Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 15 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 350369 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

вибачте а хто винен що платять мінімум?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

А нам би тільки винних найти. Бпажано зі сторони. І завзято посварити їх в інтернеті...
Отже варіанти винних для нашого "обиватєля"
а) влада (від місцевої, включно з депутатамиь до верховної)
б) злі зажерливі підприємці, які жирують і ні з ким не хочуть ділитися
в) зажерливий підлдий українець (трохи ширше поняття, ніж в попередньому пункті), який всім тільки заздрить, але нічого не робить
г) поганий сусід, у якого все є, але я точно знаю, що він це придбав нечесно

Те, що мало платять залежить і від тих, кому платять.
У мене ососбисто, як у підприємця на сьогодні заробітки нижче мінімальної запрплати. Ну не йде мій товар... Ну що зробити? Січень -лютий я абсолютно чесно здала звіти на "0". Як би не підробляла перекладачем і не давала приватних уроків, то б не мала чого їсти. До речі єдиному свому працівникові я цей період зарплату платила з того, що заробила перекладами.Ще один підприємець мені вчора сказав, що у нього виручка в порівнянні з минулим роком упала в 3 !! рази. Але як би працівники сьогодні якось об"єдналися з своїми роботодавцями і вибороли чесні правила гри ( це ж не тільки для підприємців, це і для їх працівників легше стало б жити) Та навіщо? Ліпше сидіти і зловтішатися "як їх душать - отих ненависних шпікулянтів, що "робочим  людям жити не дають"     :=) 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Те, що мало платять залежить і від тих, кому платять.
правильно Люся :)

Але як би працівники сьогодні якось об"єдналися з своїми роботодавцями
неправильно Люся :(
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Те, що мало платять залежить і від тих, кому платять.
а я про що?! тільки від тих кому платять.
Ліпше сидіти і зловтішатися "як їх душать - отих ненависних шпікулянтів, що "робочим  людям жити не дають"
совкова система. завжди щось можна вкрасти на роботі або закалимити. але суть не в тім. те що у вас проблеми в бізнесі то особиста справа. а те що зазвичай роботодавці платять менше то вже проблема роботяг. так як всі звикли обговорювати начальство і зарплату позаочі а коли доходить до діла опустять гриву і виляють хвостом як побиті пси. особисто я не працюю на тих роботах де мене не влаштовує зп. був випадок що зп влаштовувала, та не влаштовував моральний стан. мораль така що люди повинні цінувати свою працю а не роботу і свій час. а у нас краще копійки і рабське ставлення зато всі хренові.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Точна і влучна характеристика свідомості сучасного "пралєтарія"...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2024, 17:30:43

    Звідки: пр. Л.Українки

мораль така що люди повинні цінувати свою працю а не роботу і свій час.
людина повинна цінувати свій час, свою працю і свою роботу. )))
Але перспектива відсутності цієї роботи заставляє людину більше її цінувати. Об'єктивно, в нашому місті мало хто може дозволити собі платити велику зарплату працівникам. А ті що і можуть - користаються кризовою ситуацією. 
Ринок, капіталізм. Від цього нікуди не дінешся.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Капитализм — это товарно-денежная ролевая игра на выживание, где разработчиками обнулены такие характеристики юнита, как честность, дух взаимопомощи, нравственная чистота и непримеримость к несправедливости как мешающие и приводящие к "подвисанию" или к краху системы! (с) невідомий автор
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

людина повинна цінувати свій час, свою працю і свою роботу. )))
я погано поставив розділові знаки. свою працю і свій час, а не роботу. на жаль багато з нас, і я зокрема, займаємось не тим чим треба . тому приходиться робити. а праця це те що тобі подобається і дає прибуток.
мало хто може дозволити собі платити велику зарплату працівникам. А ті що і можуть - користаються кризовою ситуацією. 
мало не мало просто не вміють правильно мотивувати працівника. з іншого боку , дивує що  роботодавці не розуміють що люди отримуючи високу зарплатню принесуть її назад купуючи товари чи послуги.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

праця це те що тобі подобається і дає прибуток
:=)  :unknow
люди отримуючи високу зарплатню принесуть її назад купуючи товари чи послуги
а може понесуть вперед? :D
Я не чіпляюся, просто уточнити треба, бо дуже "вумно" закручено, напевно тому, що проти ночі писалося: Відповідь #414 : Сьогодні в 02:18:44
Записаний
Следи за контекстами!

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2024, 17:30:43

    Звідки: пр. Л.Українки

на жаль багато з нас, і я зокрема, займаємось не тим чим треба .
а чим треба? я займаюсь тим, що мені подобається. Значить воно мені треба. )))

дивує що  роботодавці не розуміють що люди отримуючи високу зарплатню принесуть її назад купуючи товари чи послуги.
)) краще самі роботодавці вкладуть ті гроші у розвиток бізнесу. Як цього не розуміють працівники? Вони ж матимуть нові робочі місця )))

можна філософствувати багато, але ринок праці є ринок праці. Зараз багато бажаючих продати свою робочу силу, а мало купців. )))
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

а чим треба? я займаюсь тим, що мені подобається. Значить воно мені треба. )))
 100%
)) краще самі роботодавці вкладуть ті гроші у розвиток бізнесу. Як цього не розуміють працівники? Вони ж матимуть нові робочі місця )))

можна філософствувати багато, але ринок праці є ринок праці. Зараз багато бажаючих продати свою робочу силу, а мало купців. )))
попит перевищує пропозицію. ми про це вже балакали
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

попит перевищує пропозицію. ми про це вже балакали
але не у кожній сфері
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш

Якщо ви повзали, то повзайте й далі, навіщо ж людей закликати?(Л. Костенко)
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Записаний
Следи за контекстами!

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Кому буде цікаво..  :)
http://www.uis.kiev.ua/_other/dialogs/befor_and_after_democracy1.htmhttp://www.uis.kiev.ua/_other/dialogs/befor_and_after_democracy2.htm
Проблеми та перспектив демократії як такої

Змінилася роль багатьох інститутів демократії. Засоби масової інформації, пропагуючи демократичні війни та втручання у справи недемократичних країн на користь корпорацій демократичних країн, породили серйозну недовіру до демократії у всьому світі. Пропаганда споживчих цінностей у ЗМІ призвела до того, що демократію в світі почали ототожнювати зі споживанням, утилітарними мотиваціями, та з обраними країнами — так званим „золотим мільярдом”. Можна сказати так: якщо демократичної рівності досягнуто всередині країн «золотого мільярду», то весь оточуючий світ сьогодні є деспотичним, де позицію деспота займають країни «золотого мільярду».

Сьогодні спостерігається загальносвітова криза виборної демократії. Все менше людей в демократичних країнах ходять на вибори. Напередодні кризи 2008 року вибори в демократичних країнах привели до влади доволі слабких, низько інтелектуальних та не вольових людей. Також спостерігається явне небажання обговорювати проблеми виборчої системи та політичного лідерства в демократичних країнах. Наочним свідченням цього є міжнародні зустрічі політичних та бізнес- еліт (G-8, G-20 та Давос).

На мій погляд, найбільш принциповим викликом у кризовому світі є нездатність держави до підтримки своїх демократичних засад, неспроможність держави конкурувати з корпораціями, які перебирають на себе все більше політичних державних функцій. Сьогодні держава є всього лише посередником, який розподіляє зібрані від населення податки між корпораціями, які фактично і забезпечують надання послуг за ці податки. В процесі такого розподілу все частіше проявляє себе глобальна, регіональна та внутрідержавна корупція.

Справжньою радикальною критикою сучасних демократичних країн є проста обставина: населення саме найбільш демократичних країн здебільшого вимирає. Демографічний приріст по світу відбувається винятково в країнах недемократичних. Демократія породжує ту обставину, що коли до влади приходять представники народу, в суспільній свідомості починають переважати утилітарні цінності. Можна сказати прямо — демократія розбещує суспільство низькими мотиваціями та знищує людей.

