Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 22 дні

Автор Тема: Чи може людина бути незалежною від Творця?  (Прочитано 104871 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #180 : 31 Липня 2008, 20:26:42 »

Роман, а чому так просто і плоско? Життя ж не є таким простим і тупо однозначним. Практично на жодне питання не можна відповісти однозначно, навіть на питання чи рухаєшся ти у даний момент часу.
Звичайно, створили не конкретно нас, і звісно ми  самі робимо вибір. У той же час є моменти у житті, які є визначеними для нас. Мені важко було б пояснити то навіть словесно, а текстом тим більше. Скажем так, я вірю, що ситуації у які ми попадаємо у великій мірі запрограмовані, а от наші дії у ситуаціях - прояв саме нашої волі. То трохи змахує на матрицю, але відчуття у мене дійсно подібні.
ну і раз ти не любиш, аби обговорювали тебе, то я продовжу ще про себе. Я наприклад категорично не визнаю поминок. Звісно, якщо неможливо уникнути їх, то я піду, але загалом я того не визнаю і у своєму заповіті, якщо встигну його написати, першим пунктом буде пункт, про відсутність поминок на моєму похороні.
То звісно лише віддалено перегукується з темою, але все ж...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Травня 2024, 00:34:08

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #181 : 31 Липня 2008, 20:31:31 »

Роман, а чому так просто і плоско?
це зрозуміло, але ти просто написав, я просто перепитав.  ;)
а в загальному підтримую твою думку в останньому повідомленні..
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #182 : 31 Липня 2008, 23:55:40 »

Сумно, та в наш час благочестиві давні звичаї перетворюються на задоволення похотей сучасної малодушної людини.
Поминки колись справлялись зовсім не так як тепер.
Після похорону, в хаті збиралися рідні, близькі, друзі, та ті хто знав та поважав небіжчика. Для чого? Щоб помолитися за його душу, щоб Господь змилувався над ним та простив йому гріхи. Адже в цей час він проходив митарства, чи чистилище. Всі разом молилися. Молилися набагато більше ніж, так як тепер - Отче наш та Богородице Діво. Добре як хтось із духовенства був на поминках. Трапеза складалася із пісної їжі без алкоголю. Пісна трапеза також відбувалася заради душі померлого. Порівняти молитву однієї людини і багатьох можна і тим, коли одна людина говорить Господи помилуй, і якщо вимовляє ці слова багато людей - наскільки потужніше це звучить. Так і потужність молитви зростає, якщо за людину моляться більше людей. І Бог швидвше почує і відізветься на заклик і просьбу багатьох голосів одночасно. Так, ми перебуваючи тут в земній Церкві, допомагали нашому брату добратися до Небесної Церкви, до осель Божих.

Суперечка про молитву за померлих в іншій темі.  :)
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #183 : 04 Серпня 2008, 19:54:24 »

почнемо наприклад з того, що людина залежна від Творця. Адже Бог за визначенням поза матерією і часом.
Так

Тому все передбачено наперед ...
Так

... і ми безневільні іграшки в руках всесильного Бога.
А ось тут помилочка. З того, що Бог відає все наперед (із земної точки зору) і має замисел на кожну людину, не слідує, що людина обмежена в своєму виборі, оскільки людина не може знати свою майбутню долю без езотеричної практики. Тут вона звертається або до Бога, або до оккультизму (магії), тим самим визначаючи своє майбутнє. Або ще варіант: людина помилково думає, що здатна формувати свою долю самостійно. Тоді життя перетворюється на каторгу, перманентне напруження, неспокій, душевний дискомфорт. А це ознаки демонічного впливу. Отже, тоді людина стає іграшкою диявола, а не Божим дитям.

Тоді де право свободи волі, вибору, яке нам дає Бог? ЯКий зміст тоді у наших вчинках і поступках?
Основний закон між людиною і Богом - це свобода людини в земному житті у своєму виборі. Прообразом свідомого вибору свого шляху є порушення Адамом заборони Бога не їсти плід з дерева знання добра й зла (Книга Буття, 2-ий розділ).
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #184 : 04 Серпня 2008, 20:02:14 »

Припустимо земне життя то мить, випробування, після якого буде справжнє визнання чи суд душі, як достойної чи недостойної. Який зміст тоді у земному житті? Який зміст у випробовуванні, на яке Бог нас спонукає?
Земне життя розглядається як випробування людини на вірність Богу. Якщо людина вірна Богу, вона отримає у винагороду божественне вічне життя. Це життя розпочинається вже тут на землі. Зміст - це винагорода життя в Христі Ісусі
Записаний
When doctors differ who is to decide?

