Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Новини виключно міста Калуша  (Прочитано 563794 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #100 : 24 Березня 2010, 07:08:43 »


 Сьогодні зранку,о 6-ій годині,перша група калуських учнів,поїхала до АРТЕКУ.Урядом було виділено 160 путівок,згідно програми екологічної ситуації міста і району.Це тільки перша партія путівок.Вартість однієї-8 000 грн.,соціальної-4 000 грн.Місцева влада,має надію,що це не будуть останні путівки саме до АРТЕКУ.Загалом,право на оздоровлення ,мають усі учні місцевих шкіл,а також Кропивника і Сівки-Калуської.Відбір дітей,як на мене,проведений цілком чесно.Як дальше буде-не знаю.Мені пощастило,бо до списку потрапила і моя старша дочка.Можу запевнити,що я й не знала,і не вірила,що таке станеться.У понеділок,в обідню пору зателефонували зі школи,і запитали чи я погоджуюся із даною поїздкою.Звичайно відповідь була позитивною,в першу чергу для дочки.Трішки все було зроблено "гальопово",бо за день треба було зібрати дитину у поїздку на 21 день.А тим більше дочку-підлітка.І якщо путівка "на халяву",то без чималих витрат не обійшлося.Правда не обійшлося і без прикрощів-окремі батьки мені уже телефонували,і питали скільки я заплатила,щоб АНЯ поїхала у АРТЕК :(...
 З міських шкіл відправлено 140 дітей,і 20 із районних.Цікаво те,що саме районна влада,не надала керівника,для супроводження дітей до Криму :=) Вийшло 8 керівників груп на 160 дітей.Біля третьої школи,учнів розприділили по групах,і розсадили по автобусах.Плюс місцевій владі,за забезпечення дітей зошитами і ручками,а також мінералкою,і централізований збір медичних оглядів і довідок про склад сім"ї.Так що,якщо хтось не має прописки,буде накладно відправити дитину до табору.Перед від"їздом,дітей благословив і окропив свяченою водою отець Ігор Пришляк.Супровід до Львова -нашими "доблесними даїшниками" ;) Зі Львова,учні їхатимуть поїздом Львів-Сімферополь.З Сімферополя до АРТЕКУ-артеківським автобусом.
 
 Цікаво,як 8 керівників,дадуть собі раду із 140-ка "своїми" і 20-ма "чужими" учнями? :unknow
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

travolta

  • Початківець
  • *
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    30 Січня 2011, 18:52:36

    Звідки: калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #101 : 26 Квітня 2010, 23:15:29 »

сьогодні почали здирати асвальт з С Бандери - ніби планують робити людський ремонт тієї дороги
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #102 : 27 Квітня 2010, 06:47:04 »

угу але якийсь цікавий у них початок. Почали здирати попри бордюри з права і з ліва? :duvno і як показує досвід здерти здеруть та не відомо коли закатають.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #103 : 30 Квітня 2010, 22:24:43 »

До виїзду на відпочинок-оздоровлення в "Артек" готується третя група дітей - близько 128 чол.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #104 : 01 Травня 2010, 00:47:20 »

А вот компания "Горал", закупавшая в срочном порядке маски, в отличие от других фирм, широко известна на рынке и в среде чиновников от медицины.
 Там де ходять такі суми державних коштів і подумати інакше неможливо. Гарне гасло чудово експлуатується - свій до свого по державне (тобто наше). Міняються буває з часом (від виборів до виборів)тільки свої, а підхід до деребану незмінний, у відмінності від стану економіки - стабільний. Калуш не виключення. Калуш, щоб хоть щось отримувати з держбюджету мусить враховувати реалії системи.  :frend
Відповідь від: 01 Травня 2010, 00:46:20
Для забезпечення медичних закладів, що здійснюють медичне обслуговування населення, яке проживає в зоні надзвичайної екологічної ситуації, медобладнання провідних компаній світу на загальну суму близько 17 млн. грн. доставила вантажними автомашинами до Калуської центральної районної лікарні (ЦРЛ) київська фірма «Горал». Саме з цією фірмою після того, як уряд своїм розпорядженням передбачив виділення коштів для реалізації заходів, визначених вищезгаданим указом Президента, Міністерство охорони здоров’я України уклало угоду про постачання в регіон, визнаний зоною надзвичайної екологічної ситуації, необхідного переліку медичного обладнання та медикаментів.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #105 : 03 Травня 2010, 09:21:04 »

Вчора 2.05 у ресторані "Дзеркальний" відбувся поетичний слем. Він був вже третім за рахунком але першим у "Дзеркальному". Участь у поетичних змаганнях взяли 7 учасників з Калуша, Івано-Франківська та Надвірної. Конкурс проходив у 3 етапи. У кожному конкурсанти читали свої вірші, а присутні слухачі (їх було досить багато) голосували за поета, чиї вірші їм найбільше сподобалися. Ведучою та організатором слему була наша форумчанка Ярана.


Переможцем слему стала Надія Бур. З її віршами калушани мали змогу познайомитися на сторінках газети "Дзвони Підгір'я". (на фото вона праворуч)


    Наша форумчанка Сонечко Я читала вірші у компанії своєї чудової донечки Даринки. І вірші і Даринка були сприйняті слухачами "на ура". Особливо потішила пібліку Даринка виконанням у стилі казахських акинів пісеньки "Про ведмедя".

За результатами голосування обидва Сонеча посіли почесну третю сходинку і дуже полюбилися слухачам. Тому наступного слему всі будуть чекати на їхні виступи  ;)

Фото на пам'ять після конкурсу



« Останнє редагування: 03 Травня 2010, 09:57:38 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #106 : 04 Травня 2010, 18:40:25 »

Здійснювався напад на “Лукор” в Калуші! Відбили...

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=rU4q4gOQmu0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=rU4q4gOQmu0</a>

Терористичний акт на одному з обєктів хімічної промисловості . Бандити захопили кількох заручників та висунули ряд вимог до органів державної влади. У разі їх невиконання погрожують вчиненням насильницьких дій. Саме за таким сценарієм на Прикарпатті відбулися антитерористичні навчання. Їх організувала Служба Безпеки України. Головне завдання – знешкодити злочинців та визволити заручників. Метою подібних заходів є вдосконалення координації дій усіх органів державної влади та правоохоронних органів області, включених до державної антитерористичної системи. У рамках проведення антитерористичної операції усі учасники навчань, а це співробітники обласного УСБУ, працівники міліції, МНС, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування успішно справились з завданням. Терористів було знешкоджено,заручників звільнено.
 ;)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #107 : 04 Травня 2010, 20:49:54 »

А ще колись був напад "терористів" на міську раду. Міський голова його теж успішно відбив...  :=)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #108 : 04 Травня 2010, 20:57:08 »

то все колись натою пугали,тепер террористами :)
вдосконалювали би своі координації дій ігрою в контер-страйк,наприклад :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #109 : 05 Травня 2010, 14:16:35 »

Супровід до Львова -нашими "доблесними даїшниками"
Які провели лише за с.Довгий Войнилів до межі з Львівською обл.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #110 : 06 Травня 2010, 19:31:19 »

ну що - наче накрили асфальтом той кусень дороги С.Бандери - та то,  :censore - знаю, що буває від неякісної суміші потім виникають "гармошки" на дорозі - а тут - то "гармошка" вже є - накрили прямо "гармошкою", так мало того - ще й з ямкою - поки що лише одну бачила  :hot
отакий в нас - ремонт доріг
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #111 : 06 Травня 2010, 22:33:30 »

угу і люк торчить посеред дороги. але в нашій країні актуальний вислів . добре що так зробили.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #112 : 06 Травня 2010, 23:52:26 »

конкретніше можна???
так би мовити "в лицах" - хто наразі прийматиме оті роботи???

А замовник? Міська рада?
Міська рада - це, нагадаю, колегіальний орган, 51 чоловік. З цих 51 чоловік лише один - міський голова - укладає і підписує від її імені угоди. І, відповідно, акти виконаних робіт. Це у випадку, якщо міська рада - замовник. Тут же замовником є або ВКБ або УЖКГ.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #113 : 06 Травня 2010, 23:56:24 »

Gorec а хто і як контролює якість виконаних робіт  - нехай на тих же дорогах - хто "приймає" ті роботи???
  ЯЯ вдячний за повернення. Якщо ви йдете на базар і купуєте товари то хто контролює якість купленого?
 Хто платить гроші той і повинен контролювати. Тим більше кошти не свої. Головним розрорядником коштами громади  є міський голова. На мою думку він повинен організовувати роботу так, (через механізм звіту -контролю за підлеглими) щоб жодна копійка не була марно витрачена, закопана в землю.  :bouquet: :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #114 : 06 Травня 2010, 23:59:45 »

З цих 51 чоловік лише один - міський голова - укладає і підписує від її імені угоди. І, відповідно, акти виконаних робіт. Це у випадку, якщо міська рада - замовник.
Я лише запитала :) я пам♥ятаю, що це колегіальний орган і і хто підписує угоди від імені міської ради :)
Тут же замовником є або ВКБ або УЖКГ.
лдякую за вілповідь - саме це я запитувала :)  ;)
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #115 : 07 Травня 2010, 00:08:39 »

Тут же замовником є або ВКБ або УЖКГ.
 Ну і що хто є замовником? Що голова не контролює господарські процеси в місті? 
Відповідальний за господарське життя міста виключно голова міста.
Раз до тепер ніхто не звільнений, а недоліки не ліквідовуються то значить голова не може, або не хоче, або не зацікавлений, або не вміє використовувати надані йому громадою, передбачені у ст. 42 закону про місцеве самоврядування, повноваження. 
« Останнє редагування: 07 Травня 2010, 00:47:38 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #116 : 07 Травня 2010, 08:27:39 »

Особисто я тішуся, що хоч закінчили роботи, бо вже автобуси попід мої вікна не літають. А навпроти тих вікон посередині дороги якраз люк але не виступаючий а втоплений. То мусів я засипати його хоч трохи землею і камінням з саду, бо вже майже хата валилася від тих землетрусів. Кожен другий автобус ніби навмисно влітав у ту ямку  :fool
Тре буде забетонувати і буду мати спокій  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #117 : 07 Травня 2010, 13:04:03 »

Тре буде забетонувати і буду мати спокій
Так, краще самому зробити.

Зате:
А от мер не розгубив авторитету.
Скоріше наші авто колеса розгублять, ніж мер свій авторитет  :=)


Або мер дійсно добрий, або опозиція не досить добре пропаганду в маси несе.
Або маси на мають коли слухати опозиційну пропаганду, бетонуючи люки...  :)
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #118 : 07 Травня 2010, 14:51:57 »

Як на мене-кращого мера в Калуші не було за весь період існування.Роботи зроблено більше,ніж всіма  попередниками разом.Те що не дає більшості депутатам красти-це йому плюс.А щоб зовсім не крали-то такого не буде. Ями в місті він також сам засипати не буде(вже "один" тушив пожежу в Криму... здається).А перш ніж критикувати,спробуйте покерувати хоча б не великим колективом і побачите що таке українська натура.не дарма  кажуть-"Де два українця-там три гетьмана".От трошки б нашому меру жосткості і було б супер.Так як "рулить" наш нишішній президент Янік.Робить своє діло і йому наплювати що про нього говорять...Проти влади не попреш :( А незадоволені були,є,і будуть завжди.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #119 : 07 Травня 2010, 15:07:33 »

Те що не дає більшості депутатам красти-це йому плюс
 Я от ще раз запитую, - який механізм кражі є у депутатів?
 що вони взагалі мають красти?
 якщо крадуть, то як і хто?
І які конкретні такі заходи робить мер, щоб депутати не крали? 
 
Якщо не дасте конкретних відповідей то вимушений Вас вважати голослівним.
.Роботи зроблено більше,ніж всіма  попередниками разом
 Та попередників то було : - Cушко,Сушко,Різник,Сушко, Насалик.  Маловато є варіантів для порівняння.
Янік.Робить своє діло і йому наплювати що про нього говорять.
 От і погано що Яник робить своє діло, а потрібно робити державне.  Певно в Калуші теж є велика спокуса робити своє діло.
А перш ніж критикувати,спробуйте покерувати хоча б не великим колективом
 Думаю такий досвід є і в не одного форумця.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»