Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Голосування

Як на Вашу думку чи варто було б Україні повернути свою древню назву "Київська Русь"?

ТАК
НІ
Маю власний варіант перейменування нашої держави (викласти такий у повідомленні)
Мені всерівно

Автор Тема: Чи можливо і чи потрібно Україні повернути свою древню назву "Київська Русь"?  (Прочитано 49684 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Поляки називали нас Окраїною,росіяни присвоївши нашу назву Русь собі називали-Малоросією.Чи не варто було би повернути собі свою історичну назву.
Записаний

Націоналіст

  • Користувач
  • **
  • Карма +29/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 79
  • Україна понад усе!
  • Останні відвідини:
    12 Жовтня 2008, 15:46:44

    Звідки: Славне місто Калуш

по-моєму, треба... а то якось неприємно коли твоя Держава всього лиш окраїна...( :moskali
Записаний
Кожен вибрав свою віру - хто бандуру ,хто сокиру..

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

потрібно, обовязково!!!!!!!!!!!! а ше потрібно повернути свої землі http://w3.lg.ua/city/history/maps/map_1054_1132.htm
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!

А навіщо? Кожен з нас може гордо відповісти на питання :"Де ти живеш?" - "Я живу в Україні!"
Адже наша країна має таку велику і цікаву історію!
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

Fanat Tsoya

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 16
  • Останні відвідини:
    21 Червня 2008, 00:16:53

    Звідки: Тернопіль

Люди, ви що забули, що Київська Русь то була не тільки теперішня Україна..
росіяни присвоївши нашу назву Русь
З таким темпом мож сказати що і Білорусія присвоїла собі назву Русь
Те що ми тут напишимо що треба повернути  колишню назву, нам9Україні) ніц доброго чи поганого не дасть
P.S. Вибачійте люди добрі, якщо вам моя думка не сподобалась.
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City

 Для початку треба нам дві атомні бомби , для Польщі і Росії. :D Шутка!
Україна тош нічо звучить. Але совіти відношення до нас не поміняють, та й поляки будуть нас травити своїми продуктами.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ


потрібно, обовязково!!!!!!!!!!!! а ше потрібно повернути свої землі http://w3.lg.ua/city/history/maps/map_1054_1132.htm

А ти спробуй!!! Грошей мало!!! (щоб купити Росію і Білорусію) А війна нам не потрібна. Та і не думаю, що "русских" переможемо! Вони безбашенні, а ми дипломати. Вони так само хочуть Русь повернути і свої землі  =)) А може ми браття по крові?! кожний з яких на себе тягне? Князівств же було багато, кожна область - окреме князівство. Може просто Івано-Франківського князя вибрати і відділитися від усіх, або завоювати всіх?
Хоча, класно звучить: Київська Русь!!! Якось велично!!! Не знаю як краще. Для кожної події свій час на землі. Навіщо повертатися в минуле? Потрібно будувати майбутнє з того, що є зараз!!! :)
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

я чомусь думав що держава наших предків називалась Русь. а термін Київська Русь ввели історики???!! Тому я за Русь. але хто знає підкаджіть??? доречі про території. територія Русі простягалась від балтійського до чорного моря шлях з варяг в греки. ви собі уявляєте яка це територія???
Відповідь від: 07 Травня 2009, 12:51:45
доречі пропоную обговорити становлення Української державності. Яку дату ви вважаете початко становлення України??? і взагалі чи можна вважати ттрипільців скіфів і сарматів нашими предками???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

"Київська Русь"  :good подобається,  але мабуть виникатиме аналогія з "Росією" у інших країн. Слова надто співзвучні. :unknow
Тому мабуть варто залишити як є. Сама назва не верне нам минулої слави. :unknow
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

я чомусь думав що держава наших предків називалась Русь.а термін Київська Русь ввели історики???!! Тому я за Русь. але хто знає підкаджіть???
так і  є

доречі пропоную обговорити становлення Української державності. Яку дату ви вважаете початко становлення України??? і взагалі чи можна вважати ттрипільців скіфів і сарматів нашими предками???
а України чи Української державності? а на рах трипільців і скіфів то частково можна вони ж частково лишились жити на наших землях і змішались  спочатку трипільці з скіфами потім ті з антами а ті вже з словянами

о давайте ше поговорим на рахунок інших словянських держав шо були в ті часи особливо про Болгарію яку як і нас роздерли на куски
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

вони ж частково лишились жити на наших землях і змішались  спочатку трипільці з скіфами потім ті з антами а ті вже з словянами
маеш сцилку на факти??? бо дійсно цікаво чи мали трипільці вплив на нашу культуру.
а України чи Української державності?
державності!! тобто чи історія України бере свій початок з моменту заснування Русі чи пізніше!!!
о давайте ше поговорим на рахунок інших словянських держав шо були в ті часи особливо про Болгарію яку як і нас роздерли на куски
признаюсь не дуже знайомий з цією темою!!!
Відповідь від: 07 Травня 2009, 15:47:43
"Київська Русь"   подобається,  але мабуть виникатиме аналогія з "Росією" у інших країн. Слова надто співзвучні.
навпаки якраз буде зрозуміло звідки росія вкрала назву!!! :=)
Відповідь від: 07 Травня 2009, 15:48:35
Тому мабуть варто залишити як є. Сама назва не верне нам минулої слави.
точно не імя красить людину а людина імя!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

маеш сцилку на факти??? бо дійсно цікаво чи мали трипільці вплив на нашу культуру.
ось наприклад http://www.brusilov.org.ua/Articles/Culture/003.htm
та то й цього не треба достатньо знайти в неті фотки археологічних знахідок наприклад посуди і подивитись які там узори і все стане ясно
державності!! тобто чи історія України бере свій початок з моменту заснування Русі чи пізніше!!!
ну тоді мабуть тре дивись про перші згадки слова Україна в значені якоїсь території
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Колян

  • Новачoк
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2019, 18:35:16

    Звідки: Калуш

знайшов цікавий сайт
http://www.geocities.com/ua_ukraine/ukrayinarus116.html#A1

Карта України, зроблена Левассером де Бопланом в 1650 році. В лівому кутку вгорі заголовок: Typus Generalis Ukrainае ... Генеральна карта України.

Мапа 1755 р. "4 Carte de l'Europe divisee en ses Principaux Etats. 1755" Україна - це "Russie"("Русь"), а Московія це "Moskovie"("Московія"). В Русі - області навколо Києва написано "Gouv-T de KIOWIE"("уряд Київа")
« Останнє редагування: 07 Травня 2009, 18:16:05 від Колян »
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


А як на мене, то УКРАЇНА звучить гордо!!! :prapor:
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


В мене слово Русь зразу асоціюється з Росією і мене верне від того !
Відповідь від: 04 Вересня 2009, 16:29:18
http://litopys.narod.ru/pivtorak/pivt12.htm
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Цитувати (вибране)
В мене слово Русь зразу асоціюється з Росією і мене верне від того

Це результат роботи тоталітарної системи. Замовчування, брехня і підміна понять.
Росія - не Русь, і навіть не словянська держава, до ведення агресивно-загарбницької експансії.
Думаю, що назва "Україна" має достатньо ваги щоб залишитися назвою нашої держави. Можливий варіант Русь-Україна.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:35:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Краще Україна-Русь і то не всюди, а там де потрібно. Щоб не міняти всі документи, карти, атласи і т.п.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


Не варто нічого змінювати - ні назви держави, ні гімну, ні гербу, ні прапора !

Хоча нещодавно в Довгому Войнилові (то як на Львів їхати) бачив такий варіант прапора України, який мені сподобався:
(ручна робота в Paint  :) )
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

В мене слово Русь зразу асоціюється з Росією і мене верне від того !
як на мне о навпаки чітко відчувається різниця крім двох букв нічого спільного. :)
Не варто нічого змінювати - ні назви держави, ні гімну, ні гербу, ні прапора !
варто змінити ставлення до держави і співвічизників.
Хоча нещодавно в Довгому Войнилові (то як на Львів їхати) бачив такий варіант прапора України, який мені сподобався:
особисто для мене будьякі чорні кольри на прапорі асоціюються з чимось негативним. і агресивним. :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


особисто для мене будьякі чорні кольри на прапорі асоціюються з чимось негативним. і агресивним.
В червоно-чорному прапорі - чорний означає землю, а червоний - кров .
Записаний
Experientia est optima magistra...