ1Р1В Н1Ж СТАНДАРТНО ПОВИНЕН БУТИ ТОД1 ЛЮДИНА СХИЛЬНА ДО ГОМОСЕКСУАЛ1ЗМУ....ТУТ ВАМ Н1ЯКИХ ЗОВН1ШН1Х СИЛ Т1ЛЬК ЯК РАЗ ПРИРОДА СЬ ТАК ОТ 1 СТАЛОСЯ ВЖЕ ЩО В КОГОСЬ ЦЕЙ ОРГАН ТР1ШКИ 1НШИЙ 1Н1ЧОГО НЕ МОЖЛИВО ВЖЕ ВКОЪТИ...

А може ти гей? і твій орган менших розмірів? і ти вже нічого не можеш з собою вкоїти? А?
Це у такий спосіб друзі допомогли тобі вийти з депресії?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #106 : 17 Червня 2008, 13:12:43 »


Доктор Макс у темі про педиків писав, що гомосексуалізм  - це прокляття.
Не забуваймо, що за гріхи батьків відповідають діти

Гомосексуалізм - це наслідок дошлюбних стосунків та сексуальної пожадливості
Mrs Juli
А генетична схильність існує чи ні?

Вірні все вище написане. Гомосексуалізм - це прокляття, це відповідь за гріхи батьків, це результат дошлюбних стосунків і сексуальної пожадливості.
Покарання за гріх - смерть. Смерть не просто онієї людтни, а цілих поколінь. "Пс.9:6 Ты вознегодовал на народы,
погубил нечестивого, имя их изгладил на веки и веки."
Гомосексуалізм обов`язково призводить до винещення роду, адже чоловіки без жінок не можуть народжувати потомків.  Гріх змінює генофонд, що призводить до винищення поколінь. Так само і святість змінює генофонд - говорять, що генофонд Ісуса Христа відрізняється від генофондів інших людей.

"Потому предал их Бог постыдным страстям: женщины их заменили естественное употребление противоестественным;
подобно и мужчины, оставив естественное употребление женского пола, разжигались похотью друг на друга, мужчины на мужчинах делая срам и получая в самих себе должное возмездие за свое заблуждение.
И как они не заботились иметь Бога в разуме, то предал их Бог превратному уму - делать непотребства."
(Рим.1:26-28)


Гомосексуалізм - це прокляття, тобто наслідок непокори Богу. Погодьтеся, орган менше норми -  це прокляття, убожество. Це говорить про те, що орган недорозвинений, ненормальний, нездоровий. Це не Божа природа, це природа гріха - знищувати, руйнувати, робити хворим. Тому, говорячи про природу, яка робить людей гомосексуалістами, варто зазначити, що такими їх робить гріх. 

Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #107 : 17 Червня 2008, 13:29:32 »


Але вона навряд чи щось набагато більше, ніж вигадка письменника
Поява подібних книг свідчить про хворобливий потяг людей до різного роду сенсацій

Помітьте, що подібні твори пишуть саме про Христа, не про Аллаха, не про Будду чи Магомеда. Нікому покою не дає той Христос! І завжди дві реакції: або вірять або хулять. Третього не дано! "Не встоїть нечестивий у зібранні праведних" - або покається або зненавидить і втече.
Церква правильно зреагувала. Якби такий фільм зняли про Магомеда, то війни не минувати!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #108 : 17 Червня 2008, 13:41:20 »


просто хочеться щоб люди нарешт1 почали дивитись на св1т такий як в1н э 1 щоб ъм переставали милити оч1 1 навертати буц1мто на правельний шлях...самий правильний шлях людини це той який вона обере сама...який знайде своъм серцем...

