Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 301838 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #480 : 25 Червня 2010, 18:50:30 »

Думку ЯЯ очевидно поділяє "Мєрскій вестнік"



Зразу скажу, що хоча карикатура і зі змістом, але фома вираження того змісту аж занадто прямолінійна.

То так як американські жарти.
Відповідь від: 25 Червня 2010, 18:50:02
Коротше на мою і не лише мою думку - несмак.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #481 : 25 Червня 2010, 18:54:36 »

Юрко, свою думку з цього приводу ЯЯ давно вже висловила
http://forum.kalush.info/index.php?topic=3747.240
той "Мерський вісник" ... - ну що за брудненька газетка
фотошоп із "Вікон" був хоча б смішним - а це ...

брєд!

а стаття там... то який дар фантазії треба мати, аби отаке понаписувати?
http://zahidonline.com/news/article/depresivne_telebachennya/
 
Відповідь від: 25 Червня 2010, 14:51:09читала я оте читала, та...
панове головний редактор газети "Західний вісник" - А ДЕ СЮРПРИЗ ВІД МЕРА ДЛЯ КМТ???
бо та стаття є не більше, як збірка пльоток пов"язаних з КМТ за отанні два роки
 :P
не вірно ти зрозумів думку ЯЯ, НЕ ВІРНО
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #482 : 25 Червня 2010, 18:59:43 »

Власники і редактори "Мерзсько-жовтого" вісника, а також Марія Сорока!
Готуйте міх грошей...
---------------------
Прокоментую дану статейку тільки тут на форумі, оскільки не хочу накручувати рекламу цій газетці. Я впевнений, що тут бувають люди розумні і власну думку про цей "качиний" папірець уже для себе склали...

У своїй статейці згадали: С.Барана, Р.Сушка, І.Насалика, І.Мороза, Т.Попадюк, І.Очкура, В.Крохту, Р.Матіїва та депутатів міської ради. І ці гади спромоглися обгадити всіх, окрім С.Барана, члена БЮТ (нейтрально-позитивне) та Р.Матіїва, наближеного до БЮТ (позитивне). Ну, це й зрозуміло, газетьонка ж пробютівська...


"16 листопада, у день їх  професійного свята, телевізійників прийшли привітати мер і двоє його заступників. Вітання закінчилося в одному з міських кафе, де Тетяна Попадюк сказала сакраментальну фразу: «Я буду директором телебачення».
Ця ніч і вирішила долю Івана Мороза, і… вже у січні 2007 року вийшло розпорядження міського голови про призначення Тетяни Попадюк виконуючою обов’язки директора міського телебачення  – до затвердження її кандидатури на сесії міської ради."
Що ж це за вітання було, яке плавно переросло у вирішальну ніч? ;) Напевно, Марія Сорока стояла зі свічкою при зустрічі Тетяни Попадюк і міського голови :) Але це не одна ніч, згадана у статейці...

"Але опозиція не спала. Скориставшись прорахунками влади, а це було незатвердження кандидатури директора КМТ на сесії міської ради, в листопаді 2007 року депутати проголосували за нового директора телебачення, колегу й соратника голови партії «Наша Україна» Ігоря Очкура – Віталія Крохту, який на той час очолював «Міський інформаційний центр» і зосередив у своїх руках більшість бігбордів, сітілайтів та інших рекламоносіїв Калуша."
 :D Придурки... Мені ж міський голова не продовжив контракту якраз через те, що я не захотів зосереджувати в одних руках рекламоносії... Я тоді хотів захистити підприємців і не створювати монополіста :)

"Проте міська рада дивним чином «забула» розібратися з самою Тетяною Попадюк, яка на той час уже майже рік очолювала телебачення. Депутати, не розібравшись у Кодексі законів про працю, створили прецедент, внаслідок якого телебачення стало «двоголовим», а в колективі ще більше заштормило."
:) Шизоїдна сорока... Чому з Попа.дюк мала розбиратися МР? МР ніколи не ухвалювала по Попа.дюк ніяких рішень взагалі... Ні на призначення, а отже і на звільнення... Сороки краще читають КЗпП, виявляється...

