Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Загальні (повсякденні) питання  (Прочитано 82084 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #100 : 05 Лютого 2014, 13:13:00 »

Цитувати (вибране)
В принципі вроді міграційна служба має дати
  :!! не дають вони такої довідки. Сказали йти в найближчий ЖЕК і пробувати там взяти  :=).
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #101 : 05 Лютого 2014, 23:42:02 »

І я шось таке чув що тепер довідки про склад сімї замість ЖЕКів має видавати УДМС.
Так, таку функцію (видача довідок про склад сім"ї) мали забрати від ЖЕКів. Коли приписуєш дитину - так само не йдеш у паспортний стіл ЖЕКу, а уже в ДМС. Не знаю чи уже так відбувається. Але постанова така існує ще з минулого року, навіть 2012р.
А чому міграційна служба відмовляє у видачі довідки? Зараз знайду ту постанову...
Відповідь від: 05 Лютого 2014, 23:33:40
Ось, знайшла: «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та наказу МВС від 22.11.2012 № 1077 «Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів».
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #102 : 06 Лютого 2014, 09:55:14 »

Цитувати (вибране)
А чому міграційна служба відмовляє у видачі довідки?
  :unknow Сказали, що таких довідок вони не дають. Я пішла в ЖЕК і там без проблем дали. Чому я раніше так не робила?  :duvno
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #103 : 06 Лютого 2014, 10:08:04 »

А чому міграційна служба відмовляє у видачі довідки? Зараз знайду ту постанову...
Зміни до законодавства вже набули чинності, але ще не виконуються по ряду причин (були пояснення з цього приводу). На сьогоднішній день Мінсоцполітики разом з Державною міграційною службою намагаються узгодити порядок видачі довідок про склад сім’ї, питання обіцяють вирішити найближчим часом.
Записаний

T@ni@

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    10 Жовтня 2014, 12:29:39

    Звідки: Калуш
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #104 : 01 Жовтня 2014, 19:28:18 »

Доброго дня, підкажіть, до якого адвоката по сімейному праву краще звернутися (позовна заява на аліменти, на розподіл спільного майна)? Скільки коштують послуги адвоката? Дякую.
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #105 : 02 Жовтня 2014, 23:53:29 »

Доброго дня, підкажіть, до якого адвоката по сімейному праву краще звернутися
До якого б ви адвоката не пішли, кожен з них буде казати, що він розбирається саме в тому питанні, що вас хвилює.
Загальна порада, що краще звертатись до молодих адвокатів, оскільки вони мислять більш сучасно і гнучко, а старі аксакали мають усталені стереотипи, що не завжди на користь клієнту.

Скільки коштують послуги адвоката? Дякую.
Позовна заява про стягнення аліментів в Калуші коштує орієнтовно 300 грн., а от у Франику вже десь 500 грн. Хоча заяву про стягнення аліментів можна спробувати написати і самій, адже в інтернеті є купа зразків.
Щодо поділу майна, то тут широке поле діяльності. Якщо треба поділити куплену під час шлюбу квартиру і не буде потреби участі адвоката в судовому засіданні, то така позовна заява коштуватиме трохи більше ніж про стягнення аліментів. Якщо ж майна багато, а особливо якщо є які підводні камені в питанні оформлення права власності на таке майно, то тут готуйтесь до значно серйозніших витрати. ;)
Записаний

T@ni@

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    10 Жовтня 2014, 12:29:39

    Звідки: Калуш
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #106 : 03 Жовтня 2014, 23:26:47 »

Дякую за відповідь.
краще звертатись до молодих адвокатів
А де саме в Калуші можна звернутися до адвоката? Бо ніколи з цим не стикалася  і навіть не знаю де у нас адвокати приймають.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #107 : 04 Жовтня 2014, 08:49:30 »

На сайті у нас для того є телефонний довідник
http://kalush.info/phonebook/search/%D0%B0%D0%B4%D0%B2%D0%BE
Може не всі телефони вже актуальні але пробувати можна.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #108 : 04 Жовтня 2014, 10:02:21 »

