Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 15 днів

Голосування

За кого б Ви голосували на місцевих виборах, якби вони відбулись сьогодні

За Насалика І.С.
- 42 (43.8%)
За Сікору О.М.
- 26 (27.1%)
Не підтримую жодного
- 28 (29.2%)

Всього голосів: 81

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2010, 11:22:34


Автор Тема: Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)  (Прочитано 174160 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #220 : 20 Вересня 2010, 00:34:40 »

Ого,які тут страсті розгорілися.Ну якщо можна і я свою думку скажу.Я швидше погоджусь з тими хто пише що Очкуру то балів не додасть.Мені більше цікаво навіщо Насалику таке примирення,але тут ми можемо тільки здогадуватись,що він собі задумав думаю знає тільки він.Мені інколи здається,що Н.сам від того балдіє який він розумний.І ще мабуть пану Ігорю цей досвід добре пригодиться як політику.Це я про жорсткі виступи,непорушні принципи і таке інше.Давно всім відома фраза ,що політика брудна справа і хитрість і підступність там грає не останню роль.Так що хто від цього виграє Насалик чи Очкур,чи то обом вигідно,думаю побачим.Я так сильно тим не переймаюсь.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #221 : 20 Вересня 2010, 09:51:53 »

Прочитавши усі попередні пости у мене виникло питання -Кому невигідне обєдннаня (примирення) Н. і О. Складається враження що дехто чекав дуелі,крові і смерті  Крейзіодного з противників.
 :bouquet:
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #222 : 20 Вересня 2010, 10:39:58 »

А взагалі такий політик як Насалик - це добре для міста. Екологія, гроші. Я - за.
хто ж тоді сказав це?))


я констатутю факт. це - добре. але є мінуси. і великі. для місцевих політиків.
Відповідь від: 20 Вересня 2010, 10:34:47
про ці мінуси і  сказала теж.
Відповідь від: 20 Вересня 2010, 10:35:12
Вже колись дядько Ющенко закликав таке робити, і ми всі отримали  Яника.
це ви про амбіції Насалика як президента?! ;)
Відповідь від: 20 Вересня 2010, 10:36:32
Прошу задавати питання особисто. При бажанні, звичайно.
думаю, що це новина протримається не більше тижня. бажаю знайти достатньо сил для подальшого життя. політичного. і не стати кроликом у тераріумі :bouquet:
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #223 : 20 Вересня 2010, 10:47:43 »

Цитувати (вибране)
Прочитавши усі попередні пости у мене виникло питання -Кому невигідне обєдннаня (примирення) Н. і О. Складається враження що дехто чекав дуелі,крові і смерті  Крейзіодного з противників.

а хіба хтось казав, що йому це не вигідно? чи що йому це вигідно? з точки зору особистої вигоди всім це мабуть паралельно. крім безпосередніх учасників подій.

Відповідь від: 20 Вересня 2010, 10:43:19
я от в цій темі слово згадав - амбівалентність. слово згадав, а що воно означає згадати не міг  :-[, поліз в інтернет, а там написано:

Цитувати (вибране)
Амбівалéнтність (від лат. ambo — обидва і лат. valentia — сила, міць) — неузгодженість, суперечливість у ставленні до чогось (Амбівалентність почуттів). Зазвичай амбівалентність проявляється у прийнятті людиною двох взаємовиключних тверджень чи ставлень, конфлікт яких або не помічається, або ж свідомо чи несвідомо ігнорується. Прикладом амбівалентності можуть бути політичні заяви чи віра в можливість одночасного зниження податків та збільшення державних виплат. Для сучасного українського суспільства амбівалентність є однією з характерних рис
ну лишається сприймати себе такими якими ми є, браття українці)   :frend :drink
 
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #224 : 20 Вересня 2010, 13:28:25 »

думаю, що це новина протримається не більше тижня.
Можливо, й ще менше :)
Просто дивує, що всі гуртом обговорюють мотиви рішення, в т.ч. і мої, не задаючи питань одному з безпосередніх учасників "процесу". Складається враження, що я найменш поінформований у своїй же мотивації :)

бажаю знайти достатньо сил для подальшого життя. політичного.
Дякую! Хоча без політичного життя я можу спокійно обійтися :)
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #225 : 20 Вересня 2010, 13:37:02 »

Можливо, й ще менше Посмішка
Просто дивує, що всі гуртом обговорюють мотиви рішення, в т.ч. і мої, не задаючи питань одному з безпосередніх учасників "процесу". Складається враження, що я найменш поінформований у своїй же мотивації Посмішка
читала, що відмовляє журналістам наразі у коментарі. хоча неофіційно каже: мовляв, прийшов Очкур до мене, бо його образили... інформація не підтверджена :)
Відповідь від: 20 Вересня 2010, 13:36:31
Дякую! Хоча без політичного життя я можу спокійно обійтися Посмішка
як свідчать події, все ж не можете. удачі!
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #226 : 20 Вересня 2010, 13:41:06 »

Дякую за питання :)
Відповідаю - ніхто мене не ображав і сам ні на кого не ображався :)
Відповідь від: 20 Вересня 2010, 13:38:40
як свідчать події, все ж не можете.
Та можу... Це воно (життя) чомусь не може мене залишити в спокої :)

удачі!
І Вам щасливо!
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #227 : 20 Вересня 2010, 13:43:22 »

Просто дивує, що всі гуртом обговорюють мотиви рішення, в т.ч. і мої, не задаючи питань одному з безпосередніх учасників "процесу".
А навіщо питати :unknow, фантазія ж не бідна.  :=) Кожен придумає, той варіант, який до вподоби йому.  ;)  :bouquet:

"А поговорить..." (с)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #228 : 20 Вересня 2010, 13:45:42 »

Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2024, 17:30:43

    Звідки: пр. Л.Українки
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #229 : 20 Вересня 2010, 13:53:02 »

фантазія ж не бідна.
то від недовіри. кожен думає, що його власні припущення більше претендують на правду ніж слова безпосереднього учасника подій.
а питання більш конкретні виникатимуть уже в процесі... якщо процес буде мати місце...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2024, 09:54:02

    Звідки: Українська
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #230 : 20 Вересня 2010, 14:00:49 »

Цитувати (вибране)
Просто дивує, що всі гуртом обговорюють мотиви рішення, в т.ч. і мої, не задаючи питань одному з безпосередніх учасників "процесу"
Мене щось це теж дуже дивує)))
Відповідь від: 20 Вересня 2010, 13:57:42
Пане Ігоре, так для чого Ви все таки об'єднались? Якщо для спільної роботи по покращенню міста, то невже це не можна було робити разом, але іти в окремих партіях на вибори, а після виборів створити коаліцію у міській раді?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #231 : 20 Вересня 2010, 14:16:52 »

що всі гуртом обговорюють мотиви рішення, в т.ч. і мої, не задаючи питань одному з безпосередніх учасників "процесу". Складається враження, що я найменш поінформований у своїй же мотивації
 Інтерес громади до цього був помітний відразу. Ви підтвердили, що це правда, але не дали жодного коментаря. Логічно було б разом з підтвердженням надати відразу свої мотивації. Тоді не було б зайвих 3-4 сторінки у форумі. Але Ви цього не зробили. Очевидно хотіли потішитися спочатку нашими версіями. Навіть зараз - Ви чекаєте якихось питань. Невже не зрозуміло - питання одне - з якою метою і які очікування вигоди чи для Вас особисто чи для міста. З обговорення уже й зрозуміло - що публіка хоче знати, али Ви дивуєтесь, коротко відповідаєте на якісь закиди, але коментарів не даєте..... Ви хочете, щоб просто перестали говорити і все, чи все-таки дасте нам "інформацію з перших уст"?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #232 : 20 Вересня 2010, 14:17:27 »

Пане Ігоре, так для чого Ви все таки об'єднались? Якщо для спільної роботи по покращенню міста, то невже це не можна було робити разом, але іти в окремих партіях на вибори, а після виборів створити коаліцію у міській раді?
Дякую за питання!
Можна було й так, звичайно. Але є певні "але"... 1. Як Ви пам'ятаєте, у 2006-му році кілька партій (а точніше НУ, БЮТ і УНП) також підписували угоду про майбутню коаліцію. А її не вийшло. 2. Щоб працювати разом у раді - потрібно стати депутатом, це зрозуміло. Щоб претендувати на мандат - потрібно висування партійної місцевої організації, це також зрозуміло. Ви здивуєтесь, але відразу кілька організацій пропонували мені "співпрацю". Я відмовив усім. А Н. запропонував те, від чого я відмовитись не зміг :) Випереджаючи наступні питання відповідаю зразу - ні, не посаду :)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #233 : 20 Вересня 2010, 14:19:39 »

питання відповідаю зразу - ні, не посаду
а що тоді? тільки дайте відповідь, якщо не хочете щоб було ще 5 сторінок різних версій аж до грошей і якихось преференцій для власного бізнесу
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #234 : 20 Вересня 2010, 14:24:12 »

Ви підтвердили, що це правда, але не дали жодного коментаря. Логічно було б разом з підтвердженням надати відразу свої мотивації.
Та ради Бога - я дав коментарі в ЗМІ, які тут, власне, і обговорюються.

Очевидно хотіли потішитися спочатку нашими версіями.
Ага... Натішився по саме "не хочу"...

Навіть зараз - Ви чекаєте якихось питань.
Думаю, це логічно.
Відповідь від: 20 Вересня 2010, 14:21:39
а що тоді?
Я матиму можливість дискусії з міським головою і право на реалізацію власних проектів, якщо доведу їх доцільність. Це все, що я "виторгував". Ну, і ще право на вихід з команди "за власним бажанням".
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #235 : 20 Вересня 2010, 14:28:56 »

 
Відповідь від: 20 Вересня 2010, 14:26:20
право на реалізацію власних проектів,
Тобто свої проекти Ви думаєте, що зможете реалізувати тільки разом з командою Насалика? Більше нікому?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #236 : 20 Вересня 2010, 14:33:13 »

Тобто свої проекти Ви думаєте, що зможете реалізувати тільки разом з командою Насалика? Більше нікому?
Та ні, чому ж?! Просто вибирав з тих пропозицій, які надійшли. Я ж написав, що їх було кілька.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #237 : 20 Вересня 2010, 14:33:49 »

А про які проекти іде мова?
Просто якщо вже так мало вдалося виторгувати, а було навколо цього стільки галасу, то вже хотілося б знати за що саме ;)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #238 : 20 Вересня 2010, 14:41:55 »

Наразі їх чотири. Назву лише один, той, що 5 раз виносив на розгляд ради. Робоча назва: "Положення про надання земель в оренду". Не буду вдаватись в деталі, якщо будуть питання - відповім. Інші - в галузі будівництва, бізнес-відносин і соціального захисту.
Відповідь від: 20 Вересня 2010, 14:39:15
якщо вже так мало вдалося виторгувати
Знаючи нашого мера - це не мало...
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2024, 09:54:02

    Звідки: Українська
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #239 : 20 Вересня 2010, 15:52:38 »

Цитувати (вибране)
Я відмовив усім. А Н. запропонував те, від чого я відмовитись не зміг
Цитувати (вибране)
Я матиму можливість дискусії з міським головою і право на реалізацію власних проектів, якщо доведу їх доцільність. Це все, що я "виторгував"
І це все, від чого Ви не могли відмовитись? Невже інші організації Вам запропонували менше? Так Ви так і не відповіли напитання чому все таки вирішили іти з Насаликом. Вам набридло сидіти в опозиції? Чи може Ви перестали вірити в НУ?
Відповідь від: 20 Вересня 2010, 15:49:09
І ще, якщо Вам надходили пропозиції від інших організацій, значить Ви вже шукали іншу. Ви перші підійшли до Насалика з пропозицією по співпрацю? Ви написали що "зторгувались". Значить Насалик Вам пропонував ще менше можливостей, але Ви все одно вже були готові йти з ним разом.?
Записаний