Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 28 днів

Автор Тема: Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку ім. Івана Франка  (Прочитано 70264 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Памятаю добре як люди приходили по стабілізатори до котлів...
yurko, не путай грішне з праведним. При встановленні сучасного котла обовязковою умовою для надання на нього гарантії було встанолвення стабілізатора напруги і то не залежно де ти живеш.
Й справді напруга на Загірї ніколи не була на найвищому рівні, але до такиж меж як після запуску льової арени вона ніколи не опускалась. :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я так і знав, що ти все зрозумієш по своєму.  :(
Я написав, що люди які дають дозвіл на будівництво повинні ознайомитися із документацією і продумати всі можливі моменти. А спад напруги який при тому може бути мав їх насторожити особливо, бо і так у тім районі вже була проблема з рівнем напруги.
При встановленні сучасного котла обовязковою умовою для надання на нього гарантії було встанолвення
ЗАХИСТУ ВІД ПЕРЕНАПРУГИ.
Тому плутаєш грішне якраз Ти сам  ;)

Відповідь від: 28 Грудня 2009, 11:31:18
Ну і у кого яка була напруга мені таки видніше. Бо люди приходили і мало не плачучи називали цифри якраз порядку 160 вольт. Звісно ж я не стану заперечувати, що якщо на ослику було 2 мішки і він вже висолопив язичок, а но нього ще доклали то він від того скорше не побіжить. Але списувати всі проблеми на льодовий не маючи фактів а користуючись лише логічними умозаключеннями ми можемо, а от претендувати на 100% правильність тих умозаключень - ні!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


apolitychnyj

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    02 Квітня 2010, 12:04:29

    Звідки: xbuyc

Вимагаю призупинити роботу ЛЬОДОВОГО ПАЛАЦУ
Ну харош кричати, "призупинити , призупинити" йди тай роби щось, а то кричиш панічно. А що ти зробив для того щоб виправити ситуацію - перекрив дорогу Івано-Франківськ-Долина-Стрий? в палатці голодував? демонстрації влаштовував? скарги писав? самоспалення робив? Скажи спочатку що ти робив для того - а то кричиш тут саме більше! а судячи з того що проблема тягнеться вже роками і нічого  - не вирішено - значить то всьо не критично і нікому не заваджає жити - може й проблеми не має. А якби дійсно було так всьо зле - то народ вже б давно щось зробив. Такщо мінус тобі. (Хіба ти рейтинг собі набиваєш  :bayan )
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03


Ну то якої мами той любий Дорош не довів діло до кінця і не провів, як це було заплановано, для палацу окрему електролінію з Підгірок, а тупо підключив той ангар до і так вже старої підстанції і тим сами позбавив загирчан якісної електроенергії.
Цієї суботи то був повний піпєц - напруга бувало падала до 150 V.
Далой таких хокеїстів, міських керівників разом з Калуським РЕМом!!!

Дорош все повинен був зробити згідно технічних умов,які видає РЕМ. Думаю,він так і зробив. В іншому випадку РЕМ би не підключив до діючої мережі Льод.арену. Так , що всі претензії потрібно виставляти РЕМу і не словами,а документально.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

