Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 19 днів

Голосування

Яке з друкованих видань Калуша, що мають свою сторінку в неті Ви вважаєте найцікавішим

Вікна
- 69 (59.5%)
Вісті Калущини
- 12 (10.3%)
Дзвони Підгір♥я
- 17 (14.7%)
Західний вісник
- 16 (13.8%)
Калуський нафтохімік
- 2 (1.7%)

Всього голосів: 115


Автор Тема: Газети Калуша (онлайн)  (Прочитано 419229 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3248
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:26:20

    Звідки: korotka
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #740 : 02 Листопада 2011, 21:46:44 »

Його справжнє прізвище - Мацевко!!
Можна докладнише про того мацевка?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #742 : 03 Листопада 2011, 10:32:56 »

Звичайно, десяти гривень на пам"ятник Шухевичу не шкода. Все вприрається в питання прозорості збору коштів та їх витрачання. Знаєте сайт, де про це розповідають?


http://cun.org.ua/2011/patriotichni-sili-kalusha-zbirayut-koshti-na-sporudzhennya-pam-yatnika-romanu-shuhevichu/
Відповідь від: 03 Листопада 2011, 10:11:42
А в документації- це нав"язування,а не добровільна згода.
Можливо підприємцю хтось і будувати, реконструювати нав'язує? Відповідний благоустрій це європейська норма.  Його межі та вигляд погоджує архітектура, яка несе відповідальність за архітектурне обличчя відповідного міста. Що тут поганого. Благоустрій, його вигляд, конфігурацію все можна погодити з архітектурою, адаптувавши під комерційні задачі підприємця.
А ринок, нехай буде простіше -одна з його основних складових конкуренція, диктує підприємцю зробити так, щоб в його заклад попадало більше потенційних споживачів його товарів, послуг чим в конкурента. Тому і фасади, підхід до них, прилегла територія робляться максимально зручними та привабливи.
Тротуарні доріжки, велодоріжки, повторююсь, загального користування, повинні робитись за рахунок місцевого бюджету.
 
« Останнє редагування: 03 Листопада 2011, 11:45:14 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #743 : 03 Листопада 2011, 21:44:43 »

Бо якби мені прийшлося писати про кацапщину,а я бував,бачив

І в мене купа вражень. Недавно мав змогу побувати - в Москві і в глубинці в Поволжі.... я говорити не міг тиждень... для наочності треба фото поставити... таких перекошених і неохайних будинків не видів раніше... одна тільки різьба на віконницях свідчить про "остатки былой роскоши"...  :=)

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3248
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:26:20

    Звідки: korotka
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #744 : 11 Листопада 2011, 19:05:53 »

Найкращий репортаж з громадського обговорення на тему памятнику Пушкіну, написав в дзвонах Олександр Зуб  http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=2376  молодець сила + 100 у карму.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #745 : 11 Листопада 2011, 19:28:30 »

Репортаж гарний.
Ще б написав, що наші "свідомі" громадяни на 21-му році незалежності з мимовільної подачі Чмихалова, здогадалися, що їм не вгодив Пушкін то взагалі було б шикарно.

Замість показати свою європейськість і довести, що навіть на батьківщині Бандери вміють розуміти і цінувати цінності світового масштабу (хоча б шляхом який запропонувала ЯЯ. Поставити там кілька памятників, різним світовим поетам) показали свою тупу недалекість, що викристалізувалася у "резолюцію" яку я інакше як підтвердженням правоти того чорта, що лахав з галичан назвати не можу.

А ви замислювалися, чому саме Мазепа має стати наступником Пушкіна як назводавець вулиці?
А на зло москалям. Бо Пушкін його зрадником назвав у "Полтаві".
Вах-вах-вах, як тонко...
ФЕ!!!

От були б зробили, як у Франківську, і я був би задоволений і проблеми на рівнім місці зараз би не росли. А то і нормальну майже історичну назву вулиці Шахтарської знищили і Пушкіна, що виявився не милим калуським обивателям пригріли під серцем  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3248
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:26:20

    Звідки: korotka
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #746 : 11 Листопада 2011, 20:03:36 »


Ще б написав,
Гм. То питання до автора статті,прочитавши матеріали різних журналістів- його матеріал,мені сподобався найбільше.  :)Решта притензій (Шахтарська,ратуша паскудні дороги...)думаю до міського голови,депутатів, журналіст написавший статтю має мало відношення  :) IMHO
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #747 : 11 Листопада 2011, 20:06:06 »

Звісно. Я ж не буквально написав  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #748 : 12 Листопада 2011, 11:43:05 »

Найкращий репортаж з громадського обговорення на тему памятнику Пушкіну, написав в дзвонах Олександр Зуб  http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=2376  молодець сила + 100 у карму.

