Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Про чай+)  (Прочитано 56852 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про чай+)
« Прочитано #140 : 14 Квітня 2012, 21:08:59 »

Адреналіном отруїтись не можливо?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про чай+)
« Прочитано #141 : 14 Квітня 2012, 21:13:36 »

Можливо навіть водою.
Є така розхожа фраза, що нема шкідливих речовин, є неправильні дози. Це трохи "утрировано", бо люба доза нікотиту являється отрутою, і лише надмірна доза адреналіну зашкодить організму.
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про чай+)
« Прочитано #142 : 14 Квітня 2012, 21:32:58 »

Брехня.
Отрута — це те, що може зашкодити.
Як на рахунок інсуліну для діабетиків? Для них це не отрута. Все залежить від обставин.

В одному оповіданню про подорож європейців по центральній Америці є епізод, де описується як харчуються індіанці.
При тривалих переходах вони майже не брали в дорогу ніякого провіанту, тим більше, якщо треба було тягнути на собі вантаж для "білих" людей.
Проте, весь час переходу індіанці жували якісь листя. Декілька днів.
Прийшовши на місце, знову вживали звичайну їжу.
Коли їх спитали, чому вони не їдять ті "енергетики" вдома, вони лиш посміялися. На той момент тупість білих людей їм вже була зрозуміла.

Все має своє призначення.
Адреналін, алкалоїди, повітря...

Ще пригадався випадок, як у блокадному Ленінграді одна жіночка вижила харчуючись лиш часником.
При тотальному виснаженні організму, серце мало би не витримати.
Але вона прожила до 90-то років.
З своїми зубами ))

Люди хочуть досліджувати глибини океану, але їм заважає ... відсутність повітря. "Ну, тупыеее )))"
Замість того, щоб розібратися з диханням під водою, вони як роботи мислять в "суворому" напрямку: треба тягти з собою повітря.

Так само чай, кава, тютюн, горівка.
Все шкідливо, коли немає головного.
« Останнє редагування: 14 Квітня 2012, 21:42:18 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про чай+)
« Прочитано #143 : 14 Квітня 2012, 21:49:59 »

Цитата: yaro my від Сьогодні в 19:54:33
НІКОМУ і НІКОЛИ не подобалось перше знайомство з цими речовинами, погодьтесь.
Погоджуюсь.
А я не погоджуюсь.
До цього часу ще пам"ятаю, як я маленькою - рочків 3-5 просила "оту водичку", що пили дорослі. І подруга мами порадила їй, щоб я відчепилась налити мені трішки у стопку, щоб спробувала і накінець відстала.
Мені налили, я випила і шокувала усіх своїм задоволеним "Сце!" Я страшенно любила усе пекуче і обпалююче серед страв.
А на рахунок чаїв - прислухаюсь до свого організму. Деколи нюхаю упаковочку. Якщо виникають неприємні  відчуття - то і справді не варто пити сьогодні саме цей вид чаю. Таким чином я визначила у себе тимчасову непереносимість кави( виявляється у мене був підвищений тиск на той момент). Я не знала, у мене просто боліла голова. Тоді мій товариш запопонував окремо уявити собі всі продукти чи страви, які я приймала протягом того дня. Коли я собі уявила, що нюхаю ароматну каву мене почало тошнити. Ніхто краще за нас(наш організм) не підкаже нам про наші справжні проблеми. Залишається пошукати їх причини. Тепер, щоб не купувати тонометр просто нюхаю каву перед вживанням (правда, тільки деколи - бо в основному я знаю чого хочу саме зараз :) ).
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про чай+)
« Прочитано #144 : 15 Квітня 2012, 00:02:05 »

2chuck Я не хочу зараз гуглити, але наскільки пам"ятаю, то інсулін також гормон, так само як адреналін він виробляється організмом. Просто в діабетиків слабо.
А нікотин - ні. Що ще не ясно?
Все має призначення, "кураре" також має, паралізувати і вбивати.
Історія про індіанців свідчить лише те, що прийом певних отрут притупляє біль. Дома вони їх не жували, бо на такій "дієті" вони б довго не протягнули. Ще щось є додати?

