Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Західно Українська Народна Республіка  (Прочитано 80387 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #180 : 27 Січня 2011, 11:38:28 »

свято место пусто нє бивает. на зміну одним бандитам прийдуть ішні - хоч свої, але нічим не кращі. ті ж податки, ті ж продажні судді і прокурори - нічо не зміниться.
От! :good
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #181 : 27 Січня 2011, 11:41:52 »

Сама мабуть розумієш яке то порівняння
Я не порівнюю,-  я приклади наводжу. І не кажу нікому тупо копіювати, кажу не боятися вчитися. В природі двох однакових листочків на дереві не знайдеш, а я закони природи не заперечую.
Відповідь від: 27 Січня 2011, 11:38:50
я був би за відділення
а хто вас питатиме? Ви член якоїсь громадської організації, що спільно шось захищає, ви член якоїсь партії, що хоче щось змінити? ні? то хто вас питатиме? І мене не питатимуть, і нікого не питатимуть.... складуться так карти - і буде так... А вони по всьому так і складаються....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #182 : 27 Січня 2011, 11:43:20 »

Я не порівнюю,-  я приклади наводжу
Ти наводиш приклад, який ніяким боком до нашої ситуації не підходить. Крім виховання і менталітету тобі вже тут писали про єдність нації.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #183 : 27 Січня 2011, 11:46:01 »

на зміну одним бандитам прийдуть ішні
ну це вже фаталізм.... якщо так думати, то нічого робити і не треба взагалі. От заробив на хавчик - поїв і дякуй Богу. Завтра якось буде. А в малій кімнаті легше контролювати навіть тих же бандитів, ніж у великій квартирі, де сусіди ще й до того мають інші уявлення про порядок
Відповідь від: 27 Січня 2011, 11:44:48
Крім виховання і менталітету тобі вже тут писали про єдність нації.
ок. не буду заперечувати - скоро сам побачиш які ми "єдині".  Я чогось думаю це не за горами, і навіть ми до цього доживемо...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #184 : 27 Січня 2011, 11:51:32 »

які ми "єдині"
То я мав на увазі що нема єдності і якраз то доводить що нічого замутити не вийде. Тобто ти використала аргумент, що не підтверджує а заперечує твою теорію.
Відповідь від: 27 Січня 2011, 11:50:12
ну це вже фаталізм...
А те, про що ти кажеш, то фантазійний ідеалізм.
Я от собі уявляю що має бути файно, а як то має статися і чого саме файно то мене не обходить.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #185 : 27 Січня 2011, 11:56:48 »

що не підтверджує а заперечує
а це і не мало бути точною копією нас. Я тут не намагалася розказати тобі, що Литовці відєдналися від литовців. Не в цьому питання. Я це не порівнювала, а нгводила приклад, як маленька країна без ресурсів і "ринків збуту" як у нас люблять казати вижила і не вимерла і по наймах не розпродалася. І все. Ти просто не зрозумів мого прикладу. Ти хотів широкого прикладу, а такого нема. Для нас нема прикладу як хтось від"єднався. Якщо доведеться, то ми змушені будемо самі прорубувати цей шлях. Але для нас є приклади, коли маленькі країни виживають в оточенні тих, хто їм пророчить невдачі, і живуть непогано.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #186 : 27 Січня 2011, 11:57:45 »

на зміну одним бандитам прийдуть ішні
ну це вже фаталізм.... якщо так думати, то нічого робити і не треба взагалі.
Неправда. Просто треба думати як побороти корупцію і не допустити різнокольорових  злодіїв до влади. Якщо це вдасться, то і в Україні жити буде добре, якщо не вдасться, то і ЗУНР приберуть до рук інші країни, бо причина негараздів не усунена.
А в малій кімнаті легше контролювати навіть тих же бандитів, ніж у великій квартирі,
То може краще ділитись на рівні областей, чи, може, районів? Може, швидше порядок наведемо. :=)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #187 : 27 Січня 2011, 12:03:36 »

Я от собі уявляю що має бути файно, а як то має статися і чого саме файно то мене не обходить
А навіщо ти переказуєш мою думку своїми словами? Я що хіба не казала відкритим текстом, що я бачу, що є всі передумови для такого повороту подій, тільки поки що не бачу ЯК саме це відбудеться.... ? Ти не помилився Я САМЕ ТАК І КАЖУ. І ще кажу, що кінець світу не настане, що все буде добре. Страшніше буде, якщо ми і справді силою намагатимось утримувати те, що розвалюється.
Відповідь від: 27 Січня 2011, 12:00:17
Неправда. Просто треба думати як побороти корупцію і не допустити різнокольорових  злодіїв до влади
Наша влада на чолі з президентом від ранку до вечора над цим думає. Вона (влада) каже, що знає, як це зробити. Навіть, якщо ми скажемо, що вона помиляється і ми сможемо запропонувати ефективніші варіанти, то вона все одно ж нас не послухає і влади нам не віддасть. Що зміниться, якщо ми будомо "просто думати" ?
Відповідь від: 27 Січня 2011, 12:02:17
То може краще ділитись на рівні областей, чи, може, районів? Може, швидше порядок наведемо
можна і на рівні міст і сіл, а ще краще окремих дворів...
Ну навіщо утрирувати? Невже Ви і справді так думаєте?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #188 : 27 Січня 2011, 12:08:22 »

