Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 21 день

Голосування

За кого б Ви голосували на місцевих виборах, якби вони відбулись сьогодні

За Насалика І.С.
- 42 (43.8%)
За Сікору О.М.
- 26 (27.1%)
Не підтримую жодного
- 28 (29.2%)

Всього голосів: 81

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2010, 11:22:34


Автор Тема: Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)  (Прочитано 174650 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #260 : 20 Вересня 2010, 21:59:24 »

про те що варто домовлятись близьким ідеоологіям щоб якось захиститися від антиукрахнської ідеології правлячої партії
Цілком згідний. Але це б мало відбуватись на рівні домовленостей двох ідеологій (близьких) - партій. Це було б набагато цінніше для нас усіх.І тоді були б більш зрозумілі дії  політика,чи політикана. "Ну казав,що І.С.Н. - "бяка" , а тепер кажу,що І.С.Н.-"антибяка",який "запропонував та погодився на мої умови. Та й взагалі мене всі хотіли...." ;) :=) Адже політика - давно відомо-річ брудненька та непередбачувана.Але ,менше з тим, щоб тільки ця політика захистила нас і щоб краще в світі  жилось....
А яка може бути "ідеологія" в окремо взятої людини , яка "переметнулась" в другу ідеологію (хоч і близьку по духу) ,покинувши організацію. Я думаю,що нашоукраїнці  знайдуть відповідні епітети ,як подію окреслити.
Хочу добавити ,що поважаю І.С.Насалика і розумію його дію. Він вже політик давно сформований.
Бажаю Вам,Ігоре О., вирости в політика. Одна риса негативна та неприпустима для політика - це істерично добувати для себе ворогів.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    20 Червня 2024, 16:40:36

    Звідки: пр. Л.Українки
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #261 : 20 Вересня 2010, 22:09:33 »

 :D
РЕАЛ не зарікайся, а то колись настане момент і будемо обговюрювати командні діії пана О. з Реалом  :D
і знайдуться люди, що теж процитують....
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #262 : 20 Вересня 2010, 22:27:28 »

Не дочекаєтесь....  :P Хто мене краще знає - той скаже.  :drink :frend
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #263 : 20 Вересня 2010, 22:34:06 »

У Калуші як завжди непередбачувано інтрижно :)
Тому у цю тему я переношу повідомлення з дискуссії що відбувається у темі яка стосується Газет та публікацій, вже аж занадто вона вийшла за шпальти :)
Це тема місцевих виборів..думаю буде цікаво тут обговорити можливі комбінації сил і призначень, достойні кандидатури, дипломатичні комбінації та політинчі тандеми з метою не допустити втрати влади національних сил.
Я може трохи нав'язую але десь приблизно у цьому руслі хотілобся бачити розвиток цієї теми і виключно в рамках Калуша.
Що взагалі думаєте про перспективу мера залишити місто і відїхати трохи далі на Схід до Франківська...Можемо обговорити ще й це і кого б хотіли бачити у кріслі міського керманича.
Отже дискуссія щодо несподіваної рекогнасціровки Насалик_Очкур переноситься з теми Газети Калуша онлайн до цієї :)  :bouquet:
« Останнє редагування: 20 Вересня 2010, 23:17:36 від romashkin »
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #264 : 21 Вересня 2010, 02:00:37 »

Цитувати (вибране)
Він же ж не до ПР приєднався чи комуністів.

а в чому різниця? в назві? якщо в назві то згоден - не до пр чи комуністів.
якщо в методах роботи, в системі цінностей - не бачу різниці між насаликом та пр.  :!!
те ж примітивне прагення маніпулювати думкою громадськості через мас медіа. та ж байдужість до беззаконня в органах влади,
той же дешевий піар, можна додати ще кілька те ж, які очевидні, та можуть бути оспорені тими кому потрібні докази.

а, ну пр за русский язік а насалик за мову? згоден, серйозна відмінність, особливо враховуючи територіальне базування пр та насалика ))

в НУ, свобода слова таки  не пустий звук. і кишенькові газети вони не створювали. принаймні я нечув.
чи інтриги з телеканалами не плели. принаймні я не чув.
а от пр і насалик цим люблять займатись.
Відповідь від: 21 Вересня 2010, 01:40:28
Цитувати (вибране)
так буде краще для міста

для міста було б краще якщо б майбутні мери побачили, що після того як мер переступив межу він вже вдруге обраний не буде.
зараз же вони бачить тільки те, що  - "роби що хочеш, основне грамотно при цьому лапшу вішай, і все буде чікі-пікі. "
Відповідь від: 21 Вересня 2010, 01:49:20
а ще краще, якби побачили, що після межі, йому (меру) одразу висловюють недовіру.

я власне вже висловював цю тезу, та мені відповіли, що рада чекає поки все місто не буде плювати в бік мера...  :censore

Відповідь від: 21 Вересня 2010, 01:51:46
Цитувати (вибране)
Можемо обговорити ще й це і кого б хотіли бачити у кріслі міського керманича.

я хочу бачити нову кров. нікого з тих хто добре відомий в калуській так би мовити політиці. серед них достойних не бачу.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30276
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:18:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #265 : 21 Вересня 2010, 08:51:26 »

я хочу бачити нову кров. нікого з тих хто добре відомий в калуській так би мовити політиці. серед них достойних не бачу.
Таки повне віддзеркалення загальнодержавних тенденцій!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    20 Червня 2024, 16:40:36

    Звідки: пр. Л.Українки
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #266 : 21 Вересня 2010, 09:13:58 »

серед них достойних не бачу.
противсіх? знаєм таких. уже маємо досвід. ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30276
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:18:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #267 : 21 Вересня 2010, 09:26:00 »

Він сам собі заперечує. Бо з одного боку каже що Насалик то калусьуий Янукович і що він хоче змін, а з іншого, що аби за когось голосувати то треба нову кров. А значить виходить варіант описаний Ромашкіном. Сумно то усе.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #268 : 21 Вересня 2010, 10:40:15 »

А не просто, бо є ще мотиви І.С.Н.
То ще тіні недовіри через минулий досвід. А раптом все так як є Посмішка І не варто шукати якесь западло? Посмішка
За ту велику роботу, яку Ви проводите на користь мера на форумі, він має Вам при кожному відвідуванні столиці як мінімум пляшку коньяку ставити :)
Відповідь від: 21 Вересня 2010, 10:39:00
Таке вболівання за долю Калуша і його очільника з "печерських пагорбів" недарма заслужило звання Форумця року :)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    20 Червня 2024, 16:40:36

    Звідки: пр. Л.Українки
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #269 : 21 Вересня 2010, 10:50:11 »

Таке вболівання за долю Калуша і його очільника з "печерських пагорбів" недарма заслужило звання Форумця року
цікаво, що  первинне?  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #270 : 21 Вересня 2010, 11:01:24 »

цікаво, що  первинне?
не думаю, що це із теми про курку і яйце. первинний - двічі "небожитель" Верховної Ради, а нині - лідер усіх розмов на форумі :)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    20 Червня 2024, 16:40:36

    Звідки: пр. Л.Українки
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #271 : 21 Вересня 2010, 11:09:54 »

питання було риторичним.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #272 : 21 Вересня 2010, 11:24:16 »

Цитувати (вибране)
противсіх? знаєм таких. уже маємо досвід
про що Ви? на минулих виборах я був за Ющенка, а не проти всіх.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    20 Червня 2024, 16:40:36

    Звідки: пр. Л.Українки
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #273 : 21 Вересня 2010, 11:28:25 »

та я зрозумів.  :) противсіхи такі передбачувані  :hot
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #274 : 21 Вересня 2010, 11:30:44 »

Цитувати (вибране)
Він сам собі заперечує. Бо з одного боку каже що Насалик то калусьуий Янукович і що він хоче змін, а з іншого, що аби за когось голосувати то треба нову кров. А значить виходить варіант описаний Ромашкіном.

я бачу ситуацію так. нова кров у нас є. з часу розвалу совка вже підросла)

та їй не просто навіть висунути кандидатуру на вибори за нинішніх умов. треба або свою партію створювати, або вступити в вже існуючу партію і бути висунутим від неї.

в вже існуючих партіях є вже свої "лідери" і на місцях теж, в основному совки, в кращому випидку напів-совки і саме їх і будуть ставити партії. та якщо ж ці "лідери" не будуть мати підтримки, то партії вимушені будуть шукати інші варіанти.