А як ти вважаєш потрібно розібратись з диханням під водою, цікаво. Попробую відгадати: жабри відростити за допомогою віри :=)
"
Цитувати (вибране)
Все шкідливо, коли немає головного
"..., ти вже договорюй. Бо мій варіант такий: здорового глузду.
А за "брехню" зла не тримаю на тебе, бо "нє вєдаєш, що твориш". Я не злопамятний, але пам"ять у мене добра, і я буваю злий.
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про чай+)
« Прочитано #145 : 15 Квітня 2012, 00:42:22 »

жабри відростити за допомогою віри

з такою фантазією далеко не запливеш ))

ти вже договорюй. Бо мій варіант такий: здорового глузду.

так, саме він.
Тільки він буває різний.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про чай+)
« Прочитано #146 : 17 Квітня 2012, 20:56:33 »

Завтра напишу як гадати по чаю
Ой, забула! Зараз виправлюсь. От деякі прикмети, пардон, з деякими коментарями до них.  :drink

Приховано: Показати
Увага для ласунів! Цукор в " ворожильний" чай не кладуть! Результат ворожіння постраждає. Чай заварювати треба не в маленькому заварному чайничку, як багато хто звик, а в розігрітому великому фарфоровому чайнику з розрахунку дві чайні ложки чаю на чашку. Окропом не розбавляємо, відразу розливаємо по "фарфорових красунях".
 
"Якщо ти повертаєш чайник носиком до каміна або стіни, ти ризикуєш залишитися старою дівою".
Абсолютно очевидна прикмета, якщо розглядати чайник як втілення чоловіка. Рідко якому чоловіку сподобається у присутності жінки стояти носиком до каміна.

"Якщо двоє п'ють чай з одного чайника - бути біді".
 Це кентська прикмета. Але, враховуючи, що у нас з одного чайника часто п'ють не лише двоє, але і троє(числовий ряд можна продовжити), саме ця прикмета пояснює усі українські негаразди.(ДДК готуйся - я нам наливаю з одного заварничка ;))
 
"Той, хто спершу наливає в чай молоко або вершки, а потім кладе цукор, ризикує втратити свою кохану".
Прикмета в наших широтах абсолютно не актуальна, оскільки чай з молоком і вершками п'ють у нас небагато, і їх доля в суспільстві менша, ніж доля коханих, яких втратили. (хоча, коли мене починає мучити гастріт, я таки переходжу на чай з молоком)

"Збовтувати чай в чайнику - накликати сварку".
Ця прикмета, звісно, залежить від сили збовтування.

"Бульбашки на поверхні чаю - передвісники швидких поцілунків".
Ось ця прикмета - дуже приємна. Її можна чудово використати в процесі спокушання жінок. Просто показувати бульбашки на поверхні чаю, повідомляти прикмету і говорити, що положення безвихідне, і діватися їй нікуди - доведеться цілуватися.

"Якщо чоловік і жінка разом наливають чай, у них буде дитина".
Дуже фатальна прикмета. :=)
 Уявіть собі таку картину - чоловік і жінка, піддавшись хвилинній слабкості, разом налили чай(технічні деталі цього процесу я, до речі, представляю не дуже добре). І раптом вона блідне і упускає чайну ложечку. А на обличчі чоловіка з"являється мужня складка і він, покірний одвічній чоловічій долі, говорить ледь суховатим голосом: "Мила, тепер, як чесна людина, я зобов"язаний зробити тобі дитину" ...

 "Чаїнка, яка плаває в чашці, провіщає візит незнайомця. Чаїнку треба вилучити з чашки, покласти на тильну сторону лівої долоні і ляскати по ній іншою рукою, поки чаїнка до долоні іншої руки не пристане. Скільки разів довелося хлопнути - через стільки днів і незнайомець з'явиться".
Це вже вудуізм якийсь. Так от хлопнеш сім разів по чаїнці, а через тиждень до тебе прийде кульгавий кривий горбатий незнайомець, без ноги, без руки, з перев'язаною головою, кастрований і з прізвищем Щасливець. І слабким голосом скаже: "Що ж ти, зараза, так сильно по чаїнці ляскав\ла". А взагалі - я слабо собі уявляю (без здивування чи сміху) як хтось при чаєпитті буде виловлювати чаїнку, а потім ляскати по ній руками у всіх на очах.