Чи можливе в перспективі повернення світу до політії, як до ідеальної форми управління, але вже на новому рівні? На це питання відповідь можна отримати лише практично. Якщо держави будуть і далі неспроможні давати відповіді на виклики світової кризи, на проблемні зміни в структурі середнього класу, на проблему утилітаризації мотивацій, на негативну демографію демократій, то є велика ймовірність того, що відбудеться фрагментація держав на громади до декількох десятків тисяч, які будуть являти собою протодержавні утворення нового типу влади — поліархії. Можливо, поліархія і буде новою формою світової мережевої політії?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

"Коли суспільство опиняється на межі революції, його завжди цікавлять другорядні питання — кому помститися за катастрофічну ситуацію в країні, як подолати очевидні ганебні явища, яка соціальна група (клан чи партія) прийде до влади. Цим зазвичай революція і обмежується в ситуації, коли нема кому пояснити, в чому глибинні причини катастрофічної ситуації, ганебних явищ та в чому водночас головна ідея можливої революції."
http://www.uis.kiev.ua/_other/hvylya/ideas_of_revolution.htm
Відповідь від: 11 Червня 2012, 13:19:07
"В Україні катастрофічна ситуація склалася через повне небажання еліти впроваджувати складні інновації, бо вона зазвичай вміє впроваджувати лише прості інновації, дуже часто при цьому на користь крупному бізнесу. Катастрофічна ситуація в країні є наслідком відмови еліти від самостійного здійснення інновацій та примусового епізодичного та обмеженого здійснення інновацій через зовнішнє управління країною, яке породило постійно зростаючий суверенний борг перед МВФ та повну залежність від Росії в структурно-економічних питаннях. Якщо жодна частина еліти не готова до складних інновацій та до виходу з режиму зовнішнього управління, то ТОДІ РЕВОЛЮЦІЯ ЖОДНОГО СЕНСУ НЕ МАЄ".
Відповідь від: 11 Червня 2012, 13:20:09
Культурна революція в умовах фрагментованої країни є надзвичайно складною, і вже ніколи не призведе до створення цілісної культури. Мова може йти лише про той чи інший рівень фрагментації культури в світовій мережі. Тобто цілісність культури після її втрати, на відміну від політики, економіки чи соціальної структури, є невідновною.

Водночас фрагментація країни дасть можливість здійснювати такі речі в культурі, які сьогодні здаються мало ймовірними, оскільки їх можна буде здійснювати не повсюдно, а як експеримент в деяких фрагментах. Наприклад, стане можливою повна заборона споживчої реклами від виробників по телебаченню, зберігаючи при цьому організоване місцевими громадами інформування про товари споживання за спеціальною структурою: порівняльний аналіз товарів за споживчими якостями та ціною. Також можна здійснити повну заборону споживчих кредитів від усіх юридичних осіб (банки, магазини і т.д.), запровадивши натомість споживчу кооперацію самої місцевої громади з функцією безвідсоткових споживчих позик. Але найбільшою інновацію очевидно може бути фінансова революція — розділення функцій грошей та обмеження можливостей використання значимими економічними суб’єктами лише деяких функцій грошей — наприклад, уряди країн зможуть тільки інвестувати (купувати товари та послуги корпорацій, як вони зараз це роблять, буде неможливо), а банки зможуть лише давати кредити юридичним особам, а от давати споживчі кредити чи використовувати деривативи банки не зможуть. Розділення функцій грошей між різними економічними суб’єктами принципово змінить фінансову систему.

"Освітня та наукова революції всередині споживацької культури принципово неможливі. Вони стануть можливі тільки після припинення дії споживчих мотиваційних компресорів таких як споживча реклама від виробника та споживчий банківський кредит. Деякі ідеї освітньої революції висвітлені в написаній спільно з В.Нікітіним статті «Изменения через образование» http://www.uis.kiev.ua/_other/pravda/changes_through_education.htm Деякі ідеї наукової революції описано автором в його роботі «Онтологизация науки и выхода за ее пределы» http://lit.lib.ru/d/dacjuk_s_a/text_0030.shtml#_Toc246133925


Все це принципово не є політичними ідеями. Очевидно вони будуть мало зрозумілими для людей, свідомість яких зайнята змістами української політики. Жодну з цих ідей не можна пропонувати на жодних виборах. Це ідеї не політики. Це ідеї суспільної дії.

