Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 28 днів

Автор Тема: Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку ім. Івана Франка  (Прочитано 70269 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Проглянь  і інші теми і проаналізуй зі сторони тон Ігора_О
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Щось п. Ігорю, а мабуть не щось а хтось Вас вибив із рівноваги.

Краще не пишіть на форумі кілька днів. Чесно.

Негарно виглядає.

 Шановні дискусанти. Може Ігор О і емоційно висловлював думку, бо пояснюючи, на його думку, елементарні речі , доступною мовою очікував на розуміння, а отримав стіну. Звідси емоції. Але це його погляд на який він має право як і ви. Але  публічне зауваження ( коректно було б в приваті поспілкуватись) напевно вивело його з рівноваги.
 Шкода, мені були цікаві його дискусії Надіюсь все минеться. :drink
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Пане Горцю, я Вам заперечу.
В тому справа, що жодної відповіді стосово Льодового, особисто я, так і не змогла прочитати у постах Ігора_О.
Поясню - Ігор_О, був, є, чи як там - не знаю - представником влади нашого міста, до того ж балатувався на пост голови й навіть заявив про намір за певних обставин балатуватися на пост голови у наступних перегонах. Тому, до Ігоря_О ставляться запитання У ПЕРСПЕКТИВІ НА МАЙБУТНЄ - так саме НА МАЙБУТНЄ.
Що я бачу у його постах - відповідь на питання минулого часу. Тобто, як я зрозуміла думку Ігоря_О, що звісно Льдовий палац Калушу потрібен так само як і багато інших хороших та цікавих об"єктів - та у ситуації коли палац не здатний самоокуповуватися, то його будувати у Калуші не потрібно.
Але ж наразі не стоїть питання - ЧИ БУДУВАТИ ЛЬОДОВИЙ у місті ЧИ НІ. А стоїть питання функціонування вже зведеного об"єкту.
Ви розумієте, про що я веду???
Ще простіше - припустімо пан Ігор_О з червня 2010 року посідає посаду мера - питання - що він робитиме із Льодовим палацом?
можу навіть надати варіанти відповідей -
1) розібрати Льодовий (а це реально) і просто його вітдати іншому місту, хто погодиться на таке?
2) чинити так, як вже є наразі - тобто за умов фінансування тритини з коштів області, виділяти статтю у бюджеті міста на підстраховку окупності 2\3 витрат палацу?
бо саме так я особисто зрозуміла нинішній варіант розподілу джерел фінансування.
3) чи знаходити варіанти розвитку та заробітку того палацу та яким чином?
4) той пункт можете доповнити власним варіантом
Ось яку відповідь чикаю я особисто. - тобто відповідь у перспективі на майбутнє - але аж ніяк - не на минуле
 :bouquet:
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14968
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:57:02


Шановнi моi ! Я рiдко втручаюсь в вашi дискусii , тому що живу далеко i моя думка може бути не об"ективною. Але хочу вiдмiтити , на мою думку , що людину треба оцiнювати не по тому що вона говорить , а по тому що вiн зробив. Тобто що зробив пiсля того , що сказав. В нашому життi зустричаеться багато "вчителiв" , якi правильно говорять i багато чого справеливо радять. Iх треба слухати i , як кажуть - намотувати на вус."Демагоги" при владi багато чого правильно розказуюють , а роблять ... I от ставлення до цих вчителiв мае бути в розрiзi iх вчинкiв. Я повнiстю пiдтримую думку ЯЯ.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку &
« Прочитано #144 : 25 Грудня 2009, 09:50:58 »

