Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 26 днів

Автор Тема: Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)  (Прочитано 408444 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #160 : 10 Березня 2011, 22:14:37 »

  Справа в тому ,ви бачили ту червону кухню,що в них стоїть?То консультантка казала ,що її ціна 10 000,моя ж по розмірам майже в два рази менша,а вийшло по ціні майже так,підприємця питаю,чому так,а він каже ,то стара ціна тієї кухні -зараз їїціна 14-15 тис,але це вже було після завдатку,тобто дороги назад уже не було.Ціну спочатку вони свідомо занижують,чим вводять в оману клієнтів.
Записаний

Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #161 : 10 Березня 2011, 22:23:05 »

Справа в тому ,ви бачили ту червону кухню,що в них стоїть?То консультантка казала ,що її ціна 10 000,моя ж по розмірам майже в два рази менша,а вийшло по ціні майже так,підприємця питаю,чому так,а він каже ,то стара ціна тієї кухні -зараз їїціна 14-15 тис,але це вже було після завдатку,тобто дороги назад уже не було.Ціну спочатку вони свідомо занижують,чим вводять в оману клієнтів.

Багато залежить від плити з якої роблять дверцята. Є прості і лаковані. Так от з лакованими ціна майже в два рази вища. Тоді коли я заказував там ще червоної кухні не було. Там якась зелена стояла, точно вже не пам'ятаю. Я заміряв з точністю до 5-10 см, тому з ціною проблем у мене ніяких не було. Мабуть Вам потрібно було теж приблизно заміряти, тому що та кухня що в них стояла могла здатись Вам більшою.
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #162 : 10 Березня 2011, 22:31:52 »

а в кухні, де постійно попадає вода, плита здувається практично зразу
То було один раз,що вода попала ,бо чоловік окожушкою шланги обмотав і більше не капає на плиту.Але де ви таке бачили,щоб для кухні використовували такі матеріали,раз накапало - і по меблях.В них в рекламному буклетик вказується  -якісна плита ДСП та МДФ.

Відповідь від: 10 Березня 2011, 22:26:56
Багато залежить від плити з якої роблять дверцята. Є прості і лаковані. Так от з лакованими ціна майже в два рази вища. Тоді коли я заказував там ще червоної кухні не було. Там якась зелена стояла, точно вже не пам'ятаю. Я заміряв з точністю до 5-10 см, тому з ціною проблем у мене ніяких не було. Мабуть Вам потрібно було теж приблизно заміряти, тому що та кухня що в них стояла могла здатись Вам більшою.
Лакована там стоїть і лаковану заказували,по розмірам вони зразу не рахують вам.Колись,як вони самі розказували ,рахували зразу по розмірам,а зараз ні,не вигідно їм.На місці ж можна "накрутити".Оце і є їхня недобросовісність.
Записаний

Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #163 : 10 Березня 2011, 22:34:42 »

Колись,як вони самі розказували ,рахували зразу по розмірам,а зараз ні,не вигідно їм.На місці ж можна "накрутити".Оце і є їхня недобросовісність.

Тоді все ясно, коло я замовляв то рахували при мені, навіть передзвонювала до майстра уточняла деякі деталі. Коли ви замовляли? На початку 2010 такого ще не було.

Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #164 : 10 Березня 2011, 22:37:51 »

А як це так ,що фірма не має власної печатки?Мій чоловік колись був дрібним підприємцем,торгував на базарі,і то в нього була печатка,а тут фірма зі стажем близько 5 років .
 
Записаний

Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #165 : 10 Березня 2011, 22:50:08 »

А як це так ,що фірма не має власної печатки?Мій чоловік колись був дрібним підприємцем,торгував на базарі,і то в нього була печатка,а тут фірма зі стажем близько 5 років .

Якось над цим не задумувався навіть. Завжди давав завдаток не вимагаючи ніякої квитанції, бо знав що вони там не перший день сидять і в разі чого їх можна було б знайти. Я просто брав того хлопчини номер тел. і час від часу надзвонював, цікавився як там моє замовлення.
Думаю якщо схочуть розвести то печатка тут не поможе.
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #166 : 10 Березня 2011, 22:51:48 »

скажу так.... необхідно самому чітко усвідомлювати, яким повинен бути кінцевий результат.
тобто, більш-менш орієнтуватись.  і зайняти відразу рішучу впевнену позицію. і відразу ж обумовити ціну. і зауважити увагу продавця, що ціну фіксуємо. і крапка. а квітанцію на аванс обовязково вимагати. немає печатки? коли буде? добре, зустрінемось тоді-то, тоді-то. і памятати, що саме попит диктує пропозицію, а виробників корпусних меблів в нашому регіоні більш ніж достатньо.