Невже Ви і справді так думаєте?
Я справді думаю, що у розділенні нема ніяких плюсів.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #189 : 27 Січня 2011, 12:09:41 »

Сам поділ ніяких позитивів не принесе. Думаю то і так зрозуміло. На жаль життя складніше ніж ми собі уявляємо і не дає воно універсальних рецептів.
Про двори ти правильно написала. З дворів починати треба. Зі сходових кліток. Але мусить бути паралельно грамотне і жорстке управління.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #190 : 27 Січня 2011, 12:11:32 »

Я справді думаю, що у розділенні нема ніяких плюсів
нема. Але якщо нема ладу сім"ї, то хоч це і погано, але все одно розлучаються...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #191 : 27 Січня 2011, 12:15:34 »

Наша влада на чолі з президентом від ранку до вечора над цим думає.
 :pidstolom:
Навіть, якщо ми скажемо, що вона помиляється і ми сможемо запропонувати ефективніші варіанти, то вона все одно ж нас не послухає і влади нам не віддасть.
треба думати як не допустити різнокольорових  злодіїв до влади.
Ми вже мали владу, яка представляла Захід. Заради такої самої влади не варто ділити Україну.

Відповідь від: 27 Січня 2011, 12:14:41
Але якщо нема ладу сім"ї, то хоч це і погано, але все одно розлучаються...
В розлученні досить часто бувають плюси.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #192 : 27 Січня 2011, 12:28:24 »

Ми вже мали владу, яка представляла Захід. Заради такої самої влади не варто ділити Україну.
Ой правда!

Про розлучення я вже писав і приклади наводив.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #193 : 27 Січня 2011, 12:29:40 »

Ми вже мали владу, яка представляла Захід. Заради такої самої влади не варто ділити Україну.
Я вже десь писав, шо Україна, то як маятник - влада з Заходу, то Схід хоче відділятись, влада з Сходу - Захід. А де взяти таку владу, яка зупинить цей маятник ? Чи дочекаємся колись ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #194 : 27 Січня 2011, 12:31:08 »

Сам поділ ніяких позитивів не принесе.

елементарна відміна грабіжницьких податків при покупці авто принесе багатьом людям дууууже відчутний позитив практично всім. і таких позитивів буде багато.
великим негативом є те що почнеться бототьба за місцеву владу. швидше навіть війна.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #195 : 27 Січня 2011, 13:40:35 »

В розлученні досить часто бувають плюси.
 А я що сказала? Це ви кажете що позитивів у розлученні нема. І я кажу, що нема, але коли треба, то все одно ж люди розлучаються, не живуть же разом
Відповідь від: 27 Січня 2011, 13:35:00
Ми вже мали владу, яка представляла Захід. Заради такої самої влади не варто ділити Україну.
Ми не мали влади Заходу! Ми мали просто іншу владу. І ні в якому разі я не кажу що треба "таку саму владу" Це ви кажете, що треба думати, щоб не допустити кольорову владу і як подолати корупцію... А наша влада хіба не "думає" про це? А що зміниться, що і Ви будете над цим думати?  Чи, може, Ви можете підказати, як саме це можна зробити? Може Ви знаєте безкровний спосіб відібрати "корито" у тих, хто на ньому сидить? Ви самі ж смієтеся, тільки ви не зрозуміли, що ви з свого, а не змого твердження смієтеся? Я не заперечую, звучить красиво. Але реальність на сьогодні така, - що це НЕРЕАЛЬНО. от і все. Тобто я з Вами згідна, що так, як Ви кажете, так і треба, щоб було, але так не є і не буде. Бо обставини так склалися. 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #196 : 27 Січня 2011, 19:45:20 »

в іншому силовий варіант приведе до 50-60 жертв і всі розїдуться по хатах далі жувати соплі.
в принципі я згідний з вами. Та надіюсь що українська нація все таки є, існує. А не купка соплежувальників. Нам потрібен ще один майдан тільки не в Києві а загальноукраїнський.
знаєш як кажуть ... хтось собі думкою багатіє.... Ти пропаганду слухаєш чи сам висновки робиш?.
Дуже багато знайомих маю зі сходу в мене навіть босс східняк.
вони і не вимерли і по заробітках не роз"їхалися
Люсь значна частина молоді працює не в Латвії чи Литві.
А чому ти вирішив що це така велика цінність - жити разом? Німці он також живуть і в Австрії... і нічого.
Німці також були розділені але обєднались і хоч на сході живуть гірше і західні німці вважають що вони годують східну німеччину. Та спитай чи хоч один німець захоче розділу. Зрозумій Нас дробили всю нашу історію. і ти хочеш сама своїми руками розділити те що нам дісталось без крові?
А мені італійці розказували, що вони після війни всі також по заробітках їздили... але нічого, повернулися. І наші повертаються.
Але Італія як і Німеччина єдині і неділимі а ти хочеш розділити Єдину Україну.
Нема нічого страшного ні в від"єднанні, ні в заробітках.... Це все коригується законами розвитку суспільства.
Добре просто подумай за що боролись наші предки.
Треба не істерити з приводу втрачених можливостей а сісти і оцінити ситуацію і діяти згідно обставин, що склалися.
Ніякі обставини не виправдають розділу єдиної держави з тисячолітньою історією. Яку постійно розділяли вороги , а тепер ми самі хочемо розвалити все нічого не створивши. Просто уявляю як тішаться наші сусіди. Тупорилі українці ніколи нацією і державою не стануть. Ними тре керувати. Фішка в тому що Навіть відділившись нам буде щось не так. Справа не в сході чи заході справа в нас самих. Знаєш як кажуть всюди добре де нас нема. Так і в цьому випадку.Східняки хренові давайте пошлем їх і відділимось. А ми що а ми ще гірші. В лікарні чи в органах місцевої влади нас натягують не східняки і не москалі а свої. Ті з ким ти хочеш будувати окрему державу. Навіть Поділ нічого не змінить.
я був би за відділення, тільки свято место пусто нє бивает. на зміну одним бандитам прийдуть ішні - хоч свої, але нічим не кращі. ті ж податки, ті ж продажні судді і прокурори - нічо не зміниться.
100% потім почнемо ЗУНР ділити.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #197 : 27 Січня 2011, 19:57:59 »

В розлученні досить часто бувають плюси.
А я що сказала? Це ви кажете що позитивів у розлученні нема. І я кажу, що нема, але коли треба, то все одно ж люди розлучаються, не живуть же разом
Люся, Ви мене не розумієте чи це така манера ведення дискусії? Я писала, що в розділенні України плюсів нема, а в розлученні людей плюси бувають. (Інколи плюсів більше ніж мінусів.) Ви все перевернули догори дригом.
А наша влада хіба не "думає" про це? А що зміниться, що і Ви будете над цим думати?  Чи, може, Ви можете підказати, як саме це можна зробити?
Ну що тут скажеш? Можу лише навести Ваші слова:
ну це вже фаталізм.... якщо так думати, то нічого робити і не треба взагалі. От заробив на хавчик - поїв і дякуй Богу. Завтра якось буде.
 Здається дискусія пішла по колу. Мені додати більше немає що.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #198 : 27 Січня 2011, 19:58:16 »

ну це вже фаталізм.... якщо так думати, то нічого робити і не треба взагалі. От заробив на хавчик - поїв і дякуй Богу. Завтра якось буде. А в малій кімнаті легше контролювати навіть тих же бандитів, ніж у великій квартирі, де сусіди ще й до того мають інші уявлення про порядок
Добре приклад США. Ну дуже велика в кімната, але ж порядок чистота. Справа не в кімнаті а в головах
Цитувати (вибране)
Разруха не в клозетах,а в головах!
і по наймах не розпродалася.
Та якраз і розпродалась по наймах. Та річ не в тім . Правильно і у малої країни є можливості. ТА справа не в економічних показниках а що скажуть про нас наші нащадки?
Неправда. Просто треба думати як побороти корупцію і не допустити різнокольорових  злодіїв до влади. Якщо це вдасться, то і в Україні жити буде добре, якщо не вдасться, то і ЗУНР приберуть до рук інші країни, бо причина негараздів не усунена.
ОТож нахрена ділити країну треба забрати владу у злодіїв. Інше питання як це зробити.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #199 : 28 Січня 2011, 11:56:55 »

а ти хочеш розділити Єдину Україну
Во млинець :)!!!!! Ну скільки можна повторювати!!!!???? НУ я не хочу!!! Ще раз повторюю - я всі ваші красиві слова про соборність підтримую!!! Я аналізую обставини, і вважаю, що варіант з розділенням уже не за горами!!! Ну обставини так складаються, ну іде до цуього і навіть скільки би ми тут не ратували за ЄДИНУ - буде те що буде!
Відповідь від: 28 Січня 2011, 11:52:27
Я писала, що в розділенні України плюсів нема, а в розлученні людей плюси бувають.
А я писала, що і в тому і в ішому випадку є і плюси і мінуси, тим більше, якщо ситуація так склалася, що спільне життя неможливе
Відповідь від: 28 Січня 2011, 11:54:24
Інше питання як це зробити.




 ВО!!! Ключове питання! Якщо знайдемо на нього відповідь - збережемо Україну єдиною! Не знайдемо - всі наші сльози про дідів і нащадків - виїденого яйця не варті.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка