Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 22 дні

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 350564 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Яка рівність чи власність українця ..наприклад Калуша? При деному заробітку у 20-40 гривень???
Ну ж не у всіх нічого нема... Багато хто має приватизовану квартиру на яку вже точать зубки від банків до ЖЕКів... є ще земельні ділянки, паї в колишніх колгоспах. Чи нехай навіть такий заробіток не варто захищати? Краще плюнути на все і чекати коли прийде "соціальна справедливість" у вигляді роздачі продуктових пайків?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    20 Червня 2024, 16:40:36

    Звідки: пр. Л.Українки

э така зарплата 20 грн? за робочий день?  :o
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Якщо не помиляюся то продавці в лотках наче мають ставку 50 грн + процент від продажу. За 20 на день не знаю чи хтось працює.  Навіть стояти на мітингу....  :=) Хіба я чогось не знаю.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Потрібно, щоб виборці, які коливаються та яких більшість, усвідомили, що ринкова економіка — це не «гра з нульовою сумою», а бюджет — не ріг достатку, тому в їхніх же інтересах боротися не за перерозподіл, а за можливості; не за майнову рівність, а за рівність у правах; не за соціальний захист, а за захист власності.
Потрібно, щоб люди усвідомили, що вони люди в першу чергу а не електорат, а вибори, - то лохотрон, а ринкова економіка - це лише теорія, а в реальному світі ціну золота назначає обмежена групка хирожопих панів, які дурять увесь світ різними теоріями про ринкову чесну конкуренцію.

Если ты живешь в экономической пустыне и никаким трудом не в состоянии заработать себе на жизнь.
 А рядом наглые морды жрут икру, томно потягивая  виски, поневоле хочется вступить в конфликт со священным правом частной собственности и украсть хотя бы бутерброд.


Відповідь від: 19 Березня 2012, 19:59:08
Ну ж не у всіх нічого нема... Багато хто має приватизовану квартиру
Це спадок з ненависних Вам радянських часів. :agree
Чи нехай навіть такий заробіток не варто захищати? Краще плюнути на все і чекати коли прийде "соціальна справедливість" у вигляді роздачі продуктових пайків?
А по вашому краще ламанути всім в черговий раз на вибори, голосувати за чергових брехунів, які рвуться до бюджетного корита?
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

А по вашому краще ламанути всім в черговий раз на вибори, голосувати за чергових брехунів, які рвуться до бюджетного корита?
 :D yaro my розчарувався в проФФесорі :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

А по вашому краще ламанути всім в черговий раз на вибори, голосувати за чергових брехунів, які рвуться до бюджетного корита?

Треба ж чимось займатися людям ))

yaro my розчарувався в проФФесорі

Не буду казати нічого про те, що люди залізобетонно сидять у клітці так званого вибору і навіть уявити собі не здатні, що є такі, хто мислять інакше.
Бути проти виборів, як явища — не значить бути проти конкретної влади чи устрою.

До речі, особисто стикався з людьми, які були висунуті до владних структур, як ті, що проявили себе у соціальному житті і нормальному ставленні до людей ... і тихо, відмовилися від цієї політичної діяльності. Для них значно важливіше бути чесним з самим собою і приносити реальну користь хоч і не великій, але конкретній кількості людей вже тепер, використовуючи нехай скромні, але всі свої наявні можливості ніж приєднатися до касти "обіцяльників та імітаторів" серед яких є й відверті злочинці, й невиліковні мрійники, й "гвинтики з гаєчками"...
Не буде при владі ніколи людей, що вболівають за простий народ. Ті, що хочуть допомогти народу — йдуть до народу і лишаються з ним.
У влади зовсім інше призначення: обслуговування системи (читай: самообслуговування за рахунок народу).
Все інше: маніпуляції.
Не вірте їм. Можете піти на вибори. Потім розкажете мені.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

э така зарплата 20 грн? за робочий день?  :o
не знаю за 20 грн.,а за 30 есть.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Для них значно важливіше бути чесним з самим собою і приносити реальну користь хоч і не великій, але конкретній кількості людей вже тепер, використовуючи нехай скромні, але всі свої наявні можливості ніж приєднатися до касти "обіцяльників та імітаторів" серед яких є й відверті злочинці, й невиліковні мрійники, й "гвинтики з гаєчками"...
я від скромності не помру :=) прям таки про мене написав ;) а якшо чесно,то я в опозиції до любої влади, яка б вона не була.
Хоча і приймаю, десь підсвідомо,а мабудь і свідомо  шо влада з'явилася з виникненням людського суспільства і буде в тій чи іншій формі завжди супроводжувати або перешкоджати його розвитку. :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

2chuck: "Зришь в корень!" :good
Цитувати (вибране)
Народу всегда подсовывают кандидатов или партии, которые финансируются из одного центра! Это только для избирателей создаётся иллюзия предвыборных гонок и политических обещаний, пестрят своим разноцветьем флаги многочисленных партий, создаётся впечатление, что эти самые партии и кандидаты соревнуются за голоса избирателей…
http://allpravda.info/content/1401.html
Тут трохи інша тема, додам ще дещо в темі про вибори.
Записаний
Следи за контекстами!

expirios

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2015, 17:45:17

    Звідки: Kolomyia

Даний проект моливо надто амбіційний,але іншого шляху я поки що не бачу .Небайдужим і сповненим енергії людям пропонується конструктивно підійти до даної теми . Від вас залежить можливість керування своїм майбутнім самому собі , а не якимись дядьком зверху . Юристи , правознавці , чи можливий такий документ юридично правильним ? Якщо ні то зробіть так щоб це було можливим . Досить . ТАК ЖИТИ НЕ МОЖНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.facebook.com/KoorradaKolomii :davay
Записаний

expirios

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2015, 17:45:17

    Звідки: Kolomyia

Зневіра – один із хворобливих проявів життя і, до речі, один із великих гріхів. У кожного бувають різні летючі настрої, але людина не має морального права ділитися своєю зневірою. «Не додавай знесиленим журби
Записаний

expirios

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2015, 17:45:17

    Звідки: Kolomyia

Ми нарікаємо , ми обурюємся . На кого і на що ? І з рештою за що ? За свю бездіяльність , яку прикриваємо нібито зневірою в оточуюче на суспільство . Ми кажемо нехай хтось , а чому я ? І так стоїмо тикаючи пальцем одне на одного . Ви кажете , що вас вже не раз покинули ті кому ви повірили . Ну то й що з того ! То тепер до скону віку ходити отак в зневірі ? А самому собі ви вірити ? Якщо так , то беріться до справи ! Адже тут вже немає кому довіритися окрім , як самому собі . Тут не керуватиме дядько і його закони . Закон тут це ВИ .
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

Ми нарікаємо , ми обурюємся . На кого і на що ? І з рештою за що ? За свю бездіяльність , яку прикриваємо нібито зневірою в оточуюче на суспільство . Ми кажемо нехай хтось , а чому я ? І так стоїмо тикаючи пальцем одне на одного . Ви кажете , що вас вже не раз покинули ті кому ви повірили . Ну то й що з того ! То тепер до скону віку ходити отак в зневірі ? А самому собі ви вірити ? Якщо так , то беріться до справи ! Адже тут вже немає кому довіритися окрім , як самому собі . Тут не керуватиме дядько і його закони . Закон тут це ВИ .
 ПРАВДА!!! :good
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Закон тут це ВИ .
треба меньше вчити і писати від себе, :)
Я нарікаю , я обурююся, я кажу, я беруся до справи і т.б.
а то виглядає як трєп :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

expirios

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2015, 17:45:17

    Звідки: Kolomyia

Не будьмо просто стадом , а якщо і таковим то , яке вміє відстаювати свої інтереси !!!!!!!!!! :davay
Відповідь від: 02 Квітня 2012, 12:09:20
Закон тут це ВИ .
треба меньше вчити і писати від себе, :)
Я нарікаю , я обурююся, я кажу, я беруся до справи і т.б.
а то виглядає як трєп :) :ignor

А лише треп я і бачу на кожному форумі і сарказм щоб обурити відвідувача і затягнути його до переписки . Якщо немаєш конструктиву то краще подумай чи місце тобі тут ?
 Зневіра – один із хворобливих проявів життя і, до речі, один із великих гріхів. У кожного бувають різні летючі настрої, але людина не має морального права ділитися своєю зневірою. «Не додавай знесиленим журби
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Якщо немаєш конструктиву то краще подумай чи місце тобі тут ?
знов ні про шо, :)
А лише треп я і бачу на кожному форумі і сарказм щоб обурити відвідувача і затягнути його до переписки .
шедевр :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

expirios

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2015, 17:45:17

    Звідки: Kolomyia

Тупість не красить . А трєп то і є треп . Звернися до психолога щоб спочатку вирішити свої особисті проблеми . Невміння абстрагуватися від минулого і робити  переноси вміняючи всім почуття провини то  вже є твоя особиста проблема ,яку треба вирішувати у профессіонала невідкладаючи . ЗАДУМАЙСЯ
А зрештою вся твоя писанина завсім не в тему , не бачу конструктиву .
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

звідки то чудо під ніком expirios намалювалося, зливайся, будеш ти тут вчити з першого повідомлення :!!
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

expirios

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2015, 17:45:17

    Звідки: Kolomyia

звідки то чудо під ніком expirios намалювалося, зливайся, будеш ти тут вчити з першого повідомлення :!!
То ви шановний ще й хам !!!!!!!! А на громадських форумах -це не у вас дома , це не ваша особистість . Потрібно дотримуватися хочаб якогось єтикету . То вам потрібно посидіти ще й за підручниками вивчаючи поведінкову етику .
« Останнє редагування: 02 Квітня 2012, 13:17:54 від expirios »
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3255
  • Останні відвідини:
    21 Червня 2024, 19:04:46

    Звідки: korotka

 То вам потрібно посидіти ще й за підручниками вивчаючи поведінкову етику .
   [smg id=2957]
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