слабинку дали. та с ким не буває. хоча, прикро...
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #167 : 10 Березня 2011, 23:00:27 »

А як це так ,що фірма не має власної печатки?
Підприємець має право працювати без печатки. Просто на чеку має так і писати - без печатки.
Думаю якщо схочуть розвести то печатка тут не поможе.
Це так.
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #168 : 10 Березня 2011, 23:07:12 »

Дуже часто в інтернеті попадаються на очі так звані "чорні списки" ,ну і подумала,що не завадило і тут на форумі  мати такий чорний список.Погодьтеся,краще мати хоч якусь інформацію,а там собі думай.Таких неблагонадійних і недобросовісних фірм в наш час розвелося дуже багато.Там турфірма когось кинула,там  з вікнами  проблема,там банк вас кинув.Діліться  інформацією,не будуть інші  на таке попадатися.
 
Відповідь від: 10 Березня 2011, 23:02:48
виробників корпусних меблів в нашому регіоні більш ніж достатньо
Щось не могла найти інформаціі про таких.А тут купилась на гарно оформлений буклетик.Це вже потім дізналась пр нормальну одну більш-менш,але вже було пізно.
Записаний

Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #169 : 10 Березня 2011, 23:09:32 »

Дуже часто в інтернеті попадаються на очі так звані "чорні списки" ,ну і подумала,що не завадило і тут на форумі  мати такий чорний список.Погодьтеся,краще мати хоч якусь інформацію,а там собі думай.Таких неблагонадійних і недобросовісних фірм в наш час розвелося дуже багато.Там турфірма когось кинула,там  з вікнами  проблема,там банк вас кинув.Діліться  інформацією,не будуть інші  на таке попадатися.

Як би це сумно не звучало, но в більшість проблем винуватий сам клієнт.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #170 : 10 Березня 2011, 23:11:26 »

о ти May зажди така як пишешь :)
я сам в сахарі якось шафу купе замовляв, і ота чорненька (файна дівчина)
так мені мозги запудрила що я ледь 90 процентів завдаток не заплатив :)
я навідь не звернув сильної уваги шо вона дюйми з сантиметрами путає :=)
добре що п"яте(шосте) чуство включилось, і я роскланявшись, ніжно пообіцявши зайти знову, ретіровався :)
обійшовши три - чотири крапки, - знайшов то шо мені треба.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #171 : 10 Березня 2011, 23:19:15 »

скажу так.... необхідно самому чітко усвідомлювати, яким повинен бути кінцевий результат.
тобто, більш-менш орієнтуватись.  і зайняти відразу рішучу впевнену позицію. і відразу ж обумовити ціну. і зауважити увагу продавця, що ціну фіксуємо. і крапка. а квітанцію на аванс обовязково вимагати. немає печатки? коли буде? добре, зустрінемось тоді-то, тоді-то. і памятати, що саме попит диктує пропозицію
Треба бути добре підкованим у таких справах і треба добре вміти "грузити".
Відповідь від: 10 Березня 2011, 23:12:36
Як би це сумно не звучало, но в більшість проблем винуватий сам клієнт
Тобто,замовили ви товар чи послугу,заплатили, а потім виявляється,що воно зовсім не те або не тої якості,то скажіть будь-ласка,винен клієнт?
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #172 : 10 Березня 2011, 23:58:47 »

 sala-svetlana а може вони так собі працюють :)
треба було походити, в Калуші тих меблів на замовлення на кожному кроці
в мене такий прикольний випадок був в Львові :)
замовив я в одній кафешці суп гороховий з грінками,каву і шматок лімона в карамелі
поїв, підходить офіціант і видає рахунок - 200 грн,  :=)можна було заплатити й йти почухавшись
а ми сторгувались з ним на 28 грн :)
так вони працюють.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #173 : 11 Березня 2011, 00:03:12 »

Плита вздувается при попадании влаги в том случае, если не обработан край (некромкована), чего уже не позволяет себе приличная фирма. Если плита вздулась при попадании влаги на поверхность, то вас совсем нагло обманули и использовали плиту (не ламинированную, т.е. дешевую, покрытую бумагой) не предназначенную для производства кухонной мебели. А про меблевиков из Сахары давно ходят слухи, подтвержденные фактами, как о недобросовестных производителях.
Записаний

Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #174 : 11 Березня 2011, 00:07:08 »

Тобто,замовили ви товар чи послугу,заплатили, а потім виявляється,що воно зовсім не те або не тої якості,то скажіть будь-ласка,винен клієнт?

