вуличні торгаші теж платять податки в калуський бюджет
Безспірно. Але це все слід цивилізовано організувати.
Насалик це єдиний мер, який серйозно займався ции питанням. Тоді і вулична торгівля на проспекті була прибрана і кіосків значно поменшало, а решту модернізовано. Було створено комунальний ринок і таким чином прибрано стихійну торгівлю в сквері біля Хіміків 2. Якби наступний мер зі своїми заступницями підхопив цю тенденцію, а не роздавав ділянки під нові мафи і не пролонговував старі договори, якби він змусив власників приватних ринків належно прибирати свої ділянки ціни б йому не було в базарний день.
Якби підприємці поступово позбувалися від архаїчних металічних торгових буд, облізлих кіосків з пресою, перестали обліплювати свої сараї кислотною, токсичною рекламою з дешевого пвх. Якби підприємці не будували двоповерхові зупинки з салатово-рожевиии фасадами, а влада не закривала на це очі. Якби автобусні зупинки не перетворювалися в міні-базарчики з торговими рядами поряд, а залишалися просто зупинками. Якби всі ці торгові вуличні локації були обладнані туалетами, а не були обісцаними, оббльованими і обдроченими, особливо у вечірній час. Тоді можна було б про щось говорити.
Не вміють торгаші вести торгівлю в громадських місцях і прибирати навколо своїх торгових точок. Вони навіть належний вигляд своєму павільйону забезпечити не можуть.
Тому тільки у приміщеннях може вестися торгівля Поза ними цілковитий хаос. Є чотири ринки під накриттями і під охороною і досить. Є багато комерційних площ, які в свій час створювалися тими ж базарниками. От там і торгуйте. Як варіант можна побудувати ще один комунальний торговий комплекс для підприємців, які за невелику плату будуть орендувати місце. Але не з будок, не з кіосків, не з палаток і не поза межами відведених місць (законних ринків чи торгових комплексів). Жодної торгівлі на зупинках, автостанціях, і вздовж тротуарів.