"Щоб ще більше укріпити своє становище, новий директор КМТ вніс зміни до статуту підприємства – в частині подання кандидатури керівника міським головою, а затвердженням її радою, змінивши на подання  й затвердження радою.  Зміни до статуту додали новому директору впевненості."
 :D Ну, чесно, придурки... Тільки на те, щоб смоктати палець, і гідні... Ніколи в Статуті КМТ - ні в старому, ні в новому ніде нема і не було питання подання кандидатури керівника. А призначення (не затвердження) і звільнення керівника ЗМІ радою, як виключна компетенція, передбачено ст.26 Закону "Про місцеве самоврядування".

"Віталій Крохта опинився в тій самій ситуації, в якій колись була Тетяна Попадюк, єдиною відмінністю було те, що совісний Роман Матіїв, який уже майже розрахувався з роботи в РДА, не посмів «педалювати» ситуацію. Не було ні захоплення кабінетів, ні вибивання дверей."
Ідіотські жовтяки! Єдиною відмінністю є не "педалювання", а чинність рішень МР. Совісний Роман Матіїв і не міг "педалювати" ситуацію, оскільки рішення МР ще не набуло чинності.

"Проте не так сталося, як гадалося. Розмови про «вето», накладене на рішення міської ради Ігорем Насаликом, почалися вже ввечері. І хоча В.Крохта озвучував наміри подати до суду, це не завадило йому напередодні сесії  пакувати свої речі на телебаченні, приготувавшись до гіршого. "
О!!! "Розмови про "вето", почалися вже ввечері"!!! Значить буде ще одна ніч :)
ЯЯ - це цитата про домовленості. Крохта домовився про щось з Насаликом і почав збирати манатки :)

І чергова "ніч"!
"Та зранку все стало на свої місця. Що ж змінилося за ніч? У місті поговорювали, що Віталій Крохта, забувши про обіцянки «не гнутися» (адже ситуація тепер торкнулася його особисто, а не колективу), прийшов до міського голови проситися, пообіцявши бути слухняним і зваливши всю вину за свою поведінку на …Ігоря Очкура. Буцімто, це той провокував Крохту до спротиву міському голові, проте тепер Віталій все зрозумів і більше ніколи не буде інструментом у чиїхось інших руках. Подейкували також, що за Крохту просила мера й одна з технічних працівниць телебачення, з якою у Віталія склалися далеко не робочі стосунки. Вона й переконала міського голову, що більш як 70% колективу підтримує Крохту й хоче бачити тільки його на посаді директора. "
Це про ніч після сесії. З середи на четвер... У сороки проблема з відчуттям часу. Крохта був у Насалика у вівторок... Але "у місті уже поговорювали"... Кретини... :)
Уявіть собі:  Крохта плачеться перед Насаликом, - "це все Очкур винен, це не я, це мене біс попутав..." А Насалик (басом): "Ну-ну, утри сльози, все буде добре!"  :D Так опустити Насалика. Гей, "Вісники", погано смокчете... палець!

А варіант з "технічною працівницею" як вам?! Ахрєнєть! Нашій прибиральниці 52 роки! А вона пішла і переконала міського голову  :D :D :D Блін, з таким вмінням переконувати можна заробляти бабки! З вівторка запропоную їй послуги продюсера... Нафіг тоді нам оце КМТ :)
Але й казкарі! Прибиральниця КМТ переконала міського голову :)
Мабуть, два ножові поранення були в область голови...

--------------

Шановні форумчани!
Закликаю всіх ніколи не купувати "Мерзсько-жовтого" вісника!
Краще читайте його в інтернеті.
Таких "качководів" треба наказувати копійкою!
Відповідь від: 25 Червня 2010, 18:55:33
--------
Ех, ЯЯ! Прочитав твої відповіді на мої відповіді і зрозумів, що ти їх прочитала, але не обдумувала. Там є всі відповіді на твої попередні запитання у цій темі.
--------
Все, я в "бункер"... Далі тільки уява :)
Записаний
Свій до свого по своє

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Калуське міське телебачення
« Прочитано #483 : 25 Червня 2010, 19:09:00 »

и проверяется, как по мне, на ударной с каких пор у нас говорят "чЕкати"
Ц"е тільки по тобі так. А в українській граматиці - то по правилах. Якщо заявила, що готова ВЧИТИСЯ, то вже не намагайся ВЧИТИ, якщо не впевнена
« Останнє редагування: 25 Червня 2010, 19:17:54 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #484 : 25 Червня 2010, 19:12:19 »

А в українській граматиці - то по правилах. Якщо заявила, що готова вчитися, то вже не намагайся вчити, якщо не впевнена
я у захист власної думки  :P
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Калуське міське телебачення
« Прочитано #485 : 25 Червня 2010, 19:22:05 »

я у захист власної думки
Тобто, "моя думка однозначно правильна, тому, що вона моя, а ви собі що хочете те й кажіть"? А я буду захищати її? :=)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #486 : 25 Червня 2010, 19:24:32 »

Ну-ну. Вертайтеся до теми.  ;) Вона нагадаю про наше телебачення.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Калуське міське телебачення
« Прочитано #487 : 25 Червня 2010, 19:26:11 »

 :agree :agree :agree :agree
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #488 : 25 Червня 2010, 19:35:09 »

Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 20:12:19
я у захист власної думки
Тобто, "моя думка однозначно правильна, тому, що вона моя, а ви собі що хочете те й кажіть"? А я буду захищати її? Крейзі
Люсь, то я невірно висловилася - то я у захист ходу власної думки
Бачиш, вчили мене у школі, що перевіряєть через наголошені - от я й намагалася знайти варіант слова де той склад був би саме наголошеним тому й так і писала. А тим, хто мене намагався вчити (по життю) ніколи наслово не вірила - завжди намагалася перевірити іх аргументи.

У даному випадку Вест запропонував перевіряти словом де потрібний склад не є нагалошеним - тобто запропонований ним варіант перевірки написання є НЕВІРНИМ. А не тому, що ЯЯ собі щось там надумує у Ваші й же уяві.
Відповідь від: 25 Червня 2010, 19:32:01
Юрко, то я дочекаюся вибачень???
Відповідь від: 25 Червня 2010, 19:34:02
Ех, ЯЯ! Прочитав твої відповіді на мої відповіді і зрозумів, що ти їх прочитала, але не обдумувала. Там є всі відповіді на твої попередні запитання у цій темі.
Власне, Весте, що немає - і даремно ти знов у свій "бункер"...
Адже багато твоїх твержень суперечать законодавству
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #489 : 25 Червня 2010, 19:48:34 »

Ну-ну. Вертайтеся до теми.
Тема справді про телебачення. Але вона чомусь зводиться до реклами газетки, яку бридко використовувати навіть для загортання риби. Брехня не варта такої уваги, її краще просто ігнорувати. Веста це не стосується - його реакція буде, але не тут і не зараз.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #490 : 25 Червня 2010, 20:00:05 »

Юрко, то я дочекаюся вибачень???
Ні, бо я вважаю, що фотографія у газеті відображає твою точку зору на проблему. З чого мені за це вибачатися?  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #491 : 25 Червня 2010, 20:03:03 »

yurko
моя точка зору на дану проблему аж ніяк не відображена на тому фото.
А саме фото я коментувала не інакше як БРЄД.
З чого мені за це вибачатися?  Дивно
з того, що не варто висловленні мною думки використовувати як прикриття власним фантазіям.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Калуське міське телебачення
« Прочитано #492 : 25 Червня 2010, 20:03:56 »

варіант перевірки написання є НЕВІРНИМ
Ну це вже справді переходить всі межі! Ну перш ніж заявляти таке, ну візьми ж нарешті підручник з української граматики! Або хоч не сперечайся! Я тебе ніколи не виправляла, бо вважаю , що це твоє право_ як хочеш, так пиши, але вже коли на це зайшло, то ти колись нас же намагалася, якщо памятаєш, вчити і української літератури, і мови, і історії. То це що - продовжується? Але перш, ніж вчити - навчись сама! Прошу пробачення за емоційність, але вже занадто ти, ЯЯ, впевнена в своїй всезнайкості!
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #493 : 25 Червня 2010, 20:10:01 »

ну візьми ж нарешті підручник з української граматики
так де ж його взяти???
Відповідь від: 25 Червня 2010, 20:06:55
вчити і української літератури, і мови, і історії.
не намагалася я ніколи нікого вчити української літератури, мови чи історії - а висловлювала власну думку 
Відповідь від: 25 Червня 2010, 20:08:19
впевнена в своїй всезнайкості
якраз і не впевнена
А говорю про те, ЩО МЕНЕ У ШКОЛІ ВЧИЛИ ПЕРЕВІРЯТИ ЧЕРЕЗ НАГОЛОШЕНІ СКЛАДИ - от шкільною наукою я й послуговуюся
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #494 : 25 Червня 2010, 20:12:21 »

не варто висловленні мною думки використовувати як прикриття власним фантазіям
Ок. ЯЯ вибач, що мені здалося ніби фотографія відображає якісь твої погляди на питання телебачення.
Хоча якщо чесно я досить туманно можу окреслити твої погляди.
100% я впевнений лише у тому, що ти вважаєш, що муніципальне телебачення згідно чинного в Україні законодавства мусить заробляти на себе само.
Ну і ще ти то пишеш, що Крохта ходив до Насалика домовлятися, що Не так Насалик виграв, як Крохта йому підіграв і т.д. але категорично не погоджуєшся коли те саме пише газетка  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Калуське міське телебачення
« Прочитано #495 : 25 Червня 2010, 20:13:15 »

Брехня не варта такої уваги
Це можна подавати до підручників з журналістики - як класичний приклад погано прикритого замовлення. Я прочитала - і посміялася. А декому цікаво з таких дурниць "обговорення" бурхливе організувати. Пропоную перенести цю статтю в тему про плітки, а ще краще в смітник, бо насправді до стану справ на КМТ - вона не має жодного стосунку, оскільки, і справді його не відображає.  
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #496 : 25 Червня 2010, 20:16:00 »

Ну та тоді треба цілу газету "переносити"...

У них же що не стаття то :
"подейкують, що..."
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #497 : 25 Червня 2010, 20:18:10 »

100% я впевнений лише у тому, що ти вважаєш, що муніципальне телебачення згідно чинного в Україні законодавства мусить заробляти на себе само.
оце ти зрозумів 100 відсотково вірно.
ТА один з основних джерел їх заробітку має бути укладена з владою угода про вивсітлення роботи влади на їх каналі, згідно з рядом статей закону (то таке маленьке уточнення)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Калуське міське телебачення
« Прочитано #498 : 25 Червня 2010, 20:20:01 »

так де ж його взяти
магазин 2000 на Винниченка. Чи ти не знаєш, що книжки у нас продаються? Втім, може, і в неті є. Я коли чогось не знаю, то перш ніж робити заяви- питаю в ГуГла.... іноді допомагає...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #499 : 25 Червня 2010, 20:20:14 »

Ну і ще ти то пишеш, що Крохта ходив до Насалика домовлятися
ну не нанімо ж сидіти у протилежних кутках  :unknow :)
Записаний