Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 14 днів

Голосування

За кого б Ви голосували на місцевих виборах, якби вони відбулись сьогодні

За Насалика І.С.
- 42 (43.8%)
За Сікору О.М.
- 26 (27.1%)
Не підтримую жодного
- 28 (29.2%)

Всього голосів: 81

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2010, 11:22:34


Автор Тема: Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)  (Прочитано 174131 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3255
  • Останні відвідини:
    Вчора в 07:46:01

    Звідки: korotka
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #200 : 19 Вересня 2010, 19:32:15 »

ой не перший і не другий, А спостерігати за отим - ГИДКО
Не треба, ЯЯ. Ти або кажи щось справді конструктивне, або не кажи нічого. З усього видно, що тебе певна особа просто чомусь дратує. Але це не всім цікаво.
Вибачте ви з ким дискутуєте?хіба ЯЯ тут?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

mika

  • Користувач
  • **
  • Карма +17/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 63
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2011, 22:39:53

    Звідки: пентагон
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #201 : 19 Вересня 2010, 19:44:10 »

Думка від ЯЯ про оці події - викладено з її дозволу

[18.09.2010 11:34:30] Надя Мель.: ТА я ніколи НЕ погоджуюся з тобою в тому, що "навернення" Очкура до Насалика є чимось НЕсподіваним
[18.09.2010 11:34:48] Надя Мель.: прослідкуй за розвитком тих відносин
[18.09.2010 11:35:32] Надя Мель.: одже, 1_ Очкур дружив із Насаликом коли той був ще у Києві.
[18.09.2010 11:35:48] Надя Мель.: 2_Очкур має неаби які політичні амбіції й далеко не просто містечкового гатунку
[18.09.2010 11:36:24] Надя Мель.: 3_Очкур висуває свою кандидатуру на мера Калуша та програє Насалику, для себе доволі несподівано
[18.09.2010 11:36:42] Надя Мель.: 4_проте Очкур працює в команді Насалика
[18.09.2010 11:37:28] Надя Мель.: 5_Насалик звільняє Очкура незапропонувавши йому нічого натомість, інакше кажучи він просто викидає його з своєї команди
[18.09.2010 11:38:15] Надя Мель.: 6_Очкур обурюється і починає власну "бородьбу" з Насаликом, яку й бородьбою не надто назовеш
[18.09.2010 11:38:22] Надя Мель.: а)суди
[18.09.2010 11:38:38] Надя Мель.: б)уся та історія з КМТ
[18.09.2010 11:39:27] Надя Мель.: в)розпускання пльоток по місту - в чому він є мастак, то навіть мені довелося таке НА СОБІ ОСОБИСТО відчути
[18.09.2010 11:42:28] Надя Мель.: 7_суд виніс рішення на поновлення Очкура на посаді та Насалик того рішення НЕ виконав - ПРОТЕ - http://kalushcity.if.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=28&Itemid=45 що є прямим доказом того, що Очкур НЕБАЖАЄ залишати команди мера
[18.09.2010 11:43:17] Надя Мель.: 8_Очкур постійно намагається довести Насалику власну вплишошість у місті
[18.09.2010 11:44:20] Надя Мель.: то не тільки стосується КМТ і Крохти, пішаками тут є й Іваницький і інші наближені до Очкура люди
[18.09.2010 11:50:05] Надя Мель.: про такий випадок навіть зазначено у Мерському віснику - у статті йдеться про те, як депутати мали проголосувати за зняття з посади Крохти, та наче не посміли тому як у сесійній залі був присутній Очкур
[18.09.2010 11:53:40] Надя Мель.: 9_я колись вже писала на форумі, що наче Очкур "рветься" до команди мера - на що була реакція Очкура у прессі - де він писав про те, що своєю тяганиною у судах він лише хоче "прибрати з трудової книжки ганебний запис - після чого ПІДЕ з команди мера", проте
 http://kalushcity.if.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=28&Itemid=45
 з цієї сторінки отой запис нікуди НЕ ДІВАВСЯ й Очкур на форумі пише відповіді у темі "ПИТАННЯ ДО ВЛАДИ"
[18.09.2010 11:55:11] Надя Мель.: одже, пан Очкур нікуди з команди мера НЕ ВИХОДИВ,
[18.09.2010 11:56:10] Надя Мель.: аааа, до речі - пізніше він у прсі писав, що наче його ПРОСИЛИ ЗАЛИШИТИСЯ у виконкомі депутати міської ради  =))
[18.09.2010 11:56:48] Надя Мель.: то депутати міської ради йому НЕ ДОЗВОЛИЛИ піти з команди Насалика  :D
[18.09.2010 11:57:08] Надя Мель.: далі
[18.09.2010 11:59:30] Надя Мель.: 10_остання публікація - Очкур пише про те, що готовий бути й працювати у команді Насалика й навіть покласти за таке партійний квиток НУ - але водночас із самим Насаликом.
[18.09.2010 12:01:17] Надя Мель.: Тобто - Очкур ПРЯМО говорить про те, що він "ДАЛЕКО НЕ ПРОТИ" пропозицій Насалика, але більш ГАРАНТОВАНИХ для нього.
[18.09.2010 12:02:00] Надя Мель.: ТЕПЕР ПИТАННЯ - чому ??? звістка про те, що Очкур входить у команду Насалика є несподіваною???
[18.09.2010 12:04:15] Надя Мель.: Тому, що Очкур намагався скласти враження про те, що він ОППОНЕНТ Насалику - а по суті й НЕ оппонував - а просто розпускав пльотки та іноді - лише іноді - висловлювався : ТАТУ, ВАС ЗАНЕСЛО НЕ ТУДИ. Й не більше. В чому він власне ОПОНУВАВ, Очкур робив все, аби довести Насалику свою ЗНАЧИМІСТЬ ТА ВАГУ - він "йшов по людях" заради цього й ніскільки про таке не шкодує
[18.09.2010 12:05:12] Надя Мель.: А насправді - співпрацювати з Насаликом - то є чи не рожева мрія того Очкура.
[18.09.2010 12:05:36] Надя Мель.: Саме такі висновкі напрошуються з огляду на ДІЇ Очкура
[18.09.2010 12:06:03] Надя Мель.: ПИТАННЯ - чому Насалик запропонував Очкура співпрацю?

на це питання вона мені ще відповідь не надавала  :unknow
Відповідь від: 19 Вересня 2010, 19:37:32
Саме тому, пані Люся, мені за отим й ГИДКО СПОСТЕРІГАТИ - а ви, на мою думку, вірете лише в те, що хочете вірити  :unknow
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #202 : 19 Вересня 2010, 19:56:38 »

Цитувати (вибране)
ПИТАННЯ - чому Насалик запропонував Очкура співпрацю?

в мене з"явилась версія ) насалик боявся того, що Ігор_О може сказати людям про насалика під час передвиборної компанії.
тепер вже ніхто мабуть не буде говорити погане про насалика і ніщо вже не загрожуватиме його перемозі, чи його рейтингу.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #203 : 19 Вересня 2010, 20:04:04 »

Люсю, НАДТО ПОКАЗОВИМ Є ТОЙ ФАКТ , що ОЧКУР пересварив з Насаликом всіх - кого лише міг пересварити з ним. Та змусив погано думати про Насалика усіх - до кого він (Очкур) мав "доступ", а врешті решт - "перемитнувся" до того ж Насалика.

Разъединяй и властвуй - надто старий та відомий політичний хід.

І ЯЯ гарантую, що Очкур ще довго буде НАТЯКАТИ, що наче Насалик його закликав, щоб той ніякий "компромат" на нього не видав. Адже у нинішньому варіанті розвитку подій таке стає неможливим. Інтригани - вони всюди й в усічаси залишалися інтриганами.

панове модератори - то була відповідь для Люсі - підкорегуйте - адже тут ТАК ЗЛЕ ПРО ПАНА ОЧКУРА ЯЯ висловлююся
все в рамках пристойності
« Останнє редагування: 19 Вересня 2010, 20:14:59 від Alexander »
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #204 : 19 Вересня 2010, 20:20:50 »

Але ж і ви вірите тільки в одну версію ))). Кожен вірить в свою виходить. І тут тільки вірити, або ні. Бо версії кожен з одного і того ж матеріалу складає кожен зі суто своєї точки точки зору. Іноді хтось може бути і упередженим. Це як взяти кольорове скло і дивитися через нього. Все будете бачити тільки в тому кольорі. Кортить шукати за що можна вщипнути? Шукайте - і знайдете? Але якби не було тої "значущості" яку по-Вашому тільки "хотів Очкур показати", то, певно Насалик би тепер на ніякі переговори після всього і не пішов би. Нащо йому з якою "незначущістю" об"єднуватися? У нього, що підлиз в команді бракує? Бізнесових спільних інтересів у них також ніхто, навіть Ви, не спостерігали. Нащо тоді такому великому Н тепер брати і впускати в дім якусь шавку, яка постійно на нього гавкала?. У мене тільки одна версія, бо Н видно, бачить і справді, що "значущість" все-таки є. А раз є, то треба її використати. А де вони ту свою об"єднану значущість використають? Спільних бізнесових інтересів у них нема. То певно є спільні політичні. Що саме Вам гидко? Що двоє сильних людей вирішили пограти в одній команді? Якщо один з них Вам не симпатичний мяко кажучи, то відразу і все, що вони задумали виходить гидко? А якби у Вас не було тої "несимпатії" Ви б інакше все сприймали? Я також не є членом фанклубу Насалика. Але хтось може наразі запропонувати альтернативну кандидатуру відповідного рівня? Кого?  То, що тоді? Пустимо все на самоплив? Нехай буде так, як є, зате ми чистенькі? Політика, навіть на "містечкровому" рівні - справа не рожева. ТОй кого все влаштовує - нічого не робить, тільки собі на кухні всіх критикує. Той кого щось не влаштовує - іде і займається тою політикою, щоб щось змінити. Тому автоматично стає ворогом "кухонних" політиків, бо він забруднився. А, якщо не удобрити, то урожаю не буде. Ви всі їсте картоплю, але ж її вирощують з додаванням гною до грунту! Комусь, значить, треба і забруднитися.  
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #205 : 19 Вересня 2010, 20:25:25 »

Цитувати (вибране)
Але хтось може наразі запропонувати альтернативну кандидатуру відповідного рівня? Кого? 

її здається вже пропонували вище. Ігор_О пропонував.  На жаль не запам"ятав прізвище.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #206 : 19 Вересня 2010, 20:26:09 »

НАДТО ПОКАЗОВИМ Є ТОЙ ФАКТ , що ОЧКУР пересварив з Насаликом всіх - кого лише міг пересварити з ним
Ну Очкур просто чорт рогатий, а всі решту - це "маленькі" люди, які своєї думки не мають, самі нічого не бачать, власних висновків не роблять тільки Очкуру в рот заглядають, що він скаже, або що накаже їм про все це думати. Насалик, відповідно, несправедливо очорнений Очкуром ангел. Ну нарешті вони помирились і все стане на свої місця. Що тут поганого?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #207 : 19 Вересня 2010, 20:27:10 »

та й не згоден я на такий вибір - краще серед гірших. дискредитував себе по самі вуха? марш з міста! не буду голосувати ще раз тільки тому що немає кращих.  :!!
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #208 : 19 Вересня 2010, 20:39:36 »

На жаль не запам"ятав прізвище.
Це Ви жартуєте так? У нас є альтернатива Насалику? Я не маю на увазі, що Насалик такий великий і розумний. Я маю на увазі ТАК розпіарений, щоб без жодних альтернатив. Я не виключаю, що є розумні і сильні люди, тільки де вони? Якщо Ви прізвища не памятаєте, то хіба в тої кандидатури є шанси проти Насалика?
Відповідь від: 19 Вересня 2010, 20:30:17
та й не згоден я на такий вибір - краще серед гірших. дискредитував себе по самі вуха? марш з міста!
Це все одно, що голосувати "проти всіх". Такий кандидат не пройде. І тому ясно хто пройде. Вихід - або перворот і скинення зконно обраної влади, або піти у ту владу спробувати змінити її зсередини. Зразу питаю - Ви підете на барикади?
Відповідь від: 19 Вересня 2010, 20:33:18
бо піти у ту владу спробувати змінити її зсередини
підозрюю, що мені знову закинуть, що я оправдовую "тушок". А я знову скажу, що то ттроха різні речі. )))
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #209 : 19 Вересня 2010, 20:41:43 »

Цитувати (вибране)
Зразу питаю - Ви підете на барикади?

не піду. та за насалика голосувати не буду. а ви робіть як знаєте.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #210 : 19 Вересня 2010, 20:49:21 »

не піду. та за насалика голосувати не буду.
і так усі. Ситуація з виборами в нашому місті - мініатюра президентських виборів. Чистенькі на барикади не підуть і в сортах  :censore розбиратись також не будуть. Потім вийде те, що зрозуміло і мало вийти, і будемо сидіти собі по кухнях і з пивом це "розсмоктувати". На мою думку вибори мера у нас не варто і проводити. Ви як кажете? Навіщо гроші витрачати зараз на друкування агіток, на бюлетені? І так все ясно. А втім, хіба може я чогось не знаю.  :=) Доречі, Варіант Юрка - Насалик у Франківськ , Очкуру - Калуш..... От і буде нагода Очкуру довести свою "значимість" Калушу. Схоже, Насалику він все ж зміг це довести )))
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #211 : 19 Вересня 2010, 20:54:22 »

Цитувати (вибране)
Потім вийде те, що зрозуміло і мало вийти, і будемо сидіти собі по кухнях і з пивом це "розсмоктувати". На мою думку вибори мера у нас не варто і проводити. Ви як кажете?

вважаю варто. завдяки виборам гроші перетікають з кишень тих, в кого вони не повинні бути в кишені тих в кого повинні.
чим гостріші вибори - тим більше грошей перетече. ну, так ще деяке навантаження на бюджет буде, та в україні основне навантаження на бюджет - кознокради, порівнянно з ними вибори не так вже й багато заберуть.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #212 : 19 Вересня 2010, 21:00:32 »

та й не згоден я на такий вибір - краще серед гірших. дискредитував себе по самі вуха? марш з міста! не буду голосувати ще раз тільки тому що немає кращих.
Боже, ніби я сказала!! дякую
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #213 : 19 Вересня 2010, 21:05:29 »

Цитувати (вибране)
А взагалі такий політик як Насалик - це добре для міста. Екологія, гроші. Я - за.
хто ж тоді сказав це?))
Відповідь від: 19 Вересня 2010, 21:04:26
Цитувати (вибране)
і так усі.

Люся, хто готовий йти на барикади вже на них)) ну, тільки бореться за свої інтереси не шляхом перебудови держави, а більш прямим)
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #214 : 19 Вересня 2010, 21:14:47 »

хто ж тоді сказав це?)
точно не я
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #215 : 19 Вересня 2010, 22:02:57 »

тільки ідіоти не міняють своєї думки ніколи, навіть під впливом обставин, що змінилися, навіть, якщо їхня думка вже явно неактуальна, або навіть шкідлива. Тільки ідіот ніколи не йде на компроміс. Впертість гарна риса, але розум - ще краща.
 Абсолютно згідна. Але ситуація Очкур - Насалик мене неприємно вразила. Якби я не читала те, що писав  Ігор_О на форумі, то вважала би це об"єднання важким, але мудрим кроком. Об"єднання гідних супротивників, які поважають одне одного,  є гарним прикладом для інших політиків. А з дописів на форумі у мене склалось враження, що пан Очкур взагалі не поважає діючого мера і вважає його тільки майстром піару. Можливо я просто помиляюсь в своїх оцінках, але таке об"єднання політику Очкуру в очах виборця балів не додасть. Скорше відніме.
Єдине що пораджу на майбутнє, то правда і мені самому порада також не зайва, ніколи не варто робити гучних заяв, бо потім вони мішають йти далі.
+1
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3255
  • Останні відвідини:
    Вчора в 07:46:01

    Звідки: korotka
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #216 : 19 Вересня 2010, 22:18:33 »

Прочитавши усі попередні пости у мене виникло питання -Кому невигідне обєдннаня (примирення) Н. і О. Складається враження що дехто чекав дуелі,крові і смерті  :=)одного з противників.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #217 : 19 Вересня 2010, 23:18:59 »

Цікаво почитати  :)
Відповідь від: 19 Вересня 2010, 23:12:08
Прошу задавати питання особисто. При бажанні, звичайно.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #218 : 20 Вересня 2010, 00:09:21 »

враження що дехто чекав дуелі,крові і смерті  одного з противників
Народ трєбуєт зрєліщ! А їх нема. Розчаровані )))
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #219 : 20 Вересня 2010, 00:28:55 »

не піду. та за насалика голосувати не буду. а ви робіть як знаєте
Вже колись дядько Ющенко закликав таке робити, і ми всі отримали  Яника.
Записаний