Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 23 дні

Голосування

Яке з друкованих видань Калуша, що мають свою сторінку в неті Ви вважаєте найцікавішим

Вікна
- 69 (59.5%)
Вісті Калущини
- 12 (10.3%)
Дзвони Підгір♥я
- 17 (14.7%)
Західний вісник
- 16 (13.8%)
Калуський нафтохімік
- 2 (1.7%)

Всього голосів: 115


Автор Тема: Газети Калуша (онлайн)  (Прочитано 422775 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #160 : 30 Травня 2010, 00:53:44 »

Я чекаю, що Ваш чоловік виділить свій дорогорцінний час для визнання того, що він безпідставно образив "невідомого депутата" і принесе свої вибачення!
Пане Ігоре!
Сподіваюсь, що він не дізнається про ці Ваші очікування. На жаль, він не має в достатній мірі терпіння і толерантності  для спілкування з Вами, тому його відповідь може бути іншою, ніж Ви очікуєте.
P.S. Вибачте за використання тавтології. Це я пристосовуюсь да Вашої манери спілкування і намагаюсь використовувати у відповіді ті слова, що ви вжили у попередньому пості.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #161 : 30 Травня 2010, 01:30:15 »

Цитата: ЯЯ від Вчора в 14:36:33
А якщо врахувати, що на цей форум він майже не заходить, то ще не мав можливості засвоїти, що за все в місті відповідає міськвиконком на чолі з мером, а не депутати  міської ради. Обіцяю, що найближчим часом спробую йому це пояснити.
Шкода, що Ваш чоловік читає про виконком, а думає про раду - робіть з ним щось. Ви ж знаєте різницю, на відміну від нього? Ну то вчіть його - в перервах між написанням дурниць на форумі. І заведіть йому окремий акк.
 :o - а ЯЯ тут до чого???
Відповідь від: 30 Травня 2010, 01:27:24
В даному випадку міська рада (депутати) навіть не голосували по цьому питанню. Рішення приймав виконком, більшість у якому має Насалик. Ви бачите якийсь зв'язок??? Якщо бачите - поясніть!
та до чого тут оте голосування - збільшення платні до 1,50 гр - цілком є доцільним.
Та мене цікавить ЯКІСТЬ ПРОЇЗДУ У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ за оті 1,50гр.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:09:53

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #162 : 30 Травня 2010, 12:18:47 »

Та мене цікавить ЯКІСТЬ ПРОЇЗДУ У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ
і мало цікавить хто саме за це відповідає. Якщо не справляються із своїм завданням то нафіга вони нам взагалі?!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #163 : 30 Травня 2010, 12:27:05 »

а мене цікавить чому мені щодня не приносять по 100 баксів.
і мало цікавить хто саме за це відповідає - Якщо не справляються із своїм завданням то нафіга вони нам взагалі?!
Відповідь від: 30 Травня 2010, 12:22:47

це я не до того що їх захищаю. це я до того що вимоги повинні бути реалістичними.
якість проїзду в громадському транспорті... кожен по-своєму розуміє цю якість.
в моєму розумінні вимога якісного громадського транспорту не реалістична. і починатись вона повинна не з транспорту, а з дороги - без якісної дорого якісного проїзду не буде.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #164 : 31 Травня 2010, 12:30:25 »

Сподіваюсь, що він не дізнається про ці Ваші очікування. На жаль, він не має в достатній мірі терпіння і толерантності  для спілкування з Вами, тому його відповідь може бути іншою, ніж Ви очікуєте.
Достойна чоловіча поведінка.

Вибачте за використання тавтології. Це я пристосовуюсь да Вашої манери спілкування і намагаюсь використовувати у відповіді ті слова, що ви вжили у попередньому пості.
Пристосовуєтесь? Для чого? Спілкування закінчено.
Відповідь від: 31 Травня 2010, 12:27:19
а мене цікавить чому мені щодня не приносять по 100 баксів.
і мало цікавить хто саме за це відповідає - Якщо не справляються із своїм завданням то нафіга вони нам взагалі?!
 :drink

це я не до того що їх захищаю. це я до того що вимоги повинні бути реалістичними.
якість проїзду в громадському транспорті... кожен по-своєму розуміє цю якість.
в моєму розумінні вимога якісного громадського транспорту не реалістична. і починатись вона повинна не з транспорту, а з дороги - без якісної дорого якісного проїзду не буде.
Я одного таки не розумію - який зв'язок зміни тарифів на перевезення і графіку руху автобусів, їх "наповнюваності", маршрутів і т.д., тобто "якості".
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #165 : 31 Травня 2010, 12:46:24 »

Цитувати (вибране)
Я одного таки не розумію - який зв'язок зміни тарифів на перевезення і графіку руху автобусів, їх "наповнюваності", маршрутів і т.д., тобто "якості".

та це з самого початку "таке собі" питання. якщо його вже зачепили, то роль відношення влади до якості транспортних послуг - це контроль над приватними перевізниками, щоб рівень шуму в салоні був не вище комфортного, що стоячих людей не було більш ніж безпечно, і т.п.

але ціна такої якості не 1.50, а 10 -15 гр. (якщо порівнювати з європою, де ціна на бензин майже як у нас, але при цьому наш громадський транспорт в рази дешевший).

так що це з самого початку "таке собі" питання...
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #166 : 31 Травня 2010, 14:56:10 »

Я одного таки не розумію - який зв'язок зміни тарифів на перевезення і графіку руху автобусів, їх "наповнюваності", маршрутів і т.д., тобто "якості".

певне тому, що Вам не доводиться ним користуватися - мені, нажаль, доводиться й більше того - регулярно (бо туди, куди я їзджу - пішки, то блисько 12 км на день - то лише той кілометраж, що по місту Калуш).

Тому мені довелося спостерігати, як останнім часом перед подорожченням тарифу на проїзд - автобуси стали їздити з набагато більшими інтервалами між рейсами - ніж то було раніше. Що відповідним чином відзначається на наповненості того автобусу. Тому автобуси, останнім часом були вкрай переповнені пасажирами - ні зайти, ні вийти, ні протиснутися.

Більше пасажирів - більша виручка з одного рейсу - а про елементарну безпеку пасажирів переповненого автобусу чи може вестися бесіда?
Відповідь від: 31 Травня 2010, 14:06:34
і ще одне - з тієї ж статті
З 1 червня за проїзд у міських автобусах будемо платити 1,5 грн.
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1444

Цитувати (вибране)
Того ж дня було прийнято рішення щодо збільшення плати за вивезення і захоронення твердих побутових відходів від мешканців приватного сектора. Якщо досі вона становила 3,25 грн. з одного мешканця на місяць, то відтепер — 5,67 грн. Ріст становить близько 70%. За словами керівника КП «Екосервіс» Дмитра Кобилецького, за останні два роки, відколи розпочалася робота з укладання угод на вивезення і захоронення сміття, ними вже охоплено близько 40% мешканців приватного сектора.

В мене склалося враження, що політ думки пана Кобилецького такий самий, як і політ шарової молнії - не пітдається логічному тлумаченю, не керується законами фізики.

То ж треба було доглупати до того, що підняти оплату за вивезення ТПВ у приватному секторі на 70%, в той час як договори складено лише з 40% мешканців приватного сектору. І більше того - хвалитися, що за ДВА РОКИ вони склали такі договора "аж" з 40 відсотками населення - ПОВСТИДАВСЯ БИ!

То натомість демонстувати вигоди підписання такого договору з КП «Екосервіс» якістю послуг та мінімальними цінами за таке - вони лише "відбивають" усяке бажання у решти 60% складати якісь там договора з КП «Екосервіс».
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #167 : 31 Травня 2010, 21:50:29 »

  Ігор Насалик залишить місто наступному мерові з боргами?
http://zahidonline.com/news/article/gor_nasalik_zalishit_msto_nastupnomu_merov_z_borgami/ 
подивіться, що тут пишуть
Цитувати (вибране)
64-та сесія Калуської міської ради проходила традиційно у палаці культури «Мінерал» і традиційно розпочалася зі звернення міського голови Ігоря Насалика до депутаток Тхір та Вовк: – Любомиро Ярославівно і Любове Миколаївно! Якби не ви – сесія не розпочалася б через відсутність кворуму. Дякую вам, що прийшли! Мер мав рацію: разом з ним у сесійній залі назбиралося 27 осіб, які мають право голосувати. Уперше в цьому році сесія розпочалася вчасно. Потім підійшло ще декілька депутатів. Всього зібралося – 30 депутатів з 50 обраних. Така дисципліна і така висока явка – небувалий успіх. До цього причетна, сподіваюся, і наша газета.

Малошанований, мною особисто, пане Михайле Кучерак, звертаюся до Вас особисто із сторінок цього форуму, тому як читати Ваші статті у тижневику "Західний Вісник", подекуди сил бракує.
Звертаю Вашу увагу конкретно на даний уривок Вашої ж статті.
В тому справа, що я живу неподалік палацу культури "Мінерал" і у середу була дома з балкону моєї квартири добре видно дорогу до того палацу.

Коротше, у середу о 9:45 я курила на свому балконі і добре бачила, коли до "Мінералу" йшли пані Тхір та Вовк (хоча з лиця я їх і не знаю і особисто з ними не знайома - та ці дві пані якісно відрізнялися одягом у котре були вбрані). Отже пані Тхір та Вовк йшли по Євшана, перед переходом до Помаранчевої (так здається зветься та вуличка між Незалежністю та Європейським) на роздоріжжі, їх наздогнав пан Довбенчук, він йшов з боку Незалежності (з котрим я також не знайома та впізнаю його за статурою - адже він щоранку бігає на стадіоні), котрий приєднався до них і вони вже в трьох попрямували до "Мінералу".
І лише метрів за 50-ть чи навіть більше - за ними, у то й же керунок попрямував Сасник (чи то Саслик) ще з одним БЮТівцем (не пригадую його прізвища, нажаль). То, пане Кучерак, гадаю, що пані Тхір та Вовк аж ніяк не могли спізнитися... хоча, пригадується мені, що цієї середи депутатів міської ради перед входом зустрічали члени "Молодого Руху", і ще мені пригадується те, що пані Тхір та Вовк - є вчителями школи. Тому, гадаю, вони затрималися саме перед входов до палацу культури де спілкувалися з юнацтвом - котре прийшло туди саме з метою звернути на себе й свої вимоги увагу депутатів міської ради.

Мені не можуть бути відомі причини такого ставлення Насалика до цих двох пані - та то є його особистою справою. Ваша ж справа як журналіста максимально об"єктивно висвітлювати події, а не "дивно" розставляти акценти загострюючи негативне сприйняття Ваших читачів певних осіб.

Хоча з свого боку я цілком погоджуюсь із тим, що якісно міська рада... не дуже - то м"яко кажучи, та й дисциплінарно... - саме Ви своїми публікаціями їх виховуєте.

"гони да не загоняйся "
« Останнє редагування: 31 Травня 2010, 21:57:54 від ЯЯ »
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #168 : 31 Травня 2010, 22:56:32 »

Пристосовуєтесь? Для чого? Спілкування закінчено.
 :'-(
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #169 : 31 Травня 2010, 23:23:36 »

Цитата: Ігор_О від Сьогодні в 13:30:25
Пристосовуєтесь? Для чого? Спілкування закінчено.
не плач, Мілано, він вже спілкувався із Вами після написання отих слів - навіть у цьому на слова Ігора_О покластися не можна.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #170 : 03 Червня 2010, 20:36:11 »

яка тут є цікава, у багатьох розуміннях стаття
Ігор Очкур: “При „мажоритарці” у раді засідатимуть „грошові мішки”

http://www.vikna.if.ua/news/article/gor_ochkur_pri_mazhoritarc_u_rad_zasdatimut_groshov_mshki/

попри ті моменти, що варті уваги - є ... йо, пане Очкур Ігор Васильович - я давно тут писала, що захоплююся деякими Вашими вміннями, і писала Вам особисто, що вельми ціную Вас як тренажер у словесних баталіях.