Коли буде мистецька криза, відсутність музи творчості, згадай про Бога! Він є джерело. Знаю купу таких як ти творчих особистостей: ходять шукають енергії, драйву, музи, а знаходять Бога, їх так пре, що та музика з них ключом б`є, та така, що слухав би до бескінесності!!! Є така група "Хвилю тримай", там два гітаріста покаялися, віруючі. Один з них, екс-гітаріст, вже створив власну групу, а другий лишився (Хотаб), таку музику пише....Абалдеть!!! Муза ніколи не пропадає!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #109 : 17 Червня 2008, 14:04:52 »


розум1эш як би то був таки просто роман без жодноъ правди 1 все так соб1 вигадано думаю церква би н1як не в1дреагувала на цю книгу...проте ъъ обявили антирел1г1йною...чому???
Якби там не було всіляких вигадок про Христа чи описувала б правду, такого б не було
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #110 : 17 Червня 2008, 20:55:16 »

Цитувати (вибране)
розум1эш як би то був таки просто роман без жодноъ правди 1 все так соб1 вигадано думаю церква би н1як не в1дреагувала на цю книгу...проте ъъ обявили антирел1г1йною...чому???
Церква відреагувала на цю книгу тільки тому, що в ній хулиться імя Господа, викривляється істина. Думаєш, що Церква має якісь таємні документи про котрі знаються тільки вибрані? Немає.
А от колись була секта гностиків, котрі видумували всілякі плітки і приховуючи їх проголошували на весь світ, що вони володіють таємними знаннями. Так і зявились всілякі гностичні апокрифи.
Браун піднімає ці апокрифи і видає їх за істину, хоча ці книги давно відомі  Церкві, вже більше півтора-тисячі років, і нічого нового тут  немає.
Знаєш, дуже дивує, як ти легко довіряєш одній людині, з сумнівними знаннями і репутацією, а ніж Святому Писанню, яке писалося на протязі тисячоліть різними мовами які за цей час змінювалися і що вже давно науково доведено.
Канон творів, які ввійшли до Святого Письма довго вивчався і затверджувався на Вселенських Соборах, де збиралося духовенство і миряни з усього світу. І де бралися до уваги і аналізувалися різні думки і погляди. Так випрацьовувалося єдине правилне рішення. Бо одна людина вважється помильною. Тоб то вона може часто помилятися. Та коли є зібрання декілька сот людей, то випрацьовується результат, який є найближчий і найправильніший. Таких Соборів було сім на протязі Восьми століть. Думаю, рішення Вселенських Соборів повинно мати більший авторитет ніж якогось одного писаки, яких на протязі історії було, ох як багато.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #111 : 17 Червня 2008, 21:08:46 »

Так само давінчі.
Ну звідки в нього якісь супер знання які він зашифровує в своїх картинах. Звідки він їх взяв. Може диявол нашептав ?
Якщо ти так довіряєш давінчі, то це твоя справа. Може ти йому симпатизуєш бо сам художник.
Неможе істина виходити з однієї людини, не може людина грішна бути носієм істини. Людина приходить у цей світ голою і йде з нього голою, гниючи в землі тілом.
Носієм істини і самою Істиною була і є тільки Боголюдина Ісус Христос - Бог.
В це тобі важче повірити, а ніж в байки давінчі та Брауна. Ну це твоя справа. Якщо сам не захочеш повірити і перевірити, то ніхто тебе і не заставить. Та прийде час і ти відкриєш сам для себе Бога.

Відповідь від: 17 Червня 2008, 21:06:08
Цитувати (вибране)
наврядчи колись мен1 хтось зможе довести 1снування чогось чого я не бачу не чую або не в1дчуваю..
Ну прямо як ап. Фома.
Може і Бог дасть тобі таку можливість щоб спасти твою душу. А може і ні. Сам подосліджуй історію Церкви. Є нормальні наукові дослідження, праці прохффесорів, які незаангажовані релігією, які самі були атеїстами, а потім приходили до висновку що  :o  " А все таки Він існуєєєє"
« Останнє редагування: 17 Червня 2008, 22:06:02 від newroman »
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #112 : 18 Червня 2008, 00:08:04 »


А може ти гей? і твій орган менших розмірів? і ти вже нічого не можеш з собою вкоїти? А?
Це у такий спосіб друзі допомогли тобі вийти з депресії?
ось така цитата 1 доводить вашу туп1сть безтактн1сть та ще б1льшу неосв1дчен1сть...б1льш того вам скажу таких эвреъв як ти яб взагал1 у космос в1дправив...якаж ти в1руюча коли тебе тикаючи мордою в факт в1дпов1даэш образами...сонечко як би ми зустр1лися яб тебе таким гавном облив що захлебнутись в ньому 1 потонути для тебе би був найкращий вар1ант....проте це саме ти зробиш сама з собою бо ось так1 от закиди якраз тебе туда 1 в1дправлять...кр1м того скажу б1льше н1яка ти не в1руюча лишень прикриваэшся цим щоб приховати свою гнилу сутн1сть....
це про те що я писав на початку в1д всяких в1руючих чекай б1льшого г1вна а н1ж в1д не в1руючих а тим паче в1д эвреъв..
а за друз1в своъх(це не т1льки ж чолов1ки це 1 ж1нки також-як жеш можна так тупо все сприймати)взагал1 любому голову в1дгрезу...
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #113 : 18 Червня 2008, 00:38:37 »


Церква відреагувала на цю книгу тільки тому, що в ній хулиться імя Господа, викривляється істина. Думаєш, що Церква має якісь таємні документи про котрі знаються тільки вибрані? Немає.
А от колись була секта гностиків, котрі видумували всілякі плітки і приховуючи їх проголошували на весь світ, що вони володіють таємними знаннями. Так і зявились всілякі гностичні апокрифи.
Браун піднімає ці апокрифи і видає їх за істину, хоча ці книги давно відомі  Церкві, вже більше півтора-тисячі років, і нічого нового тут  немає.
Знаєш, дуже дивує, як ти легко довіряєш одній людині, з сумнівними знаннями і репутацією, а ніж Святому Писанню, яке писалося на протязі тисячоліть різними мовами які за цей час змінювалися і що вже давно науково доведено.
Канон творів, які ввійшли до Святого Письма довго вивчався і затверджувався на Вселенських Соборах, де збиралося духовенство і миряни з усього світу. І де бралися до уваги і аналізувалися різні думки і погляди. Так випрацьовувалося єдине правилне рішення. Бо одна людина вважється помильною. Тоб то вона може часто помилятися. Та коли є зібрання декілька сот людей, то випрацьовується результат, який є найближчий і найправильніший. Таких Соборів було сім на протязі Восьми століть. Думаю, рішення Вселенських Соборів повинно мати більший авторитет ніж якогось одного писаки, яких на протязі історії було, ох як багато.
   Повідомити модератору   Записаний
Благ Господь до тих, хто сподівається на Нього  Плач.3:25
newroman
Ветеран
*****

Карма: +39/-2
[додати] [відняти]
Offline Offline

Стать: Чоловіча
Повідомлень: 563
Рефералів: 0
З нами Бог !

Звідки: м. Калуш

Перегляд профілю WWW Email Особисте повідомлення (Offline)
   
   
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Відповідь #111 : Вчора в 21:08:46 »
   Цитувати виділенеЦитувати виділене ПроцитуватиЦитувати
Так само давінчі.
Ну звідки в нього якісь супер знання які він зашифровує в своїх картинах. Звідки він їх взяв. Може диявол нашептав ?
Якщо ти так довіряєш давінчі, то це твоя справа. Може ти йому симпатизуєш бо сам художник.
Неможе істина виходити з однієї людини, не може людина грішна бути носієм істини. Людина приходить у цей світ голою і йде з нього голою, гниючи в землі тілом.
Носієм істини і самою Істиною була і є тільки Боголюдина Ісус Христос - Бог.
В це тобі важче повірити, а ніж в байки давінчі та Брауна. Ну це твоя справа. Якщо сам не захочеш повірити і перевірити, то ніхто тебе і не заставить. Та прийде час і ти відкриєш сам для себе Бога.

