Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 22 дні

Голосування

Яке з друкованих видань Калуша, що мають свою сторінку в неті Ви вважаєте найцікавішим

Вікна
- 69 (59.5%)
Вісті Калущини
- 12 (10.3%)
Дзвони Підгір♥я
- 17 (14.7%)
Західний вісник
- 16 (13.8%)
Калуський нафтохімік
- 2 (1.7%)

Всього голосів: 115


Автор Тема: Газети Калуша (онлайн)  (Прочитано 419461 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #140 : 21 Травня 2010, 15:09:33 »

Я голосувала за "Вікна" - і одна з останніх статей, що мені сподобалася - то є
Насалик і Ко: однією  ногою — в УНП, іншою — в УП
http://www.vikna.if.ua/news/article/nasalik_ko_odnyu_nogoyu_v_unp_nshoyu_v_up/
видна РОБОТА журналіста
Цитувати (вибране)
Між тим, у Калуському міськрайонному управлінні юстиції “Вікнам” цю інформацію не підтвердили. Хоча міська та районна організація партії з аналогічною назвою  були зареєстровані у травні 2003 року. У місті її очолив  Ярослав Долинка, у районі —  Галина Марій. З реєстрації вони досі не зняті.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #141 : 21 Травня 2010, 23:04:59 »

з нині оновленої сторінки "Дзвонів підгір"я"
Проїзд у міському транспорті може подорожчати
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1431
у цій статті обговорюється ймовірність подорожчання оплати послуг громадського транспорту
те, що ця тема для перевізників назріла - то є факт та запропонована ними ціна у 1.95  :o - то є надто
я звісно не можу говорити про їх економічні порахунки - говорю лише як споживач їх послуг

адже, колись то читала статтю - що наче з громадським транспортом у Калуші все, як що не супер - то вже справді добре й через кілька тижнів після ознайомлення з тією статтею мені довелося доїзджати щоранку на 8:00 у підгорецьку лікарню. Я тоді була просто шокована тим, що вже у центральній частині міста у автодус увій було просто не можливо. На початках (у перші дні користування громадським автобусом у ранковий час) я на своїй зупинці була змушена пропускати кілька маршрутів очікуючи на той, у котрому б знайшлося місце на те, щоб я просто змогла б увійти до того автобусу. Через кілька днів, я вже сміливо прямувала від свого дому не до найближчої зупинки - а на зупинку біля технікуму - бо саме там ще були шанси на те, що я поміщуся у той автобус.
Чому так стається?
відповідь проста - на 8:00 - їде персонал лікарні на роботу й багато паціентів тієї лікарні. Тому усі рейси 6 номеру з 7:00 до 8:30, що прямують до лікарні - є непомірно переповненими. Вирішення цієї проблеми я не спостерігаю

то я що до якості перевезення - та виконання перевізниками своєї роботи
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #142 : 22 Травня 2010, 14:58:24 »

Створювати ажіотаж навколо влаштування дитини в дитсадок не варто

Приховано: Показати
Останнім часом у калушан склалася думка про неможливість влаштування дітей у дошкільні навчальні заклади міста. Однак, стверджує начальник управління освіти міської ради Любов Максимович, місця в ДНЗ є, тому батькам не варто створювати ажіотаж.У ці дні проходить прийом дітей у першу й другу молодші групи дошкільних закладів. Як повідомила «ДП» Л. Макси­мо­вич, цьогоріч управлінням освіти чітко визначені дати прийому в кожен заклад. Так, 13 травня проводився прийом у «Струмочок», «Чебураш­ку», «Барвінок» і «Журавлик», 20 травня — «Росинку» й «Зо­лотий ключик». В інші ДНЗ прийматимуть 27 травня. При­йом дітей проходить у при­сутності керівників ДНЗ, від­повідального працівника уп­равління освіти і начальника управління. За словами спе­ціаліста управління освіти Лю­бові Шпак, у першу чергу в садки приймають дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей-чорно­бильців, дітей з малозабезпе­чених сімей і тих, кого виховує одинока мати.Дивно, каже Л. Макси­мо­вич, що перед першим при­йо­мом, тобто 13 травня, з самого ранку (якщо не з ночі!) під уп­равлінням була створена чер­га. Потреби в цьому не було, оскільки того дня прийом був завершений протягом двох го­дин і за цей час видали майже 130 путівок.В інші групи (середні й старші) ДНЗ дітей приймають протягом всього навчального року за наявності вільних місць, оскільки ці групи були сформовані раніше.Щодо харчування у до­шкі­льних закладах міста, то, ствер­джує Л. Шпак, за результатами останніх років і якісно, і кіль­кісно наші діти харчуються чи не найкраще в області. Вони отримують основні продукти, які формують імунітет дитини: молоко — 70-80%, м’ясо — до 70%, риба — 75-100%, сир кис­ломолочний — 75-100%. Щоб добитися ще кращих показ­ників харчування (у зв’язку з ростом цін на продукти хар­чування змен­шуються нор­ми спо­жи­ва­ння  на одну ди­ти­ну),  міський го­лова Ігор На­­салик ініціюватиме на най­­­­­ближчому засіданні мі­ськ­викон­кому роз­гляд пи­та­ння про збільшення вартості харчування до 12 грн. (6 грн. з міського бюджету і 6 грн. — ба­тьківська плата). На сьо­год­­нішній день вартість хар­чу­вання становить 10 грн.



Дзвони Підгір♥я
Записаний

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #143 : 22 Травня 2010, 16:00:29 »

Створювати ажіотаж навколо влаштування дитини в дитсадок не варто

[ Читати далi ]
Цікаво на скільки ця стаття відповідає дійсності,. Може хтось з форумчан влаштовував свою дитину в садок цього року, й може прокоментувати.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #144 : 22 Травня 2010, 16:30:42 »

у темі "Запитання до місцевої влади" про якраз і йдеця мова http://forum.kalush.info/index.php?topic=967.320

а у статті на це таки є натяк - адже говорять, що є перелік категорій дітей яких приймають у першу чергу - тобто приймають не всіх бажаючих - а згідно з відповідність до переліченої категорії - а це вже говорить про існування проблеми

Цитувати (вибране)
За словами спе­ціаліста управління освіти Лю­бові Шпак, у першу чергу в садки приймають дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей-чорно­бильців, дітей з малозабезпе­чених сімей і тих, кого виховує одинока мати.

далі вони говорять про те, що

Цитувати (вибране)
В інші групи (середні й старші) ДНЗ дітей приймають протягом всього навчального року за наявності вільних місць, оскільки ці групи були сформовані раніше.

це говорить про те, що нові групи не формують - а у вже сформованих місць немає
Відповідь від: 22 Травня 2010, 16:28:42
отак журналісти "красиво" розповіли про те, що наче проблеми немає - і нічого створювати якісь там ажіотажі  :hot
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #145 : 23 Травня 2010, 09:00:33 »