На сайті у нас для того є телефонний довідник
http://kalush.info/phonebook/search/%D0%B0%D0%B4%D0%B2%D0%BE
Може не всі телефони вже актуальні але пробувати можна.
Чесно. На практиці то все по-іншому. З нотаріусом - шукала в неті, в довідниках(тут теж) так було...........Не знайшла жодного актуального з 5 чи 6. Тобто номери навіть діючі були, але не відповідали. Мусіла щоразу в центр бігати.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #109 : 28 Січня 2015, 08:56:21 »

Доброго дня.
У мене виникло запитання.Допоможіть будь ласка,хто в цьому питанні ознайомленний.Я хочу у себе на квартирі відрізати опалення,квартира приватизована.На тій квартирі ніхто не проживає.Ніхто не прописаний.
Куди потрібно звертатись,і по якій причині вказувати краще,щоб відрізали опалення ? В ЖКХ ? У Водотеплосервіс ? Який пакет документів потрібно готувати,чи заява просто ?
Вельми вдячний за допомогу.

 :frend
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #110 : 06 Березня 2015, 16:57:16 »

Маю питання стосовно захисту прав споживача у випадку придбання неякісного продукту. Така історія:

Придбав в одному з супермаркетів по вул. Пушкіна пляшку вина. Так як вживаємо алкоголь не часто, хотілося для нагоди обрати "з тих трохи кращих", обійшлось приблизно 150 грн. Прийшов додому, відкрив - вино зіпсуте, забродило.

1. Повертаюсь в магазин з проханням обміняти на товар належної якості. Відмовляють, мотивуючи тим, що термін придатності в межах норми, а те що вино скисло - це проблема виробника (певно не дотримав технологічних стандартів), радять скаржитись йому. Вино, до слова, грузинське.

2. Дзвоню в службу захисту прав споживачів та санстанцію. Кажуть, що магазин зобов'язаний обміняти товар, або повернути гроші. Практично допомогти нічим не можуть бо перевірки заборонені міністерством, а акредитації на експертизу алкогольних напоїв вони не мають.

3. Описую ситуацію в книзі скарг магазину.

4. Дублюю скаргу подзвонивщи на номер гарячої лінії мережі. Обіцяють розібратись.

Після всього цього мені правда кілька разів телефонували для уточнення деталей і раз для того щоб сказати що передали ситуацію виробнику/імпортеру який звяжеться зі мною і неодмінно відшкодує збитки. На тому, на разі, і відкланялись. А вино собі і далі мирно булькає у мене на кухні)

Може я чогось не розумію і можливо насправді питання постачання в магазин неякісної продукції повинен вирішувати покупець. Але так чи інакше - це зовсім не приклад тієї європейської культури до якої ми всі останнім часом так прагнемо. Власне, справа не у вині і навіть не в грошах. Маючи  влучну нагоду я просто хочу на власному маленькому прикладі добитись якоїсь справедливості і дотримання прав споживача у наших, як видно, не простих реаліях. Тому, може хтось підкаже що ще можна зробити в таких випадках крім безкінечного надзвонювання на гарячу лінію?

Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #111 : 03 Вересня 2015, 00:12:07 »

Судьи в шоке: активисты снимают судебные заседания и публикуют видео в интернете

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #112 : 12 Вересня 2015, 07:55:23 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #113 : 01 Січня 2016, 21:37:25 »

Хаим сегодня рассказал антикоррупционную историю про судью.
- Нет такого вопроса, - возмущается судья, - на который не было бы однозначного ответа "Да" или "Нет"!
- Давайте я задам вопрос, а Вы ответите либо "Да" либо "Нет", Ваша честь, - говорит подсудимый.
- Задавайте!
- Ваша честь, Вы уже перестали брать взятки?


до чого я тут це втиснув ? Може хтось знає , що в Калуші діє з суддями ? Все тихо , спокійно , чи може щось змінилось в кращу сторону ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #114 : 01 Січня 2016, 22:14:32 »

А які у Калуші справи?
Вася вкрав 12 метрів  телефонного кабелю.
Ігор не платить аліменти.
У Петра знайшли ГРАМ марихуани...

То ж не господарський суд, чи апеляційний.
Тут якщо і є можливість для лівого заробітку, то для небезпечно малого та й не надто часто.

Ну і у нас є діючий суддя на форумі. Може якось загляне - відповість  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #115 : 02 Січня 2016, 00:54:55 »

Ну і у нас є діючий суддя на форумі. Може якось загляне - відповість 
Ну то не принципово , я тут хотів знати думку форумчан на таку позицію . Коли всі розказують про боротьбу з корупцією і саме головне , що у всіх напрямках , то можна легонько попасти " під роздачу ". Просто у нас боротьба з корупцією , частіше всього, використовується , як інструмент досягнення власних( політичних , економічних і т.д.)  цілей. Ви ж прекрасно розумієте , катання в смітниках і гуртове побиття пики чиновнику , це скорше всього фарс , а не боротьба з корупцією.
  Я прекрасно розумію , що ми не маємо ніякого впливу на президента (владу ) і оточення , і наші теревені ні до чого не приведуть , хотілось би обговорити такий варіант ліквідації корупції . Спершу розділимо фактори , які формують це явище -
1.непродуманий , або навпаки спеціально так зроблений , закон.
2. ну і чисто людський фактор , тобто як не формулюй закон , а мені копійочка має впасти.
 Так розглядаючи другий фактор , я прийшов до такого висновку- всі тоті потуги по реформуванню всі гілок влади ( міліцію , СБУ , військових , вчителів , лікарів , чиновників різного рівня , адміністрацій тощо ) абсолютно не потрібні і приведуть тільки  до заміни одних кумів і родичів на других.
Я розглядаю і вважаю , це єдиним шляхлом подолання корупції - це глобальна реформа судів і судової системи. Скажу зразу , що я немаю юридичної освіти і ніколи немав  ніякого відношення до судів , суддів і адвокатів , у мене як і у більшості абсолютно поверхневий погляд на це все. Але я , як проста людина , яка бажає проживати в демократичному суспільстві , вважаю , що суд це єдине місце , створене людською спільнотою ( зауважте у тварин судів немає) , в якому я , як законослухняний громадянин ,можу отримати захист держави від будь-яких посягань в мою сторону і свавілля інших особ.Тобто суд повинен стати місцем торжества справедливості в цьому суспільстві.
Якщо все , що я вище написав сприймати серйозно , провівши реформу суду , можна з часом , потихоньку , позбавитись усіх корупційних явищ у суспільстві. Якщо кожна людина , яка потерпає від будь-яких натяків на корупційні дії , звернеться до суду , і отримає справедливе рішення по відношенню до корупціонера , то цей процес , виявлення корупціонерів і відсторонення іх від наданих ім  повноважень , піде зверху до низу і в певний час очистить всі ті гілки влади про , які ми згадували , тобто всі.
Зараз всі стануть фахівцями в судовій справі і посипеться море критики , так я й хочу зрозуміти правий я чи ні ? Тому бажано , щоб в обговоренні прийняли участь фахівці , але одне прохання , крім обгрунтованої критики , будь ласка , давайте ще професійні поради . Бо тут море питань .
Як це все зробити ? Яка то має бути реформа ? Скільки і де стільки суддів взяти ? Хто буде розслідувати всі справи про корупцію , корумповані слідчі , чи може якась інша , перехідна структура ? Хто підготує закони , які будуть застосовуватись по корупційних злочинах ? Суддів треба вибирати чи призначувати ? Ну і саме головне питання - чиїм кумом має бути головний суддя - призедента чи премьєра ? :D
Звісно питань купа , але у мене завжди одне питання куди бідному хлопові податись , шукаючи справедливості в цьому світі ? Тільки до суду , це  остання інстація . Далі йде зброя і кров , а то вже зле.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #116 : 21 Березня 2017, 01:08:12 »

Доброго вечора шановне панство.Чи може хтось на форумі дати юридичну пораду в одному питанні ? Нотаріальне питання.Податок. ? В ПП напишіть хто може.Вельми вдячний.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Загальні (повсякденні) питання
« Прочитано #117 : 20 Жовтня 2017, 21:05:23 »

 :o    :o    :o   


ДТП в Харькове: адвокаты могут смягчить наказание для Зайцевой - СМИ

По информации адвоката, уже сейчас защитники харьковской студентки договариваются с потерпевшими и родственниками погибших.