А я не підтримую! Ви всі чомусь вирішили, що п. Ігор О має дати вам вже і тут рецепт вирішення проблеми Льодового палацу. Отже, коли наш шановний мер піарився перед нами "вибиваючи лічними связями" Льдовий палац для Калуша, ви його всі дууже підтримували і дууже хвалили, мало не руки цілували, і мало не плакали, коли міська Рада його ображати почала. Тепер всі забули, що то перш за все мер, перед тим як піаритись, мав би зробити економічний аналіз доцільності і економічної обгрунтованості такого закладу у нас. До речі, хочу сказати, такий заклад наскільки я знаю, не приніс великих прибутків навіть в Ялті в період курортного сесону, коли там купа народу, коли туди зірки виступати приїжджалми. Квитки за вхід там були  від 200 грн, і то цього все одно не вистачило. А в Калуші що? Хтось буде платити хоч по 100? А, може організуємо концерт зірок? На хокейні матчі мало хто ходить безкоштовно, нікому не цікаво як наші хлопці грають, а  хтось піде на концерт зірок по 200-500 грн? Я думаю Ігор_О , щоб підтримати льодовий піде, а з вас багато хто піде? , а ми готові щонеділі ходтити туди всі і платити за вхід, щоб Льодовий палац підтримати? Особисто я не піду, я маю де гроші діти. Не хочу, щоб чиїсь амбіції за мій рахунок росли. Так, проблема льодового наростає. Вона виникла. І не кажіть, що в цьому винна міська рада, бо міська рада постійно виступала в опозиції до мерових "амбітних планів збудувати зразкове місто" До речі, багато чого він обіцяв вирішити власним коштом. Вирішив? Дещо так, але не власним коштом, а повісивши на шию громади. А повноваження міської ради і справді невеликі. Після того, як вона спробувала хоч трошки притримати амбіції "великого будівничого" вона стала і "бізнес - клубом" і ворогм громади. І кого не послухаєш - ой, який у нас чудови мер, як він багато для нас зробив!Добре робити за кошти громади, не озираючись, ні на що, навіть не те, що після тебе ця громада потім ще довго розплачуватись за твої амбіції буде. Зате ти побував на вершині слави  і всенародної любові. А що нам має тепер сказати Ігор_О? Він нам казав і каже свою думку. Але у нас уже сформувалася навязана мером думка - міська рада - зло для громади, всі її окремі представники - зло для громади, якщо вони виступають проти мера, бо тільки мер знає, що добре для громади, і тільки він робить добре. Чуть не ВОНА в масштабах Калуша, - всі заважають, ВІН працює. А, якщо щось не так - то винна, звичайно Рада, а Очкур взагалі має дати рецепт вирішення усіх проблем, створених мером, бо він колись хотів бути мером, і каже, що хоче ще.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


розібрати Льодовий (а це реально) і просто його вітдати іншому місту, хто погодиться на таке?
Підтримую такий варіант розвитку подій. Можна льдовий палац в Буковель перенести. Лижні траси там є, а от льодового катка ще нема. :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А ти б лише розбирав....

То не простіше вже довести до ума то що є???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Буковелю певне теж дуже сподобався б такий подарунок, а Калушу?  :duvno
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Gorec все правильно такі речі пишуть в приват.  :)
до теми навіть якщо перенести в Буковель хто буде за це платити і чи не висунуть потім тому ж Биковелю претензії. Та я також проти переносу куди б то не було "ламать нє строіть". тре шанувати те що маєм. Ігор правий " нє по Сєнькє шапка" ! поставити каток поставили . схоже більше для понтів і для рейтингів ніж для практичного використання. а страждають від цього діти і працівники катка. Бо ніхто не зпланував як і за які кошти чи за чиї, потім після запуску буде працювати каток! це я к взяти квартиру в кредити і не мати доходів на це. тільки в цьому випадку страждаєте ви самі . а у випадку з катком. усі тільки не ті хто вирішив побудувати каток в Калюші.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Ну то які Ваші пропозиції по виходу з цієї тупікової ситуації?
Я пропоную відключити і най собі стоїть порожняком. Всі в один голос кричать шо так не гоже.
Я пропоную віддарувати цей безцінний порак комусь іншому. Всі в один голос кричать шо так не гоже і + на це також треба гроші.
То шо все таки робити? :unknow
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Мабуть тепер треба утворити комісію з депутатів, небайдужих і дужих представників громади, із зацікавлених у тому щоб каток був, із тих, хто має щось проти, тобто намагатися врахувати інтереси всіх і виробити спільне рішення, бо нажаль, тепер простого рішення типу "закрити", подарувати" і т ін бути не може. Нажаль, проблема уже є, і тепер громаді треба її "тягнути". Можна, звичайно, ще  пошукати винних. але то проблему не усуне
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки

Я не полінилася і взялася прочитати всю тему від початку. Бажаю кожному так зробити. Хотіла би поставити пану Очкуру + але не знаю як це зробити. Мені думається на нього даремно наїхали бо він ще у своєму повідомленні 12 жовтня в останньому реченні сказав який є вихід з ситуації. І справді ніякого інакшого виходу більше вже нема і треба платити бо ніхто не буде переноситит каток в Буковель. Тепер то довічно на шиї міського бюджету.
А пані ЯЯ перед тим сказала що навіть вона бачить вихід але вирішила краще чіплятись до Очкура. І ще вона ж сама писала що каток сам не окупиться а тепер критикує. А про демагогію написав Тад дурницю бо найбільший демагого у нас Насалик. І що зробив Очкур за рік у владі мені особисто видно бо я тим цікавилась і маю за що йому подякувати.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

+1, Tork
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

А пані ЯЯ перед тим сказала що навіть вона бачить вихід але вирішила краще чіплятись до Очкура. І ще вона ж сама писала що каток сам не окупиться а тепер критикує.
Льодовий здатний себе окупити, але аж ніяк не шляхом продажу квитків по 10 гр.
Можете й самі порахувати, сьогодні на один місяц функціонування палацу потрібні 60000 гр.
Мені думається на нього даремно наїхали бо він ще у своєму повідомленні 12 жовтня в останньому реченні сказав який є вихід з ситуації.
Я визнаю, що деколи буваю неуважна - тому керуюся Вашими словами й дивлюся пости датовані 12 жовтня.
перепрошую - та я не знаходжу вислову, щоб стосувався ВИХОДУ ІЗ СИТУАЦІЇ
тому прошу Вас - виділіть текст (той що Ви маєте на увазі) - а тоді натисніть "Цитувати виділене" над тим ж постом - таким чинам та цитата опиниться у Вашому пості - й ножна буде з нею ознайомитися.
Відповідь від: 25 Грудня 2009, 14:05:36
Ви всі чомусь вирішили, що п. Ігор О має дати вам вже і тут рецепт вирішення проблеми Льодового палацу
мені не потрібен рецепт вирішення проблеми - я хочу знати - що Ігор_О зробть з Льодовим у випадку свого обрання - а не як
Записаний

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки

А коли дерибан відбувся і бонуси заробилися - це перестало бути втіхою і стало обузою! І тягнути ці майданчики буде тепер або держава (ми з вами), або місцева громада (знову ми), або їх відвідувачі (ну хто, як не ми?)...
Я згідна з Очкуром що багато хто заробив на тому катку. Чиновники взяли хабарі іфірма яка продала заробила тоже. Ще заробив той хто будував каток. І два міністри разом з Насаликом запіарились добряче. А коли свято скінчилося то доля його стала нецікавою для чиновників і вони стали спихати його одне одному бо треба платити за утримання. Область на міністерство спихає а разом спихають на міський бюджет. Пан Ігор зрозуміло про це написав і написав що вихід тепер лиш в тому що хтось мусить платити. Я згідна з ним що то будемо ми. А пан Ігор з катка доречі заробив лише образи тут на форумі за те що чесно говорить про все.
Відповідь від: 25 Грудня 2009, 15:17:12
Льодовий здатний себе окупити, але аж ніяк не шляхом продажу квитків по 10 гр.
Можете й самі порахувати, сьогодні на один місяц функціонування палацу потрібні 60000 гр.
Очкур про то написав що будуть платити відвідувачі.
Відповідь від: 25 Грудня 2009, 15:19:27
А скажіть ще як змінювати карму бо що це таке я вже зрозуміла.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Хоч Ви й зареєструвалися ще у листопаді але повідомлень написали лише 7 тому карму поки не можете проставляти іншим. Зате Вам можуть.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


momo

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2011, 22:45:43

    Звідки: AGH

Шаман! Без грошей, а що витворяє! Юра.... стадіон би здох давним давно - досить Чмихалову одного разу встати з бодуна... Це для Вас відкриття?
Шановний, я бачу ви взагалі не в "темі"... перестаньте аналізувати і коментувати якісь "факти " що взяли сповітря таке відчуття щи Ви з бодуна встали.
І на кінець до слова скажу - що стадіон "Хімік" знаходиться на балансі міста, а саме КМЦФЗН "Спорт для всіх" і пан Чихалов ніякого відношення до нього немає.
Відповідь від: 26 Грудня 2009, 13:16:00
Отже, коли наш шановний мер піарився перед нами "вибиваючи лічними связями" Льдовий палац для Калуша
Глибокі аналізи... нічого Насалик не лобіював (до слова - я не є його прихильником), по великому рахунку зведенню льодового палацу в Калуші треба віддати належне Я.Дорошу. Він будучи фанатично відданий хокею і маючи свої неабиякі звязки з Федерацією Хокею України - лобіював це питання, а Насалик тільки формально брав участь. Так що ні Насалик і тим більше ні ваш Ігор_О ніякого відношення немає до заслуг інших людей. А то що у льодовуму палаці дійсно не має хорошого і креативного менеджера - це доконаний факт.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Tork, наша пісня гарна нова - зачинаймо її знову.
В мене до вас питання, хто має платити за утримання каруселів у парку? Чи може такі нам не потрібні? - то одне
А по-друге, я питаю - НЕ ПРО КОЛИШНІЙ ЧАС - А ПРО МАЙБУТНІЙ -
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


по великому рахунку зведенню льодового палацу в Калуші треба віддати належне Я.Дорошу. Він будучи фанатично відданий хокею і маючи свої неабиякі звязки з Федерацією Хокею України - лобіював це питання,
Ну то якої мами той любий Дорош не довів діло до кінця і не провів, як це було заплановано, для палацу окрему електролінію з Підгірок, а тупо підключив той ангар до і так вже старої підстанції і тим сами позбавив загирчан якісної електроенергії. :evil
Цієї суботи то був повний піпєц - напруга бувало падала до 150 V. :(
Далой таких хокеїстів, міських керівників разом з Калуським РЕМом!!! :agressive
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Нє, ну а Дорош там при чім?
Був проект. Розглядали специ. На Загірі і без того напруга була 160-180 вольт. Памятаю добре як люди приходили по стабілізатори до котлів...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.