Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (39/54) > >>

bornslippy:
ага а ще знання можуть закласти невірне уявлення  про ту чи іншу річ. колись вчили що земля плоска. як виявилось це неправильно.

doktor-maks:
Уявлення про те, що Земля плоска, аж ніяк не впливає на зміни пори року, тим більше на рішення людини з ким лягти і як лягти, тим більше як повернутися чи повернути  :)

doktor-maks:
ТАЄМНИЦЯ ЦНОТИ

Нещодавно відкритий сенсаційний ефект телегонії. Його суть: діти жінок, які були вірні чоловікам після того, як вийшли заміж, але мали статеві зв'язки з іншими чоловіками до шлюбу, схожі на чоловіків, з якими жінки мали дошлюбні зв'язки.
...
Тепер уявіть собі, що відбувається. Коли перший чоловік має фізичну близькість з жінкою, то він, очевидно, лишає в ній хвильовий “автограф” на все життя. Позбавляючи дівчину цноти, він “розписується” на її генетичному коді і вона на його також. І цей “розпис” вже нічим не зітреш, тому що він відбувся на хвильовому рівні. І ця хвильова програма потім буде формувати тіло і душу ембріонів.
...
До речі, сувора настанова одружуватися лише на цнотливих записана в Біблії.

Повна версія статті http://svitlo-p.narod.ru/2001/n2/01_2s11.htm
Газета "Світло Православ'я". Видання Львівської єпархії Української Православної Церкви
№2 (76)  2001 р.

Juli:
Світ вважає відсталою людина, котра не п`є, не курить, не блудить. Одна дівчина, над якою сміялись через її цноту, сказала: «Я завжди встигну стати такою як ви, але ви вже ніколи не станете такою, як я!»
Цнота – це дар від Бога, який дається людині тільки раз. Потрібно поважати таких людей – вони вже стали рідкістю.

yurko:
Не аж так все запущено, як ви собі хочете думати. Звісно є дівчата, що перестають бути такими вже в 15 років, але мені доводилося бачити і то немало таких, що дотримувалися чистоти аж до ... ну не до одруження, але до часу, коли знайшли людину, яку справді покохали. І повірте, що велика частина тих пар потім побралися. Суспільна думка звісно диктує аморальну поведінку, але ситуація аж ніяк не є катастрофічно гірша ніж 10 чи 20 років тому. Скажу коротко, курви були завжди і бабії теж. Зараз їм просто живеться вільніше.  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії