Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 2 місяці 18 днів

Автор Тема: Пропозиції роботи форуму  (Прочитано 126498 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #160 : 19 Грудня 2013, 10:52:21 »

Я з 2008, Адвокат від початку, Рибка,  Тенді теж давно і точно ще є.
Троє.
Більшість не пояснює причин зникнення чи мовчання.
Блоги блогами, але на форумі декому тролити цікавіше. Більше читачів.
Накручування карми- то як? Ромашкін зробив якось натяк. Якщо я можу класти в день 10-20 карм - то це накручування? Не розумію. То заберіть право ставити карму(більше 5 чи 10), коли так жаба давить. По-перше, карма для того і є, щоб додавати. За пости чи думки. При тому всьому в кожного свої погляди кому й за що вона плюсується.
Відповідь від: 19 Грудня 2013, 10:48:21
Форум є  діалог.
Форум- полілог. Очевидно, коли ніхто не реагує на Ваші пости, то вже не в тренді.....Скажемо так. Принаймі говорити сам із собою не кожен зможе.
Відповідь від: 19 Грудня 2013, 10:50:32
Я особисто не маю бажання писати після непрямих образ Отамана і мене і Сонечко, і інших форумців.
Образи однією людини мають позбавляти нас усіх цікавої особистості? А чи гарно це? Та людина сама мала б зрозуміти, що пора притримати деякі зауваження при собі чи писати їх під ніком "Таня"
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #161 : 19 Грудня 2013, 11:19:33 »

Коментарів хто має йти на форумівку кому зась
- :!! а то вже наклеп. коментарі і обговорення хто не прийшов(міг і не захотів) і чому.не більше.не читай між строк.їх нема)).
 навпаки. декого по 3 рази просилося-заохочувалося.я не був проти когось бачити. буду тепер і не піду.робіть без мене.адже кого треба-й так побачу.а хто високої думки про себе-вибачте.
 і взагалі..через мою персону,та й не писати...1 щось не віриться. 2 честь-то яка)).
2. маєте всі повноваження модераторів?! (на дідька вони вам якшо дехто повідомлення в чаті не вміє стерти) користуйтесь.баньте-пАпІреджівайтЄ.то ваша робота.
 то робота модератором.а не не статус.і не плачте що хтось не такий.допустили
« Останнє редагування: 19 Грудня 2013, 11:26:47 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #162 : 19 Грудня 2013, 11:36:23 »

Троє.
Більшість не пояснює причин зникнення чи мовчання.
Та не троє Яна. А більше, є ще чоловіки, які давно. А зрештою, що це міняє.  :unknow

Якщо 10-20 карм, одній і ті  ж людині, то хто в нас пише по 20 постів за день.  ;)

Після тролів читачів не більше, більше тролів. Що й вимальовується.

Отамане з тобою сперечатися ... :=)

Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #163 : 19 Грудня 2013, 12:02:36 »

Лалія, ну навчись ігнорувати. Не можуть бути всі люди одинакові.
Відповідь від: 19 Грудня 2013, 12:01:04
Вважаю що форум працює добре, головне менше образ та поливати людей брудом. Але таке не можливо, бо всі різні. У всіх своя думка, але як би у всіх була одна думка то не було б і цікаво. Ось так.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #164 : 19 Грудня 2013, 12:07:16 »

Вважаю що форум працює добре, головне менше образ та поливати людей брудом.
Форум працює! Люди пишуть..........Це головне. Добре чи погане- то залежить від кожного зокрема.  :prapor: :prapor: :prapor:
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #165 : 19 Грудня 2013, 12:08:00 »

Рибко ну, я начебто це й роблю.  ;) Але написати, що думаю, теж маю право.  :bouquet:
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #166 : 19 Грудня 2013, 12:13:53 »

У меня другое видение ситуации.Ничего не мешает выражать свою точку зрения  культурно и не по хамски.И наоборот человек оскоралбляющий других хоть и не прямо ,отосится к сообществу без уважения и провоцирует две вещи,игнор и такой же ответ к себе. В принципе это и есть троллизм.У меня предложение такое.Нужно создать совет форума состоящий из старых и авторитетных членов форума ,можна включить и админов.И если кто-то пожалуется туда на хамство или оскорбления в том числе и в привате,это будет рассмотрено и на первый раз предупреждение,на второй раз бан на год.
Відповідь від: 19 Грудня 2013, 09:33:51
Да и еще.Можно сделать более четкое разграничение по темам.Тема о вере была создана для верующих потому атеистам надо бы создать свою тему о атеизме.В таком случае каждый бы писал о своем .Еще очень полезно было б сделать голосование за темму,т.е. нравится тима или нет.
Ну чому до цього не прислухатися??? Так ні давайте будем ігнорувати.Хай хамство і образи процвітаютьЯ також чесно кажучи люблю деколи гостре слівце але треба якось вчитися і кращому. Ну давайте ігнорувати тільки тоді вже такий форум.Як до речі вже набагато більше ніж троє це зробили.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #167 : 19 Грудня 2013, 12:26:25 »

Будьмо всі просто добрішими
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18236
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 02:40:51

    Звідки: Льондон
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #168 : 19 Грудня 2013, 13:04:30 »

У меня другое видение ситуации.Ничего не мешает выражать свою точку зрения  культурно и не по хамски.И наоборот человек оскоралбляющий других хоть и не прямо ,отосится к сообществу без уважения и провоцирует две вещи,игнор и такой же ответ к себе. В принципе это и есть троллизм.У меня предложение такое.Нужно создать совет форума состоящий из старых и авторитетных членов форума ,можна включить и админов.И если кто-то пожалуется туда на хамство или оскорбления в том числе и в привате,это будет рассмотрено и на первый раз предупреждение,на второй раз бан на год.

в такому випадку ВСЯ пропаганда релігії і різні релігійники будуть забанені . адже своєю релігією вони ображують інших людей , які не повинні чи не хочуть чи не можуть розділяти різну маячню , придуману ідіотами в дикому минулому

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #169 : 19 Грудня 2013, 13:35:23 »

в такому випадку ВСЯ пропаганда релігії і різні релігійники будуть забанені . адже своєю релігією вони ображують інших людей , які не повинні чи не хочуть чи не можуть розділяти різну маячню

Тому в реалі, приміщення для групування людей за інтересами, такі як культові споруди та наукові заклади — це зазвичай різні споруди  :=)
І навіть релігійникам відомий вислів: "Із своїм статутом до чужого монастиря не ходять". Хоча з деякими "спецами від атеїзму" все складніше.

придуману ідіотами в дикому минулому

вогонь здобувати і колесо в дикому минулому теж ідіоти придумали?

Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #170 : 19 Грудня 2013, 13:41:06 »

Релігія - як вона може образити? Я не маю на увазі деякі спеціфічні культи, ось "стандартні" світові релігії? Так само, як будь-яка точка зору. Мова не про думки, а про характер їх висловлення. Одна справа - сказати "я ортодокс і вважаю, що світ було зроблено за 6 днів - спробуйте доведіть, що це не так", і зовсім інша - "ви всі дебіли, якщо вірите в цю маячню на рахунок Великого Вибуху   :=)".
Звісно, думка "всі, крім мене - дебіли і виродки" також може їснувати, але це вже випадок, коли сами думки є образливими.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #171 : 19 Грудня 2013, 13:53:27 »

Місцевим екстремістам треба перед своїми постами ставити "дисклеймер":

Попереджаю!
Наступний текст може містити образливу, неприємну, неприйнятну, заборонену або незрозумілу для вас інформацію!
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #172 : 19 Грудня 2013, 14:06:04 »

Будь-яка інформація для когось обов'язково є незрозумілою, неприємною тощо :) А ось "забороненою" вона може бути тільки за умов, передбачених чинним законодавством, і це не залежить від особистості того, хто її сприймає.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #173 : 19 Грудня 2013, 14:18:46 »

Будь-яка інформація для когось обов'язково є незрозумілою, неприємною тощо

Я на це й натякаю. Це ж елементарні речі і мені не зрозуміло, чому те, що ясно і так, треба втиснути в межі правил. Це буде такий самий абсурд, як і дисклеймер.

А ось "забороненою" вона може бути тільки за умов, передбачених чинним законодавством, і це не залежить від особистості того, хто її сприймає.

Ги-ги. Припустимо, що комусь, наприклад ББА  :=), мама забороняє дивитись на еротичні фотографії дівчат та спілкуватися з тими, хто вживає "погані" слова. Він же не винний, що тут такі несвідомі люди! Так, що залежить )))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18236
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 02:40:51

    Звідки: Льондон
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #174 : 19 Грудня 2013, 14:22:47 »

вогонь здобувати і колесо в дикому минулому теж ідіоти придумали?

згідно жидівської релігії то це бог сидів і ножичком вирізав з дерева колеса а мусор спалив

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #175 : 19 Грудня 2013, 15:34:27 »

згідно жидівської релігії то це бог сидів і ножичком вирізав з дерева колеса а мусор спалив

Неправильно. Згідно жидівської релігії Бог створив все. І відкрив то людям.
« Останнє редагування: 19 Грудня 2013, 15:52:19 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30322
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:56:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #176 : 19 Грудня 2013, 16:11:37 »

Щодо пропозиції koliaillich - то воно вже і так в принципі практично є. Бо модераторами стали бувалі форумці. Але мало хто має час і охоту слідкувати за порядком.
Щодо розмежування по темах - те саме. От є тема про ведизм. Пропонуєте, щоб у ній писали лише апологети тієї течії? Абсурд. Не буде ніякого спілкування. Хіба лише зозулі з когутом.
Практично весь сир-бор через висловлювання ББА в бік віруючих, бо Яромай  (хоч як би він там 100 разів помилявся у своїх поглядах) переважно викладає їх доволі стримано, а вже коли реакція на них йому не подобається може "буянити" і це природно.

Тому, маючи практику спілкування зауваженнями з ББА (на які він зважає) можу сказати, що як на мене - все може залишатися як є.
Побачили, що хтось не стримався - напишіть мені. Звісно ,якщо то буде  заклик "гони комуняку" чи "розмови про іслам є пропагандою ісламу" я мушу і буду залишати без дій, бо така моя адмінська доля. Я не маю морального права робити так як хочу я, якщо дав слово робити все за правилами.

І ще про "тих що пішли".

Знаєте, і Яна добре сказала і я ще додам, що часто це прояв лінивства, самолюбства і честолюбства.
Лінивства - бо дописувати на форум важче ніж сидіти Вконтактах. Ішоді цікавіше, але зазвичай важче. А так ніби і не я винен. Абіділі...
Самолюбства - ну бо як це хтось посмів баяриню абідєть...
Честолюбства - це ж бо мама казали, що я найкраща і найрозумніша, а тут посміли сумніватися. Да ну їх всіх.
Людина часто вступає у той полілог з метою втекти від реальності і знайти іншу міні реальність, де її люблять. Але ж іншим що до того?
Інші використовують форум, щоб покрасуватися своєю мудрістю, чи досягненнями - і заперечення, сумніви, протилежні думки таким непотрібні!
А щодо образ,
у реалі вас ніколи не ображають?
Так?!
І що?
Кінчаєте з життям?
Чи робите висновки і вживаєте заходів?

То ж давайте шукати ту "золоту середину".
Хіба ще щось придумаєте.

З кармою Ромашкін обіцяв побавитися. Щодо побоювань Чака, скажу, що то не стане судилищем без апеляцій. Але якщо людина побачить зауваження у вигляді обґрунтованого мінуса то це змусить реагувати. Будемо думати, прбувати. Може приживеться.

Відповідно питання заздрощів до "завищеної" карми теж вирішиться автоматично з введенням обмежень. Хоча зависників від того все одно менше не стане, бо заздрість - то прояв негативу (ницість, гріх,  прояв самолюбства лінивства і слабкості.) Хочеш мати те, що є у іншого - підніми дупу і зроби щось для того, а не розказуй іншим який він поганий.
 
« Останнє редагування: 19 Грудня 2013, 16:18:40 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #177 : 19 Грудня 2013, 16:30:35 »

Юра, я шкодую, за тими, що пішли. За більшістю.  Це були гарні, розумні, цікаві в спілкуванні люди.   І те, як ти зараз гарно всіх охарактеризував, то всі питання знімаються.  ;)


Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30322
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:56:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #178 : 19 Грудня 2013, 16:55:11 »

А можна конкретно навести наприклад.
Хто пішов саме через те, що його образили?
у 80% виявляться інші причини.
Те, що я написав не означає, що то у всіх випадках так.
Я он вже практично місяць рідко писав але через зайнятість на роботі, а не тому, що образили.
Я описав суто своїх знайомих, які зараз не пишуть.
« Останнє редагування: 19 Грудня 2013, 17:01:57 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8375
  • Останні відвідини:
    16 Вересня 2024, 08:04:41

    Звідки: пр. Л.Українки
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #179 : 19 Грудня 2013, 20:35:04 »

що за песимізм?
Так частина людей перебралась в соціальні мережі (а не на альтернативний калуський форум, зауважте). На то є обєктивні причини. Не буду тут розписувати переваги соціальних мереж перед форумами. 
 
Але форум калушан і для калушан теж має право на життя.

Вважаю наше місто і калушани мають бути тими чинниками, що обєднують нас тут. Політика, релігія це вторинне і ніколи не були консолідуючими.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)