Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 9 днів

Автор Тема: Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку ім. Івана Франка  (Прочитано 70375 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Та, у раду обирають, а оберають з тих - хто "йде".
Та все правильно, ви все чудово розумієте. :hot
Відповідь від: 13 Грудня 2009, 16:46:21
Почну з кінця - пане Горцю, я Вам пропоную зробити свого вибора з п"яти мішків.
Як, Вам цікаво - що в середині? - а нема. Вам надали ж лейби, що на тих мішках - та сказали - "достатньо".
ОБИРАЙТЕ, й більше того - ще й несіть відповідальність за свій вибір.
то Вам ілюстрація щодо претензії якості виборця.
Тут питання до наших славних законотворців. Вибори на пропорційній основі по закритим спискам повністю спотворюють вибір та очікування виборця.
 Я знову з вами погоджуюсь, :frend але який вихід? Скоро знов потрібно визначатись, а клановість у ВР не дасть якісно змінити виборче законодавство. :(
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

аааа а чому б просто, ну наприклад з патріотичних міркуваннь, взятись би за каток. Чи просто подумати про престиж міста і команди. Ну про дітей не будем. Адже яка різниця? Хай краще курять зілля чи нюхають. Таке враження що наші чиновники немають дітей і служать Україні з примусу. Що зробити, щоб подарований каток використовували за призначенням, а не в політичних іграх? Може виїхати з країни? Вибачте, щось я мабуть неправильно роблю?! :unknow
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

стара стаття - Льодовий палац планують реанімувати

http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1151

й теперішня стаття - Льодовий палац уже працює

http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1186
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Проблему роздули. Виглядає то тепер так, як у фільмі "Гарячі голови", коли раненого несуть на ношах, доходять до парканця штахетного, стали і кажуть "Ми пропали! Хвіртка закрита на шпінгалет з середини!"
От то саме у нас.
Замість шукати виходи кричать, що не треба було будувати  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку &
« Прочитано #104 : 17 Грудня 2009, 09:31:52 »

так, власне - роздута проблема, натомість її вирішення.
Та тепер, гадаю, стоятиме питання ефективного керівництва, бо 20 тис, то не 60 тис й заробити Льодовому їх реально.
« Останнє редагування: 17 Грудня 2009, 11:04:26 від ЯЯ »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

До речі зараз у палаці проходять хокейні турніри, дитячий і у рамках чемпіонату України.
Так що 18 грудня о 21:00
           19 грудня о 10:00
           20 грудня о 10:00
           23 грудня о 21:00
приходьте і вболівайте.

Перші дві гри, то діти. Наша Олімпія приймає команду з Вінниці а третя і четверта га то Доросла олімпія гратиме з Чернівецькими "Пінгвінами" та ХК "Львів".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


У міску раду люди йдуть за власними вигодами - сами цим пояснюється й той факт, що новоскечені дЕпутати на початку каденції навіть з законом про міське самоврядування ознайомлені небули.
Відкрию секрет. 99% людей, які влаштовуються на роботу – не читали КзУПП! І Ви, ЯЯ, теж. Переконаний. В цьому й потреби не виникає. Доки закон не почнуть порушувати.
Те, що депутати цієї каденції прочитали Закон – це вже позитив. Попередні каденції його не читали взагалі. Бо попередні голови Закон поважали.

А наразі, майже всі одержали, що хтіли - й нікому, до якихось там порушень немає жодного діла.
Давайте конкретніше – хто і що одержав. Без пустого дзвону....

А 90% калушан злочинці??? - у чому полягає їх злочин - у тому, що прийшли на вибори й обрали???
пан Ігор_О полюбляє узагальнювати - а це лише черговий приклад.
Наведіть де і коли я це сказав, прошу. Без пустого дзвону...

Я підтримав що 90 % калушан злочинці, як і 90% українців які розлюбили Ющенка. Кожен чує те, що миле його слухові
О! То це сказав Юрко? До чого тут я?

