Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 3 місяці 4 дні

Голосування

За кого б Ви голосували на місцевих виборах, якби вони відбулись сьогодні

За Насалика І.С.
- 42 (43.8%)
За Сікору О.М.
- 26 (27.1%)
Не підтримую жодного
- 28 (29.2%)

Всього голосів: 81

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2010, 11:22:34


Автор Тема: Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)  (Прочитано 176447 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #640 : 28 Жовтня 2010, 14:34:45 »

а кажете що доведеться захищатись від тих хто йде захищати
 Маю гіркий досвід, який мені мені підсказує, що таки є частина депутатів, а може і більша частина депутатів, що навіть не усвідомлюють чого тягають руки коли голосують. Десь, не вникаючи в суть справи, тягнуть чи навпаки ігнорують питання громадян, по дуже "відповідальному" аргументу - БО ТАК, бо так сказали і все тут. Думаю в шостому скликанні прогнозується  картина ще гірша. Наприклад, для великої долі депутатів, така  частина громади,як підприємці, взагалі не громада, а страшні люди,які наживаються на бідних і яких (тих хто ще щось тіпається) потрібно постійно нагинати з великою благородною метою - наповнення бюджету, але любою ціною. А ціна буває надто високою, але підприємців в нашому місті не прийнято про це питати.
  Так що буває  потрібно і захищати від деякий депутатів частину нашої  громади.  :frend :frend :frend
 
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #641 : 28 Жовтня 2010, 15:15:54 »

я б назвала їх зрадниками. Бо вони зраджують  не тільки їх але моє майбутнє.
#- Вот скажи мне, американец, в чём сила? Разве в деньгах? Вот и брат говорит, что в деньгах. У тебя много денег, и чего?.. Я вот думаю, что сила в правде. У кого правда - тот и сильней. Вот ты обманул кого-то, денег нажил, и чего, ты сильней стал? Нет - не стал! Потому что правды за тобой нет! А тот, кого обманул, за ним правда. Значит, он сильней. Да?!#
От я не піду голосувати, то знач я зрадник? Що я зрадив чи кого? Чому я маю йти на вибори якщо я не хочу голосувати за партії? За тих жирних пацюків які міняють окрас при любій дірочці в днищі корабля. За династії Бабіїв, Гордіїв, Очкурів, Полицьких, Нижників.......  Я рахую що даний закон про вибори не гарантує рівні можливості всім громадянам України в їх праві бути обраними в Ради. Я безпартійний і не хочу вступати ні в яку партію то чому я повинен домовлятись з якоюсь партією щоб вона висунула мене кандидатом? До речі депутатом я наразі бути не хочу, але багато дійсно гідних людей за яких я б задоволеням проголосував по причині безпартійності так і не стали кандидатами. Я таким чином відстоюю свої конституційні права. І  не я один. От коли 50% не прийде на вибори тоді і змінеться дещо в нашому суспільстві. А може то Ви зрадники? Ви ж йдете вибирати кращих серед гірших?
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #642 : 28 Жовтня 2010, 15:44:46 »

Загнали в глухий кут. Тому я певне поясню, що мала на увазі.
Коли йде мова про вибори міського Голови, то я можу то зрозуміти, але коли як пише Люся список з 15 осіб, то я теж не вірю, що не можна знайти жодного достойного. І взагалі хто визначив що вони кращі серед гіршших. У нас тепер партія то не обєднання громадян? Тобто чому ті хто вступив принчипово у партію мусить бути гіршим? Чому кращий не реалізує свої плани, не шукає інструментів для цього, а раптом на виборах з'ясовує що хоче піти до влади?
Щодо самої системи чи Закону, тут мушу погодитись, але тоді може варто саботувати парламентські вибори і поставити на місце тих хто ігнорує наші свободи, коли приймає такі закони?

Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4881
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 18:35:36

    Звідки: Українська
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #643 : 28 Жовтня 2010, 15:46:42 »

Цитувати (вибране)
От коли 50% не прийде на вибори тоді і змінеться дещо в нашому суспільстві
що зміниться? та абсолютно нічого, тим більше що в нас навіть немає такої норми, що коли не прийде 50% вибори не будуть дійсні. От в якійсь країні (якась з балканських), так було десь 3 чи 4 рази підряд, і нічого не помінялось :)
 Краще вже тоді прийти і проголосувати проти всіх, щоб за тебе ніхто не вкинув лишній бюлетень
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #644 : 28 Жовтня 2010, 15:57:48 »

А чому?
Бо це веде за собою негативні наслідки. Матимете проблеми. Отак в нас тепер. Ідеш по вулиці, говориш з кимось, висловлюєш свою(!)думку, а завтра прийдеться за це відповідати...
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #645 : 28 Жовтня 2010, 16:06:56 »

Отак в нас тепер. Ідеш по вулиці, говориш з кимось, висловлюєш свою(!)думку, а завтра прийдеться за це відповідати...
Є приклади чи це просто ваші побоювання?

Відповідь від: 28 Жовтня 2010, 16:06:01
До цих пір на форумі спокійно висловлювали свою думку і поки не чути щоб когось репресували?
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #646 : 28 Жовтня 2010, 16:10:11 »

Я не про форум. А приклади є.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #647 : 28 Жовтня 2010, 17:43:17 »

Ну от це жве мене ОБУРИЛО:
До цих пір на форумі спокійно висловлювали свою думку і поки не чути щоб когось репресували?
та якщо НЕ враховувати ЯЯ - то ТАК - никого.  :=)

панове модератори, ЮРКО - що ж ви собі так "небачите"
Цитата: romashkin від Вчора в 20:31:33
принаймні я мав надію, що не перевелись у нас такі... бачу - помилявся
Я теж думав, що любителів говорити без фактів у нас поменшало... Проте, життя показує, що наступники пріснопам'ятної прихильниці вітамінів з клінічним роздвоєнням особитості продовжують її справу Посмішка
Ви зказали "з клінічним"??? - то попрошу надайте довідку від лікаря про такі клінічні висновки - в іншому випадку - ЗАКРИЙТЕ ПЕЛЬКУ і НЕ ТРИНДІТЬ!  Юрко-о, бачиш, що ЯЯ пише - ая-я-й - ЗАБАНЮЙ - ВИСЛУЖИТИСЯ Ж ТОБІ ПОТРІБНО ПЕРЕТ НОВИМ УПістом-ПЕРЕШИВАНЦЕМ!!!
Прикольно. А ще, пане (romashkin), критикуєте навіть те, чого я не говорив ніколи Посмішка
пане ТРЕПЛО (ІГОР_О), а ВИ надали бодай ОДИН ФАКТ того, про що НЕ ГОВОРИТЕ - А ТРИНДИТЕ???
Цитата: РЕАЛ від 26 Жовтня 2010, 17:14:44
Є у одного східного народу застереження - жити так,щоб не втратити лице....
Дехто так і проживає життя - з дебільно-надутим лицем. Важливим є не лице, а справи, які залишиш після себе.
проте - ЛИЦЕМ!!!
Цитата: РЕАЛ від 26 Жовтня 2010, 17:14:44
Цей випадок претендує на номінацію "сенсація №1 "
Я знаю випадок, коли чоловік змінив стать без хірургічного втручання і став жінкою. Але це не сенсація. Так, буденність...
то певне з власного досвіду - й тепер для Вас таке є буденністю
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30339
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:26:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #648 : 28 Жовтня 2010, 17:56:19 »

Юрко-о, бачиш, що ЯЯ пише - ая-я-й - ЗАБАНЮЙ - ВИСЛУЖИТИСЯ Ж ТОБІ ПОТРІБНО ПЕРЕТ НОВИМ УПістом-ПЕРЕШИВАНЦЕМ!!!
Цього разу це буду не я.
Щоб не виглядало, що я до когось маю упереджене ставлення.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #649 : 28 Жовтня 2010, 19:34:43 »

Ви зказали "з клінічним"??? - то попрошу надайте довідку від лікаря про такі клінічні висновки
Довідку про що?? Тобто, про чиї клінічні випадки?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8375
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2024, 08:11:39

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #650 : 28 Жовтня 2010, 19:38:47 »

ок. давайте до теми, що в заголовку.  :zakryto
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #651 : 28 Жовтня 2010, 21:19:28 »

та якщо НЕ враховувати ЯЯ - то ТАК - никого.  Крейзі
Тебе моя мила репресували не за твою громадську позицію а за твої публічні образи...
- ЗАКРИЙТЕ ПЕЛЬКУ і НЕ ТРИНДІТЬ!
пане ТРЕПЛО (ІГОР_О), а ВИ надали бодай ОДИН ФАКТ того, про що НЕ ГОВОРИТЕ - А ТРИНДИТЕ???
У Ігоря було попередження тому ти поки маєш теж лише попередження, бо на відміну від нього вживаєш пряме звернення до того, кого ображаєш.
Або навчіться гарно і чемно сваритися або не псуйте тему  :agressive :punish :evil :stop:
Юрко-о, бачиш, що ЯЯ пише - ая-я-й - ЗАБАНЮЙ - ВИСЛУЖИТИСЯ Ж ТОБІ ПОТРІБНО ПЕРЕТ НОВИМ УПістом-ПЕРЕШИВАНЦЕМ!!!
А за це тобі окреме попередження.
Те що усі скучились за тобою і за твоєю різкою але колись, вишукано-дотепною манерою стьобу, не дає тобі права знов перегравати і манипулювати. Прямо ображати людей, після чого вдавати що тебе репресували  :!!

продовження тут
« Останнє редагування: 29 Жовтня 2010, 05:43:43 від romashkin »
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #652 : 28 Жовтня 2010, 22:35:13 »

Але найбільше я горджусь п.5 - "і т.д"
Тепер я це зрозумів, Щиро дякую ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ПАНЕ Ігор_О за конструктивну і детальну відповідь. Ви щирий українець і патріот своєї держави. Так тримати.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #653 : 28 Жовтня 2010, 22:58:34 »

По п.п. 1,2,4 - є маса що сказати
По п.3 - гірше з інвесторами, визнаю... Не всіх, хто сам приходив вдалося втримати... Але шукали ми (я маю управління ек.розвитку міста) у тих роках дуже активно.
Але найбільше я горджусь п.5 - "і т.д"

А поконкретніше ви можете висловитись? А то все натяками-натяками. ЩО КОРИСНОГО ВИ ОСОБИСТО ЗРОБИЛИ ДЛЯ МІСТА ТА ЖИТЕЛІВ.???(в той час,коли були при владі) Це б вже не дуже цікавило Sunny,Люсю,bornslippy,Tandylight..... Вони і так залишаються вашими полумяними фанами,захисниками-адвокатами. (чомусь-тільки їм відомо....)
Але ваші відповіді обовязково зацікавили б Ромашкіна,tIktak,РЕАЛа,Лалію,ЯЯ,ДВаню..... і багатьооох інших форумців. Я думаю,що і форумці,які мовчать..... поки що :unknow - Юрко,Адвокат,Катрін,Олександр теж захочуть почитати ваші відповіді .
tIktak вже задав перші запитання (РЕСПЕКТ йому)Я ПРОШУ надати відповідь для форуму.

"Було б класно якби такі дебати влаштувати тут:" - з цитати Tandylight

Я бачу,що tIktak вже зрозумів...... п.5   .   Хотілось би зрозуміти вас,ІгореО, п р а в и л ь н о. :=)
« Останнє редагування: 28 Жовтня 2010, 23:08:22 від РЕАЛ »
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #654 : 28 Жовтня 2010, 23:10:11 »

Знову неув'язка. 7-ме місце  в списку УП при умовах відкритих списків абсолютно не гарантує проходження до міської ради. А перший номер НУ - гарантує.
Зато перший номер НУ не гарантує посаду якогось там заступника при Насалику.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #655 : 28 Жовтня 2010, 23:43:24 »

Вони і так залишаються вашими полумяними фанами,захисниками-адвокатами. (чомусь-тільки їм відомо....)
Реал я ніколи не був нічиїм фанатом. просто люблю справедливість, і не люблю безпідставні звинувачення.
От мені більш цікаво чому вас так непокоїть сьомий номер у списку УП а зовсім не цікавить діяльність мера і кандидата в мери.  Чи депутатів районної ради чи обласної. Я сьогодні покатався по селах. Ще раз переконався що по партійних списках голосувати буду проти всіх(хоч ви і вважаєте мене фаном Ігора_О, та за УП голосувати не буду). Ой веду до того що селах навіть на голів сільських рад йдуть ну просто діти, діти "уважаємих" людей Калуша. Ну скажіть мені що може нарішати людина котра поняття не має про проблеми села. Короче люблячі батьки пхають своїх чад куди небуть тільки б впхати, і всім пофіг куди . Ці вибори мабуть найтрагікомічніші. Все було би дуже смішно якби не було так сумно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #656 : 29 Жовтня 2010, 00:39:53 »

От мені більш цікаво чому вас так непокоїть сьомий номер у списку УП а зовсім не цікавить діяльність мера і кандидата в мери.
А хто нас має цікавити? Сікора? Нецікаво, тай більшість калушан і так адекватно її сприймають. Насалик? Також нецікаво, за три роки Ігор_о ітак всі кісточки перебрав.

Відповідь від: 29 Жовтня 2010, 00:18:39
Хоча..... мож і про Насалика. Про нього багато і хорошого і поганого можна сказати, хорошого більше, але  як на мене це бомба сповільненої дії для Калуша. Вся суть для ЧОГО він це все робить? Для того щоб " В ПАПАХЕ НА БЕЛОМ КОНЕ И З ШАШКОЙ В РУКЕ" зайти в ВР. Для того і тягне в партію чесних і порядних політиканів - пустодзвонів щоб електорату мозги пудрити (Чесність і порядність - єдині якості, які дозволяють на*ти тих самих людей купу раз) які за час правління і укріплення партії Насалики дуже сильно вкоріняться в керівництво Калуша і тоді, коли Насалик підуть ох як трудно буде їх звідти викурювати, нам ще правліня Сушка покажеться раєм.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #657 : 29 Жовтня 2010, 00:45:04 »

О о.Команда Насалика далеко не нова.Лічності всьо тє же.
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #658 : 29 Жовтня 2010, 00:46:20 »

От мені більш цікаво чому вас так непокоїть сьомий номер у списку УП а зовсім не цікавить діяльність мера і кандидата в мери.  Чи депутатів районної ради чи обласної.
А чому Ви думаєте,Вадим,що мене "цікавить" тільки сімка в списку УП.Можливо б набагато менше "непокоїв",якби не "засвітився" в повній красі своїй на цих сторінках....  
Зрештою я вже до цього часу визначився з своїм вибором в міську,обласну ради та мерію міста. Чого і Вам бажаю! Вдалого вибору!  :drink
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #659 : 29 Жовтня 2010, 02:11:30 »

Цитата: tIktak від 27 Жовтня 2010, 22:55:10
-Розробив такий то економічний план розвитку
-створив такі то комунальні господарства
-знайшов таких то інвесторів
-запропонував то то для наповнення бюджету
-і т. д.
По п.п. 1,2,4 - є маса що сказати
По п.3 - гірше з інвесторами, визнаю... Не всіх, хто сам приходив вдалося втримати... Але шукали ми (я маю управління ек.розвитку міста) у тих роках дуже активно.
Але найбільше я горджусь п.5 - "і т.д"
Дозволю собі написати п.6. хоч він мабуть частинка п.5.  :)
п.6. - робота з громадянами.
Думаю, якщо Ви звернетесь до Ігора_О, він Вас почує і постарається допомогти. Маю такий досвід.  :bouquet:
Записаний