А я б сказав, що цей репортаж кращий
http://kalush.info/page/gromada-proti-investora-kamin-chi-politika
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3248
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:26:20

    Звідки: korotka
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #749 : 12 Листопада 2011, 13:34:57 »

Нє  :),той мені більше сподобався,документальний і стенографічний таке враження склалось.Решта матеріалів -бачення кожного автора і більш художні.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #750 : 14 Грудня 2011, 11:22:13 »

В продовження теми в чаті  про депресняк..Дуже якось влучно у блозі Андрія Журова сьогодні.


100% самотність

Приховано: Показати
2011.12.14

Ви коли-небудь відчували себе самотнім (-ою). Ні? Тоді Ви — щаслива людина! А якщо відчували, то Ви мене зрозумієте, тому що, голодний голодного, як то кажуть, зрозуміє. Хоча може бути, що Ви вже до числа самотніх і не належите, тому що Ви вже не самотні, але все одно, я гадаю, Вам буде цікаво почути мої враження про самотність, як жах для здорового глузду.
Я не міг відчути, що я самотній, тому що я до цього числа не відносився, а якщо і відносився, то не погоджувався, тому, як кожна людина підсвідомо відчуває себе в якійсь мірі обділеною увагою навколишнього середовища (самотньою). Але ці підсвідомі відчуття — не такі гнітючі і небезпечні, тому що людина не є самотньою на 100%, вже хоча б тому, що навколо неї відбувається і проходить рух — рух життя. Але самотність буває 100%! Це така самотність, коли людина вже не сприймає і не відчуває життєвий рух навколо себе. І в один чудовий і сонячний день вона прокидається не просто самотньою, не просто одинокою. Вона прокидається одна, одна на весь всесвіт. Прокидається самотньою на 100%. Людина у ці моменти абсолютної самотності, лишається одна віч-на-віч зі своїми думками, зі своєю душею. З одного боку, вона не є абсолютом у своїй самотності, тому, як не тільки її тіло(оболонка) стає самотньою по відношенню до території, на якій проживає суб’єкт самотності, але і душа стає самотньою. Саме душа не відчуває присутності інших душ, інших людей. І ця сама душа стає самотньою і обділеною теплом, припиняється так званий теплообмін у духовному понятті. Теплообмін відбувається не між людьми, а між їхніми наповнювачами, наповнювачами так званих тілесних оболонок. Цей теплообмін відбувається не тільки свідомо, але і підсвідомо, він відбувається постійно і незалежно від суб’єкта. Тому за рахунок, так званого теплообміну і відбувається процес життєвого існування. Ось звідки у молодих людей стільки енергії і оптимізму! Теплообмін відбувається просто на шалених обертах.
Але бувають серед молодих людей і ті, які набагато пасивніші, це і є одинокі і обділені увагою люди, душі яких приймають більш пасивнішу участь в теплообміні між оточуючими. І тому, коли Вам здається, що Ви залишилися самотніми на 100%, це означає, що душа Ваша замкнулася у так званому внутрішньому теплообміні. Відбувається перегрів, так зване затухання життєвої енергії, це не означає, що життєва енергія згасла взагалі, вона просто переходить в свій первинний стан, стан так званого, періоду мерехкотіння. Коли душа є в людині, але вона вже як би не працює, не світиться, а тільки тліє. І людина перетворюється в так званого зомбі, тіло якого існує в часі, але зберігає за собою нейтралітет в подіях, які відбуваються навколо неї. Вогнище згасло і вже не горить, а тільки тліє. Хоча, як воно тліє, майже не видно в день, а тільки коли сонце зайде за обрій, можна побачити маленькі тліючі вогники, які ледь-ледь мерехтять в суцільній або частковій темряві. Ось так само і людина і її 100% самотність стає не зовсім 100%, коли приходить ніч і людина, яка не бачить в день навколо себе ні душі, ні тіла і яка відчуває себе абсолютно одинокою, однією в цілому місті, яке для неї в такому пустому вигляді звужується до розмірів невеличкої коробки або карцера, вночі підсвідомо заспокоює себе, що зараз ніч і навколо самотньо, пусто і тихо, тільки тому, що місто спить.
Але ніч не вічна, і не полярна, і за ніччю приходить день, і все починається спочатку. Людина ходить по вулицях, по магазинах, і її очі, як необхідний атрибут її тіла, можливо, бачать навколо себе людей, але це бачення без емоційне, пусте, його як би і немає, тому що, головний збудник і активіст – душа спить, а бачення, тобто очі потрібні тільки тілу, душі вони абсолютно не потрібні. І тому людина-тіло бачить навколо себе людей, а збудник-душа, не вловлює цього руху і коливань, тому присутність існує тільки для тіла, а для душі, яка орієнтується і визначає присутність по теплу і енергії інших душ, для неї навколо нікого і нічого.


ВІКНА

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #751 : 14 Грудня 2011, 13:24:29 »

На щастя не самотність, лише зимовий депреснячок  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #752 : 03 Лютого 2012, 00:11:35 »

Конгрес інтелігенції Львівщини закликав усіх українців стати на захист газети "Експрес"
Конгрес інтелігенції Львівщини закликав усіх українців стати на захист газети "Експрес"

Як стало відомо lviv.expres.ua, учора на своєму засіданні ініціативна організаційна група Конгресу української інтелігенції Львівщини ухвалила звернення до Адміністрації Президента, Львівського апеляційного господарського суду, а також до Вищої ради юстиції стосовно тиску на газету "Експрес".

"По суті, влада оголосила війну не тільки демократії, а й загалом власному народу, його гуманітарним цінностям. І нині вже не йде протистояння по лінії -- влада і опозиція, а по лінії -- влада і народ. І штучне поглиблення цього протистояння може мати непередбачувані наслідки не лише для прихильників "сильної руки", а й для всієї країни", -- йдеться у зверненні.

"Можновладці, опам'ятайтеся! Терпіння народу не безмежне. Мусимо, поки не пізно, зупинити цю антиукраїнську навалу, дати рішучу відсіч будь-яким спробам перетворити нас на безмовних, покірних рабів кримінально-олігархічних кланів.

Закликаємо усі партії, громадські організації, усіх українців не бути байдужими, активно стати на захист газети "Експрес". Тим самим зберегти свій голос, свою волю і людську гідність. Не мовчім! Протестуємо! Вимагаємо справедливого суду!".
Подаємо повний текст звернення:

Адміністрації Президента України

Львівському апеляційному господарському суду

Вищій раді юстиції Українському народу

Звернення!

Не мовчім! Протестуємо!
Системний наступ на конституційні права і свободи українців, зокрема на незалежні засоби масової інформації, який розпочав правлячий режим, набирає щораз більших обертів.
Черговим обурливим прикладом цього стали політичні репресії проти колективу популярної масової газети "Експрес", що вже багато років несе своїм читачам правдиву інформацію, дає об’єктивний і всебічний аналіз суспільно-політичних, економічних, культурних процесів у нашому регіоні і в країні.
По суті, влада оголосила війну не тільки демократії, а й загалом власному народу, його гуманітарним цінностям. І нині вже не йде протистояння по лінії – влада і опозиція, а по лінії – влада і народ. І штучне поглиблення цього протистояння може мати непередбачувані наслідки не лише для прихильників "сильної руки", а й для всієї країни.
Можновладці, опам’ятайтеся! Терпіння народу не безмежне. Мусимо, поки не пізно, зупинити цю антиукраїнську навалу, дати рішучу відсіч будь-яким спробам перетворити нас на безмовних, покірних рабів кримінально-олігархічних кланів.
Закликаємо усі партії, громадські організації, усіх українців не бути байдужими, активно стати на захист газети "Експрес". Тим самим зберегти свій голос, свою волю і людську гідність. Не мовчім! Протестуємо! Вимагаємо справедливого суду!

Ініціативна організаційна група Конгресу української інтелігенції Львівщини на підтримку газети "Експрес".
1. Калинець Ігор – поет, лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка;
2. Патик Володимир – Народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка;
3. Возницький Борис – Герой України;
4. Калинець Ірина – письменник, громадський діяч;
5. Сеник Любомир – доктор філологічних наук, професор, письменник;
6. Шабатура Стефанія – голова Марійського товариства «Милосердя»;
7. Бабій Марія – громадський діяч;
8. Любенко Ярослав – кандидат наук, старший науковий співробітник;
9. Герцик Мирослав – член-кореспондент Української Академії наук;
10. Трохимчук Степан – доктор історичних наук, професор;
11. Панишко Юрій – кандидат медичних наук;
12. Білинський Борис – доктор медичних наук, професор;
13. Гелей Степан – доктор історичних наук, професор;
14. Парубій Володимир – кандидат історичних наук, Заслужений працівник культури України;
15. Залізняк Богдан – письменник;
16. Старовойт Олександр – кандидат філософських наук, депутат Львівської обласної ради;
17. Лизанчук Василь – професор, заслужений журналіст України, академік Академії наук вищої освіти;
18. Лозинський Ігор – адвокат, заступник голови Львівської крайової організації українських праників;
19. Паславський Іван – кандидат філософських наук, голова Світового Християнського Конгресу УГКЦ.
20. Ярема Олександр – архітектор, голова Львівської обласної організації Національної Спілки архітекторів України.
21. Потюк Валерій – голова фонду культури України у Львівській області.
22. Уляна Калагурська – художник, член творчого активу Спілки художників України (Львівське Обласне відділення).
Експрес online
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3248
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:26:20

    Звідки: korotka
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #753 : 28 Квітня 2012, 20:37:17 »

Поржав,    http://vikna.if.ua/news/category/kl/2012/04/28/8676/view/  сімя мера заробила пів мілліона гривнів (скромно) можу собою гордитись
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #754 : 16 Травня 2012, 11:55:56 »

А що цікаво, що "Дзвони Підгіря" в інтернет-версії газети так і не виставили статті "Чиїх батьків ми діти..." чи як там дослівно... - про босоноге дитинство Ігоря Степановича, парашути, баян і весілля в підмосковї...
А підписали то як -... "передав текст Челядин"... а хто ж автор??? Автора!!!  :D
Чи то встидно газеті за джинсовий матеріал, чи то простот не хотілось аби таке втрапило в руки київських аналітиків...
Чтиво призначено виключно для калушан, я б навіть сказав - для кращої половини калушан  ;)
Нехай колеги із ДП не образяться... але проплачених дві шпальти видно неозброєним оком... :-[
Відповідь від: 16 Травня 2012, 11:52:35
Якщо зсилка на інтернет-сторінці ДП так і не зявиться, вважатиму за необхідне все гарно поскануватиі викласти тут.
Нехай виборці Миколаєва та інших міст збагатяться... :D

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #755 : 16 Травня 2012, 12:55:08 »

"передав текст Челядин"... а хто ж автор??? Автора!!!

  :) Думаю, автора ти уже назвав ... ;)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #756 : 16 Травня 2012, 17:28:37 »

Бач, маю сумніви щодо Олександра Челядина...
Тут видно вчительську руку, - руку, що прочитала сотні шкільних творів... за мотивами Микола Джеря, Прапороносці, Fata Morgana.... та сотні інших шедеврів, на котрих можна вчитися містифікувати історію та історичні постаті...  :D

Отже, я прошу автора зголоситися добровільно....
Відповідь від: 16 Травня 2012, 16:42:53
Отже, колеги, калуське чтиво: http://forum.kalush.info/MGalleryItem.php?id=3264

Відповідь від: 16 Травня 2012, 17:24:52
http://forum.kalush.info/MGalleryItem.php?id=3262

Відповідь від: 16 Травня 2012, 17:26:16
http://forum.kalush.info/MGalleryItem.php?id=3261

Відповідь від: 16 Травня 2012, 17:26:52
http://forum.kalush.info/MGalleryItem.php?id=3265

Відповідь від: 16 Травня 2012, 17:27:25
http://forum.kalush.info/MGalleryItem.php?id=3263

Відповідь від: 16 Травня 2012, 17:28:03
"Михайло Семенів" жжот... :D

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #757 : 16 Травня 2012, 17:31:11 »

Микола Джеря, Прапороносці, Fata Morgana.... та сотні інших шедеврів

 Ще Олександра Довженка забув додати  ;) :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #758 : 17 Травня 2012, 12:16:26 »

Оскільки я автора написаного в "ДП" назвати не можу з етичних міркувань, то принаймні спробую зробити "Рімейк" написаного...
Цей пост може вважатися анансом публікації в газеті "Вікна"...  :)
Хорошого всім настрою!

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #759 : 18 Травня 2012, 10:49:04 »