Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи варто Україні вступати в НАТО? Як Ви вважаєте?

Так.
- 29 (63%)
Ні.
- 16 (34.8%)
Мені всерівно.
- 1 (2.2%)

Всього голосів: 44


Автор Тема: На порозі в НАТО.  (Прочитано 86885 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
На порозі в НАТО.
« Прочитано #100 : 25 Квітня 2009, 15:47:24 »

Хіба вступ до НАТО означає "віддати армію натівцям"?
знову не так. :unknow Формулюю коротше: хто винищить дідівщину та інші негативні явища в нашій армії? Через які, нібито, молодь не хоче служити в армії. А щодо стандартів, то про військові не знаю, а підприємсва сертифіковані за міжнародними стандартами у нас є. Чи означає це що вони мають так званий "європейський" рівень виробництва, соціальних гарантій?
яничар зрозумій військовий це такожє професія. це також робота котру повинні виконувати професіонали. а ти хочеш загнати всіх патріотів в армію. патріот це не тільки чувак із зброєю в руках. і чисельність армії хоч і зменшеться але стане більш....мммм продуктивною
Заганяють тих, хто не хоче або нерозумний (це не в армію, а відносно терміну "заганяти"). А пройти підготовку- короткотермінову, рік-півтора- корисно і цікаво.розумієш це коли уже відслужив і згадуєш. І коли якийсь мудрагель каже командиру, що то не його справа- в армії служити, що "на гражданці" з нього,молодого спеціаліста,було би більше користі, але немає що відповісти на запитання:"-Родину защищать- не твоё дело?"
у нас на даний момент вже практично не залишилось професійного керівництва армії, нема зміни!!!
За якими ознаками визначив? Особливо цікаво про професійний рівень.
зрештою коли держава буде платити гроші, буде відповідальний за стан армії . а зараз і спитати ніби є , але за такого фінансування(знову ж таки гроші проти котрих ти виступаєш) винного знайти важко
якщо є вина- є і винуватий. Не шукають. Бо? Бо нема відповідального.
Який звязок між розміром зарплати і відношенням до своїх обовязків? Моя думка з цього приводу викладена вище.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #101 : 25 Квітня 2009, 16:56:37 »

Заганяють тих, хто не хоче або нерозумний (це не в армію, а відносно терміну "заганяти"). А пройти підготовку- короткотермінову, рік-півтора- корисно і цікаво.
це для ТЕБЕ а не для вченого який принесе набагато більше користі без армії!!!!!
І коли якийсь мудрагель каже командиру, що то не його справа- в армії служити, що "на гражданці" з нього,молодого спеціаліста,було би більше користі, але немає що відповісти на запитання:"-Родину защищать- не твоё дело?"
є ті хто стріляють а є ті хто думає головою!! і керує тими хто стріляє, щоб вони ненастріляли лишнього!!! і взагалі мали за що стріляти!!!! уявляю всі пішли в армію!!! це ж жах у вас свої цінності у інших свої. 
За якими ознаками визначив? Особливо цікаво про професійний рівень.
інтелектуальними. подивіться хто зараз йде в армію!!!! служать в основному діти з сіл рівень освіти в котрих невисокий. а зараз просто йдуть в армію бо роботи на селі нема а в армії годують і одягають!!! з кого має вирости еліта??? є військові навчальні заклади!!! але наразі там готують людей більшість з котрих патріотизм вимірює в доларовому еквіваленті. то чому б не поставити це на офіційний рівень, людина отримуватиме зарплату за свою роботу а за це буде з кого запитати вразі чогось!!!
якщо є вина- є і винуватий. Не шукають. Бо? Бо нема відповідального.
отож а так буде!!! "
Який звязок між розміром зарплати і відношенням до своїх обовязків? Моя думка з цього приводу викладена вище.
особистий інтерес!!!!!  :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
На порозі в НАТО.
« Прочитано #102 : 28 Квітня 2009, 14:21:10 »

вченого який принесе набагато більше користі без армії!!!!!
Багато у 18ть років таких вчених?
є ті хто стріляють а є ті хто думає головою
А є ті хто думає що він може думати.
уявляю всі пішли в армію!!! це ж жах
А майже всі і ходили. Нормально.
у вас свої цінності у інших свої.
Так, у когось Батьківщина, а у когось:
в доларовому еквіваленті.
інтелектуальними. подивіться хто зараз йде в армію!!!
Дивно чути від людини далекої від армії. Інтелект через паркан заміряли? Даремно так про село. працелюбство (для вчених також)- дає кращі результати ніж початкова підготовка лінивих паничів.
з кого має вирости еліта??
з вас, інтеллектуалів. Чого ж не йдете піднімати інтеллектуальній рівень армії, а вимірюєте патріотизм в доларовому еквіваленті?
Люди, які закінчили військові навчальні заклади і працюють по спеціальності, називаються військовими і одержують зарплату.
особистий інтерес!!
Зарплату треба відробляти. Таку, якою вона є. Розмір її людина знає якщо не з домовленості при прийомі, то- з першої получки. не хочеш- вільний. Нащо ж халтурити.
патріотизм вимірює в доларовому еквіваленті
от, ще не можу звязати до купи такі різні, на мій погляд, Ваші інтеллектуальні дослідження:
1- в армії мало платять (тому ми туди не підемо)
2- в армію йдуть ті, хто "патріотизм вимірює в доларовому еквіваленті"
І уточнення: коли я кажу, що хлопцям армія не шкодить, то маю на увазі строкову службу, а не кадрову армію. От в кадрову- інтеллектуалів( :D) пускати не можна, не те що заганяти.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

На порозі в НАТО.
« Прочитано #103 : 28 Квітня 2009, 15:31:39 »

Я також служив в армії, 1986-1988 р.р. На кордоні тоді ще Союзу. Вважаю, що це пішло мені на користь. Але я знаю і таких людей, що краще би туди не ходили. Як кажуть, кожному - своє. Тому, на мою думку, армія повинна бути професійною. Але це відхід від теми.

Що може дати Україні НАТО? Є багато факторів, вони мають і плюси, і мінуси. Геополітичний, економічний, етичний, технологічний... Не зациклюйтесь лише на деяких.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #104 : 28 Квітня 2009, 22:14:43 »

Багато у 18ть років таких вчених?
якщо він піде в армію то наврядчи ним стане!!!
А є ті хто думає що він може думати.
так само як і ті що думають що можуть стріляти!!
А майже всі і ходили. Нормально.
звичайно байдуже який спеіаліст головне що б грудь в ардєнах!!! нормально країну розвалили!!!
Так, у когось Батьківщина, а у когось:
так у когось говорити а у когось робити!!!! ;)
Дивно чути від людини далекої від армії. Інтелект через паркан заміряли?
читайте весь пост. чи ви заперечуєте що в селі рівень навчання нижчий!!!
працелюбство (для вчених також)- дає кращі результати ніж початкова підготовка лінивих паничів.
ви в армії служили чи грядки садили чи може корів пасли????
 :unknow
з вас, інтеллектуалів. Чого ж не йдете піднімати інтеллектуальній рівень армії
а може давайте ви будете фотомоделлю чи краще балериною. кожному своє!!!!
а вимірюєте патріотизм в доларовому еквіваленті?
впевнений що ви продали б батіківщину і свій патріотизм за кругленьку сумму!!! вибачте а ви ким працюєте???? чому не йдете в армію і не покажете всім приклад який ви чесний непідкупниі вмієте жити на 2000 грн в місяць!!!!
Люди, які закінчили військові навчальні заклади і працюють по спеціальності, називаються військовими і одержують зарплату.
дійсно??? вперед у вас вже є всі знання !!!
Зарплату треба відробляти. Таку, якою вона є. Розмір її людина знає якщо не з домовленості при прийомі, то- з першої получки. не хочеш- вільний. Нащо ж халтурити.
от трозмір тої зарплати люди і відробляють!!!
от, ще не можу звязати до купи такі різні, на мій погляд, Ваші інтеллектуальні дослідження:
спробуйте підвищити свої!!!! ;) звяжіть до купи солдата і його керівника котрий розпродує зброю на ліво!!! і увас все вийде!!! :)
Я також служив в армії, 1986-1988 р.р. На кордоні тоді ще Союзу. Вважаю, що це пішло мені на користь. Але я знаю і таких людей, що краще би туди не ходили. Як кажуть, кожному - своє. Тому, на мою думку, армія повинна бути професійною. Але це відхід від теми.
отож 
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі в НАТО.
« Прочитано #105 : 03 Вересня 2009, 20:25:14 »

Каддафи: Украина, Беларусь и Россия всегда будут вместе
Ливийский лидер Муаммар Каддафи призывает Россию и Украину у расширению сотрудничества
Приховано: Показати

- На мой взгляд, вам, соседям, жить вместе и надо больше сотрудничать. Я думаю, что в Украине опасаются того, что Россия своей мощью может навязать ей свое влияние. Эти опасения напрасны. Россия - партнер, соратник, она выше того, чтобы делать подобные вещи. Как объединяется Европа, так и Россия может объединиться с близлежащими странами, как во времена СССР, - сказал он в интервью, показанном телеканалом Вести-24 в четверг.

- И сколько бы ни принимались попытки по разделению, Украина, Россия и Беларусь останутся вместе. В случае же вступления Украины и Беларуси в ЕС, на них будут смотреть как на чужаков. Их будут считать восточными, второсортными", - считает Муаммар Каддафи.

- Между Россией и Украиной есть ряд опасных проблем. В особенности из-за текущего нагнетания обстановки. Это может привести к опасным последствиям для народов Украины и России. И данная ситуация является весьма сложной. Позиция наших украинских друзей сводится к следующему: они хотят гарантий независимости и дальнейшего процветания. Российская же сторона не противится этому, более того, поддерживает их, заявляет при этом, что не станет источником угрозы независимости Украины, - пояснил ливийский лидер.

- Что же до гарантий независимости, то их реализация может ударить по независимости России. Украина считает гарантом своей независимости НАТО, ЕС. Приход же в НАТО Украины означает угрозу независимости России. Военачальники Украины говорят, что они не позволяют западным базам располагаться у себя. На это Россия отвечает: если Украина вольется в НАТО, то это станет уже территорией НАТО, войска Украины станут частью войск НАТО. Это опасная вещь, сиюминутно ставящая под удар безопасность России, - сказал Муаммар Каддафи.

Что касается проблем отношений России и Запада, то, по словам лидера Ливийской Джамахирии, «вызваны они тем, что есть попытка изолировать Россию и отправлять газ из азиатского региона в Европу через Украину», передает Интерфакс.

Павел Нек, обозреватель «Наш Век»
[/cut]
Записаний
When doctors differ who is to decide?

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

На порозі в НАТО.
« Прочитано #106 : 03 Вересня 2009, 21:37:28 »

Россия - партнер, соратник, она выше того, чтобы делать подобные вещи.
  =)) Насмішив від душі ! Особливо там де "она выше того, чтобы делать подобные вещи !"  :D Грузія, Чечня і Афганістан тоже колись думали шо "она выше того, чтобы делать подобные вещи !" !!!!!!!

Их будут считать восточными, второсортными
А зараз вони нас тіпа за першосортних вважають ! Маразм і ще раз маразм ! Ох, як Росія НАТО боїться !  :)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі в НАТО.
« Прочитано #107 : 03 Вересня 2009, 22:14:22 »

Насмішив від душі !
Не треба сміятись! Якщо би Каддафі не розумівся на геополітиці, Лівія би не стала першою країною в Африці
Записаний
When doctors differ who is to decide?

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

На порозі в НАТО.
« Прочитано #108 : 03 Вересня 2009, 22:26:01 »

А хто сказав шо Лівія перша країна в Африці ?  :unknow Ти шось путаєш  :!!
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі в НАТО.
« Прочитано #109 : 03 Вересня 2009, 22:33:41 »

Лівія - перша країна в Африці
1) за політичним впливом - лідер Лівії має величезний політичний вплив на лідерів багатьох країн Африки
2) за економічними показниками - найбільший ВВП на душу населення (більший від України в 3 рази) і дедалі зростає
Записаний
When doctors differ who is to decide?

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

На порозі в НАТО.
« Прочитано #110 : 03 Вересня 2009, 22:39:35 »

лідер Лівії має величезний політичний вплив на лідерів багатьох країн Африки
Ну це ми вже замітили з його звернень, шо він любить лізти туда, куди зовсім не треба лізти !!!

за економічними показниками - найбільший ВВП на душу населення (більший від України в 3 рази) і дедалі зростає
То, шо він більший в n разів не спорю, але ви шось про ПАР забули геть чисто - найбільш індустріально розвинену країну в Африці !
І як можна виносити для порівняння - ДИКАРІВ, які не знають шо таке демократія ! Той Каддафі уже там дуже довго править ! Це аля бацька Лукашенка !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі в НАТО.
« Прочитано #111 : 03 Вересня 2009, 22:48:46 »

Стосовно п.1)

Муаммар Каддафи назван "королем королей" Африки
Приховано: Показати

Ливийский лидер Муамар Каддафи на первой в истории встрече африканских королей, султанов, эмиров, шейхов и вождей племен объявлен "королем королей Африки", сообщает РИА Новости.

Встреча проходила в ливийском городе Бенгази на востоке страны и была посвящена 39-й годовщине ливийской революции, в результате которой Каддафи пришел к власти.

Бессменный лидер ливийской революции получил почетный титул "за огромный вклад в дело освобождения, объединения и стабильности на африканском континенте".

Участники встречи решили также создать специальный секретариат со штаб-квартирой в ливийском городе Сирт, который будет заниматься подготовкой и контролем за претворением в жизнь решений встреч "африканской элиты".

Подобные форумы теперь будут проходить ежегодно 9 сентября, и возглавлять их неизменно будет "король королей Африки".

Африканские представители также поставили перед собой задачу добиться во время предстоящего в 2009 году в Аддис-Абебе очередного саммита стран-членов Африканского союза (АС) создания всеафриканского правительства, куда войдут главы МИД стран черного континента, а также министры обороны, торговли, транспорта и коммуникаций. Африканцы также выскажутся за выпуск единой африканской валюты и введение единых для всех жителей континента паспортов.

Встреча африканских монархов прошла в Бенгази по инициативе Каддафи и собрала за "круглым столом" несколько десятков королей, султанов, эмиров и племенных шейхов государств региона.

Ливийский лидер Каддафи уже много лет выступает за создание Соединенных штатов Африки с единым правительством, общей внешней политикой и экономическим пространством.


Стосовно п.2)

Номінальний валовий внутрішній продукт на душу населення за даними МВФ
Лівія      9,372 USD   53 місце
Україна  3,046 USD   98 місце

І як можна виносити для порівняння - ДИКАРІВ, які не знають шо таке демократія ! Той Каддафі уже там дуже довго править ! Це аля бацька Лукашенка !
Каддафі: "Ливия - единственное в мире демократическое государство"
Записаний
When doctors differ who is to decide?

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

На порозі в НАТО.
« Прочитано #112 : 03 Вересня 2009, 22:53:31 »

Ливийский лидер Муамар Каддафи на первой в истории встрече африканских королей, султанов, эмиров, шейхов и вождей племен объявлен "королем королей Африки", сообщает РИА Новости.
Ви бачили тут слово президент ?
Каддафі: "Ливия - единственное в мире демократическое государство"
Ага, я так само можу написати: "Україна - єдина країна в світі, де депутати не крадуть !"
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі в НАТО.
« Прочитано #113 : 03 Вересня 2009, 23:21:01 »

Ви бачили тут слово президент ?
Де Ви бачили, щоб в Африці реальну владу мав президент?

Ага, я так само можу написати: "Україна - єдина країна в світі, де депутати не крадуть !"
У Лівії не буде міністерств, а прибутки з нафти розподілять між громадянами
Приховано: Показати

3 березня 2008 р., 14:05


Лідер лівійської революції Муаммар Каддафі повідомив сьогодні, 3 березня, що ліквідує державний апарат і, таким чином, передає всю повноту влади народу, зокрема контроль за нафтовими багатствами країни, повідомляє РИА "Новости" з посиланням на арабські ЗМІ.

За його словами, "державний апарат - це спрут, який поглинає народні багатства, не виконуючи покладені на нього функції".

У своїй заяві він закликав скасувати народні комітети (міністерства), створені свого часу відповідно до статутів "Зеленої книги", автором якої є сам Каддафі.

Також він зазначив, що залишаться лише ключові відомства, які гарантують суверенітет Лівії. До таких Каддафі відніс народні комітети закордонних і внутрішніх справ, оборони і інфраструктури.

Він переконаний, що зрештою переможе бідність, розподіливши порівну між громадянами Лівії прибутки від продажу нафти.

Каддафі заявив, що кожна родина отримуватиме щомісячно по 5 тисяч лівійських динарів (4 тисячі 166 доларів).

За його словами, ці гроші можуть використовуватися як для задоволення потреб громадян, так і для створення підприємств малого бізнесу.

Він зазначив, що "державний апарат не впорався із розподілом доходів від продажу нафти".

За його словами, країна щорічно витрачала 37 мільярдів доларів, але так і не зуміла забезпечити зростання виробництва і надання гідних послуг народу.

Каддафі повідомив, що з часом, в управління громадян перейдуть і такі об'єкти інфраструктури як лікарні і освітні установи, таким чином, профільні міністерства більше не будуть затребувані. За його словами, нові органи управління сформуються народом "стихійно" на місцях громадянами країни і будуть ефективнішими.

Відповідь від: 03 Вересня 2009, 23:17:46
Ливия - единственное в мире демократическое государство
2006-03-24 08:20:02

Ливия – единственное в мире демократическое государство, — заявил ливийский лидер Муаммар Каддафи, выступив с лекцией по телемосту перед участниками конференции в Колумбийском университете.
Он утверждает, что ливийская политическая система совершеннее, чем парламентские и представительные демократии Запада, которые Каддафи назвал “фарсовыми” и “мошенническими”. Отвечая на вопрос о свободе слова в Ливии, он сказал: ”Каждый ливиец может высказать свои взгляды на съезде”.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #114 : 03 Вересня 2009, 23:28:17 »

Каждый ливиец может высказать свои взгляды на съезде
Правильно! Нема що собі під ніс сваритися. Вийшов на зїзді, сказав, сів або пропав.
Спокій і демократія.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

На порозі в НАТО.
« Прочитано #115 : 03 Вересня 2009, 23:34:40 »

Де Ви бачили, щоб в Африці реальну владу мав президент?
ПАР !
Демократія - це зовсім не тоді, коли країною править одна людина більше 40 років ! Не називайте Лівію - демократією ! Там особлива форма правління, не подібна на жодну світову ! І Каддафі її ідеолог ! Побачите, що буде з Лівією якшо він помре ! Отоді то виплеве то - шо ви називаєте лівійською демократією ! Каддафі - військовий диктатор ! І ВВП на душу населення там такий великий, бо є НАФТА !
І я взагалі, не можу зрозуміти чого православний священник так палко підтримує і возвеличує країну, політ. система якої побудована на КОРАНІ ? Де логіка ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі в НАТО.
« Прочитано #116 : 04 Вересня 2009, 00:00:26 »

чого православний священник
Підпис над картинкою - то пришпіл  :) дворічної давності, треба попросити адміністрацію дати мені нове звання. Я подумаю яке.

І ВВП на душу населення там такий великий, бо є НАФТА !
А у нас чорноземи, уранові руди, Карпати, Крим, залізниці, авіабудування, ракетобудування, машинобудування, наука, освіта, культура. І газ і нафта є - але дістати не можемо. Потрібна залізна рука - Янукович, і повноваження щоб як у Кучми
Відповідь від: 03 Вересня 2009, 23:54:08
І ніякої "демократії" на західний взірець - вона нам не підходить.
І ніякого НАТО!
Відповідь від: 03 Вересня 2009, 23:56:21
політ. система якої побудована на КОРАНІ ?
"Зелена книга" + закони шаріату
Записаний
When doctors differ who is to decide?

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

На порозі в НАТО.
« Прочитано #117 : 04 Вересня 2009, 00:19:58 »

Раз ви релігійна людина, чого в вас підпис цар і священник (не важливо чи це було 2 роки тому чи тепер) ? Хіба це не гріх називати себе ЦАРЕМ:unknow
А то шо Янукович залізна рука - це так ! І ЗОНУ пройшов, і яйцями закидували - вистояв ! Прям Iron-men якийсь ! Робокоп віддихає !

А впринципі не так і важливо чи в нього залізна рука чи нє ! Важливо, які він принципи сповідує, а сповідує він далеко не патріотичні принципи, бо Російська мова для нього 2-га державна, УПА - нацики паршиві, а з українських традицій йому головне бухнути нормально ! Вам пане впринципі десь там в Тріполі і все одно ! Там ж є нафта і Каддафі, а я тут не хочу, щоб в Україні говорили Російською (тим більше шо Українська одна з наймилозвучніших у світі) і не визнавали людей, які віддали життя за цю державу, бо в мене є одна мова - УКРАЇНСЬКА ! Ви скажете, що в україні багато рус.мовного населення - а хіба їх хтось щемить ? Най говорять хоч на Японській, але в Україні - одна державна УКРАЇНСЬКА мова !

Відповідь від: 04 Вересня 2009, 00:16:01
І ніякої "демократії" на західний взірець - вона нам не підходить.
А шо нам підходить ? Голодомор і концлагера ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі в НАТО.
« Прочитано #118 : 04 Вересня 2009, 00:27:22 »

Раз ви релігійна людина, чого в вас підпис цар і священник (не важливо чи це було 2 роки тому чи тепер) ? Хіба це не гріх називати себе ЦАРЕМ ?
У харизматів (де я заблукав у свій час, будучи номінально православним) так тлумачаться слова апостола Петра: "Ви - священство царське"

Важливо, які він принципи сповідує, а сповідує він далеко не патріотичні принципи, бо Російська мова для нього 2-га державна, УПА - нацики паршиві, а з українських традицій йому головне бухнути нормально ! Вам пане впринципі десь там в Тріполі і все одно ! Там ж є нафта і Каддафі, а я тут не хочу, щоб в Україні говорили Російською (тим більше шо Українська одна з наймилозвучніших у світі) і не визнавали людей, які віддали життя за цю державу, бо в мене є одна мова - УКРАЇНСЬКА !
А з Януковича я ікону не роблю. Проте в його програмі є пункт, що переважає всі решта, - "НАТО - НІ!"
Записаний
When doctors differ who is to decide?

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

На порозі в НАТО.
« Прочитано #119 : 04 Вересня 2009, 00:36:46 »

"НАТО - НІ!"
НАТО - ТАК !  :)
Відповідь від: 04 Вересня 2009, 00:31:16
doktor-maks, Ви підтримуєте те, що Росія прямо втручається в українські внутрішні справи і нагло плює в лице українців ?
« Останнє редагування: 04 Вересня 2009, 00:50:31 від BanderiveC »
Записаний
Experientia est optima magistra...