Відповідь від: 17 Червня 2008, 21:06:08
Цитувати
наврядчи колись мен1 хтось зможе довести 1снування чогось чого я не бачу не чую або не в1дчуваю..
Ну прямо як ап. Фома.
Може і Бог дасть тобі таку можливість щоб спасти твою душу. А може і ні. Сам подосліджуй історію Церкви. Є нормальні наукові дослідження, праці прохффесорів, які незаангажовані релігією, які самі були атеїстами, а потім приходили до висновку що  Шокований  " А все таки Він існуєєєє"
ти думаэш я атеъстом родився??!?!?! гих...якраз н1...ходив до церкви...молився нан1ч..все як положено в1рив..але та в1ра була навязана...пот1м так вже в1дбувалося що почав формувати свою незалежну думку анал1зувати 1 приходити до конкретних висновк1в...так яя буду вже дивитись на цей св1т...звичайно як що зараз упаде на мене цегал з н1зв1дки або станеться щось неймов1рне иможливо 1 почав би в1рити або шукав би причин з яких так сталось..але такого не станеться знаэти ви 1 знаю я...так як н1коли н1 зким на моъх чи то на ваших очах такого не ставалось...а на вуха можна 1 макароних вироб1в понав1шувати...якщо хтось 1 розказуэ про як1сь дива то це т1льки для того щоб привернути до себе увагу...дай не кажу що в1рю в якогось дав1нч1 чи у його письмо чи нав1ть послання....взагал1 кажу я прагматик...в1рю в те що бачу в те що в1дчуваю 1 в теор1ю еволюц1ъ в ланцюжок випадковостей 1 тп...а ще я в1рю у 2+2=4...в мене математичний склад характеру я все додаю вдн1маю д1лю 1 множу тобто навожу статистику...з ц1эъ статистики маю свою не в1ру...взагал1 навколо нас все числа тобто все можна зобразити в числах...1 ото рел1г1я будь яка ,якраз хороша математична п1дб1рка псичолог1чно соц1альних вплив1в як1 допомагають або гуртувати або розколювати сусп1льство...зара для мене це всього лиш одна 1 зг1лок пол1тичного впливу на людей та б1знесу...
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #114 : 18 Червня 2008, 13:34:01 »

ось така цитата 1 доводить вашу туп1сть безтактн1сть та ще б1льшу неосв1дчен1сть...б1льш того вам скажу таких эвреъв як ти яб взагал1 у космос в1дправив...якаж ти в1руюча коли тебе тикаючи мордою в факт в1дпов1даэш образами...сонечко як би ми зустр1лися яб тебе таким гавном облив що захлебнутись в ньому 1 потонути для тебе би був найкращий вар1ант...

А при чому тут євреї? А моє запитання абсолютно логічне, бо ти так відстоюєш гомосексуалізм, що напрошується запитання про орієнтацію. Поміть, що я запитую, а не констатую факт. Щось ти дуже гостро сприймаєш..? Якби мене про таке запитали, я би спокійно відповіла, бо не маю чого соромитися. А на рахунок зустрічі, не питання, приїзжай у Франківськ, зустрінемося, розкажеш мені що захочеш (спробуєш втопити мене у твоєму г..ні). Тобі корисно буде зі мною поспілкуватися, супертактичний dj vlad!
« Останнє редагування: 18 Червня 2008, 13:53:13 від Juli »
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #115 : 18 Червня 2008, 14:55:20 »


коли тебе тикаючи мордою в факт в1дпов1даэш образами...
здається, тебе не ображали, а задали питання, адже ти так відстоюєш їхні права. А от ти почав людину ображати. -1
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #116 : 18 Червня 2008, 15:17:35 »

Дякую, пророк. Ти справжній джентельмен! +1
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #117 : 19 Червня 2008, 01:18:01 »


