Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 8 днів

Голосування

Яке з друкованих видань Калуша, що мають свою сторінку в неті Ви вважаєте найцікавішим

Вікна
- 69 (59.5%)
Вісті Калущини
- 12 (10.3%)
Дзвони Підгір♥я
- 17 (14.7%)
Західний вісник
- 16 (13.8%)
Калуський нафтохімік
- 2 (1.7%)

Всього голосів: 115


Автор Тема: Газети Калуша (онлайн)  (Прочитано 418820 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #720 : 02 Листопада 2011, 17:26:04 »

А цікаво чи було якесь обговорення, чи питали жителів  коли розпочалось будівництво "Московської" церкви на Грушевського? Чи  у нас є так багато православних московського патріархату? Просто так нас добровільно-примусово добрі інвестори пріобщают к "вєлікой руской культурє".
 Мешканців міста не питали ні тоді і тим більше не питатимуть  тепер. Правда тоді хоч, якось старались пояснити в сесійному залі логіку прийняття рішення і була відповідна дискусія . Зараз думаю в Калуші дані питання вирішують дві особи. Самоврядування скотилось до завуальованого феодалізму.  Особисто я до цих осіб великого незадоволення невідчуваю , бо вони є просто проекцією тієї громади від імені якої вони вчиняють відповідні дії. А от до громади бувають виникають запитання. :)
Відповідь від: 02 Листопада 2011, 17:24:24
А справді, чи були громадські слухання з даного питання
Громадських слухань не було. :(
« Останнє редагування: 02 Листопада 2011, 17:48:43 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

qwer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 159
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 23:20:42

    Звідки: Калуш
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #721 : 02 Листопада 2011, 17:35:10 »



Цитата: Speranza link=topic=3747.msg114410#msg114410 -date=1320240344
Стояла та площа стільки років, то може ще рік- два постояти, аж поки знайдуться справжні патріоти, які без ультиматумів зроблять добру справу.
А може знайдуться місцеві підприємці, що об"єднаються, і покажуть калушанам приклад, як треба любити власне місто, і представлять на сесію власний проект реконструкції площі?
Пригадуючи досвід минулих років(дитмайданчик на Пушкіна,сквер біля "Аврори"...)виріс би там аж ніяк не пам"ятник ;)Скоріше за все чергова кнайпа або склеп :(
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #722 : 02 Листопада 2011, 17:46:57 »

Наших місцевих підприємців вистачає лише на лавочки-качельки
 Ви праві, але спробуйте хоть щось зробити Ви, а  потім поділитись досвідом тут на форумі.
 Благоустрієм міста повинна займатись місцева влада і робити це потрібно прозоро і зрозуміло. Підприємці взагалі нічого не зобов'язані робити, понад передбачене законодавством. а якщо і роблять то як частина тієї ж громади усвідомлючи  відповідні проблеми.
Відповідь від: 02 Листопада 2011, 17:37:18
Стояла та площа стільки років, то може ще рік- два постояти, аж поки знайдуться справжні патріоти, які без ультиматумів зроблять добру справу.
 На даний час іде збір коштів на пам'ятник Роману Шухевичу. Гарне місце, чудовий пам'ятник. Задум збудувати за гроші громади. Долучайтесь! Потрібно понад 300 000 грн. Це всього навсього,  по 10 грн. бюджетку кожного калушанина. В такий спосіб кожний калушанин можливо і почне ставати патріотом. :)
Відповідь від: 02 Листопада 2011, 17:45:09
Пригадуючи досвід минулих років(дитмайданчик на Пушкіна,сквер біля "Аврори"...)виріс би там аж ніяк не пам"ятник Скоріше за все чергова кнайпа або склеп
 А як Вам коло "Прометею" сверик з каплицею? Вам там комфортно буває перепочити? :)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

kresliar

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    02 Листопада 2011, 22:44:55

    Звідки: Львів
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #723 : 02 Листопада 2011, 17:57:06 »

шановні калушани. якийсь неадекват в.колтовський на сайті -однако- http://www.odnako.org/blogs/show_13748/ густо полив вас брудом
Не скромне запитання, а чим Вас так сильно образила ця стаття. Трохи є неточностей, але загалом правдива.  Думаю якби була на українській мові і викладена на УКР.ПРАВДІ чи на ЗІКУ, то реакція була б інакше.
не буду повторювати висловлювання патріотів міста, які відгукнулися на мій заклик. оте чудо само анонсує свою присутність в Івано-Франківську і проповідує на тому ресурсі від імені галичан, до яких я себе відношу, бо мешкаю у Львові. досить прослідкувати кілька його опусів. критику я завжди сприймаю, але коли вона переростає в приниження, і то таке бридливе, і вироблена на кусках форумного хохлосрача, і подається тільки для того, щоб потішити публіку певного гатунку... мова для мене значення не має, мені багато років і пожив я і при розмаїтих соціалізмах, і пєрєстройках і, слава Богу, живу в Україні. маю сподівання, що тому колтовському хто-небудь фахово доведе (або спростує) переваги комуністичного калійно-хімічного щастя Клуша (або навпаки). в вісімдесятих мені доводилося бувати на хлорвінілі -враження не з найкращих...
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #724 : 02 Листопада 2011, 18:26:48 »

