Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 2 місяці 27 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 352010 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

http://ternovskiy.livejournal.com/174481.html#cutid1
"Там" також всяко буває...
Ви звернули увагу, якою мовою зроблені написи в сучасному Детройті, місті на півночі США, майже на кордоні з Канадою?
Знову піднімаєте мовне питання? Для цього є спеціальна тема, там багато понаписувано, читали? Мабуть, ні. А чули ви про "українізацію" за Хрущова, - не міг бути керівником той, хто не знав української.
Відповідь від: 19 Лютого 2012, 17:40:08
yaro my скажіть чому така потужна радянська влада. не змогла, як не старалась., витравити українську мову,культуру,історію,традиції.?
Це все відбувалось в вашій уяві. Ви також жертва ЗМІ. Таких багато, з "промитими мізками", що повторюють ті байки про притиснення української мови. А Вам знайомі такі письменники і поети: С. Пушик, П.Загребельний, Д. Павличко, Валерій Шевчук, Володимир Малик....Я можу продовжувати довго.
Записаний
Следи за контекстами!

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

які штампи? що українська мова була другорядна чи те що традиції, пісні, колядки, веснянки, обряди і т.д. збереглись тільки завдяки нашим бабцям і дідам котрим було не все одно? а в містах навіть не знають
тупий гон )))

але це була цілеспрямована акція насаждення чужої нам культури.і думаю ще б два покоління і про українське ми б знали тільки з книжок.
історія умовного способу не знає
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

це капец аргументи промиті мізки і гон. сиджу і плачу :) Знаєте переїдьте Збруч і побачите любу вам радянщину. там якраз та українська мова і культура яку хотів бачити совок. Згадую собі Камянець Подільський. Наскільки афігєнне місто в плані історичних памяток. і настільки ж зіпсуте радянщиною.
Відповідь від: 19 Лютого 2012, 19:36:42
бляха муха нє ну не доганяю як можна радіти окупантам? :puvo
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

та ніхто не радіє окупантам

навіть якщо акція по знищенню української культури була "цілеспрямована", то чому були сільські будинки культури і самодіяльність була...

А взагалі, українці мають такий величезний доробок, що знищити це неможливо
Записаний
When doctors differ who is to decide?

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

бляха муха нє ну не доганяю як можна радіти окупантам?

Ти, як дитина, право слово ))

Сказали: "Окупанти" — треба ненавидіти ))
Сказали: "Патріоти та герої" — треба поважати та пишатися ))

Я вчився в 89-90 в "бурсі". Віриш, такого "раю" я ніде не бачив. Найбезтурботніші 10 місяців мого життя )) + робоча професія + відношення від підприємства до вузу + надбавка до стипендії + гарантоване робоче місце.

В 95-му "гарантоване робоче місце" автоматично перетворилося на повну формальність, але "наслецтво совка" і власна енергійність не дали мені піти "легшим шляхом" базарника.
Ну, то які вони мені окупанти?
А от за нової "влади" я швиденько відчув себе людиною 3-го сорту, лиш завдяки тому, що не вмів "крутитися". Добре, що так сталося, що мою працездатність з часом оцінив "новий українець". Мені реально пощастило.

Безробіття було? Безпритульники були? Я до 1993 року ЖОДНОГО наріка не бачив.
Нєхєрова така окупація: діти в сільскому інтернаті для розумововідсталих вчилися в кращих умовах ніж ми тоді )).

Ми тут про вільне суспільство говоримо чи про державу? Невже хтось досі вважає, що це сумісні речі?

А взагалі, українці мають такий величезний доробок, що знищити це неможливо

Як би було треба — то знищили б.
Я впевнений, що те що треба знищували так, що ще про це довго не буде відомо.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Записаний
When doctors differ who is to decide?

qwer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 159
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 23:20:42

    Звідки: Калуш

отож жили в Україні а обовязково мали знати російську
- а на якій мові я міг порозумітися з "СССР был многонациональным государством, с более чем ста двадцатью языками"http://ru.wikipedia.org/wiki/Языки_СССР
Що тут не логічно?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Я вчився в 89-90 в "бурсі". Віриш, такого "раю" я ніде не бачив. Найбезтурботніші 10 місяців мого життя )) + робоча професія + відношення від підприємства до вузу + надбавка до стипендії + гарантоване робоче місце.
chuck chuck Це той самий штамп, в якому Ви звинувачуєте нас, тыльки в протилежному напрямку. Це штам "що все було рай, а прийшли вороги і все знищили - розвалили" А насправді ніякого "конфлікту думок" у нас з Вами нема. Просто Ваша память памятає все тільки добре і відмовляється згадувати решта. Моя память теж добре памятає, але я ще знаю, що як би було так добре - то не вдалося б це розвалити. І ніхто цього не валив - воно само впало, бо так склалися історичні, економічні, соціально-політичні та інші обставини. Світ міняється. Не завжди так як нам би цього хотілося. Те що все було як у раю - спірне питання, як є і ще багато спірних питань, хоч би тільки через те, що були ті, хто був у раю, і були ті, хто був у пеклі. Просто ті, хто був у раю не бажали бачити того. І наркомани були. Звісно, менше, але були. Були сироти, були невинно засуджені, були бомжі.... Було все, тільки не на поверхні. Звісно не в таких масштабах. Але у нас у 2005 - 2008 році також можна було прийти в банк і взяти кредит мало не без паспорта. Колись хтось про це також буде згадувати як про рай і казати, що прийшли вороги і все забрали. Але ж ми, з вами знаємо причину чого це було і чого воно зникло. - бо змінились по -перше умови, а по-друге, так само - якби воно було правильним, тобто не порушувало якісь економічні чи інші суспільні закони - воно б не зникло. Точно так само як з раєм у СРСР. Він був, але він був замком на піску (колос на глиняних ногах уже декого дратує, але я не стомолюся наполягати на цьому) чи чимось, що було в порушення законів природи, і тому не могло існувати довго. Як щось, що балансує на межі. Воно рано або пізно мусить впасти. Так склалося, що воно впало. Нема кого в цьому звинувачувати. Як то кажуть - цю сходинку ми перейшли. Хтось памятає, рай, хтось памятає голодомор, хтось памятає сибір, хтось памятає, що українська мова поступово перетворювалася на архаїчний атрибут, як бабці у вишиванках у самодіяльному ансамблі в сільському клубі. Так клубів не забороняли, щоб дати можливість світовій громадськості казати - "ми не заборняємо мови, і культури, он є самодіяльність, хто хоче - співає пісень і танцює. Ми навіть фестивалі проводимо." Але мова сама вмирає, бо вище рівня сільського клубу - українська мова вже не вживається, бо ні в інституті, ні в райкомі партії, ні де інде вона вже не вживається. А чому? Ні не забороняв ніхто, просто коли ти знаєш, що кар"єру можна зробити тільки якщо розмовляєш російсько, що українська не вітається в колі так званої нової інтелігенції, що вона поступово перетворюється на мову виключно села... Що тут скажеш. Отак по-тихеньку вона вмерла б сама. Латвійці недавно висловились на референдумі більшістю проти введення російської як державної. Я десь про це прочитала цікаву думку. Чому є сили які хотіли російської як державної в латвії, щось загрожує російській мові? Ні! З таким численним народом як російській їй нічого не загрожує. Щось загрожує російській культурі? Також ні. Хтось заважає етнічним росіянам у латвії вивчати свою мову і навчати нею своїх дітей? Знову ж таки ні. Вони це можуть робити вільно Як і будь-яка інша діаспора у будь-якій країні. Просто введення російської мови як другої державної дозволило б російській діаспорі в Латвії НЕ ВЧИТИ ЛАТВІЙСЬКОЇ живучи в Латвії. А це імперська політика. Не більше і не менше. І це була б пряма загроза існуванню латвійської мови. Латвійці сказали - "Латвія - це єдине місце в світі - де розмовляють латвійською мовою. Якщо ми в себе не захищатимемо її - її не захистить ніхто." Цю саму ситуацію маємо ми тут. І не тільки з мовою. І справа не заборонах, чи перешкоджаннях. Справа в умовах які складаються об"єктивно і суб"єктивно.

але "наслецтво совка" і власна енергійність не дали мені піти "легшим шляхом" базарника.

Нічого собі "легший шлях"! Цікаво яким таким правильним шляхом Ви пішли - на заробітки поїхали? Єдиний лишились працювати на рідному закритому заводі?

І взагалі - давайте вже якесь резюме підведемо тим всім розмовам про рай у СРСР. Він закінчився. Може Ви не згідні, що сам собою, то нехай буде по-вашому - розвалили вороги. Але нам залишилось купа проблем, які виникли тоді і після. Це наша національна самосвідомість, мовні проблеми, проблеми виховання, освіти, державотворення, адаптація до нових умов... Є багато людей які пропонують як їх вирішувати. Вирішувати їх треба звісно спільно. На цьому полі один - не воїн. Є вже маса громадських та інших організації, де можна знайти однодумців і спільно робити якісь кроки.  Але Ви чомусь обираєте шлях - просто все огаджувати і як казав на шановний прем"єр "скіглити" як все було добре і які погані вороги, які це забрали... Як дитина у якої забрали цукерку. В чоловіка цукерку б не забрали, а як би забрали, то він би все зробив аби її відібрати..... Але, очевидно совкове виховання не дає можливості думати за себе і за свою сім"ю самому. Має прийти дядя і дати "гарантоване робоче місце, квартиру.... " і ще що? дружину? а дітей? ..........................
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Те що все було як у раю - спірне питання

Ні, ну, як з Вами говорити, Люся?
Я, щиро перепрошую, але Ви не володієте елементарними навичками ведення суперечок.
Мої спогади про "рай" були приведені виключно для пояснення моєї позиції щодо визначення таких термінів як "патріоти" та "окупанти". Все.
Приховано: Показати
Про який рай можна взагалі говорити, коли я особисто був учасником подій, коли мого родича хотіли ув'язнити за виконання партійного наказу? (Розрахунок був на те, що він не виконає, але він виконав. Тоді "включився план "Б". Але ці технології притаманні будь-якій системі). І ще десятки випадків кричущої несправедливості.


Нічого собі "легший шлях"!

Я не думаю, що Ви НЕ звернули увагу на лапки, в яких стоїть вираз "легкий шлях". І, звичайно, це НЕ наштовхнуло Вас на думку, що я теж не вважаю торгівлю чимось легшим за якусь іншу роботу?
Я спробував. І був здивований тим, як люди так просто піддаються впливу обставин: замість того, щоб боротися за нормальну роботу і достойний образ життя, вони просто "валять натовпом, як стадо баранів", яких женуть куди хочуть.
Звичайно, що я працював там де хотів скільки міг, а не там, куди мене пхали обставини і "суспільна думка".
Приховано: Показати
Ї%ав я в одне місце ті обставини.


Тому всі Ваші подальші думки, викладені у вигляді "монологу" просто не можливо сприймати інакше як... ну, Ви може бачили глухаря, який токує ))) Без образ.
Я не зміг читати.

----
Глянув на останню фразу:
Але, очевидно совкове виховання не дає можливості думати за себе і за свою сім"ю самому. Має прийти дядя і дати "гарантоване робоче місце, квартиру.... " і ще що? дружину? а дітей? ..........................

*це ппц. Видалив, бо Люся все одно нічого не хоче думати*
« Останнє редагування: 20 Лютого 2012, 19:02:52 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Chuck насправді не розумію чому я маю називати окупантів якось інакше? Радянська влада як і царизм як і ляхи все це окупанти які не бачили самостійну Україну.
в даному випадку ми говоримо про збоченців котрі знищили мільйони наших співітчизників і не тільки а ви їм дякуєте за щасліває дєтства!?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

в даному випадку ми говоримо про збоченців котрі знищили мільйони наших співітчизників і не тільки а ви їм дякуєте за щасліває дєтства!?

якщо зможеш пояснити як один факт (щасліває дєтства) заперечує другий (знищили мільйони наших співітчизників), можливо ми порозуміємось.

насправді не розумію чому я маю називати окупантів якось інакше?

ясно. Все зрозуміло.
Є такий вислів: "За деревами не бачити гаю!"
Людина займає в житті певну позицію в боротьбі за справедливість.
І потім все життя цю позицію відстоює.
Будь-якою ціною. Навіть ціною самої справедливості.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Цитувати (вибране)
якщо зможеш пояснити як один факт (щасліває дєтства) заперечує другий (знищили мільйони наших співітчизників), можливо ми порозуміємось.
звичайно можна і не заперечувати. тоді на думку приходять згадані вами хомячки. тобто ви не бачили і не знали, що десь була мяко кажучи несправедливість. такі собі тепличні овочі. чи як ви казали хомячки. та я заперечу. може то спеціально комуняки вирощували покоління яке не буде памятати історію?! а буде відстоювати чужу державу.
Цитувати (вибране)
ясно. Все зрозуміло.
Є такий вислів: "За деревами не бачити гаю!"
каюсь є в мене такий недолік. :punish
Цитувати (вибране)
Людина займає в житті певну позицію в боротьбі за справедливість.
І потім все життя цю позицію відстоює.
Будь-якою ціною. Навіть ціною самої справедливості.
підкажіть де несправедливість в тому що я вважаю окупантів окупантами?! :unknow
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

підкажіть де несправедливість в тому що я вважаю окупантів окупантами?!

для людини, в котрої можна відібрати свободу, будь-хто окупант.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Мої спогади про "рай" були приведені виключно для пояснення моєї позиції щодо визначення таких термінів як "патріоти" та "окупанти". Все.
Я чесно перечитала все ще раз.... Може, я і справді білявка, але я не бачу ні послідовності, ні чіткої думки в Ваших словах, ні тим більше визначення згаданих понять шляхом такого нестандартного пояснення (так само як про короткий і довгий секс) - лиш дуже яскраві алегорії не зрозуміло для чого  (мабуть лише для того, щоб справити враження)
Я не думаю, що Ви НЕ звернули увагу на лапки, в яких стоїть вираз "легкий шлях"
Звернула. Тому і перепитала а це Ви до чого сказали? Щоб що проілюструвати? В іронічному варіанті воно мені якось до Вашої позиції не підходило... (Мабуть тому, що я ніяк не можу знайти її (Вашу позицію)
був здивований тим, як люди так просто піддаються впливу обставин: замість того, щоб боротися за нормальну роботу і достойний образ життя, вони просто "валять натовпом, як стадо баранів",
Будь-ласка для тих хто в танку (я себе маю на увазі) поясніть - ЯК треба було боротися за нормальну роботу і з ким? А ще яка саме робота має бути нормальна, а яка ненормальна? І що треба було робити в конкретно тій ситуації, щоб не бути бараном в стаді? Які ще були РЕАЛЬНІ варіанти, і чому на Вашу думку вони не були використані?
Люся все одно нічого не хоче думати
А Люся не хоче визнавати в Вас генія думки за відсутност взагалі якоїсь послідовної думки.... Ви геній алегорій "не приший кобилі хвіст" - це правда, ви геній говорити без теми і без послідовності - це правда... А де думка? Де позиція? Якщо вона така розумна і нестандартна то в чому вона виражена? В тому, щоб всіх навколо баранами називати?  А себе Ви пастирем вважаєте? Поясніть, будьте добрі, баранам куди їм іти правильно, а то вони тут без Вашої нестандартної думки і без Ваших алегорій вже і не знають що жувати - солому, чи асвальт... Тільки без алегорій будь-ласка.  Ну не розумію я до чого вони. Ви ж не вважаєтесебе, Боже борони, новим мессією, щоб притчами проповідувати?
для людини, в котрої можна відібрати свободу, будь-хто окупант.
Ще одна ілюстрація того як Ви просто красиво складаєте в купу набір лозунгів. А хто він?  Благодійник? Як його називати того "будь-кого"?
Ну і? Що треба робити? Визнати? Називати окупанта визволителем? Шанувати, бо він СИЛА , а силу треба поважати? Намагатися бачити добре в житті під сильною рукою, чи відбирати свою свободу назад? Я бачу красивий лозунг, але не бачу Вашої думки. Ну вбийте мене - ну не можу знайти я думки там , де її нема.... А де нема думки - небуде і дії. Тільки інтернетні балачки під ніком. Аби па :censore здеть та ще й щось "нестандартне", щоб всіх інших, хто не встигає за пальотом міслі, баранами обізвати.
« Останнє редагування: 20 Лютого 2012, 23:27:24 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

21 питання на 4 абзаци!  :=)

І все це, щоб наприкінці звинуватити в тому, чого я не робив  :!! Не соромно?

Хотів спочатку повідповідати на всі запитання. Але перечитав в 20-й раз останній абзац і передумав. Вам, Люся, і так все відомо:
Я бачу красивий лозунг, але не бачу Вашої думки. Ну вбийте мене - ну не можу знайти я думки там , де її нема.... А де нема думки - небуде і дії. Тільки інтернетні балачки під ніком. Аби па%%здеть та ще й щось "нестандартне", щоб всіх інших, хто не встигає за пальотом міслі, баранами обізвати.
Доведеться виправдовуватись.
Я НЕ обзивав баранами тих, хто мене не розуміє або не розділяє моє бачення речей. Крім того, що ніхто з людей не має на це права, так мені це і не потрібно чи то задля власного возвеличування, чи ще для чогось. Я і сам знаю, що я мегопосан.

Якої дії Ви бажаєте, Люся? Ви вважаєте себе готовою до дій, що змінять долі людей самим несподіваним чином? Якщо так, то нам з Вами точно зараз не порозумітись. Судячи з Вашої реакції на "красивий лозунг", схоже, що так і є.

Інтернетні балачки під ніком? Що це? О чьом Ви, Люся? Вас цікавить моя особа? Ги.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30336
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:16:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

децтва щасліває завжди!!! Навіть під час війни чи окупації.
Навіть для єврейських дітей, що вижили.
Бо то дитинство і память про нього береже лише гарні моменти.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Доведеться виправдовуватись
А Вам весь час доводиться виправдовуватись, бо Ви спочатку говорите, а потім весь час виправдовуєтесь, що Вас неправильно зрозуміли. Я знаю навіть чому. Я про це казала вище. Ви намагаєтесь про всяк випадок приліпити свічку всюди де тільки можна а Ваші співрозмовники сподіваються на те, що Ви висловлюєте якусь позицію.
Ви вважаєте себе готовою до дій,
Вважаю. І навіть де можу - там дію. ( де не зовсім можу - також, в надії на те, що хтось приєднається і допоможе) Бо вважаю, що "Віра без діл - мертва"
Вас цікавить моя особа? Ги.
Ні не цікавить. Я натякала на те те, про що сказала вище - я не ховаюся, мене хто хоче - знає, я всіх кличу долучитися до тих маленьких справ, що роблю. Так само, як не ховається ЯЯ і деякі інші форумці, які не встидаються ні своїх слів ні справ і мають якусь позицію і її захищають. І починають вони з того, що відкриваються. Мені цікаві такі особи, які не ховаються. А ті, які гарчать з укриття - хай там і залишаються. Бачите, щоб Ви чогось не перекрутили і я змушена пояснювати свої слова. Я сказала це просто щоб виразити свою думку про таких як Ви. Ви тільки мені багато разів обіцяли, але жодного разу так і не відповіли на жодне з моїх запитань. Ображали мене, розказували казки, але не сказали нічого конкроетного, нічого такого, що могло б показати яку позицію в обговорюваному питанні Ви займаєте. Я побачила тільки критику позиції інших, але не Вашу.
Якщо так, то нам з Вами точно зараз не порозумітись
Очевидно що так. Я власне і не сподівалася. Але наша бесіда тут на форумі публічна.  І я сподіваюся, що хоч один з читачів щось для себе зрозуміє, і почне шлях, що веде до того, що ми називаємо громадянським суспільством. Я не претендую на істину, що народилася в нашій суперечці. Я претендую на те, щоб її захотіли шукати.
Відповідь від: 21 Лютого 2012, 14:07:23
Я припиняю дискусію, бо вона перейшла на особи, і більше не є обговоренням теми. Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, і висловлювати свою ДУМКУ по темі, а не про тих, хто висловлює СВОЮ думку, то я обіцяю  більше Вам не відповідати.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Приховано: Показати
Я припиняю дискусію, бо вона перейшла на особи, і більше не є обговоренням теми. Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, і висловлювати свою ДУМКУ по темі, а не про тих, хто висловлює СВОЮ думку, то я обіцяю  більше Вам не відповідати.
Ось воно )) А визнати, що думка може бути не "стандартна" це не в наших правилах. Зрозуміло )

Думка така: Політикою і суспільством цікавляться (і головне займаються) люди, які незадоволені життям. Незадоволеність життям — ознака людини, яка цього життя не розуміє. Такі люди "люто-скажено" прагнуть змінити своє життя змінюючи навколишній світ. А тимчасові "успіхи" та "результати" підкріплюють їх на думці, що вони йдуть вірним шляхом. Те, що картина повторюється з незавидною періодичністю не спрямовує їхню думку на те, що можливо, вони обрали хибний шлях зміни життя. А навпаки! Ми все робимо правильно! Тільки МАЛО.
Свідомо брати участь у цій безкінечній безглуздій круговерті не раджу нікому.
Ваш Чак ))[/cut]
Відповідь від: 21 Лютого 2012, 21:48:45
Ображали мене,
ХАХАХА ))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Думка така: Політикою і суспільством цікавляться (і головне займаються) люди, які незадоволені життям
Якби автор цих рядків писав тільки в темах про красиві нігті і кімнатні рослини, можна було б ще сприйняти ці слова за думку чи позицію людини яка знає, що хоче. А так це є елементароно намагання образити співрозмовника тому що інакше не стає клепки відповісти але хочетьбся хоч гавкнути. До речі, місце, де люди цікавляться тільки метеликами і збирають гербарії має досить таки конкретну назву. У таких людей іноді ще неконрольовано тече слина і можуть відбуватися неконтрольовані випорожнення. Висловлення які в кожному пості суперечать сказаному в попередньому можна також назвати неконтрольованим випорожненням.  :=)
ХАХАХА ))
  Власне я це і мала на увазі.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

qwer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 159
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 23:20:42

    Звідки: Калуш

децтва щасліває завжди!!! Навіть під час війни чи окупації.
Навіть для єврейських дітей, що вижили.
Бо то дитинство і память про нього береже лише гарні моменти.
-А якщо 70-80 -ті були вже давно не "дєцтво",а порівняння "жахливого СССР" з "щасливим і вільним сьогоденням" не на користь останнього?.Та ще й в конкретних прикладах і цифрах :duvno
Записаний