А при чому тут євреї? А моє запитання абсолютно логічне, бо ти так відстоюєш гомосексуалізм, що напрошується запитання про орієнтацію. Поміть, що я запитую, а не констатую факт. Щось ти дуже гостро сприймаєш..? Якби мене про таке запитали, я би спокійно відповіла, бо не маю чого соромитися. А на рахунок зустрічі, не питання, приїзжай у Франківськ, зустрінемося, розкажеш мені що захочеш (спробуєш втопити мене у твоєму г..ні). Тобі корисно буде зі мною поспілкуватися, супертактичний dj vlad!
це запитання було наводжуюче та саркастичне...принайм1 я так зрозум1в 1 так воно виглядало...а те що ти зъхала кажучи що просто заптувала не доводить твою порядн1сть...якщо правильно читати твоъ речення то образи 1 виходять...питаннями теж можна образити...хочеш прямоъ в1дпов1д1-н1 я не гей...люблю цицькатих д1вчат так як  1 б1льш1сть чолов1к1в на ц1й земл1..1 не в1дстоюю я ъхн1 права а всього лиш довожу до вашого в1домо що люди не стають гомосексуал1стами як ран1ше вважалось Вони такими народжуються-1 тому погр1шност1 в ъхн1х сексуальних поглядах я не бачу...це можливо аморально-зг1ден...але э наприклад хвороба дауна давайте 1 ъх до гр1шник1в в1днесем бо вони роблять всяк1 дурниц1 алеж вони такими народжуються...щож тепер ппалити ъх на вогн1 чи як!?чи вони не люди...так само лизб1янки 1 гомики-такими вони народжуються
да шас я прям з Москви буду б1гти щоб вислухати вс1ляку р1зну маячню в1д рел1г1йних фанатик1в...зам1ть я сказав що м1г би облити г1вном 1 написав дал1 "проте ти саме це з собою зробиш"...якраз я запеклий атеъст та матер1ал1ст не стану такого робити 1 якраз тому що не э рел1г1йною людиною.......
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #118 : 19 Червня 2008, 02:18:51 »

Влад ти пишеш про церковні чуда.і я тобі скажу що ти правий в більшості випадків якщо не у всіх це звичайне шахрайство заради бізнесу,яким і є релігії(різні)ти ходив у церкву і не побачив там Бога?я теж.БО релігія і Бог це не одне і то саме.Бог є і Він тебе любить і колись ти це відчуєш.Але без твоєї згоди він в твоє життя не втручається.ти ще пишеш про душевнохворих Він не винуватий у цьому. Він створював людину досконалою,а що сталося потім це вже люди хай самі розберуться .але в біблії жодного слова нема що вони будуть за щось відповідати.Влад розумієш Бог це не є щось далеке і грізне це не якась жорстока і беземоційна сила .мені важко це пояснити це треба відчути.це друг і брат який завжди поруч. Я бажаю тобі щоби ти в цьому сам переконався.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #119 : 19 Червня 2008, 09:17:22 »

Трохи поправлю питання (тобто відповідь) про секс меншини. Дійсно згідно останніх наукових досліджень буває і те про що писав ДЖ Влад. Але так як і у всьому іншому тут не слід все зсипати у одну купу. Є люди у яких з хромосомами не все ОК, але то швидше транссексуали ніж гомосексуалісти. Такі люди не можуть мати дітей і навіть без перебирання і гейпарадів по них відразу видно, що тут щось не то (є такі люди і у Калуші, скажімо одна "жінка", яка зовні ну нічим жінку не нагадує, а жінка лиш по паспорту. У неї є жіночі статеві органи але недорозвинуті,  нема грудей, вузький таз. Всією своєю поведінкою, ходою і голосом - натуральний хлоп).
Такі люди з будь якої точки зору не є нормальними і повноцінними. Таких людей є досить багато. Є інші люди, які під впливом неправильного виховання і вродженої схильності пізніше стають гомосексуалістами. Мені їх, і тих і тих, щиро шкода. Але я не бачу приводу, для того, аби вони починали водити хороводи і запрошувати у свої ряди моїх близьких.
А є реальні педерасти. Які нормальні по фізіології, мають дітей, мали купу жінок, а потім їм ще щось нового захотілося. От таких мабуть і треба мочіть в сортірє, бо там ні Божого втручання ні інопланетного мабуть не було. Просто люди - нелюди. І тут їм Бог аж ніяк не винен. Те саме і з лесбіянками.
Людей, з проблемами потрібно поважати і підтримувати і вміти відрізняти їх від нелюдів.
А незалежним почуватися дуже прикольно, але тільки до певного часу...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.