а судячи з того що проблема тягнеться вже роками і нічого  - не вирішено - значить то всьо не критично і нікому не заваджає жити - може й проблеми не має. А якби дійсно було так всьо зле - то народ вже б давно щось зробив. Такщо мінус тобі. (Хіба ти рейтинг собі набиваєш  баян )
apolitychnyj мені здається що самоспалення через закриття Льодового палацу, було б дуже знаково але чи adekvatnо?
Льодовий стадіон наскільки памятаю відкрився десь 4 січня цього року, тому до цієї міри якось ранувато вдаватися  :P
Добре що тут люди перед тим як пишуть скарги..ставлять себе на місце тих хто має ті скарги відписувати...бо не вирішувати..
Вирішення проблеми певне в тому, хто його бере на баланс і якщо у рівних частинах Область, Мінмолоді і спорту, і місто то в яких частинах, в якому порядку будуть виділяти кошти на його утримання..
Незведення цієї станції - то помилка міста і навіряд чи той прект (Будівництво палацу в Калуші) відкритий, тобто программа і кошти що на неї виділялись закрита в зв'якзку з завершенням будівництва і здачею об'єкта
Якась організація...певне міська.. приймала той об'єкт і певне з міського бюджету мають бути виділені кошти на ту окрему підстанцію, що не втигли звести і запустити через те, що квапились його помпезно відкрити.
Вона була б джерелом дешевої енергії і сам Палац певне легше було б в тому числі окупити... :unknow
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Ну харош кричати, "призупинити , призупинити" йди тай роби щось, а то кричиш панічно. А що ти зробив для того щоб виправити ситуацію - перекрив дорогу Івано-Франківськ-Долина-Стрий? в палатці голодував? демонстрації влаштовував? скарги писав? самоспалення робив?
Я так розумію, що Ти це все робив. І чогось добився?

Скажи спочатку що ти робив для того - а то кричиш тут саме більше!
Можеш заткнутии вуха аби не чути мого крику. Чи то пак краще очі закрити шоб букви зір не муляли. :=)
Відповідь від: 28 Грудня 2009, 20:26:08
А якби дійсно було так всьо зле - то народ вже б давно щось зробив.
У 2004р. народ революцію сотворив і шо з того вийшло? :(

Хіба ти рейтинг собі набиваєш
А ти про який рейтинг? На форумі він у мене і так не низький, з якої сторони не глянь. :P
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

У 2004р. народ революцію сотворив і шо з того вийшло?
Вова революція то святе  :) но но но но  ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Ну то якої мами той любий Дорош не довів діло до кінця і не провів, як це було заплановано, для палацу окрему електролінію з Підгірок, а тупо підключив той ангар до і так вже старої підстанції і тим сами позбавив загирчан якісної електроенергії.
Цієї суботи то був повний піпєц - напруга бувало падала до 150 V.
Далой таких хокеїстів, міських керівників разом з Калуським РЕМом!!!
 Цікаво б подивитись на ці техумови, чи вони не такі самі шаблонні як і на водовідведення і каналізацію видані санстанцією - "підключитись до мереж водововідведення та стоків Лукору"
 І при чому тут Дорож, що хокеїсти електромонтаж роблять? На момент будівництва, помоєму, Дорож не був керівником.
  А взагалі даний об'єкт, на скільки мені відомо, ще не зданий повноцінно в експлуатацію.
 Льодовий, безумовно, як соціальний об'єкт потрібний калушанам, але не за рахунок інтересів, комфорту частини громади міста. Думаю, з часом, проблеми повинні вирішитись.
 Все таки в "Царському  селі" живуть не останні люди, може правильно піднімуть проблему і не потрібно буде нюхати стоки ні з Вежі, ні з Льодового, ні  з Майдану і з електронавантаженням  лад наведуть. (побудової техніки предостатньо,щоб задуматись ) :)
« Останнє редагування: 04 Січня 2010, 20:18:26 від yurko »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01




І при чому тут Дорож, що хокеїсти електромонтаж роблять?
Пишучи в темі, варто перечитати принаймні з пару десятків останніх постів. А при чому тут Дорош, так от цитата, де йому возводиться хвалебна ода
...по великому рахунку зведенню льодового палацу в Калуші треба віддати належне Я.Дорошу. Він будучи фанатично відданий хокею і маючи свої неабиякі звязки з Федерацією Хокею України - лобіював це питання...
Раз фанатично берешся за діло, то доведи його до кінця, або "не зводи будинку без належного фундаменту, а то навіть монолітні стіни можуть потріскати!!!"

З Федерацією Хокею він блати мав, а от з Калуським РЕМ про належне енергопостачання домовитись бідака не зміг. :evil

Думаю, з часом, проблеми повинні вирішитись.
Ага, самі собою і вирішаться. :=)

Все таки в "Царському  селі" живуть не останні люди, може правильно піднімуть проблему і не потрібно буде нюхати стоки ні з Вежі, ні з Льодового, ні  з Майдану і з електронавантаженням  лад наведуть. (побудової техніки предостатньо,щоб задуматись )
Ті, в кого куча бабла на море дорогої техніки, скоріше собі куплять дорогий і надійний стабілзатор напруги, ніж будуть ходити і добиватись справедливості. :(
« Останнє редагування: 04 Січня 2010, 20:18:48 від yurko »
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Пишучи в темі, варто перечитати принаймні з пару десятків останніх постів. А при чому тут Дорош, так от цитата, де йому возводиться хвалебна ода
 Вибачте, але я знов бачу Вашу любов "по українськи"  до персони Дороша. Що поганого в тому, що Дорош пропанагує  хокей, як вид спорту. Молодець.  І знову, ще раз повторюю, що має Дорош до якості будівельних робіт ? Певно, як теперішній керівник, він правильно піднімав проблематику фінансування закладу, вболіваючи за одне - розвиток хокею в Калуші.
  Чому Ви не звернетесь на пряму до мера міста, як до людини, яка очолює крім ради ще і виконавчу гілку влади і несе відповідальність перед громадою за господарське житя нашого міста. Він, я думаю, ретельно вивчить питання, доручить виконавцям,які працюють у владі на постійній основі і несуть певну відповідальність перед чиним законодавством за свої дії. Вони підготують певний проект рішення, або для ради, або для виконавчого комітету  з пропозицією по вирішення Вашого питання. Я більш чим впевнений, згадані вже колегіальні органи приймуть позитивне рішення, що дасть меру отримати додаткове фінансування і повноваження для  вирішення поставленого Вами питання.   Пробуйте. Це перші дії, які б Ви мали б вчнити. Якщо не отримаєте очікуваного результату пишіть на форум. Спробую описати інший варіант вирішення питання, але він має причетність до громадянського суспільства, яким у нас, на великий жаль, і не пахне. Але колись і комусь потрібно все таки починати. Бажаю бути Вам першому . Судячи по Ваших дописах  Ви громадсько-активна людина і у Вас все вийде.   :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Дорош фанат але не безкоштовно. І це нормально. Зараз наскільки розумію директор катка, бувший футбольний суддя. трохи смішно, але як менеджер думаю він справиться.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Не знаю як там безкоштовно чи коштовно але наші хокеїсти мочать круто! Виграли у Хмельничан 12:1 і у Тернополя 8:5

Нині о 21 00 грють молоді (12 -річні), а у суботу о 12:00 приймають ХК "Львів".
Так що гайда вболівати, хто спортсмен в душі! 8)   
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

оо дякую що сказав. дійсно давайте радуватись успіхам команди. впринципі це досягнення дороша мабуть.  але головне те що наші діти ну наступне поколяння мають можливість виразити себе в хокеї. шкода правда що нема тренера фігуриста. короче за спорт. :drink
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

ВІТАЮ НАШИХ ХОКЕЇСТІВ
 :bouquet:  :bouquet:  :bouquet:  :bouquet:  :bouquet:
Записаний

Натэлла

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2010, 20:08:00

    Звідки: луганськ

люди!підскажить будь ласка номер телефону льодового катка хто знає дуже треба!!! неможу знайти ніяк
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Натэлла - я Вам написала в приват

да простят мне модераторы
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


да простят мне модераторы

А є за що бражатись? :unknow
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку &
« Прочитано #177 : 30 Березня 2010, 23:19:03 »

Натэлла, я Вам надіслала у приват номер моб. телефону керівника Льодового.
 :bouquet:
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

У суботу 26 червня о 16 30 у льодовому палаці буде льодова дискотека "Популярна музика 80-х" з відеоефектами.
А об 11 00 дитяча вечірка.
При вході зустрічатиме Шрек

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

А скільки там зараз на прокат коньки і вхід?
Записаний