Раз Ви кажете, що виявилось на 40% дорожче, навіщо тоді заказувати? Мінімум, що ви повинні були зробити це піти в іншу кантору і запитатись скільки в них би коштувала така кухня.
Багато знаю випадків коли люди набирають на банк. Беруть кредити, договір не читають, а потім виходить що в усьому винний банк.
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #175 : 11 Березня 2011, 00:53:41 »

Дійсно ,проявила слабинку,погодилась вже на ту ціну,але якості  явно вона не відповідає,ось в чому суть!Набагато в мене дешевші меблі в залі стоять,діти розливали на них багато чого,але нічого не вздувається і не розклеюється.
Відповідь від: 11 Березня 2011, 00:34:22
Беруть кредити, договір не читають, а потім виходить що в усьому винний банк
Багато знаю випадків коли люди набирають на банк. Беруть кредити, договір не читають, а потім виходить що в усьому винний банк
Сама з банками не попадала,але скільки раз читала і чула ,що договора так хитромудро складені,що не кожен юрист може розкусити,а потім різні комісії випливають.
Брала в Платінумбанку кредит на  фотокамеру Canon   ,спиталася ,яка комісія,мені гарно розповіли що й до чого,комісія  всього 65 грн,як були готові всі папери,дивлюсь ,а там три види комісій в загальному на 245 грн.Не знала ,що в такому випадку робити,як відмовитись,бо всі папери були оформлені.Ну,звичайно ,я працівниці тій  пообурювалась,на що вона опустивши очі,лиш плечима познизувала,не знаючи що сказати.Так як через декілька днів їхала на море,то просто заплатила й все,сума ніби й незначна,але факт обману налице.
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #176 : 11 Березня 2011, 09:14:36 »

Розкажу і я страшилку про наші фірми.  :=)

Вирішив замінити на квартирі балконний блок на пластиковий. Обійшли з дружиною півміста в пошуках фірми. Порівнявши всіх зупинилися на фірмі "Ваше Нове Вікно" що навпроти жіночої консультації. Приємна дівчинка, досить компетентна, гарно все розказала, порахувала. Вийшов блок з монтажем 2100грн. але такяк це було наприкінці січня то ще й знижку пообіцяла в 100 грн. домовилися що їхній майстер-замірщик прийде через день і заміряє точні розміри за 20 гривень, оскільки я заміряв але з точністю до 2-5 см. Замірщик прийшов, виміряв на наступний день ми прийшли оплатити завдаток в розмірі 50% а точка закрита.  :unknow і так на наступний день і через день. Потім уже з сусіднього магазина нам повідомили № телефона власника, який виявився взагалі не з Калуша. Домовилися про зустріч через день.. Прийшли.... По специфікації наше вікно уже почало коштувати на 300 гривень дорожче.  :unknow
Власник пояснив що це корегування відносно замірів моїх і їхнього замірщика, але різниця в 2 см (по одному з кожної сторони) аж ніяк не може підняти ціну більш ніж на 10%, про що йому було повідомлено і поставлено перед фактом що в разі подорожчання вікна я буду звертатися в Відділ захисту прав споживачів у звязку з втратою свого часу через недобросовісні рекламу та конкуренцію. Щось мені здалося що він уже досить добре знайомий з цією структурою бо відразу погодився на 2000грн. так, як і було домовлено.
 Та це ще не всі граблі...
Оскільки ми з дружиною працюємо щодня з 8-00 до 18-30 крім вихідних то встановлювати вікно домовилися на суботу. Через 2 тижні, які вікно робилося і ще 3 дні (чекали суботи) сидимо ми з дружиною вдома і з самого ранку чекаємо монтажників з вікном адже в пятницю приємний дівочий голос по телефону попередив нас що завтра зранку бригада приїде встановлювати нам віконечко "в Европу"  ;). Також домомвилися з майстром по ремонтах щоб він після обіду прийшов утеплити стінку з віконечком. Отже ми сидимо і пєм каву, 9-00 - нема нікого. 10-00 - те ж саме. 11-30 - вже третя кава і майстер з ремонту на порозі. Дзвінок до дівчинки. Вона каже що поки що не виїхала бригада бо там в них щось з машиною, будуть трошечки пізніше. Добре, 5 кава. 13-00 дзвінок до дівчинки і знову слова що бригада скоро буде але вікно буде без внутрішнього підвіконника бо приїхав бракований (таке враження що приїхав 10 хвилин  назад і вони не бачили) "ну фиг с тобой золотая рыбка" хай буде, чекаєм.  Від 14-00 до 18-00 звязку з дівчинкою і власником немає. Майстер взяв свої чесно просиджені 150 грн і пішов додому. Я нарешті дозвонююся до дівчинки і чую слова "Та ви напевне прікалуєтеся з мене що вікна ще нема бо машина вже повернулася і всі пішли додому". Я згадав всіх її родичів до 7-го коліна і вона пообіцяла розібратися. В неділю дуже сильно вибачаючись пообіцяла що у вівторок будуть майстри. У вівторок уже теща була зранку вдома і не знаю що там з майстри були і як ставили але таке враження що через рік треба буде переробляти по новій то вікно.   :ignor

Так що будьте обережними з теперішніми "шарашкіними конторами".

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #177 : 11 Березня 2011, 11:33:57 »

Так що будьте обережними з теперішніми "шарашкіними конторами".
Таких треба обходити десятою дорогою.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #178 : 11 Березня 2011, 11:36:27 »

Таких треба обходити десятою дорогою.
ага, вивіску вони намалюють - шарашкіна контора "рога і копита" :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #179 : 11 Березня 2011, 11:38:18 »

Ну ті хто тут,вже будуть знати.
Записаний