Наразі маю змогу продемонструвати прояв отих Ваших вмінь що продемонстрували себе у конкретній статті -
Цитувати (вибране)
— Як нині оцінюєте створення депутатської групи “За Калуш”? До неї, як відомо, увійшло 7 депутатів фракції “Наша Україна”, і спостерігачі вважали це очевидним розколом.
— Ніяк не оцінюю. Депутати мають право об’єднуватися у групи, навіть не виходячи з партійних фракцій. Наприклад, для вирішення якогось конкретного завдання. Я не знаю, які завдання ставила перед собою група „За Калуш”, не знаю, чи досягла вона виконання цих завдань. Від часу її створення я не побачив жодних змін у роботі ради. Нічого не змінилося. Тоді для чого вона створювалась? Але це вже питання до її „творців”. Це — їхні проблеми.
Цитувати (вибране)
— Які з відомих людей міста останнім часом вступили до рядів “Нашої України” у Калуші?
— У нас в організації достатньо відомих і яскравих особистостей. Після поразки нашого кандидата на президентських виборах багато хто очікував, що партія розвалиться і люди з неї підуть. Але так не сталося, перебіжчиків у нас не виявилося! І це — найголовніше зараз.
а тут  - то це просто ПІСНЯ
Цитувати (вибране)
— На Вашу думку, чи повинні у місцеві ради проходити державні службовці, медики, вчителі, підприємці — загалом люди, які через тиск влади можуть змінювати свою позицію при голосуванні у сесійній залі?
— Не хотів би ділити людей за професійною ознакою. Яка різниця, медик ти чи підприємець? Як показав досвід теперішнього скликання, влада може пробувати знайти „ключик” до будь-якого депутата. І якщо не виходить натиснути, то можна спробувати „купити”. Усі ці спроби ми бачили і бачимо наразі. І тут на передній план виходить не рід занять депутата, а його моральна стійкість, його принципи. Я з гордістю можу сказати, що серед депутатів-”нашоукраїнців” немає ні „куплених”, ні „заляканих”. Ми відверто кажемо: ми — не в опозиції, ми підтримуємо всі важливі й ефективні для міста рішення. А за спроби вкрасти — битимемо по руках. Хай як це комусь не подобається, але це — наші принципи, і залякати нас не вийде.
та я просто насолоджуюся отаким формулуванням - мені б так навчитися формулювати думку... замилуєшся слухати таку ПІСНЮ
Цитувати (вибране)
— Чи виправдала себе партійна система виборів у місцеві ради? Як оцінюєте повернення до “мажоритарки”?
— На мою думку — виправдала. У депутатів з’явилося відчуття команди, підтримки один одного. При „мажоритарці” депутата-одинака легко було прибрати до рук, „купивши” земельною ділянкою чи працевлаштуванням дружини. Як кажуть, „нацарював рублів сто і втік”. Отримавши таке заохочення, „мажоритарник” на наступні вибори навіть не йшов більше. Тобто уникав політичної відповідальності. А політична відповідальність для політика — це наступні вибори. Якщо працював погано — громада не проголосує за тебе. І навпаки. Тому партії зацікавлені працювати чесно і якісно, бо вони підуть на наступні вибори, і через 10 років підуть на вибори, і через 20. А у чому зацікавлений „мажоритарник”? Крім того, зараз у партійних списках ми бачимо вчителів, медиків, службовців. При „мажоритарці” у раді засідатимуть „грошові мішки”, які куплять свої округи „за гречку”. І можете не сумніватися: вони свої інвестиції повернуть собі сторицею.

Ну а наступне - то взагалі потребує окремого коментаря
Приховано: Показати
Узагалі, останнім часом я спостерігаю масове нерозуміння людьми принципів роботи місцевої ради, її завдань і повноважень. Більше того, через подання недостовірної інформації відбувається нищення самого інституту самоврядування. Я планую написати кілька статей з цієї проблеми, пропоную Вашому виданню їх опублікувати.
— Ви готові знову очолити список “Нашої України” на нових виборах або стати депутатом міської ради за мажоритарною системою виборів?
— Як я вже казав, це буде вирішувати рада партії. І тільки вона.
— Які бачите загрози на місцевому рівні для проведення чесних виборів у міську раду?
— На минулих виборах у нас була домовленість між основними політичними силами про чесні вибори. Ми її тоді дотримали. Не бачу причин, щоб ці ж політичні сили змінили свою думку. Загроза може йти лише від „новоутворених” суб’єктів. І вона — цілком реальна. Бо за деякими проявами говорити про їхні високі моральні принципи не доводиться.


тут таки доведеться "розбити" оте все на окремі речення -
Цитувати (вибране)
Узагалі, останнім часом я спостерігаю масове нерозуміння людьми принципів роботи місцевої ради, її завдань і повноважень.
В мене питання, а самі депутати розуміють принципи роботи місцевої ради, її завдання та повноваження?
А щодо розуміння принципів роботи місцевої ради, її завдань і повноважень паном інтерв’юером - то тут мною давно спостерігається "вільне трактування" з боку пана Ігоря_О. Простежити котре в деякій мірі можна й за цією статтею.
Адже мені особисто довилося переконатися у тому, що панове депутати не знають закону про місцеве самоврядування - котрим вони мали б керуватися у своїй діяльності представника громади - і по нині день. А якщо бути точнішою - то на початку терміну свого обрання - таке враження, що вони не знали взагалі й про його існування. А нині - за "сприянням" пана голови та його "просвітницької діяльності" - то мушу погодитися - вони його перечитали - але ... нажаль, мені надто часто доводилося спостерігати, як панове депутати керуються хибними висновками з перечитаного ними закону. (готова обгрунтувати за першою же вимогою!!!)
Цитувати (вибране)
Більше того, через подання недостовірної інформації відбувається нищення самого інституту самоврядування.
Теж, перепрошую - ПІСНЯ - гарно, лаконічно, гостро та ... вкрай не конкретно - перше питання, що напрошується - В Україні чи в Калуші??? Що саме Ви мали на увазі??? друге питання - щодо подання недостовірної інформації - Ким??? Яким засобом??? Може через ЗМІ???
Та нате вона й ПІСНЯ - її ж не мозком слухаєш - не аналізуєш, не піддаєш критиці. ПІСНЮ можна чути лише серцем й слухати лише серцем - і розрахована вона саме на емоційний відгук у наших серцях - а ніяк не на критичне сприйняття певних фактів чи подій про котрі в ній йдеться.
Цитувати (вибране)
Я планую написати кілька статей з цієї проблеми, пропоную Вашому виданню їх опублікувати.
Спасибі, спасибі - мені буде дуже цікаво з ними ознайомитися - та дати "розминку" власній сірій речовині.
А от тим, проти кого будуть направлені оті статті - я не заздрю - бо їм доведеться пошукати аналітика, що спромігся би гідно відповісти на висвітлені Вами думки - бо, по перше - переконана, що критикувати там буде що, а по друге - переконана, що й розкритикувати в щент - Ваші ПІСНІ - то реально й, головне, ПОТРІБНО. Забагато ПІСЕННОСТІ у Ваших статтях та дописах - а мені так би хотілося - конкретики...
Цитувати (вибране)
— Ви готові знову очолити список “Нашої України” на нових виборах або стати депутатом міської ради за мажоритарною системою виборів?
— Як я вже казав, це буде вирішувати рада партії. І тільки вона.
ой - а як же Ваші попередні заяви, щодо - "Якщо Насалик балатуватиметься на виборах, то й я також" - ще й обгрунтовували так оригінально - що наче задля того, аби мати змогу говорити та писати все, що вважаєте за потрібне  :=) Наче Вам наразі хтось заважає  :=)

буде з мене - а всім іншим бажаю приємного читання неперевершеного місцевого майстра білого вірша http://www.vikna.if.ua/news/article/gor_ochkur_pri_mazhoritarc_u_rad_zasdatimut_groshov_mshki/  :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:09:53

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #171 : 03 Червня 2010, 21:17:39 »

буде з мене
ой точно  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #172 : 03 Червня 2010, 22:51:13 »

"Вікна" - цього разу ви мене "потішили"
Заради телебачення Насалик ветує бюджет - ну і назва  :D
http://www.vikna.if.ua/news/article/zaradi_telebachennya_nasalik_vetu_byudzhet/

журналіст Юлія Баліцька - задля уникнення у подальшому подібного сприйняття подій у сесійній залі я Вам пропоную для ознайомлення наступні ЗАКОНИ УКРАЇНИ
ЗАКОН УКРАЇНИ Про телебачення і радіомовлення - http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3759-12
ЗАКОН УКРАЇНИ Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації - http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=539%2F97-%E2%F0
ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеве самоврядування в Україні - http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=280/97-%E2%F0
ЗАКОН УКРАЇНИ Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів - http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=540/97-%E2%F0
ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" - http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3056-14
ЗАКОН УКРАЇНИ Про прокуратуру - http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1789-12
ЗАКОН УКРАЇНИ Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні - http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2939-12

стаття Галини Чернявської для Асоціації медіа-юристів Львівщини на котру я посилалася у власному аналізі - http://media-yuryst.com/finansuvannya_komunalnykh_zmi.aspx

інші цікаві статті - з котрих є що почерпнути - залдя розуміння ситуації у Калуші з КМТ -
http://novoukrainka.ucoz.ua/publ/117-1-0-560
http://telekritika.kiev.ua/krugli-stoli/2009-01-23/43305

і, певне варта уникати таких неточностей, як
Цитувати (вибране)
Міні-дискусія, під час якої міський голова процитував законодавство, згідно з яким начебто заборонено пряме бюджетне фінансування телерадіокомпаній і дозволено лише оплачувати виконані на замовлення роботи, викликала сплеск емоцій у депутатського корпусу.
я бачила оту дискусію по КМТ - то по перше. По друге - "начебто" - пані журналіст - Вам певне не вартує покладатися на чужі знання - спробуйте здобути власні. ЯЯ ж Вам у цьому вже посприяла.



Відповідь від: 03 Червня 2010, 22:15:25
150 тис. гривень  для міліції рада виділила з третьої спроби
http://www.vikna.if.ua/news/article/150_tis._griven_dlya_mlc_rada_vidlila_z_treto_sprobi/
цікавий факт -
Цитувати (вибране)
Зрештою, міський голова Ігор Насалик запропонував завершити обговорення та за рахунок вільних залишків передбачити у бюджеті міста 150 тис. гривень для забезпечення функціонування міліції. Депутати — проголосували. Проте, для підтримки пропозиції не вистачило кількох голосів.
— Так ефективно і боротися зі злочинністю будемо, як гроші правоохоронцям виділяємо, — прокоментував Ігор Насалик. — Їм скоро їздити вже буде ні за що. Адже, те, що виділяє держава, не вистачає навіть на зарплату. Повірте, якби не було позитивних результатів, у мене рука б не піднялася гроші виділяти. А так у нас є вільні кошти і ми можемо їх виділити.
Переголосування знову не принесло бажаного результату: не вистачило двох голосів. Після цього підтримати рішення колег попросили кілька депутатів. Перепросив за дещо різкий тон і Василь Кіцелюк: мовляв, це — професійне, і нікого образити він не хотів. Лише після цього у міській раді таки назбиралося 27 “за”.

Як на мене - то є яскравим свідченням рівня довіри громадян до нашої міліції.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #173 : 04 Червня 2010, 23:25:33 »

Горцю, побачила , що ти є і дещо згадала.
На тій сесії, коли виступав керівник міліціантів - депутати зверталися до нього з питаннями та навіть з деякими претензіями.
Зокрема, пані Білоус (так здається) ставила питання про молодого хлопця, що (як я зрозуміла) залишився сиротою та наче "зник", а в його квартирі оселився міліціонер. В тому справа, що це питання пані Білоус було піднято у формі посягання на честь мундиру - тому у начальника міліції іншого варіанту реагування на її слова, по суті - не було.
З другого боку рада достатньо вперто небажала голосувати за дотацію міліціантам.

То може вартувало у такій ситуації - після непідтримки виділення дотації з боку депутатів, не переголосовувати, а дати завдання начальнику міліції стосовно того ж таки хлопця Дмитра (про котрого вела пані Білоус) - з"ясувати долю того хлопця та з"ясувати шлях одержання тієї квартири паном міліціонером. Обгрунтувавши таке бажанням бачити роботу міліції (а розшук людей - то є одна з її діяльностей). І запропонувати перенести питання про надання тієї дотації на сесію, коли пан начальник буде звітувати перед радою стосовно того ж таки хлопця.

Бо наразі - з того як воно наразі сталося - получається, що для міліції голова - цяця, бо так бажає допомогти міліціантам у їх роботі, а міська рада - кака, бо сипле наклепами на міліціастів тай грошей дати просто не хоче.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #174 : 08 Червня 2010, 22:50:23 »

може хто пам"ятає - та ЯЯ давно турбує праця калуських ЖЕО та якість виконуваної ними роботи.
нещодавно тут на форумі прочитала про проведення ЖЕО громадських слухань та навіть цікавилася у Горця (може б він дізнався) де і коли оті громадські слухання відбуватимуться.
Тут, нарешті, ЯЯ дійшла таки до свого ЖЕО №1 - та звернулася туди з питанням, коли ж то на Незалежності проходитимуть оті слухання???
Як виявилося - мені повідомили в ЖЕО - на Незалежності громадські слухання вже відбулися, ще 17 травня! - і при цьому - у жодній газеті об"яви НЕ БУЛО, жодної об"яви на входах у під"їзди НЕ БУЛО. та може то я така не уважна - тому перепитала у своїх сусідів - чи було їм відомо про такі збори - як виявилося - НІ.
То яким чином та для чого робили оті підпільні збори - якщо вони в принципі були працівники ЖЕО??? - для "галочки"???

то я стосовно статті у "Дзвонах підгіря"
Додаткових послуг калушани не хочуть
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1462
Приховано: Показати
Додаткових послуг калушани не хочуть

Відповідно до Постанови Кабміну від 20 травня 2009 року, мешканці кожного будинку мають право самостійно визначати, який перелік послуг з отримання житла вони хочуть отримувати і, відповідно, яку квартплату сплачувати.

За словам директора КП «ЖЕО №1» Тараса Підлужного, починаючи з кінця вересня минулого року у кожному будинку окремо проводяться громадські слухання, на яких мешканці мають можливість обговорити перелік послуг, які вони хочуть отримувати. На даний час у більшості будинків на території обслуговування ЖЕО №1 такі слухання вже відбулися. У ЖЕО №4, за словами його директора Василя Фурди, громадські слухання також знаходяться на завершальній стадії, залишилося провести їх у кількох будинках.

Так, усі базові послуги, які необхідні для утримання житла і які сьогодні надає ЖЕО (прибирання, вивіз сміття, електроенергія, обслуговування мереж тощо) є обов’язковими для усіх. Мешканці будинку мають можливість доповнити цей перелік іншими послугами, які вони вважають за потрібні (у постанові Кабміну визначено перелік з 16 послуг, у Калуші ЖЕО надають 11 основних).

Активність калушан на громадських слуханнях є незначною, здебільшого участь у слуханнях беруть не більше 10% жителів будинків. За місяць після проведення слухань жильці кожного окремого будинку мають можливість звернутися в ЖЕО з письмовою заявою щодо змін у переліку послуг. Щоправда, поки що ніхто з такими заявами, кажуть керівники ЖЕО, до них не звертався.

