Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 3 місяці 4 дні

Голосування

За кого б Ви голосували на місцевих виборах, якби вони відбулись сьогодні

За Насалика І.С.
- 42 (43.8%)
За Сікору О.М.
- 26 (27.1%)
Не підтримую жодного
- 28 (29.2%)

Всього голосів: 81

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2010, 11:22:34


Автор Тема: Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)  (Прочитано 176427 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #460 : 16 Жовтня 2010, 12:43:18 »

А можете навести приклад ідеального? В якому місті ідеальний мер, що він зробив? Чи може в Калуші колись був ідеальний якийсь з мерів? Чи може п. Сікора, на Вашу думку, стане ідеальним мером для нашого міста????
це перепалка ні до чого не призводить. бо альтернативи Насалику нині немає. Юрко обіцяв, що Наша УКраїна розродиться. не розродилася. решта кандидатів бояться. чого? не знаю. мені здається, у першу чергу, себе і людей, як не дивно. А ще, мабуть, втратити - політичний імідж чи що там у політиків - обличчя? а що втрачати, коли його немає просто? От підійдіть у місті  ізапитайте людей: хто яких політиків міста знає? назвуть Насалика і у половині випадків (хочу вріити), - Очкура. все. Очкур - уже не в опозиції. а Сікора - не альтернатива
Відповідь від: 16 Жовтня 2010, 12:39:22
шкурні інтереси взяли верх?
звісно! ніхто не хотів тримати удару! адже звісно люди б питали: а що ти можеш протиставити Насалику? слабаки.
Відповідь від: 16 Жовтня 2010, 12:40:17
мабудь на сайті міської ради. Впевнений що чудовий мер потурбувався про те щоб ці матеріали були легко та загальнодоступні, як і сам бюджет Калуша за будь-який рік.
на сайт немає практично жодного офіційного документу: ні ррішення сесій, ні виконкомів. і жодного разу не чула, щоб хтось із депутатів цього вимагав
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #461 : 16 Жовтня 2010, 14:48:12 »

ніхто не ризикнув піти ва-банк.
З цим можна поспорити :)

шкурні інтереси взяли верх?
звісно!
Можна з цього місця конкретніше?

решта кандидатів бояться. чого? не знаю. мені здається, у першу чергу, себе і людей, як не дивно. А ще, мабуть, втратити - політичний імідж чи що там у політиків - обличчя?
Бог з Вами! Чого боятися?! Це зовсім не страшно :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #462 : 16 Жовтня 2010, 15:37:43 »

тому нема шансів з чимось боротися?
я не казав нема шансів я лиш констатував факт. :)
якщо я скажу що за взятку тре руки по лікоть рубати це буде дієвим способом але мало реальним. Можна зробити вигідним не брати хабар. Але це зновуж таки залежить від бажання законотворців, а вони як бачимо не спішать приймати антикорупційні закони. До речі хтось бачив ті закони?
Що до виборів. Ігор чому ви не пішли на мера чи Володя? Я б тоді не вагався за кого віддати голос.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

blek max

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    16 Жовтня 2010, 15:50:19

    Звідки: калуш
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #463 : 16 Жовтня 2010, 15:50:19 »

Приховано: Показати
я теж зареєструвався і проголосував за неї бо особисто знаю її з хорошої сторони. щоб писати будь-який негатив, потрібно, принаймі знати людину. а то купляєтеся на всілякі брехні опонента і його прихильників.
Народ! А чо ніхто не написав про те як Сікора переїхала у Станіславі на смерть дитину пяна за рульом? Г...о навіит не в тому шо вона купила міліцію і виграла суд, а в тому шо вона ні разу поки дитина вмирала у лікарні, ні потому не подзвонила батькам і навіть гривні не запропонувала. Зато адвоката собі найняла найдорожчого напевно, сцуко

blek max ведіть себе культурніше
Шановні форумці! Мушу звернути вашу увагу на те, що адміністрація форуму не несе відповідальності за зміст ваших дописів і далеко не завжди їх поділяє. У випадку звернення компетентних органів ми змушені будемо надати про вас інформацію, яка їх цікавитиме. тому якщо вже пишете щось аж на стільки конкретне - мусите рахуватися з тим[/cut]
« Останнє редагування: 17 Жовтня 2010, 18:08:11 від romashkin »
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєт
« Прочитано #464 : 16 Жовтня 2010, 16:26:48 »

ті, що усю каденцію мера піднімали голос
 А піднімаючи голос чи були почуті? Щось я не пригадую жодного публічного слова в захист тих що піднімали,як ви кажете, голос, ні в ЗМІ, ні де інде.
  Висновок простий - або голос тихенький, або слухач глухий, або піднімались проблеми не громади, а виключно особисті, або чисто по українськи - моя хата скраю, лиш би мене не чіпали. Без підтримки громади, жоден, хоч і потужний голос, буде звучати в пустоту і після такого сумного досвіду певно щось потрібно переосмислити і певно з новим баченнням реальної ситуації йти  в кандидати на голову міста. Ва-банк тут ні дочого, хіба що для ЗМІ чудова нагода повеселити народ.
Відповідь від: 16 Жовтня 2010, 16:20:05
: ні ррішення сесій, ні виконкомів. і жодного разу не чула, щоб хтось із депутатів цього вимагав
 Особисто я ставив питання до голови міста про оприлюдення всіх рішень ради, розпоряджень голови та рішень виконкому. Щоб це все видавалось в збірці,як додаток до газети"Дзвони підгір'я. Ігор Степанович, як вмілий ігрок публічно підтримав дану ініціативу, але далі на цьому все і закінчилось. Виявляється, не вигідно. Якщо б така практика знайшла своє місце в роботі ради, то не можливо б було підтасовувати, виправляти,корегувати певні документи, які вже набрали юридичної сили. Так що маємо то що маємо. 
« Останнє редагування: 16 Жовтня 2010, 16:36:02 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #465 : 16 Жовтня 2010, 16:47:48 »

Є різні способи впливу - від організації семінарів- тренінгів по правовії просвіті, по громадянських правам і т.д. і до організації протестних заходів, щодо тих чи інших дій влади.
 Чим більше людей буде знати свої права і законні способи їх відстоювання тим менше шансів у влади маніпулювати громадами.
Я трохи запізнилась в розгар дискуссії але дуже згідна з Gorec..Якщо люди знатимуть свої права краще то і владі буде некомфортно...
+1Gorec

Пам♥ятається лише один семінар у Вас був... фонду Аденауера здається? Його організовув Ігор Очкур чи його партія..не знаю
Відповідь від: 16 Жовтня 2010, 16:46:08
Чи тоо Європейськ партія Катеринчука А Ігор просто анонсував...вибачте не хочу шукати..
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєт
« Прочитано #466 : 16 Жовтня 2010, 16:53:32 »

Його організовув Ігор Очкур чи його партія..не знаю
 Його пітримав Ігор Очкур, а організація від блоку Кличка.Тема - органи самоорганізації населення. (Мені дуже імпонує ця тема, тому я був одним з учасників цього семінару.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #467 : 16 Жовтня 2010, 17:00:12 »

Його пітримав Ігор Очкур, а організація від блоку Кличка.Тема - органи самоорганізації населення. (Мені дуже імпонує ця тема, тому я був одним з учасників цього семінару.
Ну так..точно :-[ забула трішки  :bouquet:
Відповідь від: 16 Жовтня 2010, 16:58:31
Якщо б така практика знайшла своє місце в роботі ради, то не можливо б було підтасовувати, виправляти,корегувати певні документи, які вже набрали юридичної сили.
А підтримав це як? За це рішення проголосували? Значить має бути якийсь контроль? І чия функція надавати т і списки до редакції газзети...
Я до того що як завжди у всій державі рішення прийняли( якщо прияйняли) але механізм не визначили...
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #468 : 16 Жовтня 2010, 17:16:56 »

 
А підтримав це як?
Кивком голови та словесним одобренням намірів. Я ж кажу це звучала з моїх уст як ініціатива в сесійному залі і раз на розширеному засіданні ради підприємців в "Мінералі". Проекту рішення як такого не могло б бути, бо на розпорядження голови ради впливу не мають  тільки на рішення виконкомів та самих рад. Так що це мала просто бути добра воля учасників самоврядування. Можна б це виписати, як правило , в положення про апарат ради, регламент ради  та регламент виконкому. Внести зміни та проголосувати. Може шоста каденція буде спроможна це зробити?
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30339
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:22:46

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #469 : 16 Жовтня 2010, 18:10:33 »

Сорі, що не долучаюся до дискусії (захворів і важко дається навіть читати).
Але мене тут згадували "у площині НУ" тому я таки поставлю запитання, можливо риторичне. Властиво я ще раз повторю Ромашкіна, бо гарно сказав
то чому на противагу Насалику не знайшлось нормально кандидата? усі вирішили піти легшим шляхом - промовчати, або критикувати людей за невірний вибір. де альтернатива? ті, що усю каденцію мера піднімали голос у самий відповідальний момент вирішили відмовчатись. ніхто не ризикнув піти ва-банк. шкурні інтереси взяли верх?
Зі слів Горця та Ігора_О я зрозумів, що або вирішили, що "ну їх глухих баранів" чи "а доки я битимуся головою об стінку", або "ми апять шота нє так понялі..."

Чи не здається Вам (не лише НУ алі і іншим хто був у опозиції до мера), що глухі Калушани від такого стануть ще глухішими?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #470 : 16 Жовтня 2010, 18:15:44 »

Оскільки голосування кудись ділось, я відновила питання голосування і Ви можете зробити свій вибір.
Вважаю несправедливим, щоб тема "За кого Ви проголосуєте" залишилась без голосування, бо ініціатору не сподобались результати..
Без фанатизму але запрошую все таки відновити голосування :drink У тому форматі в якому воно існувало спочатку
Записаний

blek maх

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    16 Жовтня 2010, 20:08:16

    Звідки: Kalush
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #471 : 16 Жовтня 2010, 19:59:52 »

Приховано: Показати
Народ! А чо ніхто не написав про те як Насалик переїхав у Станіславі на смерть дитину пяний за рульом? Г...о навіть не в тому що він купив міліцію і виграв суд, а в тому що він ні разу поки дитина вмирала у лікарні, ні потому не подзвонив батькам і навіть гривні не запропонував. Зато адвоката собі найняв найдорожчого напевно,  Я Кучерак Михайло Богданович  був свідком цієйЇ аварію і мені Насалик Заплатив великі кошти за те щоб я брихав на судді в його користь! я можу все підтвердити телефонуйте 0505445884 Михайло !

Шановні форумці! Мушу звернути вашу увагу на те, що адміністрація форуму не несе відповідальності за зміст ваших дописів і далеко не завжди їх поділяє. У випадку звернення компетентних органів ми змушені будемо надати про вас інформацію, яка їх цікавитиме. тому якщо вже пишете щось аж на стільки конкретне - мусите рахуватися з тим
Відповідь від: 16 Жовтня 2010, 19:44:08

я  Насалика Не боюсь я проти нього нехай всі знають і все що я напасав цілковита правда !телефонуйте      0505445884       Михайло !  :punish[/cut]
« Останнє редагування: 17 Жовтня 2010, 18:04:44 від romashkin »
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #472 : 16 Жовтня 2010, 21:37:16 »

Приховано: Показати
Народ! А чо ніхто не написав про те як Сікора переїхала у Станіславі на смерть дитину пяна за рульом? Г...о навіит не в тому шо вона купила міліцію і виграла суд, а в тому шо вона ні разу поки дитина вмирала у лікарні, ні потому не подзвонила батькам і навіть гривні не запропонувала. Зато адвоката собі найняла найдорожчого напевно, сцуко


Народ! А чо ніхто не написав про те як Насалик переїхав у Станіславі на смерть дитину пяний за рульом? Г...о навіть не в тому що він купив міліцію і виграв суд, а в тому що він ні разу поки дитина вмирала у лікарні, ні потому не подзвонив батькам і навіть гривні не запропонував. Зато адвоката собі найняв найдорожчого напевно,  Я Кучерак Михайло Богданович  був свідком цієйЇ аварію і мені Насалик Заплатив великі кошти за те щоб я брихав на судді в його користь! я можу все підтвердити телефонуйте 0505445884 Михайло !

Два повідомлення одного і того ж користувача - але в одному про Сікору, а в другому про Насалика. Чого ви цей брєд не видаляєте ?

Відповідь від: 16 Жовтня 2010, 21:35:13
І взагалі, з усього, шо останнім часом тут на форумі відбувається в плані виборів мера і чорноти, яку несуть підопічні 2-х кандидатів, можна зробити висновок, що маємо двох "достойних" на посаду мера  :(


це різні автори. дехто спеціально зареєструвався під подібним ніком із кириличною літерою. щоб скомпрометувати попереднє повідомлення, яке також не викликає довіри.[/cut]
« Останнє редагування: 17 Жовтня 2010, 18:04:09 від romashkin »
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30339
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:22:46

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #473 : 16 Жовтня 2010, 22:17:32 »

Приховано: Показати
А не видаляємо і не відокремлюємо тому, щоб як казав Петро І: "Дабы дурь каждого была видна!!!"
« Останнє редагування: 17 Жовтня 2010, 18:05:44 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сашко

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 9
  • Останні відвідини:
    23 Грудня 2010, 20:26:18

    Звідки: Глібова
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #474 : 16 Жовтня 2010, 23:13:06 »

Щодо кандидатів у мери - у кожного своя думка. проте як на мене то добре, що знайшлася хоча б одна вольова людина яка склала конкуренцію, а то було б не цікаво.  Що до Даноші - це краща тема ніж вибори. Хто скаже чи м"ясо тих свиней можна їсти. Його до речі дуже багато у нас на ринку і моя мама каже що відрізнити важко. 
Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #475 : 17 Жовтня 2010, 00:54:35 »

Ігор чому ви не пішли на мера чи Володя? Я б тоді не вагався за кого віддати голос.
Якщо я правильно здогадалась, хто такі Ігор чи Володя. То і тут можна знайти кучу проти. Як і у КОЖНОГО кандидата. Один буде весь час сидіти в горах, інший - бігати з одного табору в інший і говорити то одне то друге залежно від вигоди.
Я це не для того пишу, щоб запевнити, що так і буде. А до того, що ВСІ не ідеальні. Всім догодити неможливо. Як і прожити без хибних кроків. Такими "ідеалами" безпомилковими є лише ті, що нічого не роблять, тому і "не заважають". І яка б хороша людина не була і скільки б вона добра не зробила ЗАВЖДИ будуть ті, кому вона не сподобається і знайдеться на поготові не одне відро бруду і контраргументів. Хороше людьми чомусь швидко забувається, а от помилки і промахи ми пам"ятаємо і роздмухуємо довго. Що ж зробиш - політика завжди була і буде брудною і підступною.
Особисто я ставив питання до голови міста про оприлюдення всіх рішень ради, розпоряджень голови та рішень виконкому. Щоб це все видавалось в збірці,як додаток до газети"Дзвони підгір'я.
То може поставити ще раз, але уже публічно, письмово? Щоб прийшлось давати таку ж публічну відповідь.
Відповідь від: 17 Жовтня 2010, 00:49:23
Фуууу як від того всього заносить.Даноша вне конкуренции
Тут різні вагові категорії. Даноша засмічує повітря, а "дурь каждого" мозги.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #476 : 17 Жовтня 2010, 13:21:18 »

Може шоста каденція буде спроможна це зробити?
Але вже без Вас. мені сумно, що Вас не буде
Відповідь від: 17 Жовтня 2010, 13:12:55
це різні автори. дехто спеціально зареєструвався під подібним ніком із кириличною літерою. щоб скомпрометувати попереднє повідомлення, яке також не викликає довіри.
зробіть так, щоб під одним і тим же ніком не можна було реєструватися. вибори перетворюють форум у казна що
Відповідь від: 17 Жовтня 2010, 13:15:06
Бог з Вами! Чого боятися?! Це зовсім не страшно Посмішка
які у Вас версії оного? чого такий штиль? і що не страшно? чому лише 2 кандидати? я розумію, що виграти у Насалика - нереально. але де наші потужні бренди і їхні супер-потужні лідери? де неуродженці Олександрії, а Калуша?!
Відповідь від: 17 Жовтня 2010, 13:19:15
Чи не здається Вам (не лише НУ алі і іншим хто був у опозиції до мера), що глухі Калушани від такого стануть ще глухішими?
підписуюсь під кожним словом, Юрку

А ЩО У НАС ІЗ ОПИТУВАННЯМ?
« Останнє редагування: 17 Жовтня 2010, 13:35:08 від Sunny »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30339
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:22:46

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори мера Калуша. За кого Ви проголосуєте?
« Прочитано #477 : 17 Жовтня 2010, 14:20:59 »

Приховано: Показати
зробіть так, щоб під одним і тим же ніком не можна було реєструватися
Легше сказати ніж зробити.
У англійському та нашому алфавіті купа однакових на вигляд букв...
Відповідь від: 17 Жовтня 2010, 14:19:27
А ЩО У НАС ІЗ ОПИТУВАННЯМ?
Автор теми його започаткував, потім вирішив що воно йому не потрібне.
Треба щось придумати ;)

надалі тут висловлюємо думки і обговорюємо організаційні моменти з даної теми.

[/cut]
« Останнє редагування: 17 Жовтня 2010, 23:25:59 від romashkin »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #478 : 18 Жовтня 2010, 17:32:39 »

Але вже без Вас. мені сумно, що Вас не буде
 Та не сумуйте, я ще живий та здоровий. Думаю впливати на владу потрібно вчитись  не тільки з депутатської трибуни і не тільки від виборів до виборів. :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4881
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:15:37

    Звідки: Українська
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #479 : 18 Жовтня 2010, 17:35:41 »

А автор теми взагалі знущається з опитування :)
Записаний