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #185 : 05 Серпня 2008, 00:35:39 »


Отже, тоді людина стає іграшкою диявола, а не Божим дитям.
я не відчуваю душевного не спокою чи чогось такого...навпаки...і знаэш чому...бо в один прекрасний день почав вирішувати свою долю сам...взяв все в свої руки відкинув любі надприродні явища з голови і подивився на світ навколо себе зважив всі за та проти...і ти знаєш все йде як по маслу...я люблю то життя яке мене оточує заразі ненавижу те яке було колись...чому так...яж атеїст...згідно твоєї теорії чи то пак факту (з твоїх слів)...я маю бути нещасною людиною...але це не так повір мені....виходь не все так як ти кажеш або так як написано в біблії..а чому?!?!?...можливо тому що не все вірно там написано?!?!?можливо з часом дуже багато змінилось у святому писмі і багато чого втратилось...може люди,заміть тільки люди які переписували це письмо так змінювали все як їм було вигідно????може не варто покладатись на святе письмо а лишень на інтуіцію...але як же знати чи інтуіція правильна...як знати що вона тебе не заведе у глухий кут???як дізнатись де добро а де зло коли ти ніколи не знав що таке добро???і навпаки.....а як дізнатись для чого нам інстинкт самозбереження...як ним кирувати????ця штука може нас штовхнути до смертного гріха...чим більш я дискутую тут з вами тим більше розумію для чого релігія взагалі будь яка...написана вона людми теоретиками мирного і блаженного життя і створена для тогоь щоб люди мирно співіснували на цьому світі...а людина дуже винахідлива по своїй природі, вчилась на протязі історії обходити різні закони та передстороги...і цей момент вступають вищі сили придумані великими голвами тих часів коли писалось письмо..придумані для того щоб людей залякати ..для того щоб навіяти їм думку що є щось або хтось хто все бачить і все знає і він всесильний зможе розправитись з будь ким і будь чим на цьому світі....так людей стримувались їхні первинні інстинкти та похоті формувалась мораль та суспільство...але мрного спів існування все таки нема...чому???мабуть тому що люди які хотіли втілити модель раю на землі пропустили одну важливу річ-ми є невідємна частинка цієї природи,а вприроді як відомо панує повна гармонія і баланс...так само як стаї собак збиваються в купи і при зустрічі двох стай відбувається битва ворожнеча за панування,так само і люди...і це відбувається на підсвідомому рівні...чому??чому біблійні закони чи то інш релігійні не помагають подолати нам ці підсвідомі поштовхи...в мене є одна думка з цього приводу...думаю якщо кожен заставить себе повірить у свої власні сили почне творити добро не залежно від вірисповідання почне любити і помагати упавшим людям не залежно від їхнього кольору шкіри чи політ переконань,тоді і буде вам всім рай на землі,тоді люди перестануть нищити землю природу будуть жити з нею у гармонії...ось вам рай ось про що писали мудриці на камяних табличках ще 5000 років тому...ось що вони хотіли до вас донести...але люди не чують...не хочуть бачити чути...вони обирають тільки ті закони які їм вигідні...вони вже навіть не бояться вищої сили хоча кажуть що вірять у її існування...
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #186 : 05 Серпня 2008, 00:54:00 »


але для мене все простіше ніж для ДЖ Влада, бо я не очікую якихось матеріальних проявів Божих чудес
буду сприймати це як образу...бо ніяких матеріальних чудес я якраз не очікую на відміну від людей які кожен день моляться у церквах і саме цього вони очікують...матеріального і тільки....думаю тобі моя позиція якраз таки не зрозуміла...я якраз і не є матеріалістом...і грошви мну не потрібно повні кишені...мну щоб на булку з маслом ставало і щоб задовільняло мої самі мінімальні потреби...і все це я для себе зроблю сам не очікуючи якогось чуда...а на рах обрядів...хто тобі наприклад сказав що хрестити дитину це правильний обряд...ісус за писанням похрестився у йордані в 33 роки він сам для себе це обрав і показав людям що кожна людина має вибрати свій шлях сама...мене теж хрестили хоч я цього і не просив бо був занадто малим щоб хочаб чогось попросити...а ось таке як хрещення немовляти це наш менталітет традиції наших предків це обряд який був ще у наших предків язичників вони приносили немовлят до статуй божкі і обливали їх холодною водою...потом це почало називатись хрещенням...а на рах паски знаєш???це було язичницьке свято яке злилось з християнським воскресінням...язичники таким чином дякували раз в рік божкам за те що дали їм прожити ще рік і дякували за дари принесені їм на протязі роко освячували їжу святим для них вогнем...ніхто крім словян не освячує їжу в паску..всі святкують ходять на богослужіння але тільки словянський світ святкує саме так...тому виходить ми поважаєм обряди наших предків поминаєм їхню память...хоча ці обряди з точки християнства були неправильні і засуджувались
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #187 : 05 Серпня 2008, 01:00:39 »


творцем можна вважати природу
природа не може бути творцем чогось і ми не є чимось відмінним від природи...люди це і є природа ...все просто немає природи немає людей..немає людей немає такої природи як зараз...не забувайте люди назвали все оточуєче природою...і природа це не тільки щось живе ай не живе також...це все що може тільки існувати в цьому всесвіті і коли ось це все взаємодіє між собою ми називаємо це природніми явищами
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #188 : 05 Серпня 2008, 01:08:58 »

Цитувати (вибране)
природа не може бути творцем чогось
Я згідний.
Цитувати (вибране)
і ми не є чимось відмінним від природи
Так, тілесно.
А звідки тоді взялася природа. Хто її створив, якщо вона, природа, не може бути творцем.
Цитувати (вибране)
ісус за писанням похрестився у йордані в 33 роки він сам для себе це обрав і показав людям

А що Він показав  тут людям, це треба уважніше почитати Євангеліє.
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #189 : 05 Серпня 2008, 01:14:31 »


А звідки тоді взялася природа. Хто її створив, якщо вона, природа, не може бути творцем.
як я вже писав раніше створення чогось початок та кінець є тільки у лідей...а для всесвіту такі поннятя відсутні..немає плинності часу немає початку немає кінця все було завжди і ні звідки не взялось...ась з того всьо взялось наше існування складні фізикохімічні процеси деякі невідомі до тепер людству і створили наш мініатюрний світ...фільми про теорію та все решта щоб багато не говорити а навіть чи топак писати небуду...446506892 моя ася буду дуже радий поділитись матеріалом
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #190 : 05 Серпня 2008, 01:22:19 »

Та ми вже про це дискутували, здається.
Відповідь від: 05 Серпня 2008, 01:18:08
Та в мене виникло питання.
Якщо природа, як ти кажеш, це є весь всесвіт, тобто космос, матерія. Нежива. То чому її стрілило в "голову" створити живу матерію, рослини, тварини. людину. А щоб створити, наприклад людину, яка мислить, думає і аналізує, потрібно Мінімум бути самим не гіршим за людину. Тобто природа повинна була бути Розумом, причому набагато вищим і досконалим за людський. Чи як?
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #191 : 05 Серпня 2008, 01:22:32 »

дискутували і я обіцяв фільми щоб обяснити свою точку зору...там просто всього багато і все нажаль на форумі не напишеш дуже багато...то звісно не факт що так воно все є але фільми научні джерела діскавері ббсі і дослідження "наса"
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #192 : 05 Серпня 2008, 01:24:13 »

Я також маю фільм про походження всесвіту, про чорні дири. Космос називається. Нормальний науковий фільм.
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #193 : 05 Серпня 2008, 01:26:33 »