Після завершення цього етапу ЖЕО проведуть розрахунки розміру квартплати для кожного окремого будинку (до уваги братимуться лише базові послуги), розмір квартплати для кожного будинку має затвердити міськвиконком. Скоріш за все квартплата буде диференційованою і залежатиме від стану, у якому знаходиться той чи інший будинок. До речі, на слуханнях жителям як альтернативу ЖЕО пропонують створювати об’єднання співвласників. Однак вони, як правило, відмовляються.

На даний час розмір квартплати у Калуші становить 70 коп. за кв. метр на місяць для будинків без ліфта і 85 коп. для будинків з ліфтом. Цей тариф не відповідав економічно обгрунтованому вже на момент прийняття у 2008 році (тоді, за підрахунками ЖЕО, квартплата мала б становити 1грн. і 1,2 грн. за кв. метр відповідно). Різницю у тарифах ЖЕО відшкодовують з міського бюджету.

Витрати комунальних підприємств зростають, зокрема збільшується мінімальна зарплата, зріс тариф на вивезення і захоронення твердих побутових відходів тощо, і це впливає на собівартість послуг. Наприклад, за підрахунками ЖЕО №1, обгрунтований тариф нині мав би становити у середньому 1,16 грн. за квадратний метр у будинках без ліфта і 1,39 грн. у будинках з ліфтом. У будь-якому випадку його визначатимуть для кожного окремого будинку і з відповідною пропозицією ЖЕО виходитимуть на виконком.

Порівняно з минулим роком значно погіршилася ситуація з розрахунками населення. Так, за словами Тараса Підлужного, рівень розрахунків становить 90-95%, калушани заборгували ЖЕО №1 понад 1,6 млн. гривень. Щодо ЖЕО №4, то тут, за словами Василя Фурди, заборгованість перевищила 2 млн. гривень, за останній місяць мешканці розрахувалися всього на 90%.

Б. К.


Відповідь від: 08 Червня 2010, 22:08:40
продовжу тему - хоча то не до "газети он лайн", а скоріш потребує нової теми до одговорення - комуналка
Отже, відвідавши ЖЕО №1 мені трапилася нагода зустрітися із директором КП ЖЕО №1 Тарасом Підлужним, чому то "трапилася нагода" та тому, що мене цікавило питання графіку отих слухань, а за таким мені порадили звернутися до економіста ЖЕО, а вже в його кабінеті мені довелося побачитися із паном директором.

Отже, з"ясувавши, що такі слухання відбулися - я в пані економіста та пана директора перепитала - а як вони інформували про оті слухання - відповідь : "то МАЛИ висіти об"яви" - тобто, вони й самі не впевнені у тім, як мало відбутися оте інформування про збори жильців.  :=)
Відповідь від: 08 Червня 2010, 22:39:37
Спробувавши обговорити власну проблему - з боку пана Підлужного я наштовхнулася на єдино-постійну відповідь на власні претензії - "Як на подобається - то організовуйте спілку квартировласників" (відверто - дослівно не пам"ятаю - та у цьому дусі).
А я офігіваю - отже - якщо мені не подобається те, що ЖЕО ігнорує свої обов"язки та не виконує ним же В ОДНОБІЧНОМУ ПОРЯДКУ зазначений перелік надаваних послуг - то жодних претензій їм виставити не можу - бо їх відповідь на таке - є "Як на подобається - то організовуйте спілку квартировласників"
 :hot :hot :hot :hot :hot
Відповідь від: 08 Червня 2010, 22:46:53
в мене наразі є трохи нагальніші справи - тому виділити час на "розбір" цієї ситуації не можу, але продовження теми - за жо ми платимо ЖЕО - я таки обіцяю - і на сам перед пану ПІдлужному.

А наразі пропонуя Вам ознайомитися з переліком робіт - якими себе зобов"язав ЖЕО

 
« Останнє редагування: 08 Червня 2010, 23:09:02 від ЯЯ »
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #175 : 08 Червня 2010, 23:07:31 »

То яким чином та для чого робили оті підпільні збори - якщо вони в принципі були працівники ЖЕО??? - для "галочки"???
Риторичне запитання. Я недавно була в своєму ЖЕО - укладала угоду. Там економіст в розмові з керівництвом сказала, що "коли прийдуть нові тарифи, тоді і розпишемо структуру". Тобто не ЖЕО закладає свої витрати, а "хтось" бере цифри зі стелі, а ЖЕО під них розписує витрати!
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #176 : 08 Червня 2010, 23:42:16 »

Мілано, в мене з ЖЕО дуже давня - і як виявилося, дуже відома - історія "взаємовідносин".
Стосовно відомості - то й для мене стало досить  :-D - адже, навіть таксисти її розповідають моїм сусідам - а ті, в свою чергу в мене перепитують.
Повірте, що мені особисто довелося відчути на собі усю безвідповідальність, брехливість, хамливість й тому подібне працівників та керівників ЖЕО по відношенню до мене, як квартировласника. Вони незле навчили мене з собою говорити.



Відповідь від: 08 Червня 2010, 23:23:01
А усім форумчанам раджу перечитати викладений вище мною список послуг - і зауважити - скільки з тих послуг вони одержують реально.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #177 : 10 Червня 2010, 10:46:53 »

ну на прибирання сходовіх кліток ми збираємо гроші окремо і даємо прибиральниці. Інакше вона прибирає тільки двір.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #178 : 10 Червня 2010, 23:39:39 »

Міське телебачення має нового керівника

Ним став журналіст за освітою, завідувач сектору з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськістю Калуської РДА Роман Матіїв.

Таке рішення прийняли 9 червня на 64 сесії депутати міськради (27 голосів «за»). Цим рішенням було також визнано роботу директора ДС «КМТ» Віталія Крохти незадовільною і звільнено його із займаної посади. А міському голові у триденний термін доручено укласти угоду з новим директором ТБ, забезпечити передачу матеріальних цінностей і погасити заборгованість із заробітної плати трудовому колективу ДС «КМТ».

З проханням прокоментувати рішення міськради ми звернулися до Віталія Крохти, однак він відмовився.

О.З.

Уродженцю села Завою Калуського району Роману Івановичу Матіїву 42 роки. У 1994 році він закінчив факультет журналістики Львівського університету. Три місяці пропрацював журналістом на Калуському ТБ, потім його постійним місцем роботи на різних посадах був Калуський райвиконком і РДА. У 1997 році закінчив Львівську філію Академії державного управління при Президенті України.

Дзвони Підгір♥я
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #179 : 11 Червня 2010, 21:57:18 »

Кінотеатр і аквапарк для Калуша — недалека перспектива
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1474
то з загальної статті про прес-конференцію
Ігор Насалик: "Заплатять нафтохіміки — розрахується і місто"

та відверто - читати одної й тої самої - набридає

мені цікавіше чи буде споруджений водовідвід у Льодовому та "Вежі" - а не Аквапарк

Роботи на проспекті планують розпочати ще у червні
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1470
Олександр Притуляк (фракція БЮТ) висловив стурбованість відсутністю «лежачих поліцейських» на пр. Лесі Українки: тут часто трапляються ДТП, у яких гинуть люди. Ігор Насалик повідомив, що уже днями (орієнтовно до 15 червня мають надійти 30 млн. грн. на соціально-економічний розвиток, з яких 9 млн. грн. планується витрати на дороги) на пр. Лесі Українки розпочнеться завершальний етап ремонту дорожнього покриття. Усі роботи планувалося завершити ще минулого року. Тоді ж дорогу було підготовлено до ремонту, зокрема зняли і «лежачі поліцейські». Торік половину вартості робіт мала профінансувати область (1 млн. гривень), другу — міський бюджет. Однак результати проведеного тендеру визнали недійсними і роботи на проспекті перенесли на цей рік. Тепер вони вестимуться коштом виключно міського бюджету.
зовсім анігдот:
міський депутат висловлює стурбованість з приводу "лежачих поліцейських" на проспекті - і його зовсім не турбує, що за рік уся та дорога - нещодавно поремонтована - буде як один лежачий поліцейський.
І я ніяк не зрозумію - ДЕ ТА ФІРМА, ЩО ПОВИННА БУЛА ЗАКІНЧУВАТИ ОТІ РЕМОНТНІ РОБОТИ??? ЩО ПОВИННА НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СТАН ТІЄЇ ДОРОГИ??? ЩО ПОВИННА ВИКОНУВАТИ ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ"ЯЗАННЯ??? - і чому завершення тих робіт - коштом місцевого бюджету???
Де ті кошти, що були виділенні на ремонт проспекту - "ОСВОЇЛИ-ЗАСВОЇЛИ?" вже й "ПЕРЕТРАВИЛИ?"
Відповідь від: 11 Червня 2010, 21:54:12
На маршруті до Залісся розпочинають експеримент
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1469
не знаю - які там експеременти на маршруті до Залісся - та "експеременти" на маршруті 6-го номеру автобусу - мені зовсім не до вподоби - чекати автобус доводиться по 40 хвилин  :hot
Записаний