На даний час іде збір коштів на пам'ятник Роману Шухевичу. Гарне місце, чудовий пам'ятник. Задум збудувати за гроші громади. Долучайтесь! Потрібно понад 300 000 грн. Це всього навсього,  по 10 грн. бюджетку кожного калушанина. В такий спосіб кожний калушанин можливо і почне ставати патріотом.
Може вже стане нам пам"ятників? Може пора зробити порядок з вулицями? До яких пір буде ця показуха? Зробіть спочатку хоч пішохідні доріжки нормальні у місті.Подивіться як мучаються молоді мами з колясками.Кругом ями і болото.Візьміть центральну вулицю міста- Лесі Українки.Починаючи від Гостинного дому(від світофору)-немає ніякої нормальної пішоходної доріжки.Люди РОКАМИ перескакують через калюжі і болото.А вся дорога до кільця, до технікума-як кросова траса для мотоцикла, не для нормальної ходьби(то горб,то яма).підприємці кусками повиложували бруківку(бо їх заставила влада).теж саме від кільця технікума до пту.Про що мова?Дві вулиці для пішоходів зробити не можуть-а пам"ятників скоро буде в кожному дворі по 2 штуки.
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #725 : 02 Листопада 2011, 18:46:08 »


колтовському хто-небудь фахово доведе (або спростує) переваги комуністичного калійно-хімічного щастя Клуша (або навпаки). в вісімдесятих мені доводилося бувати на хлорвінілі -враження не з найкращих...
 
Що тут доводити? Чоловік далекий від того, як вирішувалося питання залучення інвестицій та приватизація такого підприємства, як "Хлорвініл".
Все вирішувалося на рівні Президента і уряду. Думаю, що й облдержадміністрацію ніхто не питав. А міський голова, взагалі, в даному випадку виконував роль декорації на чужому святі. Тому мерові та місцевим управлінцям слід добре думати в яких заходах приймають участь. Бо навіть  їхня присутність розцінюється, як згода та легалізація рішення. Потім не докажеш, що ти був проти. Поїзд пішов.

















Записаний

qwer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 159
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 23:20:42

    Звідки: Калуш
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #726 : 02 Листопада 2011, 18:46:56 »

http://www.odnako.org/blogs/show_13748
Перечитав,образився..Шкода брехні не знайшов.(((
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #727 : 02 Листопада 2011, 18:49:56 »

Може вже стане нам пам"ятників? Може пора зробити порядок з вулицями? До яких пір буде ця показуха? Зробіть спочатку хоч пішохідні доріжки нормальні у місті.
  І я не протів, щоб були пішохідні та якщо можливо і відповідгі велодоріжки.  Підтримую. Теж кажу  - зробіть! Шкода правда аж так про пам'ятники. На скільки мені відомо коло даних споруд все запроектовують  та роблять відповідний благоустрій де  нашим молодим мамам  з колясками все можна буде відпочити після подолання тротуарних ям .  Тим більше, якщо пам'ятники споруджуються не за кошти міського бюджету, не  маючи на меті витрачати кошти передбачені на облаштування пішохідних доріжок. Що в цьому поганого. Помоєму одне одному не мішає.
  Підприємців облаштовувати бруківкою ніхто не заставляє. Це будівельна норма при реконструції, чи побудові будь-якого об'єкту, а передбачається проектною документацією  Думаю підприємці самі зацікавлені, щоб гарно виглядав фасад їхнього закладу і відповідна доріжка до нього. Це диктує ринок.
Відповідь від: 02 Листопада 2011, 18:49:05
Шкода брехні не знайшов.(((
 І мені шкода. Я теж. Просто тональність не сприймається. Але і інформація подана однобоко, упереджено.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #728 : 02 Листопада 2011, 18:54:00 »

Звичайно, десяти гривень на пам"ятник Шухевичу не шкода. Все вприрається в питання прозорості збору коштів та їх витрачання. Знаєте сайт, де про це розповідають?
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #729 : 02 Листопада 2011, 19:15:11 »

Це диктує ринок.
Це який ринок таке диктує???? :duvno
Чому в усїх цивілізованих країнах такого нема?Підприємець не дорожна служба і тротуар робити не зобов"язаний.А в документації- це нав"язування,а не добровільна згода.Бо всі і так знають,що інакше не дадуть згоду на відкриття магазину.І ще одне.Люди ходять по справах по вулицях,а не кругом пам"ятників.
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #730 : 02 Листопада 2011, 19:15:28 »

Щодо статті, то не все правда, а правда змішана з брехнею, зміщує акценти, спотворює реальність.
Наприклад,
Дизельное топливо оформили как сырье для предприятия и ушли от налогообложения – два.
Як до цього причетні калушани і як вони на це могли вплинути?

и мы пригласили в инвесторы российский «Лукойл».
Та не запрошували ми їх.

Це і є маніпуляцією. Вину держави, чиновників-корупціонерів найвищого рівня перекладають на нас, галичан. Тобто, Кучма і т.д. ні в чому не винен, вся вина на занадто свідомих калушанах. Тобто, як писав Крилов, ми вже винні тільки тому, що їм  хочеться їсти.
Записаний

kresliar

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    02 Листопада 2011, 22:44:55

    Звідки: Львів
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #731 : 02 Листопада 2011, 19:23:20 »

Перечитав,образився..Шкода брехні не знайшов.(((

буває, що й сліпий не побачить, а глухий не почує... один кацап - это самодержавие, два кацапа - это самодержавие и угнетеный народ, як той сказав...

Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #732 : 02 Листопада 2011, 19:26:04 »

Щодо статті, то не все правда
Правда там майже все.Видно що "писака" добре орієнтується у справах міста і не тільки.А те що написано не в тому тоні,то як на мене це справа самого автора.Хімію ріжуть на метал всі кому не лінь-правда..Кабаки забиті молоддю-це факт.Багато людей по заробітках-також правда.Шлють діткам гроші на навчання і на хабарі вчителям.Хай мені хоть хтось напише,чия дитина поступила в вищий заклад без хабаря(та й не тільки у вищий :().Роботи в місті мало,та й ще зарплати смішні.Люди крадуть кругом все,що бачуть(хто де працює).Це реалії нашого сьогодення.Так що ж ви хочете від "аффтара"? :duvno
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #733 : 02 Листопада 2011, 19:28:15 »

Speranza вище написала, що не так
Відповідь від: 02 Листопада 2011, 19:27:32
що з переліченого Тобою роблять виключно або переважно лише галичани?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #734 : 02 Листопада 2011, 19:46:51 »

Я теж в принципі не проти пам'ятників,але пам'ятники органічно вписуються коли все місто акуратне і облаштоване.Та і проти Пушкіна особливо теж нічого немаю,все ж таки він не москаль:) ))),не подобається тільки те як ультимативно це нав'язується.Все ж швидше погоджуюсь з тими хто каже,що спочатку би треба було зробити нормальні тротуари,велодоріжки,на велодоріжках особливо хочу на голосити.Багато міст Європи облаштовані такими доріжками,і навіть наша західна столиця береться за те щоби впроваджувати такий досвід у себе.В нашому місті де і так повітря не альпійське було б доречно вслід за Львовом і Європою робити такі велодоріжки і собі.
Відповідь від: 02 Листопада 2011, 19:28:19
А до речі про "пісателя",а що ви форумці думаєте,чи пропонуєте?зареєструватися на тому сайті і самим почати писати про кацапське п'яно-угарне житіє -существование?чи ну його,хай пише?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #735 : 02 Листопада 2011, 19:48:44 »

То б означало показати, що ми точно не гірше від нього вміємо розливати какашки?

Хай собі борсається...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #736 : 02 Листопада 2011, 19:56:21 »

Та певно що так.Бо якби мені прийшлося писати про кацапщину,а я бував,бачив,то прийшлось би вживати матюки,бо по іншому то і не опишеш,а я пам'ятаю як колись у когось на футболці бачив напис,що "матюки роблять з тебе москаля". :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #737 : 02 Листопада 2011, 20:04:55 »

Москаля може і не зроблять, але що правдивий галичанин не матюкається - то норма. Не було тут "руских" матів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #738 : 02 Листопада 2011, 21:27:42 »

В тексті є один уривок щодо данських комплексів.
 
На выкупленных землях ничего не выращивают
Це дійсно так?  :unknow А землі не викуплені, а в аренді.

свиней кормят исключительно голландским комбикормом с повышенным содержанием диоксина. В корма дают усилитель голода.
Це питання до районної ветслужби. Вони мають контролювати вміст діоксину в кормі та в м"ясі і наявність недозволених харчових добавок.   :=) А чи спроможна ця служба?

 Местный тракторист поспорил с другом на бутылку водки, что эти мутанты сожрут его старую покрышку от трактора, такие они до еды лютые.
Не можна з"ясувати, чи подібний випадок був. Це щось на зразок легенди метрополітену про страшних потвор-мутантів. Як це можна спростувати?
Хіба хтось наважиться провести експеремент? :=) :=)

Отходы производства прямо в реку сливают. Рыба дохнет, смрад вокруг на мили
Буває...На жаль. :'-(

и всё обещают очистные сооружения возвести.
Очисні мали бути до введення в експлуатацію. Куди тоді дивилися екологи та санітарна служба?  :punish Мова може йти тільки реконструкцію (вдосконалення).

Поки-що більше запитань, ніж відповідей...Хтось поінформований?

І ще...
Газеты не имеют интернет-версий
Хіба в нас є такі? Підозріваю, що автор з Рожнятівського району...Там, здається, і вузькоколійку розібрали...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #739 : 02 Листопада 2011, 21:40:00 »

А. Точно! Я знаю !!!

Його справжнє прізвище - Мацевко!!!  =)) =)) =)) =))
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.