о, "Західний вісник" оновився - ознайомимся

отже стаття - Місцеві депутати та інші форми політичного життя
http://zahidonline.com/news/article/mscev_deputati_ta_nsh_formi_poltichnogo_zhittya/
м-дя, скажу я вам - "потішив" мене пан Кучерак
Цитувати (вибране)
місь­кі депутати вимагали заслу­хати головного редактора газети «Західний Вісник»: «Хай прозвітується, яке право мали його журналісти писати про депутатів?! Правду хай скаже!!! Яку мету переслідував, розмістивши в газету публікацію про сесію міської ради під назвою «Калуські депутати створили «ширку»?»
...
у перерві до мене підійшли четверо «делегованих» своїми колегами «активістів» – два депутати і дві депутатки. І почали мене «строїти», по-іншому назвати це не можу.
Якщо не вдаватися в подробиці: не писати про запах алкоголю від одного з депутатів, забути, що обидві депутатки працюють в освіті, не звертати увагу на невихованість і грубощі, то можна узагальнити, що найбільше їх обу-рювали публікації нашої газети про роботу міської ради, вірніше наша критика депутатів у цих публікаціях. А ще б вони хотіли, напевне, щоб із ними погоджували написане про «їхні світлості» – перед здачею до друку, мабуть?
...
Політичний лікнеп для депутатів
...
«Ширка» – так серед політиків (до яких повинні би зараховувати себе навіть місцеві депутати) називають широку коаліцію.
та, пригадалося мені, що й я не зрозуміла було тієї назви статті, тому, задля власної впевненості перечитала оту статтю
Калуські депутати створили «ширку»
http://zahidonline.com/news/article/kalusk_deputati_stvorili_shirku/
Цитувати (вибране)
Депутат Ігор Кучма (УНП) пові­домив присутніх про створення но­вої депутатської групи «Українська партія – Голос нації», до складу якої поки-що входить 6 депутатів. Ми вже писали в попередньому номері про нову «Українську партію», яку в Калуші нещодавно презентував міський голова Ігор Насалик.  Склалося враження, що мер зацікавлений у новостворюваній групі, яка в перспективі може перерости у «широку коаліцію».

ню? і де ж я маю побачити відповідність назви змісту статті???
Коли у статті йдеться лише про ймовірну перспективу, а в назві про сталий факт, що відбувся???

А-я-яй...

Відповідь від: 23 Травня 2010, 08:07:11
ще один =))

Цитувати (вибране)
спробую поділитися на­болілим із вами, не називаючи прізвищ та політичних кольорів

Цитувати (вибране)
у перерві до мене підійшли четверо «делегованих» своїми колегами «активістів» – два депутати і дві депутатки. І почали мене «строїти», по-іншому назвати це не можу.
Якщо не вдаватися в подробиці: не писати про запах алкоголю від одного з депутатів, забути, що обидві депутатки працюють в освіті, не звертати увагу на невихованість і грубощі, то можна узагальнити, що найбільше їх обу-рювали публікації нашої газети про роботу міської ради, вірніше наша критика депутатів у цих публікаціях.

як не дивно, але я здатна назвати прізвища отих депутатів та депутаток, не зважаючи на те, що не була свідком тих подій та особисто знайома з одиницями депутатського складу міської ради і те, не надто добре. І висновкі про склад того квартету шикувальників в мене з"явився виключно з ознайомлення із статтями у місцевій пресі, що висвітлювали події на сесіях.

А-я-яй...
Відповідь від: 23 Травня 2010, 08:21:57
стаття Ігор Насалик: «Хліба нема, консервів нема…Патронів – теж нема!»
http://zahidonline.com/news/article/gor_nasalik_hlba_nema_konservv_nemapatronv_tezh_nema/
Цитувати (вибране)
Найголовніше питання порядку денного – затвердження бюджету Калуша на 2010 рік – після обговорення та суперечок таки проголосували. Тепер наше місто з бюджетом! Він становить не багато й не мало, а …331 млн. грн.
Ця цифра – у чотири-п’ять разів більша за «середньостатистичну» по Україні для таких міст, як Калуш. Такий великий бюджет – заслуга, в першу чергу, міського голови Ігоря Насалика. Наш мер з 2006 року доклав чималих зусиль, щоб Калуш не «опустився» до рівня великого села, а громада розвивалася і повноцінно жила, незважаючи на кризові часи.

що тут скажеш - Мерський вісник...




Відповідь від: 23 Травня 2010, 08:39:57
але хочеться продовжити свій допис стосовно
Проїзд у міському транспорті може подорожчати
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1431
розумію перевізників - оплата о 1,25 - певне й справді доводять їх до збитків - та в мене склалося враження, що й рейсів автобусів поменшало - бо останнім часом мені доводиться набагато довше очікувати автобуса на зупинці ні ж те було раніше, а кількість пасажирів у тих автобусах значно побільшала й по якийсь комфорт проїзду вже не йдеться - то може їм вартувало раніше звернутися до влади з пропозицією у збільшені оплати проїзду?

та з другого боку - збільшити оплату проїзду до 1,95 (і це без урахування ймовірного збільшення акцизу на пальне) - то таки занадто - адже маршрути мають своїх постійних користувачів-пасажирів, що користуються ними аби дістатися до роботи. Взяти до прикладу медсестер та санітарок ЦРЛ - відповідно до їх заробілньої платні - скільки ж вони витрачають лише на проїзд на роботу та з роботи? В мене, за моїми простими порахунками получилися наступні цифри - на місяць - нині вони витрачають на дорогу у транспорті 50 гр (за ціною 1,25 гр), а за умов підняття тарифу до 1,95 гр - витрачатимуть 78 гривень. А їх зарплатня складає скільки?... блисько 1500 гривень???

І це пропозиція перевізників ДО підняття цін на паливні матеріали
« Останнє редагування: 23 Травня 2010, 10:35:54 від ЯЯ »
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #146 : 25 Травня 2010, 11:22:39 »

Газета Галичина:http://www.galychyna.if.ua/index.php?id=single&no_cache=1&tx_ttnews[tt_news]=10680&tx_ttnews[backPid]=24
Вишиванюк обговорив з Азаровим актуальні проблеми Івано-Франківщини
У тривалій розмові з М. Азаровим не обминув М. Вишиванюк і проблемних питань ВАТ «Оріана» (державна частка 99,99%) і просив уряд здійснити першочергове та в повному обсязі фінансування затвердженого Мінпромполітики України проекту консервації Домбровського кар’єру № 1, № 3 кошторисною вартістю 87,3 млн. грн. Зважаючи на те, що виконання визначених цим проектом робіт уможливить утримання екологічної ситуації в Калуші лише на чотири—п’ять років й не дозволяє наразі відновити виробництво калійних добрив, М. Вишиванюк просив керівника уряду створити міжвідомчу комісію та робочу групу з метою системного вивчення проблемних питань ВАТ «Оріана» і його дочірнього підприємства «Калійний завод» з тим, аби напрацювати невідкладні заходи щодо їх вирішення.


 P.S. В середу, по останніх даних, у нас повинна працювати комісія з представників уряду на нардепів. 
Молодець голова ОДА - педалює вирішення проблем нашого міста.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #147 : 28 Травня 2010, 23:53:47 »

традиційно для п"ятниці - перегляд публікацій у пресі

З 1 червня за проїзд у міських автобусах будемо платити 1,5 грн.
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1444

Цитувати (вибране)
Вчора на засіданні виконавчого комітету розглянули питання про тарифи на транспортні послуги на міських автобусних маршрутах загального користування. Усі присутні члени виконкому проголосували за пропозицію збільшити вартість проїзду до 1,5 грн. Нові тарифи на проїзд вступають у дію з 1 червня.

питань немає - підняття вартості проїзду є доцільним. Та в мене є інше питання - чи зменшиться кількість рейсів на маршрутах??? Чи, якщо бути точнішою - чи повернуться перевізники до свого попереднього графіку роботи разом із збільшенням вартості проїзду???
Тому, як те, що робиться у міському транспорті вже сьогодні - то сил немає - АВТОБУСИ ПЕРЕПОВНЕНІ!!! Кількість рейсів на маршрутах зменшили і я не знаю - хто таке контролює. Є необхідність відновити колишній графік рейсів автобусів, а так як то є нині - то є неможливим.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Травня 2024, 00:34:08

    Звідки: пр. Л.Українки
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #148 : 29 Травня 2010, 00:02:09 »

Та в мене є інше питання - чи зменшиться кількість рейсів на маршрутах???
тобто збільшиться? куди вже зменшувати?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #149 : 29 Травня 2010, 00:06:52 »

саме так romashkin, я мала на увазі зменшиться від попередньої кількості рейсів на маршруті (той графік за яким перевізники працювали ще пів року тому)
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #150 : 29 Травня 2010, 01:51:36 »

пішки швидше пройти з автостанції на"посьолок"
Відповідь від: 29 Травня 2010, 01:43:37
наші депутати турбуються про наше здоров"я,і про фігуру!!!!!!!!!!!!!
Відповідь від: 29 Травня 2010, 01:47:01
Особливо про фігуру,чим менше важиш,тим довше асфальт зберігається
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #151 : 29 Травня 2010, 08:39:54 »

наші депутати турбуються про наше здоров"я,і про фігуру!!!!!!!!!!!!!
Особливо про фігуру,чим менше важиш,тим довше асфальт зберігається
Мілано! У мене складається враження, що Ви або не надто уважні, або навпаки - надто уважні :)

Прошу Вашого пояснення зв'язку між депутатами Калуської міської ради і членами виконавчого комітету, які проголосували вищевказане рішення!
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #152 : 29 Травня 2010, 13:36:33 »

Так мене цікавить - чи зазначені у тому рішенні кількость рейсів на маршрутах - чи там лише рішення про збільшення оплати проїзду???
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #153 : 29 Травня 2010, 19:52:43 »

Прошу Вашого пояснення зв'язку між депутатами Калуської міської ради і членами виконавчого комітету, які проголосували вищевказане рішення!
Пане Ігоре! Нічим не можу Вам допомогти. Репліка, яка викликала це непорозуміння була написана не мною, а моїм чоловіком. Він рідко їздить громадським транспортом і очікування автобуса протягом 25 хвилин стало для нього вчора стресовою ситуацією. А якщо врахувати, що на цей форум він майже не заходить, то ще не мав можливості засвоїти, що за все в місті відповідає міськвиконком на чолі з мером, а не депутати  міської ради. Обіцяю, що найближчим часом спробую йому це пояснити.  :)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #154 : 29 Травня 2010, 23:42:41 »

Пане Ігоре! Нічим не можу Вам допомогти.
Я, власне, Вашої допомоги і не просив...

Репліка, яка викликала це непорозуміння була написана не мною, а моїм чоловіком.
Очевидно, допомога потрібна саме йому?

Він рідко їздить громадським транспортом і очікування автобуса протягом 25 хвилин стало для нього вчора стресовою ситуацією.
Настільки стресовою, що він знайшов час написати про це на форумі?? Окрім того, яким чином вплинула зміна вартості проїзду на час очікування автобуса Вашим чоловіком??

А якщо врахувати, що на цей форум він майже не заходить, то ще не мав можливості засвоїти, що за все в місті відповідає міськвиконком на чолі з мером, а не депутати  міської ради. Обіцяю, що найближчим часом спробую йому це пояснити.
Шкода, що Ваш чоловік читає про виконком, а думає про раду - робіть з ним щось. Ви ж знаєте різницю, на відміну від нього? Ну то вчіть його - в перервах між написанням дурниць на форумі. І заведіть йому окремий акк.
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #155 : 30 Травня 2010, 00:11:26 »

Я, власне, Вашої допомоги і не просив...
Хіба?! Ви ж просили пояснити...
Очевидно, допомога потрібна саме йому?
?
Настільки стресовою, що він знайшов час написати про це на форумі??
Так.
Окрім того, яким чином вплинула зміна вартості проїзду на час очікування автобуса Вашим чоловіком??
Не він один  зауважив, що із зростанням вартості проїзду люди очікують покращення роботи транспорту, а саме - зростання кількості рейсів.
Що тут незрозумілого?  :duvno
До речі, я не пропоную обговорювати, які саме витрати має покрити це підвищення.
Ну то вчіть його - в перервах між написанням дурниць на форумі. І заведіть йому окремий акк.
Не думаю, що в цьому є потреба.
Це дійсно був дивний день, якщо мій чоловік замість того, щоб викликати таксі, принципово чекає на міський громадський транспорт, а потім ще й пише на форумі!!! Таке я ще не скоро побачу.
Пане Ігоре! Мушу визнати, що Ви непогано володієте "депутатською українською мовою". Принаймні, виривання фраз із контексту і перекручування їх змісту Вам добре вдається. Це, напевно, рік плідної співпраці з Ігорем Степановичем дає взнаки. :)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #156 : 30 Травня 2010, 00:24:20 »

