Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

(1/54) > >>

Propoved-nik:
Дошлюбні сексуальні стосунки в Біблії називаються, як блудом. Інтимні стосунки чоловіка і жінки створені Богом тільки для тих людей котрі перебувають у законному шлюбі.
Я вважаю дошлюбні стосунки - це просто повна безвідповідальність, з плачевними наслідками (безпритульними дітьми і т.д.)

Чи вважаєте ви дошлюбні інтимні стосунки гріхом???...Якщо так то чому...

dj vlad:
а як що ні!!!...а зараз поясню чому не вважаю....бо  релігійно не зангажований..і тепер з точки зору соціальної психології....приблизно 85 відсотків шлюбів які складаються по таким канонам до свадьби ніні у майбутьньому розвалюються, і це через те що партнери не підходять один одному саме в сексуальному плані ....і повірте це велика проблема коли ти живеш з людиною яка тебе не задовільняє...а потім теж страждають діти бо батьки колись не захотіли чи тобіш їм не дозволили провірити один одного саме в цьому плані...а  потім починають ходити десь на ліво і як раз діти це все бачуть і саме трагічніше переносять

syddia:
Цікава тема, Propoved-nik, +1

Я вважаю себ віруючою людиною, але в більшості згідний зі словами dj vlad. Ну такі ми вже люди пародоксальні. :pardon Дійсно, коли партнери не сходять в ліжку, то і в іншому в них буде не все гаразд. :(

Але, Ти, Propoved-nik, уточни що маєш на увазі під поняттям
--- Цитата: Propoved-nik від 23 Листопада 2007, 10:32:53 ---дошлюбні інтимні стосунки
--- Кінець цитати ---
Чи тут береться до уваги тільки статевий акт (коітус), чи і будь-які ласки і пестощі (петтінг) також? :)

Рибка:
dj vlad правий, але думаю що потрібно мати з людиною інтимні стосунки, тільки у тому випадку коли плануєте серйозні стосунки. А не гульнув з однією чи одним, а через тиждень з іншою чи іншим.

dj vlad:
а ніхто й не казав про гульки...тільки про серйозні відносини...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Перейти до повної версії