Все, що вище описано, є дуже складним, потребує велетенських інтелектуальних та організаційних зусиль. Набагато легше влаштовувати демонстрації на майданах, вулицях та під владними будівлями. Але це і є революція. Справжня Революція."
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

 :good
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=tbo-ZAV8jfI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=tbo-ZAV8jfI</a>
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30276
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:51:29

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Наприкінці статті дуже чітко пригадалася "Файна Юкрайна"
Кучма: справа Тимошенко виросла не сама по собі, а через її стосунки з Ющенком
Приховано: Показати
Екс-президент України Леонід Кучма вважає, що справа екс-прем'єра Юлії Тимошенко виникла через проблеми її відносин з Віктором Ющенком.


 

"Що стосується безпосередньо «справи Тимошенко», то вона виросла не сама по собі. Тут проблема відносин президента Ющенка і прем'єра Тимошенко - як кажуть, наскочила коса на камінь, або, враховуючи, що Юлія Володимирівна з косою ходила, навпаки...", - сказав він в інтерв'ю Московським новинам.

За словами Л. Кучми, між прем'єром Тимошенко і президентом Ющенком не було довіри.

"Кожен намагався зробити так, щоб іншому було гірше. А про країну не думали. І в цій ситуації теж. Переконаний, якби вона тоді на початку січня 2009-го зателефонувала з Москви до Києва президенту і сказала, що Росія ставить такі умови, звичайно, він сказав би - «не підписуй». Щоб зірвати їй переговори. Ось вона і взяла на себе відповідальність за підписання договору, не радячись з президентом. Адже ще в 2004-му набула чинності Конституція, згідно з якою в Україні діяла не президентська, а парламентсько-президентська модель. Тобто все можна було вирішити, але домагаючись згоди всіх сторін - президента, парламенту, прем'єра і уряду", - зазначив екс-президент.

Водночас він сказав, що вважає сам газовий договір "кабальним" для України.

Крім того, екс-президент розповів про свої стосунки зі своїм наступником Віктором Ющенком.

"Я за час його президентства жодного разу в адміністрації не був, жодного разу не був у його кабінеті, жодного разу ми з ним не зустрічалися ... Він же прийшов, одразу став вважати себе месією. Що в результаті "намісив", відомо", підкреслив Кучма. При цьому він зазначив, що має з діючим президентом України Віктором Януковичем дружні стосунки.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30276
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:51:29

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

От цікаво, Люсю, якщо федералізація то таке благо, то чому її ініціалізує саме Медведчук, та ще й після п'янки з ВВП ?
Медведчук взявся за ідею федералізації України

   
      
Приховано: Показати
На круглому столі в Києві обговорювали можливість переходу країни до федеративного устрою.
Медведчук   
Медведчук хоче "вилікувати" Україну

Лідер громадської організації "Український вибір" 6-й глава Адміністрації Президента України (2002/5 роки) Віктор Медведчук приступив до реалізації ідеї переходу України до федеративного устрою. Про це пише Коммерсант-Україна.

Як інформує видання, про старт проекту "Федеративна України" і проведення однойменної конференції Віктор Медведчук оголосив у своєму відеоблозі. "Федералізація нашої країни - це єдині і безальтернативні ліки проти її розколу, загроза і реальність якого існують", - заявив він, запропонувавши створити оргкомітет з напрацювання концепції законів про федеративний устрій України.

Очолюваний ним рух провів круглий стіл, на якому обговорювався алгоритм зміни державного устрою і терміни реалізації проекту.

Сам Медведчук на цей захід не прийшов.

Слід зазначити, що напередодні проведення круглого столу Віктор Медведчук був у Криму, де пізно ввечері приймав у себе вдома в Ялті президента РФ Володимира Путіна, який заїхав до нього в гості після зустрічі з Віктором Януковичем.

Як відомо, Володимир Путін є хресним батьком дочки Медведчука Дар'ї.

В опозиції до планів переходу до федеративного устрою України поставилися скептично, відзначаючи, що для цього потрібне як мінімум внесення змін до Конституції 300 голосами народних депутатів і позитивний результат з цього питання на всеукраїнському референдумі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

я чесно кажучи також вважаю що якщо в межах цілісної держави , не можемо дійти згоди то потрібно щось міняти. думаю федералізація по типу штатів не є злом. просто органи місцевого самоврядування будуть мати більше прав. і будем чітко знати хто відповідальний , адже при владі будуть свої. бо зараз свої освоюють бюджет а спирають все на владу ту що в Києві.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.