Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 9 днів

Автор Тема: Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку ім. Івана Франка  (Прочитано 70375 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Запускати льодовий палац ніхто не збирається

Приховано: Показати
Майже два тижні, з минулого понеділка, льодовий палац відключено від електропостачання. 2 листопада голова обласної федерації хокею та Калуського спортивного клубу «Олімпія» Ярослав Дорош звернувся до Прем’єр-міністра, Президента та Міністерства сім’ї, молоді і спорту. Реакції, за його словами, жодної. Це означає, що питання відновлення електропостачання і функціонування льодового палацу у Калуші залишається невирішеним і у найближчому майбутньому такої перспективи немає.

Ярослав Дорош не виключає, що у такий спосіб розігрується сценарій, за яким вже у наступному році збудована за державні кошти спортивна споруда перейде у приватну власність (і це не найгірший варіант). Або ж її розберуть (це можна зробити буквально за тиждень) і перенесуть в інше місто.
Не виключено також, що льодовий палац взагалі буде втрачено. Попри те, що він не працює, тут у системі є вода. Відтак морози (вистачить і мінус 5-60С) призведуть до того, що дороге обладнання вийде з ладу. З приводу необхідності відкачування води Ярослав Дорош звертався до різних інстанцій. Кажуть, що цим повинна займатися організація, яка проводила монтаж обладнання. Але, схоже, усім байдуже, і питання підготовки розмороженого льодового палацу до зими і його збереження досі залишається невирішеним. Більше того, Ярослав Дорош каже, що нині льодовий палац перетворився у пустку, його ніхто не хоче охороняти. Тут холодно, сторожі отримують маленьку зарплатню, і ту боргують по 2-3 місяці.

Базу для тренувань і підготовки до чемпіонату України втратила калуська хокейна команда «Олімпія». У середу хокеїсти вивезли з палацу усі свої пожитки. Планують заливати лід на майданчику на вул. Рубчака і тренуватися там. Не виключено також, що доведеться тренуватися і на замерзлому міському озері. Щоправда, успішність такої підготовки повністю залежатиме від погодних умов. Команда «Олімпія» заявлена на участь у чемпіонаті України у групі С разом з двома командами зі Львова та колективами з Луцька, Івано-Франківська та Яворова. Турнір стартує 14-15 листопада. Також «Олімпія» братиме участь у західноукраїнській аматорській хокейній лізі (тут разом з нею, крім названих команд, змагатиметься ще шість). Очевидно, для проведення зустрічей команді доведеться орендувати лід, який коштує близько 1700 грн. за гру. До речі, усі команди, які стартують у західноукраїнській хокейній лізі, за винятком Калуша і Дрогобича, мають свій лід.

— Схоже, в Україні хокей нікому не потрібен, — каже Ярослав Дорош. — Постійно телефонують батьки дітей, які займаються у хокейній школі (всього у льодовому палаці займалося у чотирьох вікових групах близько 80 калуських дітей) і запитують, коли відновляться заняття. На жаль, нічого конкретного ми обіцяти не можемо. Прикро, але ми думаємо про медикаменти, маски, а здорові люди, здорова, загартована нація нікому не потрібна. Те, що робиться з льодовим палацом — злочин. Я попереджав, що все обладнання може замерзнути і вийти з ладу. Але діла до того нікому немає. Це ганьба для області.

Міський голова Ігор Насалик у своєму коментарі був лаконічним: до вирішення питання передачі льодового палацу на баланс міста його функціонування відновлювати недоцільно.

Іншої думки все-таки дотримуються Я.Дорош та батьки дітей, які займаються у льодовому палаці. Вони вважають, що міський голова та депутати міської ради повинні звернутися до Президента держави, а також до Прем’єр-міністра України, щоб змусити державну дирекцію з експлуатації спортивних споруд передати льодовий палац в підпорядкування міста чи області. Тоді нарешті буде наведений порядок у цьому питанні.

Я. Дорош також зазначив, що для безперебійного функціонування льодового палацу не потрібно захмарних сум. Достатньо закласти в міському бюджеті 500 тис. грн. на рік і жорстко контролювати їх використання. Десять місяців роботи льодового палацу показали, що не потрібно у ньому 14 чоловік персоналу, вистачить усього 7-8 ефективно працюючих людей. А на завершення був наведений такий факт. Цієї осені не захворів жоден із хлопчиків, які займаються хокеєм у льодовому палаці.

Богдана Камінська
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

передачі льодового палацу на баланс міста

Якось то дивно, що Калуш все собі як баран на роги на баланс набирає. І лікарню і каток і ТЕЦ нам треба. І головне, шо то все або старе або збиткове або потребує значних капіталовкладень на модернізацію і ремонту. Якби так з боку хто подиввся то би подумав, що мабуть місто має значні резерви.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку &
« Прочитано #82 : 06 Листопада 2009, 12:03:42 »

Мене більше дивувала ваша ТЕЦ. Ччому потрібно було стільки років цього добиватися? Потім подумала, що видно не така вона збиткова, раз є такий інтерес, або скажімо те, що в неї хтось хоче вкласти певне виправдовує зусилля..
Бо зусиль як на мене забагацько і так досить голосно про те говорилося...
Про лікарню - Ви мені якось самі пояснювали, що то добре, я тоді припускала що є інтерес у людей  ;) які мають фармацевтичний бізнес (не буду тицяти пальцями  :-[) і зможуть також забезпечити собі постійного замовника....Інше питання, який інтерес цим людям, коли вони підуть з Калуша, хоча можливо наступники будуть лояльними :unknow
З ншого боку, чому місто має вкладати свої кошти чи добиватися грантів та інших програм для лікарні, яка їм ( Вам тобто - місту) не належить... А як я зрозуміла то її трохи нашпигували різною дорогою апаратурою, хоч наскільки я памятаю - дещо в лізинг, але ж дещо ні ;) Київ не має того самого апарату для МРТ в достатній кількості... їх у нас щось біля 5.. ну може якісь приватні є, але у державних медичних закладах, то коштувало два роки тому більше тисячі ( продиагностуватися на апараті) а в приватних навіть боюсь подумати...
А палац - то якраз той номер, коли нікому не цікаво, але "Взявся за гуж - не говори - не дюж!!"
А поскільки , що називається сам взявся, то й сам намагається то привести до ладу...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Думаю розрахунок саме такий
можливо наступники будуть лояльними не знаю
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Читала про те у іншому виданню - звісно шкода та, нажаль, передбачуванно - телефона розмова - то не вирішення проблеми.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Сьогодні льодовий палац знов відкрився для відвідувачів!

Цін не знаю  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

а він(палац), що не працював?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

лесик

  • Старожил
  • ****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 289
  • Перемога або смерть
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2021, 21:36:20


Так він був закритий за борги)
Записаний
Терпи, терпець тебе шліфує

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

я в шоці! :o а якже дітки тренувались? А звідки борги? Хіба то не місто мало фінансувати?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

bornslippy, читай у темі вище - там достатньо посилань на статті у пресі.  :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

угу дякую. Вже читаю. Просто кров очі залєла, через таке неподобство!
Відповідь від: 07 Грудня 2009, 20:07:50
так хто дав бабло?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

що я мав на увазі, що хоча другий проект значно реальніший і рентабельніший - Насалик на нього бабки не дасть, а більше ті бабки взяти нема звідки і найближчим часом не буде
 Я перепрошую, вибачте за не скромне питання, а на що вже давав в Калуші  :( бабки Насалик?

Відповідь від: 12 Грудня 2009, 00:32:18
але ж  без згоди депутатів мер би не поставив той каток. чи я не прав?

Відповідь від: 12 Грудня 2009, 00:51:37
Якщо сприймати прямо, те, про що ви писали то депутати таки злочинці. Упс, перепрошую, правопорушники.
Де ж то видано, всі знають і бачать, що папік там бабло відмиває, знають що то ведмежа послуга місту, а все одно голосують за.
   Я думаю ви помиляєтесь. Наскільки мені трішки відомі принципи самоврядування, думаю депутати приймають рішення по принципу доцільно чи не доцільно для розвитку громади, а от переконують депутатів службовці (фахівці на зарплаті в громади, держави), які готують дані питання для розгляду. Депутати можуть припускати до прийняття того чи іншого рішення про можливі зловживання представниками виконавчою гілкою влади ( голови, працівниками виконкому, іншими посадовими особами) і пробувати вплинути на  суть рішення, максимально унеможливлюючи спокусу поділитись ними грішми громади.  А по факту, чи відмивають бабло чи ні, як каже Юрко, може бути видно вже під час виконаня  рішень ради. Не ринкові закупочні ціни, завищені послуги , постійні одні і тіж підрядні організації   фігурують в тендерах, одні і тіж люди учасники на аукціонах і т.д. це все те що може навести на думку про зловживання, в нашому випадку, казною громади.
  Ігор О. правий, що спокусу зловживати має той хто сидить на фінансових потоках, або на прийнятті рішень призначень доступу до тих же фін. потоків.
  Депутат , на мою думку, не має розпорядчої функції, щодо фінансових ресурсів, а має функцію делегування до виконання та контролю за виконанням прийнятого  рішення.  :(

Відповідь від: 12 Грудня 2009, 01:28:23
Тому не звинувачуйте міську раду і не називайте їх правопорушниками - бо ніякого права, законів вони не порушували! Вони повірили голові в даному випадку - так само, як і 90% калушан йому вірять! То чому 40 чоловік - злочинці, а 90% калушан ні?
 Ігор О +1
Цікаві аналогії.  :agree
Доповнення: чому з 40 чоловік звертають увагу на зловживання владою через звернення в прокуратуру та інші контролюючі органи, а 90% ні?ди.  Це право в них (90%) по моєму  ніхто  не забирав. Але з відти від 90% майже мертва тиша, хіба що щось задіне за особисте. :ganba
   Країна від нашої критики не оновиться, якщо ми не почнемо мінятись самі. :)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

У міску раду люди йдуть за власними вигодами - сами цим пояснюється й той факт, що новоскечені дЕпутати на початку каденції навіть з законом про міське самоврядування ознайомлені небули. А наразі, майже всі одержали, що хтіли - й нікому, до якихось там порушень немає жодного діла.
А 90% калушан злочинці??? - у чому полягає їх злочин - у тому, що прийшли на вибори й обрали???
пан Ігор_О полюбляє узагальнювати - а це лише черговий приклад.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Підтримую  :drink
Відповідь від: 12 Грудня 2009, 22:03:34
узагальнення.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки

А наразі, майже всі одержали, що хтіли - й нікому, до якихось там порушень немає жодного діла.
На мою гадку, це стандартний стереотип, який не має права на життя у випадку теперішньої міської ради. Я уже зразу можу назвати як мінімум 15 депутатів (з 50), які крім головної болі від депутатства більше нічого не отримали. А це вже не майже всі... :(
---------
Не підтримую.
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я підтримав що 90 % калушан злочинці, як і 90% українців які розлюбили Ющенка. Кожен чує те, що миле його слухові  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

На мою гадку, це стандартний стереотип, який не має права на життя у випадку теперішньої міської ради. Я уже зразу можу назвати як мінімум 15 депутатів (з 50), які крім головної болі від депутатства більше нічого не отримали. А це вже не майже всі...
Не-Ташо, я Вам заперечу.
Вами, та-а-ак пошанований голова міської ради - також отримав "головний біль". Адже гадав, що розвісивши святкову ілюмінацію, сфотографувавшись на її фоні та розмістивши ті світлини на вулицях міста - "наведе порядок у окремо взятому містечку". Та не так склалося, як гадалося - виявилося, що треба у підвалах та на дахах порядок наводити, займатися водопостачанням та дороги ремонтувати - чи Ви вважаєте, що йому спадало таке на думку, коли він сюди балатувався? - думаю, що - НІ.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Відхилилася я від теми - адже мова йдеться про Льдовий...
Так, щодо льодового, то невже тими, хто приймав рішення про його зведеня не розумілося, що такій споруді потрібна певна інфраструктура - знову ж, лінія електропостачання (аби загірчани не кляли того морозильника), елементарне - дорога (не шутер та дощинята, а дорога) й інше.
Так що, про таке ніхто нездогадувався???
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

У міску раду люди йдуть
ЯЯ
 Перепрошую, у міську раду обирають.
Відповідь від: 13 Грудня 2009, 14:45:02
йдуть за власними вигодами
Перепрошую, в чому вигода? Просвітіть механізми. :(
Відповідь від: 13 Грудня 2009, 14:47:20
майже всі одержали, що хтіли
Перепрошую, а де ж та активна громада. Маєте дані- трубіть, звертайте увагу. У нас ще покищо, нібито свобода слова. Думаю журналісти з радістю підтримали б резонансні теми. :( :(

Відповідь від: 13 Грудня 2009, 14:51:30
й нікому, до якихось там порушень немає жодного діла.
Не думаю, що нікому, але  цього мабудь  мало. Потрібно як мінімум розуміння та підтримка більшості. А з більшістю, більшістю однодумців у нас в раді мені здається проблема.
Відповідь від: 13 Грудня 2009, 14:58:59
Вибачайте, але це все мабуть не по заданій темі. Хоч,як сказати. Питання проблем Льодового палацу, можна розглядати в розрізі прийняття ефективних, якісних чи навпаки рішень ради.