Вами, та-а-ак пошанований голова міської ради - також отримав "головний біль". Адже гадав, що розвісивши святкову ілюмінацію, сфотографувавшись на її фоні та розмістивши ті світлини на вулицях міста - "наведе порядок у окремо взятому містечку". Та не так склалося, як гадалося - виявилося, що треба у підвалах та на дахах порядок наводити, займатися водопостачанням та дороги ремонтувати - чи Ви вважаєте, що йому спадало таке на думку, коли він сюди балатувався? - думаю, що - НІ.
То нащо балотувався? Більше того, він обіцяв саме реформи в комуналці і будівництво соцжитла за власний кошт. А почав з ілюмінації.... Погано Ви його знаєте.

Відхилилася я від теми - адже мова йдеться про Льдовий...
Так, щодо льодового, то невже тими, хто приймав рішення про його зведеня не розумілося, що такій споруді потрібна певна інфраструктура - знову ж, лінія електропостачання (аби загірчани не кляли того морозильника), елементарне - дорога (не шутер та дощинята, а дорога) й інше.
Так що, про таке ніхто нездогадувався???
Розумілося. І умови навіть були щодо благоустрою. І гроші виділено. А виконавча влада цього не зробила.

Пане Горцю, я недарма використала слово "йдуть" щодо того контексту, бо більшість із депутатів ставали партійними задля обрання у раду. Та, у раду обирають, а оберають з тих - хто "йде".
Не оперуйте загальними словами. Назвіть прізвища. Без пустого дзвону...

У кожного така вигода своя - для власної справи чи просування по кар"єрним сходинкам.
А утотожнювати, з свого боку небачу доцільності, бо про таке відомо та журналісти, як журнаісти - мала нагоду поспілкуватися.
Я погано вчився в школі. Не знаю слова „утотожнювати”. Тому прошу Вас уточнити. Або ототожнити когось з кимось. Бо журналістам і вам відомо, а нам – ні....

Перше правопорушення щодо громади вбачаю у тім, що понині день нараховується зарплатня зодразу двом директорам - а то чиї гроші? - ГРОМАДИ
Мені продовжити??? - Як забажаєте, то продовжу - але у відповідній темі.
Продовжіть. Назвіть того, з чієї вини така ситуація. В будь-якій темі.

Почну з кінця - пане Горцю, я Вам пропоную зробити свого вибора з п"яти мішків.
Як, Вам цікаво - що в середині? - а нема. Вам надали ж лейби, що на тих мішках - та сказали - "достатньо".
ОБИРАЙТЕ, й більше того - ще й несіть відповідальність за свій вибір.
то Вам ілюстрація щодо претензії якості виборця.
Списки кандидатів не є секретними і знаходились на кожній дільниці, друкувалися в пресі. Якщо Ви не спромоглися прочитати їх – то до кого претензії?
Відповідь від: 21 Грудня 2009, 14:25:57
Замість шукати виходи кричать, що не треба було будувати
Виходи я окресли вище в темі. Вони були, в принципі, однаковими - треба платити. Питання полягало лише в тому, з чиєї кишені.

так, власне - роздута проблема, натомість її вирішення.
Та тепер, гадаю, стоятиме питання ефективного керівництва, бо 20 тис, то не 60 тис й заробити Льодовому їх реально.
А от і підтвердження - саме про це я писав. ЯЯ знала ще якесь вирішення, але так і не запропонувала...
« Останнє редагування: 21 Грудня 2009, 16:41:04 від Ігор_О »
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Відкрию секрет. 99% людей, які влаштовуються на роботу – не читали КзУПП! І Ви, ЯЯ, теж. Переконаний. В цьому й потреби не виникає. Доки закон не почнуть порушувати.
Те, що депутати цієї каденції прочитали Закон – це вже позитив. Попередні каденції його не читали взагалі. Бо попередні голови Закон поважали.
Ваше переконання хибне, тому, як ЯЯ встуний іспит з права здала на відмінно у національну юридичну академію - для цього мені довелося читати КЗПП.
Відповідь від: 21 Грудня 2009, 19:20:22
перепрошую за перерву -
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ваше переконання хибне, тому, як ЯЯ встуний іспит з права здала на відмінно у національну юридичну академію - для цього мені довелося читати КЗПП.
Ви підтвердили мою правоту: читали його перед вступом до вузу, а не перед наймом на роботу...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку &
« Прочитано #109 : 21 Грудня 2009, 20:06:52 »

НІ,
по-перше - читала я його у школі та училищі - де мені викладали предмет право, а перед вступом до вузу я його вчила.
по-друге - Ви писали про те, що переконані у тому, наче ЯЯ в числі тих, хто не читав КЗпП, а не про те, що його знають лише фахівці чи ті, що готуються до вступу у вуз (як варіант).
по третє - незнання закону про місцеве самоврядування тими, хто балатується у депутати місцевих рад - радше можна ототожнити з людиною, що влаштовується на роботу водія, але не знає правил дорожнього руху.
Тому вважаю, що навіть Ваше порівняння тут недоречне.
Відповідь від: 21 Грудня 2009, 19:53:40
Щодо Ваших відповідей та коментарів з використанням словосполучення "без пустого дзвону"
Цитата: вільний громадянин від 18 Листопада 2009, 19:20:38
Шановний Ігор_О,ви оперуєте не зовсім правильною інформацією,і перед тим як подібне писати,ознайомтесь краще
Шановний Вільний Громадянине! Ви можете довести "оперування мною не зовсім правильною інформацією" конкретними аргументами... Або "ознайомити мене краще"... Поки що Ви цього не зробили. Лише пусті слова. Якщо Ви на протязі 12 годин не підведете аргументований базис під свої висловлювання - буду вважати Вас пустодзвоном і рекомендуватиму Вам спілкуватися із собі подібними... Є аналоги на форумі...

Чи то настрій такий чи що? Так й кортить...
Цитата: Ігор_О від 19 Листопада 2009, 01:51:01
Шановний Вільний Громадянине! Ви можете довести "оперування мною не зовсім правильною інформацією" конкретними аргументами... Або "ознайомити мене краще"... Поки що Ви цього не зробили. Лише пусті слова. Якщо Ви на протязі 12 годин не підведете аргументований базис під свої висловлювання - буду вважати Вас пустодзвоном і рекомендуватиму Вам спілкуватися із собі подібними... Є аналоги на форумі...
Пане Ігор_О, Ви можете довести аналоги пустодзвонів на цьому форумі, що є тут на форумі, як Ви стверджуєте, з котрими Ви рекомендуватимете спілкуватися... кому там... (- та то не важливо) у випадку недоведення ним конкретних аргументів протягом 12-ти годин та прошу Вас підвести під свої висловлювання аргументований базис протягом 12-ти годин?
Бо у іншому разі, я буду змушена...
Цитата: Ігор_О від 19 Листопада 2009, 01:51:01
вважати Вас пустодзвоном і рекомендуватиму Вам спілкуватися із собі подібними... Є аналоги на форумі...
там ще смайлик такий був -  :bouquet:
Я вам ще й посилання на сторіночку надам - http://forum.kalush.info/index.php?topic=684.msg57567#msg57567
« Останнє редагування: 21 Грудня 2009, 23:53:23 від ЯЯ »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ви писали про те, що переконані у тому, наче ЯЯ в числі тих, хто не читав КЗпП, а не про те, що його знають лише фахівці чи ті, що готуються до вступу у вуз (як варіант).
Дорога, Загадко! Ви знову говорите неправду. Перестаньте читати лише свої пости і уважніше відносіться до того, що пишуть інші:

Відкрию секрет. 99% людей, які влаштовуються на роботу – не читали КзУПП! І Ви, ЯЯ, теж. Переконаний.
Мова йшла про людей, які приходять у відділ кадрів - знати КзУПП зобов'язані кадровики, а не працівники.

по третє - незнання закону про місцеве самоврядування тими, хто балатується у депутати місцевих рад - радше можна ототожнити з людиною, що влаштовується на роботу водія, але не знає правил дорожнього руху.
А от і ні. Тому що:
1. Депутати не влаштовуються на роботу. Вони не отримують зарплатні. Тому Ваше ототожнення якраз і недоречне.
2. В Законі "Про самоврядування" виписані повноваження рад і деякі повноваження депутатів (більшість їх виписані в іншому Законі). А от про обов'язки там практично нічого не написано! Ви б про це знали, якби теж його прочитали. Тому незнання *(чи недостатнє знання0 депутатами їх повноважень не може нанести шкоду громаді. Це може бути лише тоді, коли шкоду наносить хтось інший, а депутат не може скористатись своїм правом реагувати через незнання такого права. Але, хвала Богу, депутати цієї каденції - справжні профі.
3. Зато в Законі виписані обов'язки виконавчих структур, в т.ч. міського голови. Ось тут незнання Закону - приносить пряму шкоду громаді. Я можу довести факти неодноразових порушень Закону п.Насаликом І.С. і його незнання Закону і досі!

У зв'язку з цим прошу свої аналогії з водієм і його посвідченням трохи змінити. У даному випадку їде автобус з пасажирами і водієм. Пасажири - депутати, водій - голова. Пасажирам не обов'язково бути теж водіями. Вони можуть і правил дорожнього руху не знати. Але якщо вони помітять, що водій за кермом п'є пиво, їде по зустрічній смузі і повертає з лівого ряду вправо - зрозуміло, вони почнуть нервувати і ті правила читати. Просто раніше мери-водії їздили по-правилам. А тепер почалася екстремальна їзда.

Щодо Ваших відповідей та коментарів з використанням словосполучення "без пустого дзвону"
Дякую, що нагадали про пустодзвонів! Так званий "вільний громадянин" спробував щось писати про те, що член виконкому і особистий друг міського голови Ігор Очкур "оперує не зовсім правильною інформацією" і "і перед тим як подібне писати,ознайомтесь краще". Ви вважаєте, що я не мав права попросити цього чудового громадянина виправити правильність моєї інформації і уточнити з чим я маю краще ознайомитись? Ви справді так вважаєте? А чому? Адже цей прекрасний опонент так і не відповів мені - тим самим перевівши себе в розряд людей, що не відповідають за свої слова (пустодзвонів)!
І чому саме Вас обурила моя пропозиція спілкуватися громадянину з такими ж, як і він? Може, Ви сприйняли це на свій рахунок? А чому? А може, то і не громадянин писав, а громадянка? У даному разі можете не відповідати на ці питання......

А от на питання поставлені мною вчора - я відповіді від Вас просто вимагаю!
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Дорога, Загадко! Ви знову говорите неправду. Перестаньте читати лише свої пости і уважніше відносіться до того, що пишуть інші:
Вельмешановний ветеран,
ЯЯ не говорить неправди - як Ви стверджуєте - а висловлює свою думку з певного приводу - Ви не праві у своїх звинуваченнях щодо мене - тим паче формулюючи як "Ви знову говорите неправду" - тому як Ви жодного разу не довели мою неправоту.
То є черговим прикладом Вам властивого ПУСТОДЗВОНСТВА - як Ви самі таке визначаєте.
А щодо неуважності - то є властива якість саме Вам... маєте нагоду переконатися у цьому (в черговий раз) у темі http://forum.kalush.info/index.php?topic=1835.msg60720#new
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


ЯЯ не говорить неправди
Ні? Тоді маєте можливість довести...

1. Вкажіть де саме я говорив наступне: "Ви писали про те, що переконані у тому, наче ЯЯ в числі тих, хто не читав КЗпП, а не про те, що його знають лише фахівці чи ті, що готуються до вступу у вуз" в моєму пості "Відкрию секрет. 99% людей, які влаштовуються на роботу – не читали КзУПП! І Ви, ЯЯ, теж". Для особливо здібних наголошу на фразі "які влаштовуються на роботу"... Доречі, саме Ви підтвердили, що читали КзУПП саме при вступі до вузу, а не перед відділом кадрів.

2. Стверджую - Ви говорите неправду (тобто брешете) у цій фразі: "У міску раду люди йдуть за власними вигодами - сами цим пояснюється й той факт, що новоскечені дЕпутати на початку каденції навіть з законом про міське самоврядування ознайомлені небули. А наразі, майже всі одержали, що хтіли - й нікому, до якихось там порушень немає жодного діла." Доведіть, що це правда. Не можете? Значить - брешете....

Ви не праві у своїх звинуваченнях щодо мене - тим паче формулюючи як "Ви знову говорите неправду" - тому як Ви жодного разу не довели мою неправоту.
Вже довів - Ви не можете підтвердити свої слова щодо депкорпусу...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

бо то було -
висловлює свою думку з певного приводу
лише тому???
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


лише тому???
Чому ж... Ще тому, що перекручує мої слова, наприклад...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

То я не поняв, питання про фінансування палацу вирішене? Вже не буде там купальні?
Як перехід на баланс до іншого органу впливає на окупність закладу?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


То я не поняв, питання про фінансування палацу вирішене? Вже не буде там купальні?
Я змучився...... Буде... Не буде... Будуть гроші - буде лід. І навпаки.

Як перехід на баланс до іншого органу впливає на окупність закладу?
Колір на швидкість не впливає ніяк...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

То якраз тому і не буде там льоду ніколи з таким підходом. Бо рано чи пізно комусь стане тягарем.
Відповідь від: 22 Грудня 2009, 23:57:40
Треба не лиш передати "багатшому" а ще й якось вимагати з адміністратора, щоб працював з найменшою можливою збитковістю, а то й з окупністю. Про то і мала думати наша рада, а так забрали його в область то й проблем нема. Можемо навіть покритикувати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Юрко, ну наразі - тобто маю на увазі - сьогоденна проблема (проблема боргу) - є вирішеною.
Надалі, то, як я зрозуміла, кошти на утримання розділені на три частини - 1\3 - буде надаватися із зовні, 1\3 - має заробитися палацом (що справді реально навіть без суттєвих змін) та 1\3 - має надходити від освітян (як оплата за проведення уроків фізкультури) - саме цей пункт в мене викликає найбільше сумнівів.
Наразі не стану пояснювати чому (треба дещо перепитати та уточнити) та у мене склалося враження, що ці кошти також доведеться заробляти Льодовому самотужки.
Ну, в загалом, то бодай на місцевому залишилося 2\3 витрат на Льодовий та мінус накопичений борг - наче не зле.
А ТЕ ЩО ПОТРІБНО ЕФЕКТИВНЕ КЕРІВНИЦТВО - А ДЕ НЕ ПОТРІБНО ТЕ ЕФЕКТИВНЕ КЕРІВНИЦТВО???
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


То якраз тому і не буде там льоду ніколи з таким підходом. Бо рано чи пізно комусь стане тягарем.
Вирішення одне - платити! Вам не подобається такий підхід? Можете запропонувати щось інше? Ви знаєте, яким чином можна утримувати Льодовий Палац без грошей?! Та Ви - просто шаман!  :=)

Треба не лиш передати "багатшому" а ще й якось вимагати з адміністратора, щоб працював з найменшою можливою збитковістю, а то й з окупністю. Про то і мала думати наша рада, а так забрали його в область то й проблем нема. Можемо навіть покритикувати.
Рада?????? А причому тут РАДА, якщо всі її повноваження закінчились на етапі виділення земельної ділянки під будівництво і коштів на зобов'язання місцевого органу відповідно угоди (комунікації + благоустрій)! То причому тут РАДА? Чи Вам відомо ХТО призначає керівника такого закладу?

1\3 - має надходити від освітян (як оплата за проведення уроків фізкультури) - саме цей пункт в мене викликає найбільше сумнівів.
Правильні сумніви. Бо у освітян своїх коштів немає - це кошти з місцевого бюджету.

А ТЕ ЩО ПОТРІБНО ЕФЕКТИВНЕ КЕРІВНИЦТВО - А ДЕ НЕ ПОТРІБНО ТЕ ЕФЕКТИВНЕ КЕРІВНИЦТВО???
Говорячи мовою математики - це необхідна умова, але не достатня. Можна збудувати супермаркет "Фуршет" у селі Кропивник, взяти найкращого менеджера в світі і ..... Здогадуєтесь, який буде результат?
Записаний