є шанси, що з часом до них дойде, що потрібно "повернути голову" від, в англійській мові є хороше слово gaze в одному і тому ж напрямку, і вони таки почнуть висувати кандидатів нового покоління.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #275 : 21 Вересня 2010, 11:42:52 »

і вони таки почнуть висувати кандидатів нового покоління.
 Якщо такі є і готові поборотись на виборах думаю знайдуться партії підтримати такого кандидата. Хотілось би все таки більше дізнатись про зміст слів - "нового покоління" (це молодого чи іншого, свіжого, нового бачення розвитку країни) :drink
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #276 : 21 Вересня 2010, 12:20:17 »

Цитувати (вибране)
Хотілось би все таки більше дізнатись про зміст слів - "нового покоління" (це молодого чи іншого, свіжого, нового бачення розвитку країни)

ну перш за все нового не значить молодого)
просто так склалось що нове в основному знаходиться в молодому, мабуть тому що не пройшло партшколу)

я тут почав розписувати все це наприкладах, та воно якось не так пояснюється)
скажу на контрприкладі. приходить в державну установу новий працівник. засучує рукава, починає працювати, старається зробити більше, генерує нові ідеї, йому справді цікаво працювати і він отримує від цього задоволення. та помічає що старші колеги на нього починають дивитись косо, потім і відверто кажуть щоб не поспішав, всієї роботи все одно не виконає, зарплату йому все одно не підвищать, тут діють зовсім інші "правила" ніж він собі думав.

так ось нове покоління - це цей новий працівник, старе покоління, совки - це старші колеги.

не сприймайте буквально, це ніби притча )
стосовно політиків нове покоління це ті, хто не діють за схемою

1) заробляти на відкатах
2) заробляти на проданих потрібних рішеннях
3) заробляти на проданих посадах
4) підтримувати свій рейтинг через контроль над масмедіа
5) після мене хоть потоп. буду робити щось що дасть мені зараз бали в очах електорату, а на довгоперспективні речі тратити часу не буду - бали за них все одно запишуть комусь іншому
6) з суддями, мвд буду підтримувати хороші, дружні стосунки - в випадку чогось вони мені допоможуть.

приблизно так)
Відповідь від: 21 Вересня 2010, 12:06:45

я не сумніваюсь, що насалик дуже розумна людина, і міг би бути таким мером нового покоління..
та як мінімум  не в Калуші. чому не в Калуші? ну я суджу по собі - для мене нонсенс їхати в якесь інше місто, хай в десять раз краще за калуш і самовіддано працювати на його розвиток, хтось може сказати що він так би зміг? кинути рідне місто щоб розвивати інше?)
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #277 : 21 Вересня 2010, 12:33:49 »

Приблизно такими критеріями  керувались коли виходили на Майдан з метою щось змінити, а виявилось, після маленької перемоги, що потрібно починати з себе і після недовгих роздумів більша частина майдановських персонажів зрозуміла, що це їм не підсилу. Краще, комфортніше, безпечніше жити з вірою у доброго царя, який колись прийде та ощасливить кожного. Для більшості наших громадян зміни - це стрес. Краще сидіти в болоті і квакати, але зато стабільно і як всі.Так що, щоб болото очистилось потрібно постійний прилив чистої води напротязі певного часу, але води повинно бути в такій кількості, щоб  переломити та вимити смердючість болота.
 Спокуса
1) заробляти на відкатах
2) заробляти на проданих потрібних рішеннях
3) заробляти на проданих посадах
4) підтримувати свій рейтинг через контроль над масмедіа
5) після мене хоть потоп. буду робити щось що дасть мені зараз бали в очах електорату, а на довгоперспективні речі тратити часу не буду - бали за них все одно запишуть комусь іншому
6) з суддями, мвд буду підтримувати хороші, дружні стосунки - в випадку чогось вони мені допоможуть.

приблизно так)
буде завжди поки суспільство не навчиться контролювати своїх висуванців і працювали б відповідні механізми бити їх по руках, а це вже називається - громадянське суспільство, яке нам потрібно спробувати побудувати. :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #278 : 21 Вересня 2010, 12:48:50 »

Цитувати (вибране)
Приблизно такими критеріями  керувались коли виходили на Майдан

саме так, в цих критеріях немає нічого особливого, вони прості, та "старій школі" вони невідомі.

Цитувати (вибране)
буде завжди поки суспільство не навчиться контролювати своїх висуванців і працювали б відповідні механізми бити їх по руках, а це вже називається - громадянське суспільство, яке нам потрібно спробувати побудувати

ну так в нас принаймні один такий механізм є - вибори. можна дати по руках, просто не проголосувавши за винуватця. навіть якщо немає кращих - проголосувати за іншого саме щоб дати по руках. і щоб інший знав що якщо заслужить, то теж одержить по руках.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #279 : 21 Вересня 2010, 14:18:11 »

буде завжди поки суспільство не навчиться контролювати своїх висуванців і працювали б відповідні механізми бити їх по руках, а це вже називається - громадянське суспільство, яке нам потрібно спробувати побудувати. Дружбани
то кандидат на мера від НУ буде? ;) чи будемо мати 1 кандидата?
Записаний