Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 2 місяці 19 днів

Автор Тема: Західно Українська Народна Республіка  (Прочитано 83190 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #160 : 26 Січня 2011, 22:40:43 »

Мене дивує сама постановка питання - відєднати Західну Україну
А що - це ми її так поставили? Ти, Сліппі газет не читаєш, новин не слухаєш? Питання вже стоїть! І то давно. Хочемо ми того, чи ні. Процес прейшов "точку возврата"
Відповідь від: 26 Січня 2011, 22:34:00
Спитайте краще скільки литовців їздить по заробітках по Європі!
Не більше, ніж західноукраїнців, але при цьому вони не принижуються під посольствами за візою, перед роботодавцями за легалізацію, законно заробляють собі на пенсію і не ходять по вулицях "перебіжками" озираючись, чи ніде поліцеського нема, який може документи спитати.
Литовці окремий народ. А ми кого від кого хочемо відділити
А ти себе почуваєш братом того мєнта з Одеси який сказав чоловікові який у нього дорогу україською сптав - " Я на тєлячєй мове не панімаю"? Чи ти себе з запорізькими комуняками, які Сталіну моляться почуваєш єдиним народом? Чи ти Добкіна за рідного маєш? Чи, може, п Наталю Вітренко? Чи, може, тебе влада вора в законі влаштовує і прядки, як у шайці?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #161 : 26 Січня 2011, 22:40:56 »

Люсь невже ти думаєш що вирішуємо ми з тобою? Розділ України не вигідний для бізнесу. Як не вигідний був розвал союза. Ви хочете ще раз пережити девяності? Зрештою поки олігархам не вигідно розвалити Україну доти я спокійний. А питання якщо і піднімалось тільки задля дешевих політичних девідентів.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #162 : 26 Січня 2011, 22:54:24 »

Сподіваюся, що ти правий. Бо я бачу, що ми вже набрали розгону.... Може, я помиляюся в оцінці швидкості і точки неповернення... Я також не прагну дробити Україну, але, якщо виходу нема?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #163 : 26 Січня 2011, 22:55:49 »

Силовий варіант. на жаль.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #164 : 26 Січня 2011, 23:03:31 »

Силовий варіант. на жаль.
"насільно міл не будєш".... це не я придумала..
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #165 : 26 Січня 2011, 23:12:25 »

я і не хочу щоб народні засранці були зі мною милі. +Хочу що б виконували свій обовязок. До влади тре патріотів України. Наразі цих дупутатів можна викинути і тре викинути силою.Так що б інші боялись.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #166 : 26 Січня 2011, 23:22:43 »

Я просто бачу, що відділення то не панацея.
То якраз то коло. Аби вибрати свою а не бандитську владу треба аби ми жили окремо. А аби жити окремо - треба подолати бандитську владу. А якщо ми її подолаємо  то вже нащо нам жити окремо, як і разом добре буде.

Абсолютно згідна. В іншій гілці Ігор О писав, що сепаратизм - хвороба виліковна. І основні ліки - підвищення життєвого рівня. Тобто, якщо ми будем краще жити, то ніхто нікому не буде дорікати, що "ми їх годуємо, а вони...". І в цьому питанні нам поділ не допоможе. Бо сам факт відділення не гарантує, що у нас до влади прийдуть свідомі, чесні, розумні люди, що схочуть і зможуть зробити щось для держави, а не тільки для себе. Тому у відділенні я не бачу ніяких плюсів для Заходу.
Відповідь від: 26 Січня 2011, 23:21:29
До влади тре патріотів України.
Патріотизм не гарантує, що людина буде професійно виконувати свої обов"язки.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #167 : 26 Січня 2011, 23:27:29 »

Патріотизм не гарантує, що людина буде професійно виконувати свої обов"язки.
Ви вважаєте що серед патріотів мало професіоналів? Наразі маємо не професіоналів не патріотів
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #168 : 26 Січня 2011, 23:44:48 »

Ви вважаєте що серед патріотів мало професіоналів? Наразі маємо не професіоналів не патріотів
Я допускаю варіант, коли чудовим керівником держави може стати людина не патріот. Тобто, людина, яка добре працюватиме не з патріотизму, а з честолюбства, наприклад. З іншого боку, не кожен патріот здатен керувати державою.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #169 : 27 Січня 2011, 09:16:06 »

Я допускаю варіант, коли чудовим керівником держави може стати людина не патріот.
А я допускаю що патріот може погано справитись а от що не патріот може стати керівником, сумніваюсь. Зрозумійте заробити бабки для цього дійсно патріотизму великого не тре, та управління державою це не тільки добробут громадян. Важливо щоб через 300 років в книжках по історії Великої України писали що керівник обєднав українців розвинув культуру створив націю. а не що заробив гроші. :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #170 : 27 Січня 2011, 10:23:49 »

якщо ми будем краще жити, то ніхто нікому не буде дорікати, що "ми їх годуємо, а вони...". І в цьому питанні нам поділ не допоможе. Бо сам факт відділення не гарантує, що у нас до влади прийдуть свідомі, чесні, розумні люди, що схочуть і зможуть зробити щось для держави
гарні слова.... і не більше... Як би це було можливе... Але це тільки БАЖАНЕ... Але ніяких передумов до цього ні об"єктивних, ні навіть суб"єктивних. Слова про соборність з уст президента звучать так фальшиво, що видно неозброєним оком що навіть сам оратор не вірить і не бажає того, про що говорить... Йому не треба ні розділення, але і миру також не треба. Тому вони будуть обережно увесь час водичку мутити і мутити. Бо їм вигідно, щоб вона весь час була трошки каламутна. Від цього страждаємо ми, прості люди, але їм на це на...ати. Воду мутимо не ми- захід, але вони - схід. Чи не так? Перші слова про розділення виходили звідти і продовжують виходити.. Тому про що ви тут говорите? Кому потрібні ці ваші патріотичні міркування? На вашому боці сила? - ні! На вашому боці влада? - Ні! Про який силовий варіант говорите? Вам уже показалаи, що буде. Вони на упередження спрацювали коли хлопців із "тризуба" закрили. Чи у нас так багато ініціативних патріотів здатних організувати силовий спротив? Вони всіх здатних знають, і як тільки таке шось буде насуватися - пересажають і все. А решта будуть сидіти в своїй хаті скраю. Тому варіант один - в купі ми ніколи не будемо жити добре, бо влада належить бандитам і вони надовго прийшли і добровільно владу не віддадуть. Надто довго вони до цього ішли. І, якщо ми не хочемо крові, у нас є один біль-менш безкровний варіант відділитися. Бо їх ми не заставимо жити по людських законах. Значить, якщо не вдається домовити з сусідами по комунальній квартирі, щоб усі разом прибирали, то це не означає що у тій кімнаті, де ми живемо теж має бути срач. Може, досить просити сусідів щоб вони полюбили порядок? Якщо їм так добре, вони його ніколи не полюблять.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #171 : 27 Січня 2011, 10:32:29 »

Люсь я говорю про силовий варіант, в тому сенсі що ми отримали свободу безкровно і не оцінили того що мали. зараз може відбутись революція. і мєнти вже не будуть з народом і народ став жорсткішим. Коли ми дійсно здобудемо свободу силою, тоді ми будемо цінити те що здобули. а розділ України нереальний варіант тільки через те що банді не вигідно віддавати такий жирний кусок.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #172 : 27 Січня 2011, 10:37:49 »

Тобто спробувати біль-менш мирно відділитися поки вони самі про це кричать то по твоєму злочин, безперспективно, погано і т.д. А спроба відібрати владу у бандитів яка явно приведе до крові - то це кращий варіант. Чому ти вирішив, що коли буде стояти питання або віддати владу або зберегти її лише на частині України, де у них є більша підтримка - вони легше виберуть перше? Тобто ти говориш, що розділитися вини нам не дадуть, бо їм це невигідно, але владу, як треба буде, то віддадуть легше, аніж навіть не півУкраїни...?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #173 : 27 Січня 2011, 10:47:02 »

Тобто спробувати біль-менш мирно відділитися поки вони самі про це кричать то по твоєму злочин, безперспективно, погано і т.д.
І потім про :censore  і ті залишки України. Люся я за велику могутню єдину Україну , і мені звісно шкода що ми настільки тупі що не оцінили того що отримали свободу і незалежність безкровно. Значить прийдеться доказати що ми заслуговуємо на свободу. А інакше наше місце не у відокремленій Галіції а по заробітках по всьому світу як вимираюча нація.
де у них є більша підтримка - вони легше виберуть перше?
У них немає вже навіть на сході такої підтримки як була раніше. Так є плазуни в місцевих радах . Але народ вже побачив кого він вибрав.
Тобто ти говориш, що розділитися вини нам не дадуть, бо їм це невигідно, але владу, як треба буде, то віддадуть легше, аніж навіть не півУкраїни...?
Тому і кажу про силовий варіант бо не віддадуть це точно.

Відповідь від: 27 Січня 2011, 10:42:59
з.і. І ще одне уяви як ти років через 20 -30будеш розказувати своїм нащадкам чому і на заході і на сході живуть українці а країни різні.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #174 : 27 Січня 2011, 10:53:06 »

І як ти собі уявляєш силовий варіант ? Силовий варіант можливий тільки в одному випадку, якшо міліція і армія буде на стороні народу - в іншому силовий варіант приведе до 50-60 жертв і всі розїдуться по хатах далі жувати соплі.
А армія і міліція ніколи не буде на стороні народу.
Он в Тайланді шо робилось недавно. І шо то дало ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #175 : 27 Січня 2011, 10:59:29 »

Тому варіант один - в купі ми ніколи не будемо жити добре, бо влада належить бандитам і вони надовго прийшли і добровільно владу не віддадуть.
 З цим я і не сперечаюсь. Але чесно не можу зрозуміти, чому ми маємо жити краще, якщо відділимось. Саме по собі відділення не вирішує ніяких проблем.
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 11:14:28 від Мілана »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30322
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:56:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #176 : 27 Січня 2011, 11:13:54 »

Моя вам порада. Розказувати на форумі що Янукович бандит то одне, а планувати сценарії силового повалення існуючого ладу то вже зовсім друге! Зважуйте ризики  ;)
Відповідь від: 27 Січня 2011, 11:12:45
То не заборони і не страшилки, просто вже не одного тягали по органах
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #177 : 27 Січня 2011, 11:30:53 »

У них немає вже навіть на сході такої підтримки як була раніше. Так є плазуни в місцевих радах . Але народ вже побачив кого він вибрав.
знаєш як кажуть ... хтось собі думкою багатіє.... Ти пропаганду слухаєш чи сам висновки робиш?. Те саме стосується заробітків і вмираючої нації.... Ще раз повернуся до Прибалтики - вони і не вимерли і по заробітках не роз"їхалися і ми не роз"їдемося - не чекають нас там, значить треба буде в себе виживати. В маленькій кімнаті легше порядок навести ніж у всій квартирі, де ще сусіди се...уть.
чому і на заході і на сході живуть українці а країни різні.
А чому ти вирішив що це така велика цінність - жити разом? Німці он також живуть і в Австрії... і нічого. І Автрія не велика, і з ресурсів має тільки гори... І не роз"їхалась по заробітках. А мені італійці розказували, що вони після війни всі також по заробітках їздили... але нічого, повернулися. І наші повертаються. Нема нічого страшного ні в від"єднанні, ні в заробітках.... Це все коригується законами розвитку суспільства. Треба не істерити з приводу втрачених можливостей а сісти і оцінити ситуацію і діяти згідно обставин, що склалися. А силовий варіант у нас НЕМОЖЛИВИЙ. По-перше, тому що ми на нього не настроєні, по-друге, ми настроїтися не встигнемо - нас прийдуть тут і всім розкажуть що треба думати і що робити. Он у людей бізнес позабирали і ніхто не рипається, а в роботяг що забирають? Нічого, як жили, так і живемо. Ну називають нас кацапи бандерами, що за це хтось голову скласти хоче? Я вас прошу.... Я ж як ви помітили також до відєднання не закликаю - я не хочу цього, але об"єктивна реальність склалася по-іншому. І тут з цим нічого не поробиш...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30322
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:56:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #178 : 27 Січня 2011, 11:33:09 »

Люсю, та харош вже нас з прибалтами порівнювати. Сама мабуть розумієш яке то порівняння.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Західно Українська Народна Республіка
« Прочитано #179 : 27 Січня 2011, 11:35:58 »

я був би за відділення, тільки свято место пусто нє бивает. на зміну одним бандитам прийдуть ішні - хоч свої, але нічим не кращі. ті ж податки, ті ж продажні судді і прокурори - нічо не зміниться.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов