Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Обережно, розвод ДАІ.  (Прочитано 14151 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Обережно, розвод ДАІ.
« : 31 Березня 2012, 18:05:37 »

Коментарі пишемо конкретні і суто по темі, а не ганяємо понти хто, коли і в який спосіб "забив" на працівників ДАІ, закон і всіх оточуючих загалом.

Гадаю варто почати нову тему про розводи ДАІ, іх види і як діяти простому автомобілісту щоб захистити себе і свій гаманець.
Ні для кого не секрет те, що основною задачею організованої злочинної групи яка офіційно називається Державтоінспекція - ДАІ і її підрозділів у всіх регіонах України є не забезпечення ПДР, безпеки і т.д. як записано в законах, наказах і інших нормативно правових актах а незаконний збір коштів у вигляді хабарів отриманих від водіїв, від кришування бізнесу, і т.д. і передача їх наверх по вертикалі. Фіксація порушень ПДР, складання протоколів, забезпечення безпеки дорожнього руху, і інші благі цілі роботи ДАІ залишаються на папері. Кожен підрозділ ДАІ фактично повинен здати план за певний період. План протоколів та план грошей. Попитайте знайомих, пошукайте в неті  - підтверджень багато. Тобто гаєць, вийшовши на дорогу ззнає наперед скільки порушників він виявить. За 8 годин зміни він повинен здати 10-15 протоколів. Виникає питання, - а якщо за цей час ніхто не буде порушувати ПДР, тобто порушників небуде? Як сказав знайомий гаєць - це нікого не цікавить план мусиш виконати. Іншими словами невинного зробити винним.
Аргументовуючи вищенаведене наведу декілька прикладів, і, гадаю форумчани доповнять.

1. РОЗВОД НА ПОРУШЕННЯ ШВИДКІСНОГО РЕЖИМУ.
Недавно їду бусом з двома друзями в Чернівці. Година так 7-8 ранку. Якраз пора гайцям косити капусту. Проїхавши пост в Снятині і декілька сіл Чернівецької області стостерігаємо інтенсивне блимання фарами зустрічного транспорту. Ага, десь пасуться гаїшники. Тут раз за разом починає спрацьовувати радар-детектор нагадуючи що вони не сплять. Дорога на цій ділянці пряма, А збільшення  інтенсивності пікання радара-детектора  вказує що ось-ось наведеть фару і на нас. Швидкість тримаю 76-79. Раптом при виїзді з села по інтенсивності пікання радара зрозумів, що ловлять мене. І дійсно, за поворотом, за кущами, сховавшись неначе щурі стоять два гайці коло патрільної машини і один мене зупиняє. Підійшов, приклав руку до кашкета, промурчав щось, і показує мені фен на екрані якого блимає "84". Наш діалог був приблизно таким-
Гаєць - Добрий ранок інспектор бла-бла-бла-бла
Я       - Доборий ранок, чим можу вам допомогти, чому ви мене спинили?
Гаєць - Ви перевищили швидкість в населеному пункті, ось показує радар  "Беркут" 84, Ваша швидкість.
Я       - А з показів цього приладу видно, що це саме моя швидкість?
Гаєць - Ну, я наводив на вас, бус великий, і пристрій показав вашу швидкість.
Я       - Наведу вам три аргументи щодо моєї невинуватості -\
           1. Коли ви мене зупинили зворотній відлік часу на табло під швидкість показував півтори хвилини, тоді, як я зупинився і пи 
              показали мені дані фена максимум за секунд 30 після того як спрацював мій радар-детектор.
           2. Ваш фен, тобто радар "Беркут" функції фото - кіно - відеозйомки немає, а тому відповідно до ст.251 КУпАП його покази 
              доказом не будуть.
           3. В мене в басі сидять два свідка які підуть на суд та підтвердять що я не перевищував швидкість.
Після цього гаєць претензій до мене не висував.
Вся справа в тому, що я дійсно не їхав швидше 79 км за год. Спідометер в мене вмонтований в тахограф, і відкалібрований у Львові. Тобто похибки на ньому немає, про що маю сертифікат. Отже цей пі....с свідомо хотів безпідставно зробити мене порушником.  І як після цього ставитись до них?
Гаєць розраховує на те, що в машині водія непрацює спідометр або його підсвітка, водій не слідкував за швидкістю свого авто, або невпевнений в точності його показів.
Як захищатись. ЯКЩО ви дійсно не порушували швидкісного режиму Вивчіть ст. 251 КУпАП  - доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які дані, що встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративној відповідальності, та показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху. Люди які їдуть з вами в авто,що би не казав гаєць, є свідками і їхні покази будуть важливим аргументом на суді. Позовну заяву скласти неважко самому. В неті є багато зразків, і на цьому сайті також.

2. РОЗВОД НА ПЯНКУ.
Їду в машині з кумом та його товаришем Віталієм. Машина товариша - старенький Орел кадет. За кермом Віталік. Їдемо зі сторони Добрівлян в Калуш. Всі тверезі. Кажу так, бо ми троє цілий день були на автосервісі в Новиці, і ніхто нічого не пив. На перехресті з обїзною дорогою бачимо франківський пасат і три гайдони коло нього. Пиняють всіх підряд. Ну, все, думаю, ми їдемо з села значить нас точно зупинять. Так і є. Пиняє нас чудо. Підходить - ні добоидень, ні надобраніч, зразу пхає Віталіку під ніс якись брелок і каже дихніть. Звичайно всі обурені наглістю цього гайця, але трохи поспішаєм, і щоб швидше розїхатись кажу Віталіку мовляв, - дихни і їдем. Я ке ж було здивування, коли брелок показав 0,23 проміле. Тут вже ми не витримали.
Гаєць розраховує на те , що водій недавно вживав алкогольні напої, і сумнівається в тому чи чути від нього. Наприклад випиши вчора півлітри пива водій думатиме, що від нього ще чути алкоголем. Цю думку і підтвердить лівий алкотестер.
ЯК захищатись Покази будь-якого алкотестера в руках гайдона НЕ Є ДОКАЗОМ вашого спяніння. Тільки медосвідування обовязково в медичній установі може підтвердити факт наявності-відсутності спяніння і дані якого будуть доказом. Тому дихати в алкотестер гайдона чи не дихати вирішувати вам. Ви можете і відмовитись, проте відмовлятись від медосвідування неварто - це автоматично протокол і великий штраф. Навпаки, якщо ви НЕ ВЖИВАЛИ алкогольних напоїв і алкотестер показав більше 0,2 проміле скажіть гайцю, що невизнаєте показів цього тестера і запропонуйте пройти медосвідування в лікарні. Памятайте, що алкотестер, який пхає вам під ніс гайдон повинен бути сертифікований в Україні та перевірений наприклад в центрі стандартизації, метрології та сертифікації з підтверджуючими документами.

Відповідь від: 31 Березня 2012, 17:58:49
Пропоную форумчанам викладати свої приклади розводу даї, та способи вберегтись.
Відповідь від: 31 Березня 2012, 18:00:18
Хочу додати, що працівник ДАІ це не друг, і товариш. Гарно колись писало на пості в Підгірках - "Пост надання допомоги учасникам дорожнього руху" Хотілось дописати  - "виключно з полегшення гаманців".
Зрозумійте Даішник - це підлий і підступний ворог народу №1. Він прийшов в органи, склав присягу на вірність народу України, а насправді що робить. :ganba
« Останнє редагування: 06 Квітня 2012, 08:34:46 від syddia »
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #1 : 04 Квітня 2012, 11:42:02 »

Щодо тверезого водіння.
Гаєць розраховує на те , що водій недавно вживав алкогольні напої, і сумнівається в тому чи чути від нього. Наприклад випиши вчора півлітри пива водій думатиме, що від нього ще чути алкоголем. Цю думку і підтвердить лівий алкотестер.
  Дійсно, в ситуації розводу на стан сп'яніння не варто в протоколі згадувати за будь-яку випивку будь-то вчора чи позавчора, бо судом це буде розцінено як визнання того, що ви керували в стані алкогольного сп'яніння.
  Якщо ви впевнені у своїй тверезості, то спершу попросіть інспектора назвати наявні у вас на його думку зовнішні ознаки алкогольного сп'яніння: різкий запах алкоголю з рота, розлади мовлення, почервоніння шкіри, порушена координація рухів і т.п. А вже потім проходьте тест на сертифікованому приладі типу "ДРАГЕР" або ін., але аж ніяк не на брілках, які можна на аукро купити за 50 грн. Якщо не згідні з показами приладу, то вимагайте проведення медогляду з метою виявлення стану сп'яніння у медичному закладі, або ж одразу просіться в медзаклад. В жодному разі не відмовляйтесь від будь-якого проходження огляду на стан сп'яніння, бо це прирівнюється до керування в стані сп'яніння і підпадає під кваліфікацію тієї ж ст. 130 КУпАП. Це колись відмова каралась слабше і за іншою статтею.
  Якщо ви відмовитесь від проходження огляду на стан сп'яніння, а потім самі поїдете в медичний заклад і "купите" чи може і цілком законно отримаєте довідку про свою тверезість, то це до уваги братись не буде.

  Тепер опишу свою ситуацію про безпричинну зупинку.
  На вихідних їхав на Рожнятівщину і там мене зупинив інспектор ДАІ, з вигляду і судячи по машині, обласного значення. Перевірив документи, розпитався за надійність моєї машини і де я беру до неї Б/У запчастини, взяв номер потрібного йому шроту тай попрощався зі мною. Оскільки я привик з даїшниками на рога не лізти, то відповідно я не прискіпувася до нього щодо причини зупинки. Та от тепер сиджу і мучуся чи не може такого бути, що інспектор ДАІ подивився мої документи, запам'ятав потрібну йому інформацію, а потім сам від фонаря складе на мене протокольчик за якесь незначне порушення ПДР і запише, що я відмовився від підпису + вкаже 2 лівих свідків.  :unknow Звичайно мені потім то не складе проблем оскаржити і скасувати постанову про притягнення до адмінвідповідальності у судовому порядку, але ж кому треба такого зайвого геморою... :(
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #2 : 04 Квітня 2012, 14:48:42 »

Та от тепер сиджу і мучуся чи не може такого бути, що інспектор ДАІ подивився мої документи, запам'ятав потрібну йому інформацію, а потім сам від фонаря складе на мене протокольчик за якесь незначне порушення ПДР і запише, що я відмовився від підпису + вкаже 2 лівих свідків.
Та ну... Це б уже був повний дибілізм та край нахабності і вседозволеності... Хоча в нас все можливо...
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #3 : 04 Квітня 2012, 16:06:20 »

ніколи не підписую протоколи
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш
Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #4 : 04 Квітня 2012, 20:47:29 »

мій автомобіль дАЇ не пиняє ;) пацани порішали  :drink
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #5 : 04 Квітня 2012, 21:31:14 »

Завжди рішаю на дорозі останній раз -потрійний обгін,перетин суцільноі лініі,перевщення  швидкості на 90 км, :=)якспинили немогли говорити ,почали заікатись від кількості порушень зараз :=). :oНа сільській дорозі Львів -Ужгород. :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #6 : 04 Квітня 2012, 23:45:19 »

ніколи не сплачую штрафи , не cплачую і все.
« Останнє редагування: 05 Квітня 2012, 01:43:58 від Гикач »
Записаний

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:04:55

    Звідки: Калуш
Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #7 : 05 Квітня 2012, 07:49:51 »

в 90% їжджу по правилам. тому проблем нема.
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #8 : 05 Квітня 2012, 18:35:05 »

Додам тільки одне - ПОКИ ЩО. Я створив тему для того, щоб навести деякі приклади того як ДАІ робить винними невинних, щоб виконати план, чи набити кишені. А також для того щоб інші форумчани наводили такі приклади. За це отримав коло пяти плюсів до карми. Значить мою інфу вважають корисною. Дякую. А от пости типу "я їзджу по правилах", чи "я ніколи не плачу штрафи" гадаю є флудом. Не пишіть лишнє.
Перш за все в даний час коли ціла структура ДАІ фактично є злочинною бандою в формі - вовком в овечій шкурі, водій повинен вміти постояти за себе, щоб зберегти гаманець, посвідчення водія, авто і нерви самостійно.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #9 : 06 Квітня 2012, 08:41:11 »

Підтримую автора теми, тому у першому повідомленні додав прохання писати суто по темі!!! Попередні повідомлення залишу тут для наочності "законослухняності" деяких форумців. Але в подальшому подібного роду дописи переміщатиму в іншу тему або у смітник.
Записаний

kangookangoo

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    06 Лютого 2013, 20:04:53

    Звідки: Івано-Франківська обл.
Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #10 : 03 Лютого 2013, 09:58:49 »

Доброго дня, хочу також додати, про розвод наглюків))) Мене 01.02.2013р, в ценрі Калуша зупинили гаїшники на пасаті, я як правило зупинився, з авто не виходжу...сиджу чикаю..........(4 хв)....., тут до мене підходить той гайїшник, інакше про нього не скажеш, типу представився....ваші документи на авто (тех паспорт), я неможу в сумочці найти документи, через те що вони мене 10 хв, назад зупиняли, нічого не сказали та відпустили, і я документи переставив в другу кишеньку, тут він починає мене грузити,

гаїшник - що? нема дукументів, машину на штраф майданчик забираємо...
я - є документи.....предявляю...
гаїшник - щось у вас у машині пивом чути

(пива в загалі не чуте, розводить)

я - неможе бути
гаїшник - а ну дихніть мені в лице,
я - дихнув
гаїшник - ще раз, щось не то
я - дихнув
гаїшник - а ну дихніть в цю штуку
я -  дихнув

(нагадую, я взагалі нічого не пив)
і тут починається оброблятися на цьому брюлку інформація, та показує 1.00 проміля, на мою думку це треба бути мертвяком, (але я тверезий 1000000%), він починає говорити, щоб я вийшов з машини та йшов дмухати в драгер, я відмовляюсь, що нікуди не піду, тому що я не пив, він починає відкривати машину, та примушує мене вийти, я відмовляюсь, та кажу що не піду, а тільки поїду на експертизу, та зачиняю двері, притискаючи його  руку.... . Я замічаю що він вже кипить, говорить мені ще раз вийти, я відмовляюсь, і тут прикол, він для того щоб віддати мені докумети, кидає їх мені просто у вікно в машину, вони розлетілись по всій машині)))))))))))) та іде не прощаючись зі мною.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #11 : 03 Лютого 2013, 10:21:21 »

Треба було записати ще його номер  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


kangookangoo

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    06 Лютого 2013, 20:04:53

    Звідки: Івано-Франківська обл.
Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #12 : 06 Лютого 2013, 20:04:53 »

Треба було, поросто я такий був шокований, і він швидко тікав, що мені вилитіло з голови, но лице я його запамята)))) :frend
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #13 : 07 Лютого 2013, 01:59:04 »

він для того щоб віддати мені докумети, кидає їх мені просто у вікно в машину, вони розлетілись по всій машині)))))))))))) та іде не прощаючись зі мною.
Оце справжнє лице організма, що присягав на вірність народу України

Цікава тема http://roadcontrol.org.ua/node/1704
« Останнє редагування: 07 Лютого 2013, 02:22:02 від Hawaets »
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #14 : 22 Березня 2013, 08:15:20 »

Підстава з участь ДАІ в Сімферополі. Жесть  :(
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=F410ZQIOOFc" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=F410ZQIOOFc</a>    - ч.1

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=HgPGP6ZazXI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=HgPGP6ZazXI</a>     - ч.2

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=JIsAtCKFw7Y" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=JIsAtCKFw7Y</a>      - ч.3
« Останнє редагування: 22 Березня 2013, 09:16:19 від yurko »
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #15 : 22 Березня 2013, 22:33:27 »

Коли ми були в Криму нам місцеві розповідали про такі "штучки" для не місцевих. І не поборешся проти них - все "криється"\кришується регіоналами. Це ще добре, що ці журналісти так легко відбулися.
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #16 : 28 Березня 2013, 12:35:23 »

Оце вам результат. Гайдони вже з своїми свідками - шпаною стоять. Міліція працює з бандитами, хоча то одне і те ж. Брати автомати і йти лікувати суспільство.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Обережно, розвод ДАІ.
« Прочитано #17 : 25 Листопада 2013, 02:00:08 »

Як ДАЇ уганяє машини із штрафмайданчиків (обережно - ненормативна лексика проскакує):
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=9TNJ_oaqHIA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=9TNJ_oaqHIA</a> Жесть мундира - люди у формі крадуть машини.
Записаний