 Вже навіть і не знаю, чому. Але бульбашки, які плавають на поверхні чаю, треба обов'язково виловити, а потім з'їсти або втерти в голову.
На собі не перевіряла, але кажуть, що, якщо бульбашки втирати в голову, то не тільки буде багато грошей, але і волосся стане красивим і шовковистим…

Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Про чай+)
« Прочитано #147 : 17 Квітня 2012, 21:04:00 »

Вже навіть і не знаю, чому. Але бульбашки, які плавають на поверхні чаю, треба обов'язково виловити, а потім з'їсти або втерти в голову.
На собі не перевіряла, але кажуть, що, якщо бульбашки втирати в голову, то не тільки буде багато грошей, але і волосся стане красивим і шовковистим…

 =)) =)) =))
Записаний

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Про чай+)
« Прочитано #148 : 17 Квітня 2012, 23:53:07 »

Вже навіть і не знаю, чому. Але бульбашки, які плавають на поверхні чаю, треба обов'язково виловити, а потім з'їсти або втерти в голову.
На собі не перевіряла, але кажуть, що, якщо бульбашки втирати в голову, то не тільки буде багато грошей, але і волосся стане красивим і шовковистим…

 =)) =)) =))
 :) :) :)
Якщо ж на поверхні чаю з"явилось багато бульбашок, то витягніть мило з кружки
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про чай+)
« Прочитано #149 : 17 Квітня 2012, 23:57:04 »

Якщо ж на поверхні чаю з"явилось багато бульбашок, то витягніть мило з кружки
або замініть неякісний чай на більш натуральний :P
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Про чай+)
« Прочитано #150 : 11 Жовтня 2012, 12:12:06 »

Заварювання :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про чай+)
« Прочитано #151 : 12 Жовтня 2012, 00:10:11 »

Переконався на власному досвіді:
Щоб чай добре заварився, заливати його треба водою, яка щойно почала закипати, це так звана фаза молочного кипіння. Чаїнки при цьому спливають і утворюється піна (бульбашки), і поступово чаїнки опадають на дно.
Якщо заварювати водою, що перекипіла, то цих процесів не буде, чаїнки зразу осідають, піни не має, і чай не такий смачний.
Взагалі-то, чай - теж наркотик. Тому краще без нього. Але, як кажуть: краще рюмка чаю, ніж чашка горілки.
Від гарячого - темніють зуби. Цьому можна запобігти, додаючи в чай молоко або вершки.
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Про чай+)
« Прочитано #152 : 20 Липня 2013, 03:49:39 »

Заварювання :)


взагалі то мате ( або точніше говорити жерба мате ) заливається водою з температурою десь 70-80 градусів . про це можна прочитати всюди

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про чай+)
« Прочитано #153 : 20 Липня 2013, 08:46:27 »

Так. І зелений довше треба настоювати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про чай+)
« Прочитано #154 : 05 Лютого 2014, 23:05:53 »

А я пропоную запрошення на чай виготовити своїми руками :)
Наприклад, таке:

роздрукуйте запропонований шаблон, виріжте деталі з картону різних кольорів і з"днайте їх між собою

Або таке:

Відповідь від: 05 Лютого 2014, 23:04:02
чи ось ще - гарненьке:
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про чай+)
« Прочитано #155 : 21 Лютого 2014, 19:43:07 »

Ділюсь враженнями.
Купила сьогодні вперше "Грінфільд різдв"яний". Прикольний чай - на любителя (в своєму складі має корицю і гвоздику - як для зими чудове поєднання). Це мені сподобалось. А от наявність в ньому цитрусових ароматизаторів (будь-які ароматизатори не шаную) мене засмутило.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про чай+)
« Прочитано #156 : 22 Лютого 2014, 22:16:37 »

Ще з дводенного досвіду споживання того чаю - діткам не подобається.
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Про чай+)
« Прочитано #157 : 22 Лютого 2014, 22:31:35 »

Ділюсь враженнями.
Купила сьогодні вперше "Грінфільд різдв"яний". Прикольний чай - на любителя (в своєму складі має корицю і гвоздику - як для зими чудове поєднання). Це мені сподобалось. А от наявність в ньому цитрусових ароматизаторів (будь-які ароматизатори не шаную) мене засмутило.
Я, коли вперше спробувала цей чай, дуже сподобала його. Аромат особливо :) А от смак з часом дуже набридає (в силу перебору з лимонною кислотою мабуть)
Записаний