Відповідь від: 13 Грудня 2009, 15:02:40
Так, щодо льодового, то невже тими, хто приймав рішення про його зведеня не розумілося, що такій споруді потрібна певна інфраструктура
за
 Я думаю тут питання повинно б було звернене не до тих хто прийняв, а хто виконує рішення ради. А забезпечує виконання рішень ради головний менеджер міста,якого громада найняла для виконання таких функцій.
  Декому вигідно відвести увагу від персональної відповідальності службовців і звертати увагу громадськості на орган колективної відповідальності (або без відповідальності) Вловлюєте різницю.

Відповідь від: 13 Грудня 2009, 15:12:22
На мою гадку, це стандартний стереотип, який не має права на життя у випадку теперішньої міської ради.
 Я думаю більш навязаний стереотип.  :agreeХоч я згідний в загальному якість рад низька і не тільки в Калуші. Закриті списки, на мою думку перша проблема. Друга це повязані з кінцевим результатом - якість виборця. Ставитись до вибору потрібно відповідальніше. Делегувати потрібно у представницьку владу знаних у громадах людей з певним багажом уже реальних справ.  :(
Відповідь від: 13 Грудня 2009, 15:23:04
Запускати льодовий палац ніхто не збирається
 Що таке ніхто? :unknow Є помоєму конкретні відповідальні особи.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Пане Горцю, я недарма використала слово "йдуть" щодо того контексту, бо більшість із депутатів ставали партійними задля обрання у раду. Та, у раду обирають, а оберають з тих - хто "йде".
Відповідь від: 13 Грудня 2009, 15:46:41
У кожного така вигода своя - для власної справи чи просування по кар"єрним сходинкам.
А утотожнювати, з свого боку небачу доцільності, бо про таке відомо та журналісти, як журнаісти - мала нагоду поспілкуватися.
Відповідь від: 13 Грудня 2009, 16:03:55
Цитата: ЯЯ від Вчора в 22:40:52
й нікому, до якихось там порушень немає жодного діла.
чому таке ствердження???
так взявши лише ситуацію на КМТ... , як на мене я відповіла на ваше запитання.
Перше правопорушення щодо громади вбачаю у тім, що понині день нараховується зарплатня зодразу двом директорам - а то чиї гроші? - ГРОМАДИ
Мені продовжити??? - Як забажаєте, то продовжу - але у відповідній темі.
Відповідь від: 13 Грудня 2009, 16:08:57
Я думаю тут питання повинно б було звернене не до тих хто прийняв, а хто виконує рішення ради. А забезпечує виконання рішень ради головний менеджер міста,якого громада найняла для виконання таких функцій.
  Декому вигідно відвести увагу від персональної відповідальності службовців і звертати увагу громадськості на орган колективної відповідальності (або без відповідальності) Вловлюєте різницю.
я це чудово розумію - та тут - "Яке їхало - таке здибало"
Відповідь від: 13 Грудня 2009, 16:17:58
Утотожню, я розглядаю дану ситуацію з точки зору позіціонованої оппозиції депутатського корпусу до команди мера.
Відповідь від: 13 Грудня 2009, 16:21:51
Цитата: Ne-TA від Вчора в 23:55:20
На мою гадку, це стандартний стереотип, який не має права на життя у випадку теперішньої міської ради.
Я думаю більш навязаний стереотип.  Хоч я згідний в загальному якість рад низька і не тільки в Калуші. Закриті списки, на мою думку перша проблема. Друга це повязані з кінцевим результатом - якість виборця. Ставитись до вибору потрібно відповідальніше. Делегувати потрібно у представницьку владу знаних у громадах людей з певним багажом уже реальних справ.
Почну з кінця - пане Горцю, я Вам пропоную зробити свого вибора з п"яти мішків.
Як, Вам цікаво - що в середині? - а нема. Вам надали ж лейби, що на тих мішках - та сказали - "достатньо".
ОБИРАЙТЕ, й більше того - ще й несіть відповідальність за свій вибір.
то Вам ілюстрація щодо претензії якості виборця.
Відповідь від: 13 Грудня 2009, 16:30:27
Вибачайте, мабуть продовжу трохи згодом - нині певне не мій день до писанини. :)
Записаний