Якщо природа, як ти кажеш, це є весь всесвіт, тобто космос, матерія. Нежива. То чому її стрілило в "голову" створити живу матерію, рослини, тварини. людину. А щоб створити, наприклад людину, яка мислить, думає і аналізує, потрібно Мінімум бути самим не гіршим за людину. Тобто природа повинна була бути Розумом, причому набагато вищим і досконалим за людський. Чи як?
не стрілило а так сталось під різними процесами та реакція які супроводжувались різними змінами матерії переходами енергії в матерію і навпаки всього дуже багато постукай в асю я зара тобі якраз фільм кину там все зрозуміло і дуже цікаво описано
Відповідь від: 05 Серпня 2008, 01:25:13
Я також маю фільм про походження всесвіту, про чорні дири. Космос називається. Нормальний науковий фільм.
ну от і доволі нехай туманно але стає зрозуміло як все починалось і з відки взялось
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #194 : 05 Серпня 2008, 01:29:54 »

в мене найменша швидкість інету яка може бути, тому на жаль не получиться фільм закачати, але все одно дякую.
Відповідь від: 05 Серпня 2008, 01:26:53
не прийму я ніколи того що розумна істота створилася сама собою, в процесі реакцій. Це брєд. Наукова фантастика. Я цього ніколи не сприйму. Це взагалі суперечить здоровому глузду. І вчені до цього все більше схиляються.
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #195 : 05 Серпня 2008, 01:32:58 »

в мене матеріалу 16.5 гіг такої тематики..тому є що дивитись і вибирати...можу поділитись і в реалі...запишу двді всім охочим
Відповідь від: 05 Серпня 2008, 01:30:15
ага і не треба думати що якісь теорії та факти в тих фільмах є моєю основою в мому погляді на життя...невпкаки вони лишень підтвердили до того сформовані погляди
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Травня 2024, 00:34:08

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #196 : 06 Серпня 2008, 08:06:47 »


Основний закон між людиною і Богом - це свобода людини в земному житті у своєму виборі. Прообразом свідомого вибору свого шляху є порушення Адамом заборони Бога не їсти плід з дерева знання добра й зла (Книга Буття, 2-ий розділ).
Виходить, що Адам був приречений на свій вчинок, логіка  з наступного:
Цитата: romashkin від 29 Липня 2008, 21:33:11
Тому все передбачено наперед ...
Так
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #197 : 06 Серпня 2008, 08:32:43 »

З космогонічної точки зору, так. Адам був приречений на свій вчинок. Так само як, до прикладу, Іуда Іскаріот. Але чи було в їх свідомості відчуття приреченості? Ні. Вони були вільними у своєму виборі
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #198 : 18 Серпня 2008, 21:54:31 »


і зверни увагу нема жодної течії атеїзму яка б пропагандувала свої погляди...не влаштовуються демонстрації походи та мітинги на рахунок такого погляду...атеїзм це не протилежна релігія будь якій іншій...

Так. Тому, що в атеїзмі немає сили. Тому навіть за часів Союзу людей мотивували вірити..у партію. Бо віра - це сила!!! Без віри людина жити не може. Творити не може. Звичайно, ідеально би було спрямувати свою віру на Люблячого Батька!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #199 : 18 Серпня 2008, 22:23:39 »


хто тобі наприклад сказав що хрестити дитину це правильний обряд...ісус за писанням похрестився у йордані в 33 роки він сам для себе це обрав і показав людям що кожна людина має вибрати свій шлях сама...мене теж хрестили хоч я цього і не просив бо був занадто малим щоб хочаб чогось попросити...а ось таке як хрещення немовляти це наш менталітет традиції наших предків...

Приємно читати і усвідомлювати, що ти трохи знаєш про Христа. Твоя точка  зору на рахунок хрещення цілком відповідає Біблії!!!  :) Браво!!! +1.
... крещение, не плотской нечистоты омытие, но обещание Богу доброй совести, спасает воскресением Иисуса Христа,
Который, восшед на небо, пребывает одесную Бога и Которому покорились Ангелы и Власти и Силы.
(1Пет.3:21,22)

Хрещення - це акт прояву власного вибору людини жити святим життям. А те хрещення, що є традиційним на Україні, більш схоже на обряд обрізання у євреїв, коли вони таким чином засвідчували належність даної дитини до віри батьків. Це обіцянка батьків виховати дитину, яка буде вірна Господу.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