Хіба?! Ви ж просили пояснити...
Пояснення - не допомоги.

?
Що дивного? Раз чоловік не бачить різниці між депутатами і виконкомом - допоможіть йому!

Не він один  зауважив, що із зростанням вартості проїзду люди очікують покращення роботи транспорту, а саме - зростання кількості рейсів.
Що тут незрозумілого? 
До речі, я не пропоную обговорювати, які саме витрати має покрити це підвищення.
Не я один зауважив, що Ваш чоловік, очевидно, спілкується з одною форумчанкою (яка теж з якогось дива ув'язує тарифи з частотою рейсів). Пильнуйте добре за чоловіком! :)

До речі, я не пропоную обговорювати, які саме витрати має покрити це підвищення.
І я не пропоную. Спілкуйтесь про це самі з собою ( з ЯЯ).

Це дійсно був дивний день, якщо мій чоловік замість того, щоб викликати таксі, принципово чекає на міський громадський транспорт, а потім ще й пише на форумі!!! Таке я ще не скоро побачу.
Пане Ігоре! Мушу визнати, що Ви непогано володієте "депутатською українською мовою". Принаймні, виривання фраз із контексту і перекручування їх змісту Вам добре вдається. Це, напевно, рік плідної співпраці з Ігорем Степановичем дає взнаки.
Ви помиляєтесь. У мене були значно поважніші вчителі за І.С. Він, доречі, українською мовою володіє на рівні суржику, на жаль...

Я чекаю, що Ваш чоловік виділить свій дорогорцінний час для визнання того, що він безпідставно образив "невідомого депутата" і принесе свої вибачення!
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #157 : 30 Травня 2010, 00:32:42 »

Цитувати (вибране)
А якщо врахувати, що на цей форум він майже не заходить, то ще не мав можливості засвоїти, що за все в місті відповідає міськвиконком на чолі з мером, а не депутати  міської ради. Обіцяю, що найближчим часом спробую йому це пояснити.

 строго кажучи "депутати міської ради" взагалі ні за що не відповідають, окрім тих випадків коли рішення було прийнято одноголосно.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #158 : 30 Травня 2010, 00:36:31 »

строго кажучи "депутати міської ради" взагалі ні за що не відповідають, окрім тих випадків коли рішення було прийнято одноголосно.
В даному випадку міська рада (депутати) навіть не голосували по цьому питанню. Рішення приймав виконком, більшість у якому має Насалик. Ви бачите якийсь зв'язок??? Якщо бачите - поясніть!
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #159 : 30 Травня 2010, 00:50:13 »

я коли не питав у противників Ющенка чим їм не подобається Ющенко (не рахуючи москалів, яким Ющенко не подобався по визначенню), мені здивовано відповідали - "як! хіба ти не бачиш як навколо все погано! Ющенко у всьому винен - він же президент!".

Тут схожа ситуація. Тільки по ідеї люди мали б винити мера  (навіть коли він був би не винен) )), а не окремих депутатів, чи, тим більше, міську раду ))
Відповідь від: 30 Травня 2010, 00:47:19
одним словом, як не прикро, для успіху в політиці більше значення мають не ральні дії/бездіяльність/відповідальність, а уявні дії/бездіяльність/відповідальність. тому я і вважаю що порядним людям там робити нічого, нажаль
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов