Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (38/54) > >>

Juli:
Я розрізняю поняття "погана людина"  і  "поганий вчинок".  Не завжди хороші люди роблять хороші вчинки, та це не означає, що вони вони автоматично стали поганими. Говорити що правильно, а що ні, думаю, варто, адже тоді у людини з`являється вибір. Коли люди знають принципи за якими будуються стосунки, вони вільні прийняти рішення будувати їх правильно або будувати не правильно. Але якщо знань немає, людина залишається без вибору і автоматично будує стосунки, які важко буде назвати досконалими. Хочу зауважити, що мої висловлювання не спрямовані на конкретних осіб. Але добре якщо хтось перегляне своє життя і зробить правильні висновки, як це сталося з Юрком і Світ.

Прим. модератора.
Напевно Juli каже про Юрка і Рибку  ;)

bornslippy:
короче я хотів сказати що інколи краще не знати бути необізнаним і взагалі не грузити себе всякими вченнями.

doktor-maks:
Але Бог дає людині мудрість і здатність до усвідомлення помилок і подальшого вдосконалення

bornslippy:
однозначно. але можна це просто відчувати.

Juli:
Якщо б життєвий успіх досягався лише завдяки інтуїтивним знанням, то не існувало б в нашому суспільстві освітніх установ. Безумовно, інтуїція має важливе значення в прийнятті рішень. Але вірогідність того, що прийняте нами рішення буде правильне, збільшується при умові закладених раніше знань. Тобто, інтуїція допомогає оперувати нашими знаннями.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії